Bricks Internationalisation - en to sl translation catalogue (2251 entries)

en: Whoops, that page is gone
sl: Ups, ta stran je izginila

en: Bricks requires PHP version %s+.
sl: Bricks zahteva PHP različico %s+.

en: Template Type
sl: Vrsta predloge

en: Select template type:
sl: Izberite vrsto predloge:

en: Select
sl: Izberi

en: Bricks News
sl: Bricks novice

en: Export
sl: Izvozi

en: Import template
sl: Uvozi predlogo

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
sl: Izberite in uvozite datoteko JSON/ZIP s predlogo iz računalnika.

en: Cancel
sl: Prekliči

en: You don't have sufficient permission to save settings.
sl: Nimate zadostnega dovoljenja za shranjevanje nastavitev.

en: You don't have sufficient permission to reset settings.
sl: Nimate zadostnega dovoljenja za ponastavitev nastavitev.

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Vrsta

en: Conditions
sl: Pogoji

en: Bundle
sl: Paket

en: Tags
sl: Oznake

en: Shortcode
sl: Kratka koda

en: Author
sl: Avtor

en: Date
sl: Datum

en: Copied to clipboard
sl: Kopirano v odložišče

en: Entire website
sl: Celotno spletno mesto

en: All archives
sl: Vsi arhivi

en: Search results
sl: Rezultati iskanja

en: Error page
sl: Stran z napako

en: Product archive
sl: Arhiv izdelkov

en: Single product
sl: Posamezen izdelek

en: Cart
sl: Košarica

en: Empty cart
sl: Izprazni košarico

en: Checkout
sl: Blagajna

en: Pay
sl: Plačajte

en: Thank you
sl: Hvala

en: Order receipt
sl: Potrdilo o naročilu

en: Default
sl: Privzeto

en: Exclude
sl: Izključi

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
sl: Ponastavili boste vse globalne nastavitve sistema Bricks. Želite nadaljevati?

en: Getting Started
sl: Začetek

en: Templates
sl: Predloge

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Custom Fonts
sl: Pisave po meri

en: Sidebars
sl: Stranske vrstice

en: System Information
sl: Informacije o sistemu

en: License
sl: Licenca

en: You are now running the latest version of Bricks. Please regenerate your external CSS files too!
sl: Zdaj uporabljate najnovejšo različico programa Bricks. Regenerirajte tudi eksterne CSS datoteke!

en: Go to: Bricks Settings
sl: Pojdi na: Bricks nastavitve

en: Settings saved
sl: Nastavitve shranjene

en: Settings resetted
sl: Nastavitve ponastavljene

en: Your user role "%s" is not allowed to edit with Bricks. Please get in touch with the site admin to change it.
sl: Vaša uporabniška vloga "%s" ne dovoljuje urejanja z Bricks. Za spremembo se obrnite na administratorja spletnega mesta.

en: Bricks is not enabled for post type "%s". Go to "Bricks > Settings" to enable this post type.
sl: Bricks ni omogočen za vrsto vsebine "%s". Da omogočite to vrsto vsebine pojdite v "Bricks > Nastavitve".

en: Bricks data for "%s" deleted.
sl: Bricks podatki za "%s" izbrisani.

en: Visual
sl: Vizualno

en: Text
sl: Besedilo

en: Edit with Bricks
sl: Uredi z Bricks

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
sl: Ali ste prepričani, da želite za %s izbrisati podatke ustvarjene z Bricks?

en: Delete Bricks data
sl: Izbriši Bricks podatke

en: Export Template
sl: Izvozi predlogo

en: New color could not be saved.
sl: Nove barve ni bilo mogoče shraniti.

en: Panel width could not be saved.
sl: Širine plošče ni bilo mogoče shraniti.

en: (no title)
sl: (brez naslova)

en: Element "%s" doesn't exist.
sl: Element "%s" ne obstaja.

en: Error
sl: Napaka

en: Breakpoint already exists
sl: Prekinitvena točka že obstaja

en: Desktop
sl: Namizje

en: Tablet portrait
sl: Portret tabličnega računalnika

en: Mobile landscape
sl: Mobilna pokrajina

en: Mobile portrait
sl: Mobilni portret

en: Standard fonts
sl: Standardne pisave

en: Google fonts
sl: Googlove pisave

en: Click to set preview content.
sl: Kliknite za nastavitev vsebine predogleda.

en: Color #%s
sl: Barva #%s

en: Actions
sl: Dejanja

en: Active
sl: Aktivno

en: Add
sl: Dodaj

en: added
sl: dodano

en: Add class
sl: Dodaj class

en: Add images
sl: Dodaj fotografije

en: Add Item
sl: Dodaj element

en: Advanced
sl: Napredno

en: Align
sl: Poravnaj

en: Align items
sl: Poravnaj elemente

en: All
sl: Vse

en: Transparency
sl: Prosojnost

en: And
sl: In

en: Angle in °
sl: Kot v °

en: Any
sl: Kateri koli

en: Apply
sl: Uporabi

en: Apply to
sl: Uporabi na

en: Archive
sl: Arhiv

en: Aria Label
sl: Oznaka Aria

en: Arrows
sl: Puščice

en: Ascending
sl: Naraščajoče

en: Attachment
sl: Priponka

en: Autosave by
sl: Samodejno shranjevanje z

en: Background
sl: Ozadje

en: Background color
sl: Barva ozadja

en: Background custom size
sl: Velikost ozadja po meri

en: 50% or 200px
sl: 50% ali 200px

en: Background position
sl: Položaj ozadja

en: Background repeat
sl: Ponavljanje ozadja

en: Background size
sl: Velikost ozadja

en: Background attachment
sl: Priponka ozadja

en: Background video
sl: Video ozadja

en: Aspect ratio
sl: Razmerje stranic

en: YouTube, Vimeo or file URL.
sl: YouTube, Vimeo ali URL datoteke.

en: BG video scale
sl: Velikost video ozadja

en: Back to builder
sl: Nazaj h gradniku strani

en: Base breakpoint
sl: Osnovna točka prekinitve

en: Baseline
sl: Osnovna linija

en: Basic
sl: Osnoven

en: Blockquote
sl: Citat

en: Bullet List
sl: Označen seznam

en: Block
sl: Blok

en: Blur
sl: Zameglitev

en: Bold
sl: Krepko

en: Border
sl: Obroba

en: Border color
sl: Barva obrobe

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Bottom center
sl: Spodaj sredinsko

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Box shadow
sl: Senca (Box Shadow)

en: Breakpoint
sl: Točka prekinitve

en: Breakpoints
sl: Prelomne točke

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
sl: Urejanje širine osnovne prelomne točke vpliva na vse medijske poizvedbe.

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to točko prekinitve?

en: Bricks Academy
sl: Bricks akademija

en: Brightness
sl: Svetlost

en: Browse
sl: Prebrskaj

en: Browse Media Library
sl: Brskanje po medijski knjižnici

en: Browse Unsplash
sl: Brskanje po Unsplashu

en: Builder
sl: Graditelj

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
sl: Potrebujete pomoč? Ste našli napako? Želite predlagati novo funkcionalnost?

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
sl: Pri zahtevah za podporo uporabite e-poštni naslov vašega Bricks uporabniškega računa. Če želite priložiti večje datoteke, pošljite e-poštno sporočilo neposredno na naslov %1$s. Če si želite ogledati, kaj je trenutno v razvoju, ali oddati/glasovati za novo funkcionalnost, obiščite našo spletno stran %2$s.

en: official roadmap
sl: uradni načrt razvoja

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
sl: Priložene datoteke presegajo največjo dovoljeno velikost na nivoju strežnika in sicer %s.

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
sl: Priložene datoteke presegajo največjo dovoljeno velikost 25 MB.

en: Bulleted list
sl: Označen seznam

en: by
sl: od

en: Capitalize
sl: Velika začetnica

en: Center
sl: Sredinsko

en: Center left
sl: Sredinsko levo

en: Center center
sl: Sredinsko sredinsko

en: Center right
sl: Sredinsko desno

en: Child of
sl: Otrok

en: Childless
sl: Brez otrok

en: Enter CSS class name
sl: Vnesite ime CSS razreda

en: Click to download
sl: Kliknite za prenos

en: Choose files
sl: Izberite datoteke

en: Choose image
sl: Izberite sliko

en: Clear search filter
sl: Počisti filter iskanja

en: Clone
sl: Podvoji

en: cloned
sl: podvojeno

en: Clean
sl: Čist

en: Clear
sl: Počisti

en: Close
sl: Zapri

en: Close (ESC)
sl: Zapri (ESC)

en: Collapse
sl: Strni

en: Collapse all
sl: Strni vse

en: Color
sl: Barva

en: Colors
sl: Barve

en: Color stop in %
sl: Barvni pomik v %

en: Color palette
sl: Barvna paleta

en: Column
sl: Stolpec

en: Comment count
sl: Število komentarjev

en: Community
sl: Skupnost

en: Community templates
sl: Predloge skupnosti

en: Compare
sl: Primerjaj

en: Condition
sl: Stanje

en: Select condition
sl: Izberite stanje

en: Configure
sl: Nastavi

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Contact us
sl: Kontaktirajte nas

en: Contain
sl: Vsebuje

en: Container
sl: Kontejner

en: Content
sl: Vsebina

en: Contrast
sl: Kontrast

en: Copied
sl: Kopirano

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Copy styles
sl: Kopiraj sloge

en: Copy to clipboard
sl: Kopiraj v odložišče

en: Copy CSS selector
sl: Kopiranje selektorja CSS

en: Here goes my text ...
sl: Tukaj je moje besedilo ...

en: Convert
sl: Pretvori

en: Cover
sl: Prekrij (cover)

en: Create
sl: Ustvari

en: Create template
sl: Ustvari predlogo

en: Template title
sl: Naslov predloge

en: Create new template:
sl: Ustvari novo predlogo:

en: Create your own elements
sl: Ustvarite lastne elemente

en: Class name
sl: Ime razreda

en: Separated by space. No leading dot "."
sl: Ločeno s presledkom. Brez začetne pike "."

en: No leading pound sign "#"
sl: Brez začetnega znaka funta "#"

en: Enter CSS filters + value (learn more)
sl: Vnesite CSS filter + vrednost (več informacij)

en: CSS selector
sl: CSS selektor

en: Current layout
sl: Trenutna postavitev

en: Current version by
sl: Trenutna različica

en: Current width
sl: Trenutna širina

en: Custom
sl: Po meri

en: Custom CSS
sl: CSS po meri

en: Custom fields
sl: Polja po meri

en: Custom font
sl: Pisava po meri

en: Dashboard
sl: Nadzorna plošča

en: %s. Template conditions precede default templates.
sl: %s. Pogoji za predloge so pred privzetimi predlogami.

en: Default templates are enabled
sl: Privzete predloge so omogočene

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
sl: %s. Nastavite pogoje za predloge ali omogočite privzete predloge.

en: Default templates are disabled
sl: Privzete predloge so onemogočene

en: dashed
sl: črtkano

en: Delete
sl: Izbriši

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Deprecated
sl: Zastarelo

en: Descending
sl: Padajoče

en: Number between 1 - 100 or auto
sl: Število med 1 in 100 ali samodejno

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
sl: Za parallax učinek nastavite na "Fiksno".

en: Direction
sl: Smer

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Discard
sl: Zavrzi

en: Documentation
sl: Dokumentacija

en: Dots
sl: Pike

en: Dotted
sl: Točkovano

en: double
sl: dvojni

en: Download
sl: Prenesi

en: Downloaded
sl: Preneseno

en: Downloading
sl: Prenos

en: Duplicate
sl: Podvoji

en: Dynamic Data
sl: Dinamični podatki

en: Dynamic data is empty.
sl: Dinamični podatki so prazni.

en: Select dynamic data
sl: Izberite dinamične podatke

en: Edit
sl: Uredi

en: Edited
sl: Urejeno

en: Edit Template
sl: Uredi predlogo

en: Edit palette
sl: Uredi paleto

en: Editing
sl: Urejanje

en: Edit in WordPress
sl: Uredi v WordPressu

en: Effect
sl: Učinek

en: Elements
sl: Elementi

en: Element classes
sl: Razredi elementov

en: Element ID
sl: ID elementa

en: Equal
sl: Enako

en: No content
sl: Brez vsebine

en: No accordion item added.
sl: Noben element harmonike ni dodan.

en: No audio file selected.
sl: Nobena zvočna datoteka ni izbrana.

en: No code found.
sl: Koda ni bila najdena.

en: No date/fields set.
sl: Ni nastavljenega datuma/polja.

en: No Facebook page URL provided.
sl: URL Facebook strani ni naveden.

en: No form field added.
sl: Nobeno polje obrazca ni dodano.

en: No HTML markup defined.
sl: HTML oznaka ni definirana.

en: No icon selected.
sl: Ikona ni izbrana.

en: No list items defined.
sl: Ni definiranihh elementov seznama.

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
sl: Potreben je API ključ za Google Maps! Dodajte ključ na nadzorni plošči pod: %s

en: Bricks > Settings > API Keys
sl: Bricks > Nastavitve > API ključi

en: No pricing table defined.
sl: Tabela cen ni definirana.

en: No progress bar created.
sl: Vrstica napredka ni ustvarjena.

en: No slide added.
sl: Diapozitiv ni dodan.

en: No SVG selected.
sl: SVG ni izbran.

en: No tabs added.
sl: Ni dodanih zavihkov.

en: No team members added.
sl: Člani ekipe niso dodani.

en: No template selected.
sl: Nobena predloga ni izbrana.

en: No testimonials added.
sl: Mnenja niso dodana.

en: No text added.
sl: Besedilo ni dodano.

en: No file URL provided.
sl: URL datoteke ni naveden.

en: No video selected.
sl: Videoposnetek ni izbran.

en: No YouTube URL provided.
sl: YouTuba URL ni naveden.

en: No Vimeo URL provided.
sl: Vimeo URL ni naveden.

en: No dynamic data set.
sl: Dinamični podatki niso nastavljeni.

en: The dynamic data is empty.
sl: Dinamični podatki so prazni.

en: Email address
sl: E-poštni naslov

en: End
sl: Konec

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
sl: Člankov ni bilo mogoče naložiti. Obiščite uradno bazo znanja:

en: 404 Error Page
sl: 404 stran o napaki

en: Excerpt length
sl: Dolžina izvlečka

en: Exclude current post
sl: Izključi trenutni prispevek

en: Expand
sl: Razširi

en: Expand all
sl: Razširi vse

en: experimental
sl: eksperimentalno

en: External URL
sl: Zunanji URL

en: Add rel attribute "noopener" or "noreferrer" to any external link.
sl: Dodaj rel atribut "noopener" ali "noreferrer" vsem zunanjim povezavam.

en: Extra large
sl: Zelo velik XL

en: Extra small
sl: Zelo majhen XS

en: Fade
sl: Zbledi

en: Fallback fonts
sl: Nadomestne pisave

en: Field
sl: Polje

en: File
sl: Datoteka

en: "%s" imported.
sl: "%s" uvoženo.

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
sl: Uvoz "%s" ni uspel: Ime že obstaja.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
sl: Uvoz "%s" ni uspel: Napačna oblika.

en: Files
sl: Datoteke

en: Fill
sl: Polnilo

en: No files chosen
sl: Ni izbranih datotek

en: Fill - Dark
sl: Polnilo - temno

en: Fill - Light
sl: Polnilo - svetlo

en: Fill - Primary
sl: Polnilo - primarno

en: Finish
sl: Dokončaj

en: Fixed
sl: Fiksno

en: Font family
sl: Družina pisave

en: Font size
sl: Velikost pisave

en: Font style
sl: Slog pisave

en: Font weight
sl: Debelina pisave

en: Font variants
sl: Različice pisave

en: Footer
sl: Noga

en: Full size
sl: Polna velikost

en: Gallery layout
sl: Postavitev galerije

en: General
sl: Splošno

en: Outline - Dark
sl: Obris - temno

en: Outline - Light
sl: Obris - svetlo

en: Outline - Primary
sl: Obris - primarno

en: Global element
sl: Globalni element

en: Active classes
sl: Aktivni razredi

en: Global class created
sl: Globalni razred ustvarjen

en: Global class deleted
sl: Globalni razred izbrisan

en: Global class renamed
sl: Globalni razred preimenovan

en: Global classes imported
sl: Globalni razred uvožen

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
sl: V zgornje polje vnesite ime prvega globalnega CSS razreda. Nato pritisnite enter, da ga ustvarite.

en: Learn more
sl: Preberi več

en: Global elements
sl: Globalni elementi

en: Gradient
sl: Preliv

en: Add at least two colors to create a gradient.
sl: Dodajte vsaj dve barvi, da ustvarite preliv.

en: Back to settings
sl: Nazaj na nastavitve

en: Got it
sl: Razumem

en: Go to
sl: Pojdi na

en: Grid
sl: Mreža

en: Spacing
sl: Razmik

en: Has unexecuted PHP code
sl: Ima neizvedeno kodo PHP

en: Header
sl: Glava

en: Height
sl: Višina

en: Help
sl: Pomoč

en: Hidden
sl: Skrito

en: Hide info
sl: Skrij informacije

en: History
sl: Zgodovina

en: History deleted
sl: Zgodovina izbrisana

en: Home
sl: Domov

en: Home page
sl: Domača stran

en: Horizontal
sl: Horizontalno

en: How to create a header template
sl: Kako ustvariti predlogo za glavo

en: How to create a footer template
sl: Kako ustvariti predlogo za nogo

en: Your browser does not support the audio tag.
sl: Vaš brskalnik ne podpira zvočne oznake.

en: Your browser does not support the video tag.
sl: Vaš brskalnik ne podpira oznake videa.

en: Hue
sl: Odtenek

en: Icon
sl: Ikona

en: Ignore sticky posts
sl: Ignoriraj lepljive objave

en: Image
sl: Slika

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
sl: Če želite izbrati več slik, pridržite CMD/CRTL.

en: Image not found
sl: Slike ni mogoče najti

en: Image size
sl: Velikost slike

en: Import
sl: Uvozi

en: Import images
sl: Uvozi slik

en: Disabled: Show placeholder images.
sl: Onemogočeno: Prikaži nadomestne slike.

en: Enabled: Download template images to media library.
sl: Omogočeno: Prenesite slike predloge v medijsko knjižnico.

en: Drop JSON file(s) in here
sl: Datoteko(-e) JSON povlecite in spustite sem

en: Imports
sl: Uvozi

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
sl: Sem povlecite in spustite datoteke s predlogami .JSON ali .ZIP ..

en: Valid JSON data required to run the importer
sl: Za pričetek uvoza so potrebni veljavni JSON podatki

en: This template contains a theme style. Would you like to import it?
sl: Ta predloga vsebuje slog teme. Ali jo želite uvoziti?

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
sl: Ta predloga vsebuje barvno paleto. Ali jo želite uvoziti?

en: Include
sl: Vključi

en: Include children
sl: Vključi otroke

en: Infinite
sl: Neskončno

en: Infinite scroll
sl: Neskončno pomikanje

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
sl: Prilagodite lightbox: Nastavitve > Stili teme > Splošno

en: Inner container
sl: Notranji kontejner

en: Insert
sl: Vstavi

en: Insert after
sl: Vstavi po

en: Insert media
sl: Vstavi medijsko datoteko

en: Insert layout
sl: Vstavi postavitev

en: Insert section
sl: Vstavi sekcijo

en: Insert template
sl: Vstavi predlogo

en: Insert template below
sl: Vstavi spodnjo predlogo

en: Inset
sl: Znotraj

en: Interactions
sl: Interakcije

en: Internal post/page
sl: Interna objava/stran

en: Invert
sl: Obrni

en: Italic
sl: Ležeče

en: Item
sl: Postavka

en: Join Us
sl: Pridružite se nam

en: Justify
sl: Obojestransko

en: Justify content
sl: Poravnaj obojestransko

en: Key
sl: Ključ

en: Keyboard shortcuts
sl: Bližnjice na tipkovnici

en: Label
sl: Oznaka

en: Language
sl: Jezik

en: Large
sl: Veliko

en: Laptop
sl: Prenosnik

en: Last refresh
sl: Zadnja osvežitev

en: Latest
sl: Nedavno

en: Layout
sl: Postavitev

en: Left
sl: Levo

en: Letter spacing
sl: Razmik med črkami

en: Lightbox Image
sl: Lightbox slika

en: Lightbox Video
sl: Lightbox video

en: Lightness
sl: Svetlost

en: Line height
sl: Višina vrstice

en: Link
sl: Povezava

en: Linked
sl: Povezano

en: List
sl: Seznam

en: Loading templates
sl: Nalaganje predlog

en: Load more
sl: Naloži več

en: Locked
sl: Zaklenjeno

en: Go back
sl: Nazaj

en: Take over
sl: Prevzemi

en: This post is already being edited.
sl: Ta objava se že ureja.

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
sl: %s trenutno dela na tej objavi. To pomeni, da je ne morete spreminjati, razen če jo prevzamete.

en: Login
sl: Prijava

en: Loop
sl: Zanka

en: Unlinked
sl: Nepovezan

en: Opposites linked
sl: Nasprotja povezana

en: All sides linked
sl: Vse strani so povezane

en: Main query
sl: Glavna poizvedba

en: Margin
sl: Zunanji prostor

en: Max upload size: %s
sl: Največja velikost prenosa: %s

en: Media
sl: Mediji

en: Meta key
sl: Meta ključ

en: Order meta key
sl: Meta ključ naročila

en: Meta value
sl: Meta vrednost

en: Numeric meta value
sl: Numerična meta vrednost

en: Meta query
sl: Meta poizvedba

en: Menu order
sl: Vrstni red menija

en: Mime type
sl: Vrsta Mime

en: Filter media by mime type
sl: Filtriranje medijev po vrsti mime

en: Mobile
sl: Mobilno

en: Mobile first
sl: Najprej mobilni telefon

en: Mode
sl: Način

en: modified
sl: spremenjeno

en: Modified date
sl: Datum spremembe

en: January
sl: Januar

en: February
sl: Februar

en: March
sl: Marec

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: Julij

en: August
sl: Avgust

en: October
sl: Oktober

en: More layouts
sl: Več postavitev

en: Most Popular
sl: Najbolj priljubljeno

en: Move
sl: Premakni

en: Moved
sl: Premaknjeno

en: My templates
sl: Moje predloge

en: My account
sl: Moj račun

en: Name
sl: Ime

en: New
sl: Novo

en: New color palette name
sl: Ime nove barvne palete

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
sl: Barvo dodate v paleto tako, da zgoraj izberete vrednost barve in nato kliknete "Shrani".

en: Type name, hit enter
sl: Vnesite ime, pritisnite enter

en: Next
sl: Naprej

en: No conditions set. Click the "+" icon to add your render condition.
sl: Pogoji niso določeni. Kliknite ikono "+" in dodajte svoj pogoj za upodabljanje.

en: No interactions set. Click the "+" icon to add an interaction.
sl: Ni nastavljenih interakcij. Če želite dodati interakcijo, kliknite ikono "+".

en: No matching settings found.
sl: Ni bilo najdenih ustreznih nastavitev.

en: No file selected.
sl: Nobena datoteka ni izbrana.

en: You don't have sufficient permission (full access) to customize these settings. Please get in touch with the site admin.
sl: Za urejanje teh nastavitev nimate ustreznega dovoljenja (polnega dostopa). Obrnite se na skrbnika spletnega mesta.

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: No-repeat
sl: Brez ponavljanja

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
sl: Nič ni bilo najdeno. Poskusite znova z drugo ključno besedo!

en: No results
sl: Ni rezultatov

en: No revisions.
sl: Brez popravkov.

en: No dynamic data found.
sl: Dinamični podatki niso bili najdeni.

en: No templates found.
sl: Predloge niso bile najdene.

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Nothing found.
sl: Ničesar ni bilo mogoče najti.

en: Nothing to copy
sl: Ničesar ni za kopiranje

en: Nothing to paste
sl: Ničesar ni za prilepiti

en: Preview autosave
sl: Samodejno shranjevanje predogleda

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
sl: Obstaja samodejno shranjena različica, ki je novejše od te, ki si jo trenutno ogledujete.

en: SVG files not imported for security reasons.
sl: Datoteke SVG zaradi varnostnih razlogov niso uvožene.

en: Set template style
sl: Nastavi slog predloge

en: Inserted template uses theme style "%s"
sl: Vstavljena predloga uporablja slog teme "%s"

en: Change content
sl: Spremeni vsebino

en: Currently previewing content from "%s".
sl: Trenuten predogled vsebine iz "%s".

en: Number
sl: Številka

en: Numbered list
sl: Oštevilčen seznam

en: Offset
sl: Odmik

en: Oldest
sl: Najstarejši

en: Opacity
sl: Prosojnost

en: Open in new tab
sl: Odpri v novem zavihku

en: Or
sl: Ali

en: Order
sl: Vrstni red

en: Order by
sl: Razvrsti po

en: Other classes
sl: Drugi razredi

en: Overlay
sl: Prekrivanje

en: Overwrite
sl: Prepiši

en: Padding
sl: Notranji odmik

en: Page
sl: Stran

en: Page settings
sl: Nastavitve strani

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
sl: Izberite katero koli revizijo za predogled. Kliknite "Uporabi", da nadaljujete z urejanjem izbrane revizije. Kliknite "Zavrni", če želite nadaljevati z urejanjem trenutne revizije.

en: Parent
sl: Starš

en: Insert post parent ID
sl: Vstavite pošto starševski ID

en: Paste
sl: Prilepi

en: Pasted
sl: Prilepljeno

en: Paste styles
sl: Stili lepljenja

en: Paused
sl: Premor

en: Pin
sl: Pripni

en: Pinned elements
sl: Pripeti elementi

en: Click on any element to add it to your canvas.
sl: Kliknite na katerikoli element, da ga dodate.

en: Click on any element to add it to your popup.
sl: Če želite element dodati v pojavno okno, ga kliknite na katerikoli element.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
sl: Vaše sporočilo je tukaj. Čim več podrobnosti, tem bolje ;)

en: Placeholder image shown.
sl: Prikazana je nadomestna slika.

en: Type title and hit enter
sl: Vnesite naslov in pritisnite enter

en: Enter new template name
sl: Vnesite novo ime predloge

en: Search documentation
sl: Iščite po dokumentaciji

en: Select post/page
sl: Izberite prispevek/stran

en: Select link type
sl: Izberite vrsto povezave

en: Your name (optional)
sl: Vaše ime (neobvezno)

en: Play interaction
sl: Interakcija med igrami

en: Popular
sl: Priljubljeno

en: Popup
sl: Pojavno okno

en: Position
sl: Pozicija

en: Post
sl: Prispevek

en: Posts
sl: Prispevki

en: Ignored when posts per page set to "-1".
sl: Se ne upošteva, če je število objav na stran nastavljeno na "-1".

en: Posts per page
sl: Prispevki na stran

en: Post type
sl: Vrsta prispevka

en: Powered by %s
sl: Poganja %s

en: Prev
sl: Prejšnji

en: Preview
sl: Predogled

en: Preview mode
sl: Način predogleda

en: Preview template
sl: Predogled predloge

en: Active pseudo-class
sl: Aktivni psevdo-razred

en: Pseudo-class created
sl: Psevdo-razred ustvarjen

en: Pseudo-class deleted
sl: Psevdo-razred je izbrisan

en: Select or create pseudo-class
sl: Izberite ali ustvarite psevdo-razred

en: States (pseudo-classes)
sl: Stanja (psevdo razredi)

en: Pseudo-element created
sl: Psevdo-element ustvarjen

en: Pseudo-element deleted
sl: Psevdo-element izbrisan

en: Publish
sl: Objavi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Published date
sl: Datum objave

en: Query loop
sl: Poizvedovalna zanka

en: Quick nav
sl: Hitra navigacija

en: Radius
sl: Polmer

en: Random
sl: Naključno

en: Raw
sl: Neobdelan

en: Redo
sl: Ponovi

en: Rel attribute
sl: Rel atribut

en: Reload canvas
sl: Ponovno naloži canvas

en: Remote
sl: Oddaljen

en: Remote templates
sl: Oddaljene predloge

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove all
sl: Odstrani vse

en: Remove file
sl: Odstrani datoteko

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Rename images
sl: Preimenuj slike

en: Disabled: Keep original image filename.
sl: Onemogočeno: Ohrani izvorno ime datoteke slike.

en: Enabled: Rename image before download.
sl: Omogočeno: Preimenujte sliko pred prenosom.

en: Link rendered as
sl: Povezava prikazana kot

en: Repeat
sl: Ponovi

en: Relation
sl: Razmerje

en: Replace content
sl: Zamenjaj vsebino

en: Disabled: Insert below existing content.
sl: Onemogočeno: Vstavi pod obstoječo vsebino.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
sl: Omogočeno: Nadomesti obstoječo vsebino s podatki iz predloge.

en: Responsive breakpoints
sl: Odzivne točke preloma

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
sl: Ponastavitev vseh točk prekinitve izbriše vse točke prekinitve po meri in ponastavi vse privzete točke prekinitve.

en: Reset styles
sl: Ponastavi sloge

en: Clear non-existing dynamic data
sl: Brisanje neobstoječih dinamičnih podatkov

en: Results
sl: Rezultati

en: results for:
sl: rezultati za:

en: Reverse
sl: Povrni

en: Revision by
sl: Revizija, ki jo je opravil

en: Revision deleted
sl: Črtana revizija

en: Revision applied
sl: Uporabljena revizija

en: Revision discarded
sl: Zavržena revizija

en: Revisions
sl: Revizije

en: All revisions deleted
sl: Vsi popravki izbrisani

en: Right
sl: Desno

en: Roles
sl: Vloge

en: Run code
sl: Zaženi kodo

en: Saturation
sl: Nasičenost

en: Save
sl: Shrani

en: Save draft
sl: Shrani osnutek

en: Save as global element
sl: Shrani kot globalni element

en: Save as template
sl: Shrani kot predlogo

en: Save new style
sl: Shranjevanje novega sloga

en: Save style
sl: Shrani slog

en: Saved
sl: Shranjeno

en: Saved as template
sl: Shranjeno kot predloga

en: Scale
sl: Merilo

en: Scroll
sl: Drsi (angl. Scroll)

en: Search elements ..
sl: Iskalni elementi ..

en: Search for ..
sl: Poiščite ..

en: Search settings
sl: Nastavitve iskanja

en: Search
sl: Išči

en: Search by title
sl: Iskanje po naslovu

en: Search pages ..
sl: Iskanje strani ..

en: Search templates ..
sl: Iskanje predlog ..

en: Search tag
sl: Iskalna oznaka

en: Section
sl: Oddelek

en: Select color palette
sl: Izberite barvno paleto

en: Set conditions
sl: Nastavitev pogojev

en: Select file
sl: Izberite datoteko

en: Select file(s) to import
sl: Izberite datoteke za uvoz

en: Select icon
sl: Izberite ikono

en: Select image
sl: Izberi sliko

en: Select library
sl: Izberite knjižnico

en: Select post type
sl: Izberite vrsto objave

en: Select posts
sl: Izberite delovna mesta

en: Select shortcode
sl: Izberite kratko kodo

en: Select taxonomies
sl: Izberite taksonomije

en: Select template
sl: Izberite predlogo

en: Select template tags
sl: Izberite oznake predloge

en: Select template type
sl: Izberite vrsto predloge

en: Select template to update
sl: Izberite predlogo za posodobitev

en: Select terms
sl: Izberite izraze

en: Send
sl: Pošlji

en: Sepia
sl: Sepija

en: Settings imported
sl: Nastavitve so uvožene

en: Solid
sl: Normalno

en: Show author
sl: Prikaži avtorja

en: Show date
sl: Pokaži datum

en: Show empty
sl: Prikaži prazno

en: Show excerpt
sl: Prikaži odlomek

en: Show info
sl: Prikaži informacije

en: Show fullscreen
sl: Prikaži celozaslonski prikaz

en: Show title
sl: Pokaži naslov

en: Single
sl: Posamezno

en: Site
sl: Prodajno mesto

en: Size
sl: Velikost

en: Skip
sl: Preskoči

en: Slide
sl: Zadrsaj

en: Small
sl: Majhno

en: Space between
sl: Prostor med

en: Space around
sl: Prostor okoli

en: Space evenly
sl: Enakomeren prostor

en: Spread
sl: Razpršitev

en: Square
sl: Kvadrat

en: Start
sl: Začetek

en: Strike
sl: Stavka

en: Stroke color
sl: Barva črtovja

en: Stroke width
sl: Širina poteze

en: Structure
sl: Struktura

en: Style
sl: Slog

en: Styles
sl: Stili

en: Subject
sl: Zadeva

en: Sure?
sl: Gotovo?

en: Switch to
sl: Preklopite na

en: You are not allowed to uploads SVG files.
sl: Datotek SVG ne smete nalagati.

en: Tablet
sl: Tablica

en: Tag
sl: Oznaka

en: Taxonomy
sl: Teksonomija

en: Taxonomies
sl: Taksonomije

en: Taxonomy query
sl: Poizvedba po taksonomiji

en: Template
sl: Predloga

en: Template bundle
sl: Sveženj predlog

en: Template created
sl: Ustvarjena predloga

en: Template deleted
sl: Predloga je izbrisana

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
sl: Vstavitev katere koli predloge prepiše vaše podatke. Priporočamo, da spremembe najprej shranite.

en: Template imported
sl: Uvožena predloga

en: Template inserted
sl: Vstavljena predloga

en: Template insert failed: This template has no data
sl: Vstavljanje predloge ni uspelo: Ta predloga nima podatkov

en: Template overridden
sl: Prevzeta predloga

en: Released after you cancelled
sl: Sproščeno po preklicu

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
sl: nove predloge so bile objavljene, odkar ste preklicali aplikacijo Bricks.

en: Template saved
sl: Shranjena predloga

en: Template settings
sl: Nastavitve predloge

en: Template tag
sl: Oznaka predloge

en: Template tags
sl: Oznake predloge

en: Template type
sl: Vrsta predloge

en: Select the type of template you want to create:
sl: Izberite vrsto predloge, ki jo želite ustvariti:

en: Terms
sl: Pogoji

en: Text align
sl: Poravnava besedila

en: Text decoration
sl: Dekoracija besedila

en: Text shadow
sl: Senca besedila

en: Text transform
sl: Preoblikovanje besedila

en: Theme Styles
sl: Stili teme

en: Active style
sl: Aktivni slog

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
sl: Nastavite pogoje za uporabo izbranega sloga teme za celotno spletno mesto ali določena področja.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
sl: Vneseno ime sloga že obstaja. Izberite drugo ime.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
sl: Izberite slog teme ali ustvarite nov slog za slog vašega spletnega mesta (%s).

en: learn more
sl: spoznajte več

en: Theme style created
sl: Ustvarjen slog teme

en: Theme style deleted
sl: Slog teme izbrisan

en: New theme style name
sl: Novo ime sloga teme

en: Style saved
sl: Prihranjen slog

en: Top
sl: Zgoraj

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top center
sl: Zgoraj sredinsko

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Thumbnail
sl: Sličica

en: Typography
sl: Tipografija

en: Translate X
sl: Prevesti X

en: Translate Y
sl: Prevesti Y

en: Scale X
sl: Lestvica X

en: Scale Y
sl: Lestvica Y

en: Rotate X
sl: Obračanje X

en: Rotate Y
sl: Obračanje Y

en: Rotate Z
sl: Obračanje Z

en: Skew X
sl: Nagib X

en: Skew Y
sl: Nagib Y

en: Underline
sl: Podčrtano

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Unlink
sl: Odstraniti povezavo

en: Unlocked
sl: Odklenjena stran

en: Your Unsplash API key is not valid.
sl: Vaš ključ API Unsplash ni veljaven.

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
sl: Potreben je ključ API Unsplash! Dodajte ključ na nadzorni plošči pod: %s

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
sl: Dosežena omejitev stopnje za to uro. Počakajte do naslednje polne ure, da se ponastavi.

en: Type keyword, hit enter.
sl: Vnesite ključno besedo in pritisnite enter.

en: Uncategorized
sl: Nerazvrščeno

en: Understanding the layout
sl: Razumevanje postavitve

en: Select/enter unit
sl: Izberite/vnesite enoto

en: Unpin
sl: Odklop

en: Set Unsplash API Key
sl: Nastavitev ključa API Unsplash

en: Update
sl: Posodobi

en: Uppercase
sl: Velike črke

en: User profile
sl: Profil uporabnika

en: Vertical
sl: Vertikalno

en: Vertical alignment
sl: Navpična poravnava

en: Video URL
sl: Spletni naslov (URL) videoposnetka

en: View on frontend
sl: Pogled na sprednji strani

en: Visit Bricks Academy
sl: Obiščite Akademijo Bricks

en: Visit docs
sl: Obiščite dokumente

en: Width
sl: Širina

en: Product
sl: Izdelek

en: Wrap
sl: Ovoj

en: No wrap
sl: Brez ovitka

en: Wrap reverse
sl: Zavijanje na hrbtni strani

en: X axis
sl: Os X

en: Y axis
sl: Os Y

en: Yes
sl: Da

en: You are missing out!
sl: Zamujate!

en: All right
sl: V redu

en: Amazing
sl: Neverjetno

en: Aye
sl: Da

en: Beautiful
sl: Lepo

en: Brilliant
sl: Briljantno

en: Cool
sl: Kul

en: Congrats
sl: Čestitke

en: Done
sl: Končano

en: Excellent
sl: Odlično

en: Exceptional
sl: Izjemen

en: Exquisite
sl: Izvrsten

en: Enjoy
sl: Uživajte na

en: Fantastic
sl: Fantastično

en: Good
sl: Dobro

en: Impressive
sl: Impresivni

en: Incredible
sl: Neverjetno

en: Magnificent
sl: Veličasten

en: Marvelous
sl: Čudovito

en: Neat
sl: Čisto

en: Nice job
sl: Lepo delo

en: Okay
sl: V redu

en: Outstanding
sl: In sospeso

en: Remarkable
sl: Izjemen

en: Skillful
sl: Spretno

en: Stunning
sl: Osupljivo

en: Superb
sl: Odlično

en: Sure thing
sl: Jasna stvar

en: Sweet
sl: Sladko

en: Very well
sl: Zelo dobro

en: Wonderful
sl: Krasno

en: Yeah
sl: Ja

en: Yep
sl: Ja

en: Builder access
sl: Dostop graditelja

en: No access
sl: Brez dostopa

en: Full access
sl: Polni dostop

en: Edit content
sl: Urejanje vsebine

en: Upload SVG
sl: Naložite SVG

en: Execute code
sl: Izvedba kode

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Allow user to upload SVG files
sl: Uporabniku omogočite nalaganje datotek SVG

en: Allow user to change and execute code through the Code element
sl: Uporabniku omogočite spreminjanje in izvajanje kode prek elementa Koda

en: is
sl: je

en: is not
sl: ni

en: Post ID
sl: Po ID-ju

en: Post title
sl: Naslov novice

en: contains
sl: vsebuje

en: does not contain
sl: ne vsebuje

en: Post parent
sl: Pošta starš

en: Post status
sl: Stanje objave

en: Post author
sl: Avtor Objave

en: Post date
sl: Datum objave

en: Featured image
sl: Prikazna slika

en: set
sl: nastavi

en: not set
sl: ni nastavljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: User login
sl: Prijava uporabnika

en: Logged in
sl: Prijavljen

en: Logged out
sl: Odjavljen

en: User ID
sl: ID uporabnika

en: User registered
sl: Registriran uporabnik

en: after
sl: po

en: before
sl: pred

en: User role
sl: Vloga uporabnika

en: Date & time
sl: Datum in ura

en: Weekday
sl: Dan v tednu

en: Monday
sl: Ponedeljek

en: Tuesday
sl: Torek

en: Wednesday
sl: Sreda

en: Thursday
sl: Četrtek

en: Friday
sl: Petek

en: Saturday
sl: Sobota

en: Sunday
sl: Nedelja

en: Time
sl: Ura

en: Other
sl: Drugo

en: Dynamic data
sl: Dinamični podatki

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Operating system
sl: Operacijski sistem

en: Referrer URL
sl: URL preusmerjevalca

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Global classes
sl: Globalni razredi

en: Carousel
sl: Carousel galerija

en: Nestable
sl: Priložljivi

en: Testimonials
sl: Reference

en: Testimonial
sl: Referenca

en: Manage your custom font files
sl: Upravljanje datotek s pisavami po meri

en: Add a font variant
sl: Dodajanje različice pisave

en: Thin
sl: Tanka

en: Extra Light
sl: Izjemno lahka

en: Light
sl: Svetlo

en: Normal
sl: Običajno

en: Medium
sl: Srednje

en: Semi Bold
sl: Semi-Krepko 600

en: Extra Bold
sl: Izjemno krepko

en: Black
sl: Črna

en: Oblique
sl: Poševno

en: Font preview
sl: Predogled pisave

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
sl: Pisava TrueType: Delna podpora za IE9+: Nestisnjeni podatki o pisavi, vendar delna podpora za IE9+.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
sl: Spletni format odprte pisave: Stisnjena pisava TrueType/OpenType z informacijami o viru pisave in popolno podporo IE9+ (priporočljivo).

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
sl: Spletni odprti format pisave 2.0: Pisava TrueType/OpenType s še boljšim stiskanjem kot WOFF 1.0, vendar brez podpore brskalnika IE.

en: %s file
sl: %s datoteka

en: Upload .%s file
sl: Naložite datoteko .%s

en: Upload
sl: Naloži

en: Font Family
sl: Družina pisave

en: Font Preview
sl: Predogled fonta

en: Custom Font
sl: Pisava po meri

en: Add New
sl: Dodaj novo

en: Add New Custom Font
sl: Dodajanje nove pisave po meri

en: Edit Custom Font
sl: Urejanje pisave po meri

en: New Custom Font
sl: Nova pisava po meri

en: View Custom Font
sl: Prikaži pisavo po meri

en: View Custom Fonts
sl: Prikaži pisave po meri

en: Search Custom Fonts
sl: Iskanje pisav po meri

en: No Custom Fonts found
sl: Ni bilo najdenih pisav po meri

en: No Custom Font found in Trash
sl: V košu ni bila najdena nobena pisava po meri

en: All Custom Fonts
sl: Vse pisave po meri

en: Quick Feedback
sl: Hitre povratne informacije

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
sl: Ali mi lahko pred deaktiviranjem aplikacije Bricks sporočite, zakaj? Vaše povratne informacije bom z veseljem uporabil za izboljšanje Bricks. Najlepša hvala!

en: I no longer need Bricks
sl: Ne potrebujem več opeke

en: I found a better site builder
sl: Našel sem boljši graditelj strani

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
sl: Kakšno je ime tega graditelja strani? In zakaj ste ga izbrali?

en: I don't know how to use this Bricks
sl: Ne vem, kako uporabljati to opeko

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
sl: Ali ste raziskali %1$s? Ali pa ste stopili v stik z mano prek %2$s?

en: email
sl: e-pošta

en: It's just a temporary deactivation
sl: To je le začasna deaktivacija

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
sl: Navedite razloge za deaktivacijo Bricks. Čim več podrobnosti, tem bolje :)

en: Submit & Deactivate
sl: Pošlji in deaktiviraj

en: Skip & Deactivate
sl: Preskoči in deaktiviraj

en: PHP class does not exist
sl: Razred PHP ne obstaja

en: Skip to main content
sl: Preskoči na glavno vsebino

en: Skip to footer
sl: Preskoči na nogo

en: All terms
sl: Vsi pogoji

en: Results for: %s
sl: Rezultati za: %s

en: Page %s
sl: Stran %s

en: Archives: %s
sl: Arhivi: %s

en: Chats
sl: Klepeti

en: Audio
sl: Zvok

en: Statuses
sl: Statusi

en: Links
sl: Povezave

en: Quotes
sl: Citati

en: Videos
sl: Videi

en: Images
sl: Slike

en: Galleries
sl: Galerije

en: Asides
sl: Odloži na stran

en: Day: %s
sl: Dan: %s

en: Month: %s
sl: Mesec: %s

en: Year: %s
sl: Leto: %s

en: Author: %s
sl: Avtor: %s

en: Tag: %s
sl: Oznaka: %s

en: Category: %s
sl: Kategorija: %s

en: Page not found
sl: Strani ni bilo mogoče najti

en: There is no excerpt because this is a protected post.
sl: Odlomka ni, ker je to zaščitena objava.

en: Pagination
sl: Paginiranje (zaznamovanje strani)

en: Archive (recent posts)
sl: Arhiv (zadnje objave)

en: Archive (author)
sl: Arhiv (avtor)

en: Archive (date)
sl: Arhiv (datum)

en: Archive (posts)
sl: Arhiv (objave)

en: Archive (term)
sl: Arhiv (izraz)

en: Single post/page
sl: Posamezna objava/stran

en: Interaction
sl: Interakcija

en: Trigger
sl: Sproži

en: Click
sl: Kliknite

en: Hover
sl: Lebdenje (Hover)

en: Focus
sl: Pozornost

en: Mouse enter
sl: Vnesite miško

en: Mouse leave
sl: Odhod miši

en: Enter viewport
sl: Vstopite v vidno polje

en: Leave viewport
sl: Zapustite prikazno polje

en: Window
sl: Okno

en: Content loaded
sl: Vsebina je naložena

en: Mouse leave window
sl: Miška zapusti okno

en: Scroll offset
sl: Odmik pomikanja

en: Action
sl: Akcija

en: Show element
sl: Prikaži element

en: Hide element
sl: Skrij element

en: Set attribute
sl: Nastavitev atributa

en: Remove attribute
sl: Odstranitev atributa

en: Toggle attribute
sl: Preklopni atribut

en: Start animation
sl: Začetek animacije

en: Browser storage
sl: Shranjevanje v brskalniku

en: Count
sl: Število

en: Window storage
sl: Shranjevanje oken

en: Session storage
sl: Shranjevanje seje

en: Local storage
sl: Lokalna shramba

en: Value
sl: Vrednost

en: Query
sl: Poizvedba

en: Animation
sl: Animacija

en: Animation duration
sl: Trajanje animacije

en: Animation delay
sl: Zakasnitev animacije

en: Target
sl: Cilj

en: Self
sl: Sebe

en: Run only once
sl: Zaženi samo enkrat

en: Interaction conditions
sl: Pogoji interakcije

en: Run this interaction if the following conditions are met.
sl: To interakcijo zaženite, če so izpolnjeni naslednji pogoji.

en: Exists
sl: Obstaja

en: Not exists
sl: Ne obstaja

en: No license key provided.
sl: Licenčni ključ ni na voljo.

en: No license for provided license key found.
sl: Licence za navedeni licenčni ključ ni bilo mogoče najti.

en: License activated.
sl: Licenca je aktivirana.

en: Welcome to Bricks
sl: Dobrodošli v podjetju Bricks

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
sl: Aktivirajte licenco za urejanje z orodjem Bricks, prejmite posodobitve z enim klikom in dostop do vseh predlog skupnosti.

en: Activate License
sl: Aktiviraj Licenco

en: Error: Invalid license key
sl: Napaka: Nepravilen licenčni ključ

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
sl: Navedeni licenčni ključ je neveljaven. Deaktivirajte in nato ponovno aktivirajte licenco.

en: Error: License mismatch
sl: Napaka: Neujemanje licence

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
sl: Vaše spletno mesto se ne ujema z vašim licenčnim ključem. Deaktivirajte in nato ponovno aktivirajte licenco.

en: Align main axis
sl: Poravnava glavne osi

en: Align cross axis
sl: Izravnava prečne osi

en: Popup limit
sl: Omejitev pojavnih oken

en: Limit how often this popup appears.
sl: Omejite pogostost prikazovanja tega pojavnega okna.

en: Per page load
sl: Na nalaganje strani

en: Per session
sl: Na sejo

en: Across sessions
sl: Med sejami

en: %s ago
sl: pred %s

en: Sidebar
sl: Stranska vrstica

en: Edit header
sl: Urejanje glave

en: Edit footer
sl: Urejanje noge

en: Go to: Bricks Templates
sl: Pojdi na: Predloge za opeke

en: Render with Bricks
sl: Renderiranje z opeko

en: Render with WordPress
sl: Render z WordPressom

en: No repeat
sl: Brez ponavljanja

en: Repeat-x
sl: Ponoviti-x

en: Auto
sl: Samodejno

en: Primary
sl: Primarna

en: Secondary
sl: Sekundarne

en: Dark
sl: Temno

en: Muted
sl: Utišano

en: Success
sl: Uspešno

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Danger
sl: Nevarnost

en: Dashed
sl: Črtkano

en: Double
sl: Dvojno

en: Groove
sl: Nihati

en: Ridge
sl: Greben (ridge)

en: Outset
sl: Navzven

en: Users
sl: Uporabniki

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
sl: Datoteka ni bila naložena zaradi napake pri urejanju. Prosimo, preverite datoteko SVG ali stopite v stik z nami.

en: My Templates
sl: Moje predloge

en: Add New Template
sl: Dodajanje nove predloge

en: New Template
sl: Nova predloga

en: View Template
sl: Prikaži predlogo

en: View Templates
sl: Prikaži predloge

en: Search Templates
sl: Iskanje predlog

en: No Templates found
sl: Ni bilo najdenih predlog

en: No Template found in Trash
sl: V košari ni bilo najdene nobene predloge

en: All Templates
sl: Vse predoge

en: Template Tags
sl: Oznake predloge

en: Template Tag
sl: Oznaka za predlogo

en: All Template Tags
sl: Vse oznake predloge

en: Edit Template Tag
sl: Urejanje oznake predloge

en: View Template Tag
sl: Prikaži oznako predloge

en: Update Template Tag
sl: Posodobitev oznake predloge

en: Add New Template Tag
sl: Dodajanje nove oznake predloge

en: New Template Name
sl: Novo ime predloge

en: Search Template Tags
sl: Iskanje oznak predloge

en: No Template Tag found
sl: Ni najdena nobena oznaka za predlogo

en: Template Bundles
sl: Sklopi predlog

en: Template Bundle
sl: Sveženj predlog

en: All Template Bundles
sl: Vsi svežnji predlog

en: Edit Template Bundle
sl: Urejanje svežnja predlog

en: View Template Bundle
sl: Ogled svežnja predlog

en: Update Template Bundle
sl: Posodobitev svežnja predlog

en: Add New Template Bundle
sl: Dodajanje novega svežnja predlog

en: Search Template Bundles
sl: Iskanje paketov predlog

en: No Template Bundle found
sl: Ni bilo najdenega svežnja predlog

en: Not allowed: Infinite template loop.
sl: Ni dovoljeno: Neskončna zanka predloge.

en: Your selected template is empty.
sl: Izbrana predloga je prazna.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
sl: Stran, od katere zahtevate predloge, ima onemogočen dostop do svojih predlog.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
sl: Žal niste prejeli URL naslova spletnega mesta.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
sl: Vaše spletno mesto (%1$s) nima dovoljenja za dostop do predlog iz %2$s

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
sl: Spletno mesto, od katerega zahtevate predloge, zahteva geslo za oddaljene predloge.

en: Your remote templates password is incorrect.
sl: Vaše geslo za oddaljene predloge je napačno.

en: Sale
sl: Prodaja

en: Adding
sl: Dodajanje spletne strani

en: Added
sl: Dodano

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
sl: Ta vrsta predloge se samodejno prikaže na pravi strani.

en: Archive (products)
sl: Arhiv (izdelki)

en: Cart contents
sl: Vsebina košarice

en: Installed version
sl: Nameščena različica

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
sl: Čeprav vas zelo mika, da bi takoj začeli urejati z Bricksom, boste imeli veliko boljšo izkušnjo, če si boste v razdelku "Začetek" v Akademiji Bricks prebrali, kako najbolj produktivno uporabljati Bricks.

en: How Editing With Bricks Works
sl: Kako deluje urejanje z opekami

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
sl: Ko se seznanite z delovanjem programa Bricks, je dobro, da se seznanite s predlogami. Tako ustvarite glavo in nogo spletnega mesta ter vse druge vrste vsebine, ki jo je mogoče ponovno uporabiti, kot so postavitve prispevkov na blogu, arhivi, strani z rezultati iskanja in stranmi z napakami.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
sl: Članki o funkcijah zajemajo teme, kot so integracija Unsplasha, koda po meri (CSS in JS), gradienti, stranske vrstice, delilniki oblik, globalni elementi itd.

en: Features
sl: Značilnosti

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
sl: Če ste razvijalec, lahko orodje Bricks še bolj prilagodite s kavlji po meri, filtri ali z ustvarjanjem lastnih elementov.

en: Developer
sl: Razvijalec

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
sl: Za vprašanja o opekah pošljite e-poštno sporočilo na naslov help@bricksbuilder.io. Če želite izvedeti, kaj je trenutno v razvoju, obiščite naš javni časovni načrt. Tam lahko predložite tudi svoje zahteve po funkcijah, ki jih lahko drugi podprejo z glasovi navzgor in komentirajo.

en: Get In Touch
sl: Povežite se

en: Roadmap
sl: Načrt poti

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
sl: Prijavite se v %s in pridobite licenčni ključ ali ga kopirajte in prilepite iz e-poštnega sporočila s potrditvijo nakupa.

en: your account
sl: vaš račun

en: Please copy & paste your license key in here ..
sl: Tukaj kopirajte in prilepite svoj licenčni ključ ..

en: Activate license
sl: Aktivacija licence

en: License key format
sl: Oblika licenčnega ključa

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
sl: Svojo licenco lahko upravljate, posodobite način plačila in si ogledate račune kar iz %s.

en: Deactivate license
sl: Deaktiviranje licence

en: Status
sl: Stanje

en: Export Settings
sl: Izvoz nastavitev

en: Import Settings
sl: Nastavitve uvoza

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
sl: Izberite in uvozite datoteko JSON z nastavitvami iz računalnika.

en: Import settings
sl: Nastavitve uvoza

en: Performance
sl: Učinkovitost delovanja

en: API keys
sl: Ključi API

en: Custom code
sl: Koda po meri

en: Post types
sl: Tipi prispevkov

en: Select post types to %s.
sl: Izberite tipe objav na %s.

en: edit with Bricks
sl: urejanje z opeko

en: Gutenberg data
sl: Podatki Gutenberg

en: %s into Bricks data and vice versa.
sl: %s v podatke Bricks in obratno.

en: Convert Gutenberg data
sl: Pretvarjanje podatkov Gutenberg

en: Load Gutenberg data into Bricks
sl: Nalaganje podatkov Gutenberg v opeke

en: Save Bricks data as Gutenberg data
sl: Shranite podatke o opeki kot podatke o Gutenbergu

en: SVG uploads
sl: Prenašanje datotek SVG

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
sl: Datoteke SVG opisujejo slike v obliki XML, zato lahko vsebujejo zlonamerno kodo. Če je omogočena možnost %s, bo opeka med nalaganjem poskušala sanirati datoteke SVG.

en: Miscellaneous
sl: Razno

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
sl: Onemogočite meta oznake Bricks Open Graph

en: Disable Bricks SEO meta tags
sl: Onemogočite meta oznake Bricks SEO

en: Generate custom image sizes
sl: Ustvarjanje velikosti slik po meri

en: Enable "%s" button
sl: Omogočite gumb "%s"

en: Disable "Skip links"
sl: Onemogočite "Preskoči povezave"

en: Query Bricks data in search results
sl: Poizvedovanje po podatkih Bricks v rezultatih iskanja

en: Custom breakpoints
sl: Točke prekinitve po meri

en: %s are best configured before you start working on your site.
sl: %s je najbolje konfigurirati, preden začnete delati na svojem spletnem mestu.

en: Regenerate CSS files
sl: Ponovno generiranje datotek CSS

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
sl: Z izvajanjem %s odkrijete vse zastarele podatke Bricks in jih samodejno posodobite z najnovejšo sintakso.

en: Converter
sl: Pretvornik

en: Please create a full-site backup before running the converter.
sl: Pred zagonom pretvornika ustvarite varnostno kopijo celotnega spletnega mesta.

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
sl: Pretvorba elementa "Container" v nove elemente "Section" in "Block"

en: Convert element IDs & classes
sl: Pretvarjanje ID elementov in razredov

en: Add "position: relative" as needed
sl: Po potrebi dodajte "position: relative"

en: Entry animation to interaction
sl: Vstopna animacija do interakcije

en: Convert elements to nestable elements
sl: Pretvarjanje elementov v elemente, ki jih je mogoče gnezditi

en: Slider
sl: Drsnik

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
sl: Nastavite %s za posamezno vlogo uporabnika. Če želite določiti dostop za določenega uporabnika, neposredno uredite profil uporabnika.

en: builder access
sl: dostop graditelja

en: Code Execution
sl: Izvajanje kode

en: Allow code execution for a specific user or role via the "Code" element. Only add code that you consider safe and grant permission to users you fully trust.
sl: Omogočite izvajanje kode za določenega uporabnika ali vlogo prek elementa "Koda". Dodajte le kodo, ki se vam zdi varna, in dovolite izvajanje le uporabnikom, ki jim popolnoma zaupate.

en: Disable code execution
sl: Onemogočite izvajanje kode

en: Disable default templates
sl: Onemogočite privzete predloge

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
sl: Če pogoji za predloge niso nastavljeni, se na sprednjem delu spletnega mesta prikažejo objavljene predloge (glava, noga itd.). Izberite to nastavitev, če želite onemogočiti to vedenje. Namesto tega nastavite pogoje za predloge.

en: Public templates
sl: Javne predloge

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
sl: Omogočite, da so vaše predloge javne in si jih lahko ogleda vsakdo v spletu. Če želite, da si vaše predloge lahko ogledajo le prijavljeni uporabniki, jih onemogočite.

en: My Templates Access
sl: Dostop do mojih predlog

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
sl: Drugim spletnim mestom omogočite brskanje in vstavljanje vaših predlog iz svoje knjižnice predlog. Omejite dostop do predlog s spodnjimi nastavitvami "URL-ji bele liste" in "Zaščita z geslom".

en: Whitelist URLs
sl: URL-ji na beli listi

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
sl: Dostop do svojih predlog omogočite samo zgoraj vnesenim spletnim mestom. En URL v vrstici.

en: Password Protection
sl: Zaščita z geslom

en: Password protect your templates.
sl: Zaščitite svoje predloge z geslom.

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
sl: V knjižnico predlog naložite predloge iz katere koli druge namestitve programa Bricks, do katere imate dostop.

en: Remote templates URL
sl: URL oddaljenih predlog

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
sl: Prepričajte se, da vam je oddaljeno spletno mesto, ki ste ga vnesli zgoraj, odobrilo "Dostop do mojih predlog".

en: Remote Templates Password
sl: Geslo za oddaljene predloge

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
sl: Tukaj kopirajte in prilepite geslo za dostop do mojih predlog, ki ga je posredovalo oddaljeno spletno mesto.

en: Convert templates
sl: Pretvarjanje predlog

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
sl: Pretvarjanje predloge pri uvozu/vstavitvi iz zabojnika v novo strukturo elementov postavitve

en: Disable autosave
sl: Onemogočite samodejno shranjevanje

en: Autosave interval (seconds)
sl: Interval samodejnega shranjevanja (sekunde)

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
sl: Privzeto: 60 sekund. Najmanjši interval samodejnega shranjevanja je 15 sekund.

en: Builder mode
sl: Način graditelja

en: Create your own builder mode via CSS variables.
sl: Ustvarite svoj način graditelja s spremenljivkami CSS.

en: Set the builder language.
sl: Nastavite jezik graditelja.

en: Left to right
sl: Z leve proti desni

en: Right to left
sl: Z desne proti levi

en: Set the builder language direction.
sl: Nastavite smer jezika graditelja.

en: No link
sl: Barva povezave

en: Toolbar logo link
sl: Povezava z logotipom orodne vrstice

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
sl: Nastavitev cilja povezave po meri za logotip orodne vrstice graditelja.

en: Control panel
sl: Nadzorna plošča

en: Disable global classes
sl: Onemogočite globalne razrede

en: Interface
sl: Vmesnik

en: Canvas
sl: Platno

en: Disable element spacing
sl: Onemogočite razmik med elementi

en: Structure panel
sl: Strukturna plošča

en: Element actions
sl: Dejavnosti elementov

en: Collapse on page load
sl: Zbijanje ob nalaganju strani

en: Expand active element & scroll into view
sl: Razširite aktivni element in se pomaknite v pogled

en: Wrap element
sl: Element za ovijanje

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
sl: Na voljo prek bližnjice na tipkovnici in kontekstnega menija desnega klika.

en: Insert element
sl: Vstavljanje elementa

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
sl: Na voljo prek ikone "+" in kontekstnega menija desnega klika.

en: Available via "Layout" action icon.
sl: Na voljo prek ikone za akcijo "Postavitev".

en: Disable WP REST API render
sl: Onemogočiti WP REST API render

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
sl: Za upodabljanje elementov namesto klicev vmesnika WP REST API uporabite AJAX.

en: Render dynamic data text on canvas
sl: Prikazovanje dinamičnega besedila podatkov na platnu

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
sl: Omogočite upodobitev besedila dinamičnih podatkov na platnu, da izboljšate izkušnjo predogleda.

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
sl: Onemogočite polja po meri WordPressa v spustni vrstici

en: Disable for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
sl: Onemogočite za boljšo zmogljivost v gradniku. Uporaba dinamičnih podatkovnih oznak, kot je {cf_my_wordpress_field}, je še vedno mogoča.

en: Dropdown
sl: Spustni meni

en: Show dynamic data key in dropdown
sl: Prikaži ključ dinamičnih podatkov v spustni vrstici

en: Hide dynamic data label in dropdown
sl: Skrijte nalepko z dinamičnimi podatki v spustni vrstici

en: Expand panel when dropdown is visible
sl: Razširite ploščo, ko je spustna vrstica vidna

en: Disable emojis
sl: Onemogočanje emojijev

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
sl: Če na svojem spletnem mestu ne uporabljate emojijev, nastavite boljšo zmogljivost.

en: Disable embed
sl: Onemogočite vstavljanje

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
sl: Če na svojem spletnem mestu ne uporabljate vstavkov, kot so videoposnetki YouTube, nastavite boljšo zmogljivost.

en: Disable Google Fonts
sl: Onemogočite pisave Google

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
sl: Nastavite, če ne uporabljate Googlovih pisav ali če ste Googlove pisave naložili in jih sami gostite kot "Pisave po meri".

en: Disable lazy loading
sl: Onemogočite leno nalaganje

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
sl: Nastavite, če imate težave z vgrajenim lenobnim nalaganjem opeke.

en: Lazy load offset
sl: Odmik pri laičnem nalaganju

en: Disable jQuery migrate
sl: Onemogočite jQuery selitev

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
sl: Nastavite za boljšo zmogljivost, če ne uporabljate kode jQuery, starejše od različice 1.9.

en: Cache query loops
sl: Poizvedovalne zanke v predpomnilniku

en: Element ID & class
sl: ID elementa in razred

en: Add Element ID & class as needed
sl: Po potrebi dodajte ID elementa in razred

en: Element ID & class gets added to every element by default.
sl: ID elementa in razred se privzeto dodata vsakemu elementu.

en: CSS loading method
sl: Metoda nalaganja CSS

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
sl: Slogi, značilni za stran, so privzeto naloženi v vrstici. Izberite "Zunanje datoteke", če želite naložiti samo zahtevane CSS in omogočiti predpomnjenje slogov.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
sl: Dovoljenja za pisanje v imenik za nalaganje so nezadostna.

en: Inline styles (default)
sl: Vnosni slogi (privzeto)

en: External files
sl: Zunanje datoteke

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
sl: Kliknite spodnji gumb, da ustvarite vse zahtevane datoteke CSS.

en: CSS files processed
sl: Obdelane datoteke CSS

en: Webfont loading method
sl: Način nalaganja spletnih pisav

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
sl: Spletne pisave (na primer Google Fonts) se privzeto naložijo prek slogovnih shem. Izberite "Webfont Loader" (nalaganje spletnih pisav), da se izognete FOUT (bliskovitemu prikazu nestiliziranega besedila), tako da skrijete vsebino spletnega mesta, dokler se ne naložijo vse spletne pisave.

en: Stylesheets (default)
sl: Slogovniki (privzeto)

en: Unsplash API key
sl: Ključ API Unsplash

en: How to get your Unsplash API key
sl: Kako pridobiti ključ API Unsplasha

en: Google Maps API keys
sl: Ključi API Google Maps

en: How to get your Google Maps API key
sl: Kako pridobiti ključ API Google Maps

en: Google reCAPTCHA v3 API Site key
sl: Google reCAPTCHA v3 API Ključ strani

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
sl: Kako pridobiti Googlov ključ za spletno mesto API reCAPTCHA v3

en: Google reCAPTCHA v3 API Secret key
sl: Google reCAPTCHA v3 API Skrivni ključ

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
sl: Kako pridobiti Googlov tajni ključ API reCAPTCHA v3

en: MailChimp API key
sl: Ključ API MailChimpa

en: How to get your MailChimp API key
sl: Kako pridobiti ključ API MailChimpa

en: Sendgrid API key
sl: Ključ API Sendgrid

en: How to get your SenGrid API key
sl: Kako pridobiti ključ API SenGrid

en: Facebook App ID
sl: ID aplikacije Facebook

en: How to get your Facebook App ID
sl: Kako pridobiti ID aplikacije Facebook

en: Any custom code below will load globally on all pages of your website. Wrap your scripts below in &lt;script&gt; tags.
sl: Vsaka spodnja koda po meri se bo naložila globalno na vseh straneh vašega spletnega mesta. Spodnje skripte zavijte v oznake &lt;script&gt;.

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
sl: Z gradnikom dodajte kodo po meri na določeno stran.

en: Inline styles (CSS) are added to the %s tag.
sl: Vstavljeni slogi (CSS) so dodani oznaki %s.

en: Header scripts
sl: Skripte za glavo

en: Header scripts are added right before closing %s tag. Perfect for tracking scripts such as Google Analytics, etc.
sl: Skripte glave so dodane tik pred zaključno oznako %s. Odlično za skripte za sledenje, kot je Google Analytics itd.

en: Body (header) scripts
sl: Skripte telesa (glave)

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
sl: Skripte telesa so dodane takoj po odprtju oznake %s.

en: Body (footer) scripts
sl: Skripte za telo (nogo)

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
sl: Skripte v nogi so dodane tik pred zaključno oznako %s.

en: Disable WooCommerce builder
sl: Onemogočite graditelja WooCommerce

en: Products
sl: Izdelki

en: Product badge "Sale"
sl: Oznaka izdelka "Prodaja"

en: Percentage
sl: Odstotek

en: Product badge "New"
sl: Oznaka izdelka "Novo"

en: Show badge if product is less than .. days old.
sl: Prikaži značko, če je izdelek star manj kot .. dni.

en: Disable product gallery zoom
sl: Onemogočite povečavo galerije izdelkov

en: Disable product gallery lightbox
sl: Onemogočite lightbox galerije izdelkov

en: Enable AJAX add to cart
sl: Omogočite AJAX dodaj v košarico

en: Save Settings
sl: Shrani nastavitve

en: Reset Settings
sl: Ponastavi nastavitve

en: Missing sidebar name.
sl: Manjka ime stranske vrstice.

en: New sidebar created.
sl: Ustvarjena je bila nova stranska vrstica.

en: Sidebar deleted.
sl: Stranska vrstica izbrisana.

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
sl: Ustvarite in upravljajte neomejeno število stranskih vrstic po meri. Dodajte stranske vrstice v gradniku z elementom "Stranska vrstica".

en: Create new sidebar
sl: Ustvarite novo stransko vrstico

en: Sidebar name *
sl: Ime stranske vrstice *

en: Description
sl: Opis

en: Description (optional)
sl: Opis (neobvezno)

en: Registered sidebars
sl: Registrirane stranske vrstice

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
sl: Še niste registrirali nobene stranske vrstice po meri.

en: Delete this sidebar
sl: Brisanje te stranske vrstice

en: Do you really want to delete this sidebar?
sl: Ali res želite izbrisati to stransko vrstico?

en: Theme name
sl: Ime teme

en: Theme version
sl: Različica teme

en: Theme author
sl: Avtor teme

en: Theme author URI
sl: URI avtorja teme

en: Theme is child theme
sl: Tema je otroška tema

en: Parent theme name
sl: Nadrejena tema

en: Parent theme version
sl: Različica nadrejene teme

en: Parent theme URI
sl: URI nadrejene teme

en: Parent theme author URI
sl: URI avtorja nadrejene teme

en: Home URL
sl: URL Domov

en: Site URL
sl: URL Spletišča

en: REST API Prefix
sl: Predpona API REST

en: WP version
sl: Različica WP

en: WP language
sl: Jezik WP

en: WP memory limit
sl: Omejitev pomnilnika WP

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
sl: Priporočeno wp_memory_limit: 64M (ali več)

en: Server info
sl: Informacije o strežniku

en: MySQL version
sl: Različica MySQL

en: PHP version
sl: Različica PHP

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
sl: Min. Različica PHP za zagon programa Bricks je PHP 5.4

en: PHP execution time limit
sl: Časovna omejitev izvajanja PHP

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
sl: Priporočen max_execution_time: 180 (ali več)

en: PHP safe mode
sl: Varni način PHP

en: PHP memory limit
sl: Omejitev pomnilnika PHP

en: PHP max upload file size
sl: Največja velikost datoteke za nalaganje PHP

en: Recommended upload_max_filesize: 16M (or more)
sl: Priporočena največja velikost datoteke: 16M (ali več)

en: Theme Information
sl: Informacije o temi

en: WordPress Environment
sl: Okolje WordPress

en: Server Environment
sl: Okolje strežnika

en: Active Plugins
sl: Aktivni Vtičniki

en: Accordion
sl: Harmonika

en: Expand first item
sl: Razširite prvo postavko

en: Independent toggle
sl: Neodvisno preklapljanje

en: Transition
sl: Premik

en: Min. height
sl: Najmanjša višina

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: I am a so called subtitle.
sl: Sem tako imenovani podnaslov.

en: Content goes here ..
sl: Vsebina gre sem ..

en: Behave Like Tabs
sl: Obnašajte se kot zavihki

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
sl: Omogočite odpiranje in zapiranje elementa brez preklapljanja drugih elementov.

en: HTML tag
sl: HTML oznako

en: Icon typography
sl: Tipografija ikon

en: Icon expanded
sl: Razširjena ikona

en: Icon expanded typography
sl: Ikona razširjena tipografija

en: Icon position
sl: Položaj ikone

en: Icon rotate in °
sl: Ikona se vrti v °

en: Icon rotation for expanded accordion.
sl: Vrtenje ikon za razširjeno harmoniko.

en: Title typography
sl: Tipografija naslova

en: Subtitle typography
sl: Tipografija podnapisov

en: Active typography
sl: Aktivna tipografija

en: Active background
sl: Aktivno ozadje

en: Active border
sl: Aktivna meja

en: Content typography
sl: Tipografija vsebine

en: Alert
sl: Opozorilo

en: I am an alert.
sl: Jaz sem pozoren.

en: Dismissable
sl: Odpravljivo

en: Anim. Typing
sl: Anim. Tipkanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Strings
sl: Strune

en: Text block
sl: Besedilni blok

en: Type speed in ms
sl: Hitrost tipa v ms

en: Back speed in ms
sl: Hitrost vračanja v ms

en: Start delay in ms
sl: Zakasnitev začetka v ms

en: Back delay in ms
sl: Zakasnitev nazaj v ms

en: Cursor character
sl: Znak kurzorja

en: Source
sl: Vir

en: Custom title
sl: Naslov po meri

en: Show artist
sl: Prikaži umetnika

en: Autoplay
sl: Samodejno predvajanje

en: Preload
sl: Predobremenitev

en: Metadata
sl: Meta podatki

en: Theme
sl: Tema

en: Border / Box Shadow
sl: Mejica / škatla senca

en: Gradient / Overlay
sl: Gradient / prekrivanje

en: Shape Dividers
sl: Razdelilniki oblik

en: Transform
sl: Preoblikovanje (Transform)

en: Attributes
sl: Atributi

en: Sizing
sl: Določanje velikosti

en: Min. width
sl: Najmanjša širina

en: Max. width
sl: Največja širina

en: Set to "100vh" for full height.
sl: Za polno višino nastavite na "100vh".

en: Max. height
sl: Največja višina

en: Positioning
sl: Postavitev

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
sl: Nastavite vrednost "Top", da bo ta element "lepljiv".

en: Display
sl: Prikaz

en: Overflow
sl: Prelivanje

en: Cursor
sl: Kazalec

en: Link & status
sl: Povezava in status

en: Selection
sl: Izbor

en: Drag & drop
sl: Povlecite in spustite

en: Zoom
sl: Povečava

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: Align self
sl: Poravnajte se

en: Flex grow
sl: Fleksibilna rast

en: Flex shrink
sl: Krčenje Flex

en: Flex basis
sl: Fleksibilna osnova

en: Shape
sl: Oblika

en: Cloud
sl: Oblak

en: Drops
sl: Kapljice

en: Grid (Round)
sl: Mreža (okrogla)

en: Grid (Square)
sl: Mreža (kvadrat)

en: Round
sl: Okrogla

en: Stroke
sl: Udar

en: Stroke #2
sl: Udarec št. 2

en: Tilt
sl: Nagibanje

en: Triangle
sl: Trikotnik

en: Triangle concave
sl: Konkavni trikotnik

en: Triangle convex
sl: Izbočeni trikotnik

en: Triangle double
sl: Trikotnik dvojni

en: Wave brush
sl: Čopič za valove

en: Zigzag
sl: Cikcak

en: Vertical - Cloud
sl: Vertikalni - Oblak

en: Vertical - Drops
sl: Navpično - kapljice

en: Vertical - Pixels
sl: Navpično - piksli

en: Vertical - Stroke
sl: Navpično - poteg

en: Vertical - Stroke #2
sl: Navpično - poteg #2

en: Vertical - Tilt
sl: Navpično - nagib

en: Vertical - Triangle
sl: Navpično - trikotnik

en: Vertical - Triangle double
sl: Navpično - Trikotnik dvojno

en: Vertical - Wave
sl: Navpično - valovanje

en: Vertical - Waves
sl: Vertikalno - valovi

en: Vertical - Wave brush
sl: Navpično - čopič z valovi

en: Vertical - Zigzag
sl: Navpično - cikcak

en: Select shape
sl: Izberite obliko

en: Fill color
sl: Barva polnila

en: Front
sl: Spredaj

en: Flip horizontal
sl: Flip horizontalno

en: Flip vertical
sl: Flip navpično

en: Rotate
sl: Zavrti

en: Horizontal align
sl: Vodoravna poravnava

en: Learn more about CSS transform
sl: Preberite več o preoblikovanju CSS

en: Transform origin
sl: Izvor transformacije

en: Learn more about CSS transform-origin
sl: Preberite več o CSS transform-origin

en: CSS Filters
sl: Filtri CSS

en: Learn more about CSS filters
sl: Preberite več o filtrih CSS

en: CSS transition
sl: Prehod CSS

en: Learn more about CSS transitions
sl: Preberite več o prehodih CSS

en: Use "root" to target the element wrapper: root { background: blue }
sl: Uporabite "root" za ciljanje elementa wrapper: root { background: blue }

en: CSS classes
sl: Razredi CSS

en: Separated by space. Without class dot.
sl: Ločeno s presledkom. Brez pike razreda.

en: No spaces. No pound (#) sign.
sl: Ni prostora. Ni znaka funt (#).

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
sl: %s bo dodan najustreznejšemu vozlišču HTML.

en: Custom attributes
sl: Atributi po meri

en: Entry animation
sl: Animacija vnosa

en: Very slow
sl: Zelo počasi

en: Slow
sl: Počasi

en: Fast
sl: Hitro

en: Very fast
sl: Zelo hitro

en: Precedes "Link Image" setting.
sl: Prednjači pred nastavitvijo "Link Image".

en: Alignment
sl: Poravnava

en: Middle left
sl: Sredina leve

en: Middle center
sl: Sredina sredine

en: Middle right
sl: Srednja desna

en: Show on hover
sl: Prikaži ob lebdenju

en: Always shows in builder for editing.
sl: Vedno se prikaže v gradniku za urejanje.

en: Fade in animation
sl: Animacija prelivanja

en: Fade in up
sl: Izbledi navzgor

en: Fade in right
sl: Izbledi na desni strani

en: Fade in down
sl: Izbledi navzdol

en: Fade in left
sl: Izbledi na levi strani

en: Zoom in
sl: Povečaj

en: Zoom out
sl: Pomanjšaj

en: Inner background color
sl: Notranja barva ozadja

en: Image ratio
sl: Razmerje slike

en: Initial slide
sl: Začetni diapozitiv

en: Items to show
sl: Elementi za prikaz

en: Items to scroll
sl: Elementi za pomikanje

en: Cube
sl: Kocka

en: Coverflow
sl: Pokrovni tok

en: Flip
sl: Obrni

en: "Fade", "Cube", and "Flip" require "Items To Show" set to 1.
sl: za funkcije "Fade", "Cube" in "Flip" je treba nastaviti "Items To Show" na 1.

en: Center mode
sl: Sredinski način

en: Disable lazy load
sl: Onemogočite leno nalaganje

en: Adaptive height
sl: Prilagodljiva višina

en: Pause on hover
sl: Zaustavitev ob premiku na zaslonu

en: Stop on last slide
sl: Ustavite se na zadnjem diapozitivu

en: No effect with loop enabled
sl: Brez učinka z omogočeno zanko

en: Autoplay delay in ms
sl: Zakasnitev samodejnega predvajanja v ms

en: Animation speed in ms
sl: Hitrost animacije v ms

en: Show arrows
sl: Prikaži puščice

en: Prev arrow
sl: Prejšnja puščica

en: Next arrow
sl: Naslednja puščica

en: Show dots
sl: Prikaži pike

en: Dynamic dots
sl: Dinamične pike

en: Active color
sl: Aktivna barva

en: Use query loop
sl: Uporabite zanko za poizvedbo

en: Button
sl: Gumb

en: I am a button
sl: Jaz sem gumb

en: Circle
sl: Krog

en: Outline
sl: Obroba

en: Link type
sl: Vrsta povezave

en: Gap
sl: Praznina

en: Fields
sl: Polja

en: Hide image
sl: Skrij sliko

en: Link to lightbox
sl: Povezava do LightBox

en: No image selected.
sl: Slika ni izbrana.

en: Code
sl: Koda

en: Render without wrapper
sl: Render brez ovitka

en: You can manage code execution permissions under: Bricks > Settings > Builder Access > Code Execution
sl: Dovoljenja za izvajanje kode lahko upravljate v razdelku: Izvajanje kode: Opeka > Nastavitve > Dostop graditelja > Izvajanje kode

en: The code above will be executed on your site! Proceed with care and use only trusted code that you deem safe.
sl: Zgornja koda se bo izvedla na vašem spletnem mestu! Ravnajte previdno in uporabljajte le zaupanja vredno kodo, ki se vam zdi varna.

en: Important: The code above will run on your site! Only add code that you consider safe. Especially when executing PHP & JS code.
sl: Pomembno: Zgornja koda se bo zagnala na vašem spletnem mestu! Dodajte le kodo, ki se vam zdi varna. Zlasti pri izvajanju kode PHP in JS.

en: Auto detect
sl: Samodejno zaznavanje

en: Set language if auto detect fails (e.g. "css").
sl: Nastavite jezik, če samodejno zaznavanje ni uspešno (npr. "css").

en: Code execution not allowed.
sl: Izvajanje kode ni dovoljeno.

en: Code is not executed as it contains the following disallowed keyword
sl: Koda se ne izvede, ker vsebuje naslednjo prepovedano ključno besedo

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
sl: Prepričajte se, da znotraj povezanega vsebnika ni elementov s povezavami (ugnezdene povezave).

en: link
sl: povezava

en: Custom tag
sl: Oznaka po meri

en: Justify items
sl: Utemeljite elemente

en: Align content
sl: Uskladitev vsebine

en: Flex wrap
sl: Flex ovitek

en: Column gap
sl: Vrzel v stolpcu

en: Row gap
sl: Vrzel v vrstici

en: Countdown
sl: Odštevanje

en: Date Reached
sl: Datum doseganja

en: Hide
sl: Skrij

en: Custom text
sl: Besedilo po meri

en: Lowercase removes leading zeros
sl: Male črke odstranijo začetne ničle

en: Counter
sl: Števec

en: Count from
sl: Števec od

en: Count to
sl: Števec do

en: Animation in ms
sl: Animacija v ms

en: Thousand separator
sl: Ločilo tisočic

en: Divider
sl: Razdeljevalnik - razmak

en: Facebook Page
sl: Facebook stran

en: Facebook page URL
sl: URL strani Facebook

en: Min. height is 70.
sl: Najmanjša višina je 70.

en: Enter width between 180 and 500.
sl: Vnesite širino med 180 in 500.

en: Tabs
sl: Zavihki

en: Timeline
sl: Časovnica

en: Events
sl: Dogodki

en: Messages
sl: Sporočila

en: Hide cover
sl: Skrivni pokrov

en: Show friends' photos
sl: Prikaži fotografije prijateljev

en: Hide CTA button
sl: Skrijte gumb CTA

en: Small header
sl: Majhni naglavni del

en: Form
sl: Obrazec

en: Submit button
sl: Pošlji gumb

en: Email
sl: E-pošta

en: Redirect
sl: Preusmeri

en: User Registration
sl: Registracija uporabnika

en: User Login
sl: Uporabniško ime

en: Spam protection
sl: Zaščita pred neželeno pošto

en: Form Field
sl: Polje obrazca

en: Textarea
sl: Območje besedila

en: Checkbox
sl: Potrditveno polje

en: File upload
sl: Nalaganje datoteke

en: Password
sl: Geslo

en: Datepicker
sl: Izbiranje datuma

en: max. files
sl: največje število datotek

en: Max. size
sl: Največja velikost

en: Allowed file types
sl: Dovoljene vrste datotek

en: Enable time
sl: Čas omogočanja

en: Min. time
sl: Min. čas

en: Max. time
sl: Največji čas

en: Required
sl: Zahtevano

en: Options (one per line)
sl: Možnosti (po ena na vrstico)

en: Your Name
sl: Vaše ime

en: Your Email
sl: Vaša e-pošta

en: Message
sl: Sporočilo

en: Your Message
sl: Vaše sporočilo

en: Show required asterisk
sl: Prikaži zahtevano zvezdico

en: Show labels
sl: Prikaži oznake

en: Label typography
sl: Tipografija nalepk

en: Placeholder typography
sl: Namestna tipografija

en: Actions after successful form submit
sl: Dejavnosti po uspešni oddaji obrazca

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
sl: Izberite dejanja, ki jih želite izvesti po uspešni oddaji obrazca.

en: You did not select any action(s). So when this form it submitted nothing happens.
sl: Niste izbrali nobenega(-ih) ukrepa(-ov). Ko se ta obrazec odda, se ne zgodi nič.

en: Success message
sl: Sporočilo o uspehu

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
sl: Sporočilo je bilo uspešno poslano. V najkrajšem možnem času vam bomo odgovorili.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
sl: Uporabite katero koli vrednost polja obrazca prek njegovega ID na naslednji način: {{form_field}}. "form_field" zamenjajte z dejanskim ID polja.

en: Send to email address
sl: Pošlji na e-poštni naslov

en: Admin email
sl: Elektronska pošta upravitelja

en: Custom email address
sl: E-poštni naslov po meri

en: Send to custom email address
sl: Pošlji na e-poštni naslov po meri

en: Accepts multiple addresses separated by comma
sl: Sprejme več naslovov, ločenih z vejico

en: BCC email address
sl: E-poštni naslov BCC

en: From email address
sl: Iz e-poštnega naslova

en: From name
sl: Ime pošiljatelja

en: Reply to email address
sl: Odgovori na e-poštni naslov

en: Default: Email submitted via form.
sl: Privzeto: Pošlji, oddani prek obrazca.

en: Email content
sl: Vsebina e-pošte

en: Use field IDs to personalize your message.
sl: Uporabite identifikatorje polj za personalizacijo sporočila.

en: Error message
sl: Obvestilo o napaki

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
sl: Oddaja ni bila uspešna. Ponovno naložite stran in znova poskusite oddati obrazec.

en: HTML email
sl: E-pošta HTML

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
sl: Preusmeritev se sproži šele po uspešni oddaji obrazca.

en: Redirect to admin area
sl: Preusmeritev na upraviteljsko območje

en: Custom redirect URL
sl: URL preusmeritve po meri

en: Redirect after (ms)
sl: Preusmeritev po (ms)

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
sl: Potreben je ključ API Mailchimpa! Dodajte ključ na nadzorni plošči pod: %s

en: Double opt-in
sl: Dvojna prijava

en: Select list
sl: Izberite seznam

en: Groups
sl: Skupine

en: Select group(s)
sl: Izberite skupino(-e)

en: Email field *
sl: Polje e-pošte *

en: Select email field
sl: Izberite polje e-pošte

en: First name
sl: Ime

en: Select first name field
sl: Izberite polje z imenom

en: Last name
sl: Priimek

en: Select last name field
sl: Izberite polje priimka

en: Pending message
sl: Čakajoče sporočilo

en: Please check your email to confirm your subscription.
sl: Preverite svoje e-poštno sporočilo, da potrdite svojo naročnino.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
sl: Žal vas nismo mogli naročiti.

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
sl: Zahtevan je ključ API Sendgrid! Dodajte ključ na nadzorni plošči pod: %s

en: First name field
sl: Polje z imenom

en: Last name field
sl: Polje za priimek

en: Login field *
sl: Prijavno polje *

en: Select login field
sl: Izberite polje za prijavo

en: Password field
sl: Polje za geslo

en: Select password field
sl: Izberite polje z geslom

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
sl: Samodejno se generira, če geslo ni zahtevano/poslano.

en: Password min. length
sl: Minimalna dolžina gesla

en: User name field
sl: Polje z uporabniškim imenom

en: Select user name field
sl: Izberite polje uporabniškega imena

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
sl: Samodejno generirano, če obrazec za registracijo zahteva le e-poštni naslov.

en: Auto log in user
sl: Samodejna prijava uporabnika

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
sl: Prijava uporabnika po uspešni registraciji. Nasvet: Nastavite akcijo "Preusmeritev", da uporabnika preusmerite na območje računa/upravitelja.

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
sl: Zahteva se ključ API Google reCAPTCHA! Dodajte ključ na nadzorni plošči pod: %s

en: Enable reCAPTCHA
sl: Omogočite reCAPTCHA

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
sl: Datoteka %s ni sprejeta. Presežena je omejitev datoteke.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
sl: Datoteka %s ni sprejeta. Presežena omejitev velikosti.

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
sl: Google reCaptcha: Nepravilen ključ spletnega mesta.

en: Heading
sl: Naslov

en: I am a heading
sl: Sem naslov

en: Here goes my heading ..
sl: Tukaj gre moj naslov ..

en: Lead
sl: Obet

en: Link to
sl: Povezava na

en: Separator
sl: Ločitelj

en: Both
sl: Oboje

en: Raw HTML
sl: Surovi HTML

en: Icon Box
sl: Polje za ikone

en: Heading typography
sl: Tipografija naslovov

en: Body typography
sl: Tipografija telesa

en: Image Gallery
sl: Galerija slik

en: Image height
sl: Višina slike

en: Precedes image ratio setting.
sl: Predhaja nastavitvi razmerja slike.

en: Columns
sl: Stolpci

en: Attachment Page
sl: Priponka Stran

en: Media File
sl: Medijska datoteka

en: Custom URL
sl: URL po meri

en: Lightbox image size
sl: Velikost slike v svetlobnem polju

en: Full
sl: Polno

en: Custom links
sl: Povezave po meri

en: Custom link
sl: Povezava po meri

en: Caption
sl: Naslov

en: Object fit
sl: Prileganje predmeta

en: Scale down
sl: Zmanjšanje obsega

en: Object position
sl: Položaj predmeta

en: Custom alt text
sl: Besedilo alt po meri

en: No caption
sl: Brez podpisa

en: Caption Type
sl: Vrsta napisa

en: Custom caption
sl: Napis po meri

en: Here goes your caption ...
sl: Tukaj je vaš napis ...

en: Loading
sl: Nalaganje

en: Link To
sl: Povezava na

en: Other (URL)
sl: Drugo (URL)

en: Image overlay
sl: Prekrivanje slik

en: Disable icon
sl: Ikona za onemogočanje

en: Icon background color
sl: Barva ozadja ikone

en: Icon border
sl: Obroba ikone

en: Icon box shadow
sl: Ikona polje senca

en: Icon height
sl: Višina ikone

en: Icon width
sl: Širina ikone

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
sl: ID slike (%s) ne obstaja več. Izberite drugo sliko.

en: Items
sl: Izdelki

en: List item
sl: Postavka seznama

en: Highlight
sl: Označi

en: List items
sl: Seznam elementov

en: Link title
sl: Naslov povezave

en: Highlight label
sl: Poudarite etiketo

en: List item #1
sl: Postavka na seznamu #1

en: List item #2
sl: Postavka na seznamu #2

en: Odd background
sl: Nenavadno ozadje

en: Even background
sl: Tudi ozadje

en: Auto width
sl: Samodejna širina

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Heading 2 (h2)
sl: Naslov 2 (h2)

en: Heading 3 (h3)
sl: Naslov 3 (h3)

en: Heading 4 (h4)
sl: Naslov 4 (h4)

en: Heading 5 (h5)
sl: Naslov 5 (h5)

en: Heading 6 (h6)
sl: Naslov 6 (h6)

en: Disable
sl: Onemogoči

en: Logo
sl: Logotip

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
sl: Najmanjša dimenzija: Za pravilen prikaz na napravah z mrežnico: dvakratna vrednost pod višino logotipa / širino logotipa.

en: Logo inverse
sl: Inverzni logotip

en: Use for sticky scrolling header etc.
sl: Uporabite za lepljivo pomikanje glave itd.

en: Used if logo image isn't set or available.
sl: Uporabi se, če slika logotipa ni nastavljena ali ni na voljo.

en: Site Address
sl: Naslov strani

en: Map
sl: Zemljevid

en: Addresses
sl: Naslovi

en: Markers
sl: Označevalci

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
sl: Če uporabljate več označevalnikov, vnesite zemljepisno širino in dolžino.

en: Latitude
sl: Zemljepisna širina

en: Longitude
sl: Zemljepisna dolžina

en: Address
sl: Naslov

en: Berlin, Germany
sl: Berlin, Nemčija

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
sl: Alternativa poljem zemljepisne širine in dolžine

en: Infobox appears on map marker click.
sl: Infobox se prikaže ob kliku oznake na zemljevidu.

en: Info Images
sl: Informacije Slike

en: Get free marker icons from icons8.com
sl: Pridobite brezplačne ikone markerjev iz icons8.com

en: Marker height in px
sl: Višina markerja v px

en: Marker width in px
sl: Širina označevalnika v px

en: Active marker
sl: Aktivni označevalec

en: Active marker height in px
sl: Aktivna višina označevalnika v px

en: Active marker width in px
sl: Širina aktivnega markerja v px

en: Zoom level
sl: Stopnja povečave

en: Map type
sl: Vrsta zemljevida

en: Satellite
sl: Satelit

en: Hybrid
sl: Hibrid

en: Terrain
sl: Teren

en: Map style
sl: Zemljevid style

en: Custom map style
sl: Slog zemljevida po meri

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
sl: Kopiraj in prilepi kodo z enega od zemljevidov na %s

en: Draggable
sl: Prevlečni

en: Fullscreen Control
sl: Celozaslonski nadzor

en: Map Type Control
sl: Nadzor tipa zemljevida

en: Street View Control
sl: Nadzor pogleda na ulico

en: Disable Default UI
sl: Onemogočite privzeti uporabniški vmesnik

en: Zoom Control
sl: Nadzor povečave

en: Nav Menu
sl: Navigacijski meni

en: Top level menu
sl: Meni zgornje ravni

en: Sub menu
sl: Podmeni

en: Mobile menu
sl: Meni mobilnika

en: Select nav menu
sl: Izberite navigacijski meni

en: Manage my menus in WordPress.
sl: Upravljanje menijev v WordPressu.

en: Always
sl: Vedno

en: Never
sl: Nikoli

en: Hide mobile menu toggle
sl: Skrij mobilni meni preklopi

en: Show mobile menu toggle
sl: Prikaži mobilni meni preklopi

en: Shows if item has a sub menu.
sl: Pokaže, ali ima element podmeni.

en: Icon margin
sl: Rob ikone

en: Fade in
sl: Izbledi v

en: Background filters
sl: Filtri za ozadje

en: Close icon
sl: Ikona Zapri

en: Always shows in builder for you to style.
sl: Vedno se prikaže v graditelju, da ga lahko oblikujete.

en: Hamburger toggle
sl: Preklopni gumb Hamburger

en: Toggle width
sl: Preklopite širino

en: Hide close
sl: Skrij blizu

en: Color close
sl: Barva blizu

en: Close position
sl: Zapri položaj

en: No nav menu found.
sl: Navigacijskega menija niste našli.

en: Current
sl: Trenutno

en: Icons
sl: Ikone

en: Previous Icon
sl: Prejšnja ikona

en: Next Icon
sl: Naslednja ikona

en: End Size
sl: Velikost konca

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
sl: Koliko številk je na začetnem in končnem robu seznama.

en: Mid Size
sl: Srednja velikost

en: How many numbers on either side of the current page.
sl: Koliko številk je na obeh straneh trenutne strani.

en: Enable AJAX
sl: Omogočite AJAX

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
sl: Navigacija po različnih straneh s poizvedbami brez ponovnega nalaganja strani.

en: The query element doesn't exist.
sl: Element poizvedbe ne obstaja.

en: This query type doesn't support pagination.
sl: Ta vrsta poizvedbe ne podpira paginacije.

en: No pagination on singular posts/pages.
sl: Brez paginacije na posameznih delovnih mestih/straneh.

en: Pie Chart
sl: Tortni diagram

en: Chart size in px
sl: Velikost grafikona v px

en: Line width in px
sl: Širina črte v px

en: Line cap
sl: Konice črt

en: Butt
sl: Zadek

en: Percent
sl: Odstotek

en: Bar color
sl: Barva bara

en: Track color
sl: Barva sledi

en: Scale length in px
sl: Dolžina lestvice v px

en: Scale color
sl: Barva lestvice

en: Avatar
sl: Prikazna slika

en: posts
sl: prispevki

en: Show avatar
sl: Prikaži avatar

en: Avatar size
sl: Velikost profilne slike

en: Avatar position
sl: Položaj avatarja

en: Avatar border
sl: Avatar meja

en: Avatar box shadow
sl: Avatar polje senca

en: Show name
sl: Prikaži ime

en: Show website
sl: Pokaži spletno mesto

en: Show bio
sl: Prikaži biografijo

en: Show link to author posts
sl: Prikaži povezavo do objav avtorja

en: All author posts
sl: Vse objave avtorja

en: Comments
sl: Komentarji

en: Comment
sl: Komentar

en: Author typography
sl: Tipografija avtorja

en: Meta typography
sl: Meta tipografija

en: Show form title
sl: Prikaži naslov obrazca

en: Form title
sl: Naslov obrazca

en: Leave your comment
sl: Pustite komentar

en: Show label
sl: Prikaži etiketo

en: Field background
sl: Področno ozadje

en: Field border
sl: Meja polja

en: Field typography
sl: Tipografija polja

en: Submit Comment
sl: Objavi komentar

en: Password required.
sl: Zahteva se geslo.

en: Comments are disabled.
sl: Komentarji so onemogočeni.

en: 1 comment | %1$s comments
sl[0]: 1 komentar
sl[1]: %1$s komentarja
sl[2]: %1$s komentarji
sl[3]: %1$s komentarjev

en: Comment navigation
sl: Navigacija po komentarjih

en: Older Comments
sl: Starejši komentarji

en: Newer Comments
sl: Novejši komentarji

en: Reply
sl: Odgovori

en: Comments are closed.
sl: Komentarji so onemogočeni.

en: Website
sl: Spletna stran

en: (Cancel Reply)
sl: (Prekliči odgovor)

en: Leave the first comment
sl: Pustite prvi komentar

en: Post Content
sl: Vsebina prispevka

en: Edit WordPress content (WP admin).
sl: Urejanje vsebine WordPressa (upravitelj WP).

en: Data source
sl: Vir podatkov

en: No WordPress added content found.
sl: Ni bilo najdene dodane vsebine v WordPressu.

en: Pages:
sl: Strani:

en: For better preview select content to show.
sl: Za boljši predogled izberite vsebino, ki jo želite prikazati.

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
sl: Pojdi na: Nastavitve > Nastavitve predloge > Izpolnite vsebino

en: No Bricks data found.
sl: Najdenih podatkov o opekah ni.

en: Excerpt
sl: Izvleček

en: Learn more on wordpress.org
sl: Več informacij na wordpress.org

en: More text
sl: Več

en: Keep formatting
sl: Ohranite formatiranje

en: No excerpt found.
sl: Ni bilo najdenega izvlečka.

en: Meta Data
sl: Meta podatki

en: Separator color
sl: Barva ločevalnika

en: No meta data selected.
sl: Metapodatki niso izbrani.

en: Post Navigation
sl: Navigacija po objavah

en: Max. post width
sl: Največja širina stebra

en: In same term
sl: V istem obdobju

en: Posts should be in a same taxonomy term.
sl: Objave morajo biti v istem taksonomskem terminu.

en: Excluded terms
sl: Izključeni izrazi

en: Prev label
sl: Prejšnja oznaka

en: Previous post
sl: Prejšnja objava

en: Next label
sl: Naslednja oznaka

en: Next post
sl: Naslednja objava

en: Title tag
sl: Oznaka naslova

en: Show image
sl: Pokaži sliko

en: No previous or next posts found..
sl: Ni najdenih prejšnjih ali naslednjih objav..

en: Post navigation
sl: Navigacija prispevkov

en: Social Sharing
sl: Delitev na družabnih omrežjih

en: Share via
sl: Delite prek

en: Service
sl: Storitev

en: Use brand colors
sl: Uporabite barve blagovne znamke

en: No sharing option selected.
sl: Možnost souporabe ni izbrana.

en: Share on %s
sl: Delite na %s

en: Share via email
sl: Dajte v skupno rabo prek e-pošte

en: This post has no %s terms.
sl: Ta objava nima %s izrazov.

en: Post Title
sl: Naslov prispevka

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
sl: Uredi naslov: Nastavitve > Nastavitve strani > SEO

en: Prefix block
sl: Predponski blok

en: Suffix block
sl: Blok za pripono

en: Link to post
sl: Povezava do objave

en: Add context
sl: Dodajanje konteksta

en: Add context to title on archive/search templates.
sl: Dodajanje konteksta v naslov na predlogah za arhiv/iskanje.

en: First post full width
sl: Prva objava v polni širini

en: Disable image
sl: Onemogoči sliko

en: Link image
sl: Slika povezave

en: Alternate images
sl: Nadomestne slike

en: Image position
sl: Položaj slike

en: Image width
sl: Širina slike

en: Grid image ratio
sl: Razmerje mrežne slike

en: Precedes image height setting.
sl: Predhaja nastavitvi višine slike.

en: Background active
sl: Aktivno ozadje

en: Typography active
sl: Aktivna tipografija

en: Show
sl: Prikaži

en: Pricing Tables
sl: Tabele s cenami

en: Pricing table
sl: Tabela cen

en: Show under
sl: Prikaži pod

en: Tab 1
sl: Zavihek 1

en: Tab 2
sl: Zavihek 2

en: Table background
sl: Ozadje mize

en: Table border
sl: Mizni rob

en: Table box shadow
sl: Senca namizne škatle

en: Pricing
sl: Cenik

en: Price prefix
sl: Cenovna predpona

en: Price
sl: Cena

en: Price suffix
sl: Končnica cene

en: Price meta
sl: Cena meta

en: Price typography
sl: Tipografija cen

en: Original price
sl: Prvotna cena

en: Original price typography
sl: Izvirna tipografija cen

en: One feature per line
sl: Ena funkcija na vrstico

en: Icon color
sl: Barva ikone

en: Icon size
sl: Velikost Ikone

en: Button text
sl: Besedilo gumba

en: Additional info
sl: Dodatne informacije

en: Ribbon
sl: Trak

en: Subtitle goes here
sl: Podnaslov je tukaj

en: per month
sl: na mesec

en: Unlimited websites
sl: Neomejeno število spletnih mest

en: 20GB web space
sl: 20 GB spletnega prostora

en: SSL certificate
sl: Certifikat SSL

en: Align tables
sl: Poravnava tabel

en: Show tabs
sl: Prikaži zavihke

en: Tab 1 label
sl: Oznaka zavihka 1

en: Monthly
sl: Mesečno

en: Tab 2 label
sl: Oznaka zavihka 2

en: Yearly
sl: Letno

en: Default tab
sl: Privzeti zavihek

en: Active box shadow
sl: Aktivna senca polja

en: Progress Bar
sl: Vrstica napredka

en: Web design
sl: Spletno oblikovanje

en: Show percentage
sl: Prikaži odstotek

en: Bar background color
sl: Barva ozadja vrstice

en: Bar border
sl: Bar meja

en: Percentage typography
sl: Tipografija odstotkov

en: Related Posts
sl: Sorodne objave

en: Max. related posts
sl: Max. povezane objave

en: Common taxonomies
sl: Skupne taksonomije

en: Taxonomies related posts must have in common.
sl: Taksonomije, ki jih morajo imeti povezane objave, so skupne.

en: Posts per row
sl: Objave v vrstici

en: Overlay content
sl: Vsebina prekrivanja

en: Horizontal alignment
sl: Vodoravna poravnava

en: This post has no related posts.
sl: Ta objava nima povezanih objav.

en: Search type
sl: Vrsta iskanja

en: Input
sl: Vnos

en: Search ...
sl: Iskanje ...

en: Placeholder color
sl: Barva mesta

en: Click on search icon opens search overlay.
sl: S klikom na ikono za iskanje se odpre prekrivna plast za iskanje.

en: Icon background
sl: Ozadje ikone

en: Search Overlay
sl: Prekrivanje iskanja

en: Disabled in builder.
sl: Invalidi v gradbeništvu.

en: Search site
sl: Iskalno mesto

en: Background Overlay
sl: Prekrivanje ozadja

en: No shortcode provided.
sl: Ni na voljo bližnjice.

en: Shortcode content is empty
sl: Vsebina kratke kode je prazna

en: The active theme has no sidebars defined.
sl: Aktivna tema nima opredeljenih stranskih vrstic.

en: Widget margin
sl: Rob Widget

en: Search background color
sl: Iskanje barve ozadja

en: Search border
sl: Iskanje meje

en: No sidebar selected.
sl: Stranska vrstica ni izbrana.

en: Selected sidebar has no active widgets.
sl: Izbrana stranska vrstica nima aktivnih gradnikov.

en: Options
sl: Možnosti

en: Options type
sl: Vrsta možnosti

en: Custom options
sl: Možnosti po meri

en: Provide your own options in JSON format
sl: Zagotovite svoje možnosti v obliki JSON

en: Keyboard
sl: Tipkovnica

en: Off
sl: Izklopljeno

en: Focused
sl: Osredotočeno

en: Global
sl: Globalno

en: Start index
sl: Začetni indeks

en: Speed in ms
sl: Hitrost v ms

en: Auto height
sl: Samodejna višina

en: Pause on focus
sl: Prekinitev pri ostrenju

en: Interval in ms
sl: Interval v ms

en: Rewind
sl: Previjanje

en: Rewind by drag
sl: Previjanje nazaj z vlečenjem

en: Align horizontal
sl: Vodoravna poravnava

en: Align vertical
sl: Poravnajte navpično

en: Title Tag
sl: Naslovna oznaka

en: Button style
sl: Slog gumba

en: Customize in "Settings" group.
sl: Prilagodite v skupini "Nastavitve".

en: Button size
sl: Velikost gumba

en: Button width
sl: Širina gumba

en: Button link
sl: Povezava gumba

en: Button background
sl: Barva ozadja gumba

en: Button border
sl: Obroba gumba

en: Button box shadow
sl: Sence v škatli z gumbi

en: Button typography
sl: Tipografija gumbov

en: I am a slide
sl: Sem diapozitiv

en: Click me
sl: Kliknite me

en: Just another slide
sl: Še ena diapozitivna fotografija

en: More content to come ..
sl: Več vsebine bo na voljo ..

en: Title margin
sl: Naslov marža

en: Content width
sl: Širina vsebine

en: Content background
sl: Ozadje vsebine

en: Content margin
sl: Vsebinska marža

en: Content padding
sl: Vsebinsko oblazinjenje

en: Content align horizontal
sl: Vsebina se poravna vodoravno

en: Content align vertical
sl: Vsebina se poravna navpično

en: Content text align
sl: Uskladitev besedila vsebine

en: Icon List
sl: Seznam ikon

en: No social icon added.
sl: Ni dodana ikona družabnih omrežij.

en: Tab menu
sl: Meni zavihka

en: Team Members
sl: Člani ekipe

en: Team members
sl: Člani ekipe

en: Team member
sl: Član ekipe

en: Description typography
sl: Tipografija opisa

en: Random order
sl: Naključni vrstni red

en: Image align
sl: Poravnava slike

en: Image border
sl: Slikovni rob

en: Image box shadow
sl: Slika polje senca

en: Basic Text
sl: Osnovno besedilo

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
sl: Tukaj je vaše besedilo ... Izberite katerikoli del besedila, da dostopate do orodne vrstice za oblikovanje.

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
sl: Izberite besedilo na platnu in ga oblikujte. Za dodajanje naslovov, odstavkov in slik uporabite element "Bogato besedilo".

en: Rich Text
sl: Bogato besedilo

en: File URL
sl: Datoteka URL

en: Iframe title
sl: Naslov Iframe

en: YouTube video ID
sl: ID videoposnetka YouTube

en: Controls
sl: Nadzor

en: Mute
sl: Nemo

en: Show related videos
sl: Prikaži povezane videoposnetke

en: Vimeo video ID
sl: ID videoposnetka Vimeo

en: Byline
sl: Spremna beseda

en: User portrait
sl: Portret uporabnika

en: Video file URL
sl: URL video datoteke

en: Play inline
sl: Predvajanje v vrstici

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
sl: Nastavite posamezne kontrole predvajalnika videoposnetkov pod: Nastavitve > Stili teme > Element - Video

en: No YouTube ID provided.
sl: ID YouTuba ni naveden.

en: No Vimeo ID provided.
sl: ID Vimeo ni naveden.

en: Widget
sl: Gradnik

en: Archives
sl: Arhivi

en: Calendar
sl: Koledar

en: Categories
sl: Kategorije

en: Pages
sl: Strani

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji

en: Recent posts
sl: Nedavne objave

en: Tag cloud
sl: Oblak z oznakami

en: Show count
sl: Prikaži število

en: Sort by
sl: Razvrsti po

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page date
sl: Datum strani

en: Page modified
sl: Spremenjena stran

en: Page order
sl: Vrstni red strani

en: Page ID
sl: ID strani

en: Number of comments
sl: Število komentarjev

en: Number of posts
sl: Število novic

en: Show featured image
sl: Prikaži prikazno sliko

en: Featured image sizes
sl: Velikosti prikazanih slik

en: Featured image width
sl: Širina predstavljene slike

en: auto
sl: samodejno

en: I.e.: 200px / 50% etc.
sl: Tj.: 200px / 50% etc.

en: Featured image height
sl: Višina prikazane slike

en: Post title typography
sl: Tipografija naslova objave

en: Post meta typography
sl: Post meta tipografija

en: Heading 3
sl: Naslov 3

en: Title border
sl: Naslovna meja

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
sl: %1$s z %2$s

en: No WordPress widget type selected.
sl: Ni izbrana vrsta gradnika WordPress.

en: One Page Navigation
sl: Navigacija na eni strani

en: Social media
sl: Ikone družbenih omrežij

en: Disable header
sl: Onemogočite glavo

en: Disable footer
sl: Onemogočite nogo

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
sl: Prikazano v naslovu URL. Vse male črke. Namesto presledkov uporabite pomišljaje.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
sl: Prikazano v rezultatih iskanja, družabnih omrežjih in spletnem brskalniku. Priporočljivo: Največ. 60 znakov.

en: Save new title/permalink
sl: Shrani nov naslov/permalink

en: Document title
sl: Naslov dokumenta

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
sl: Samo za namen SEO na sprednji strani. Ne prepisuje naslova objave. Priporočljivo: Največ. 60 znakov.

en: Meta description
sl: Meta opis

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
sl: Opisno besedilo te strani. Prikazano v rezultatih iskalnika. Priporočeno: 50 - 300 znakov.

en: Meta keywords
sl: Meta ključne besede

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
sl: Ključne besede ločite z vejico. Iskalnikom pomagajo določiti temo strani.

en: Meta robots
sl: Meta roboti

en: More about meta robots directives.
sl: Več o direktivah meta robotov.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
sl: Prilagodite podrobnosti za skupno rabo tega URL-ja v družabnih medijih.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
sl: Priporočena dolžina: 95 znakov ali manj. Privzeto: Naslov objave/strani.

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
sl: Priporočena dolžina: 55 znakov. Privzeto: Odlomek objave/strani.

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
sl: Priporočena velikost: Priporočena velikost: velika. Privzeto: Slika, ki je bila predstavljena.

en: Show navigation
sl: Prikaži navigacijo

en: Adds inline CSS to %s tag.
sl: Doda vrstico CSS v oznako %s.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
sl: Doda skripte tik pred zaključno oznako %s.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
sl: Doda skripte takoj po odprtju oznake %s.

en: Populate Content
sl: Izpolnjevanje vsebine

en: Header location
sl: Lokacija glave

en: Header width
sl: Širina glave

en: Absolute header
sl: Absolutni naslov

en: Sticky header
sl: Lepljivi nadnaslov

en: Sticky on scroll
sl: Lepljivo na pomikanje

en: Slide up after
sl: Drsenje navzgor po

en: Scrolling text color
sl: Barva besedila za pomikanje

en: Scrolling background
sl: Premikanje ozadja

en: Scrolling box shadow
sl: Premikanje škatle sence

en: Set interactions for this popup.
sl: Nastavite interakcije za to pojavno okno.

en: Show popup
sl: Prikaži pojavno okno

en: Hide popup
sl: Skrij pojavno okno

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
sl: Nastavite pogoje za prikaz predloge na določenih območjih spletnega mesta.

en: Front page
sl: Prva stran

en: Individual
sl: Posameznik

en: Archive type
sl: Vrsta arhiva

en: Categories & Tags
sl: Kategorije in oznake

en: Select archive type
sl: Izberite vrsto arhiva

en: Archive post types
sl: Arhiviranje tipov objav

en: Leave empty to apply template to all post types.
sl: Pustite prazno, če želite uporabiti predlogo za vse vrste objav.

en: Archive terms
sl: Arhivski izrazi

en: Select archive term
sl: Izberite arhivski izraz

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
sl: Pustite prazno, če želite uporabiti predlogo za vse arhivske izraze.

en: Apply to child terms
sl: Uporablja se za otroške izraze

en: Select individual
sl: Izberite posameznika

en: Apply to child pages
sl: Uporabi za otroške strani

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
sl: Izberite vrsto vsebine, ki jo želite prikazati na platnu, nato kliknite "APPLY PREVIEW", da se izbrana vsebina prikaže na platnu.

en: Content type
sl: Vrsta vsebine

en: Select content type
sl: Izberite vrsto vsebine

en: Select author
sl: Izberi uporabnika

en: Term
sl: Termin

en: Select term
sl: Izberite termin

en: Search term
sl: Iskalni izraz

en: Enter search term
sl: Vnesite iskalni izraz

en: Apply preview
sl: Prijavite se na ogled

en: Admin
sl: Administrator

en: Your comment is awaiting moderation.
sl: Vaš komentar čaka na moderiranje.

en: Products per page
sl: Izdelki na stran

en: Popularity
sl: Priljubljenost

en: Rating
sl: Ocena

en: Product ID
sl: ID izdelka

en: Product type
sl: Vrsta izdelka

en: Select product type
sl: Izberite vrsto izdelka

en: Select products
sl: Izberi izdelke

en: Product categories
sl: Kategorije izdelkov

en: Product tags
sl: Zaznamki izdelka

en: On sale
sl: Akcija

en: Featured
sl: Izpostavljeni

en: Hide out of stock
sl: Skrij ni na zalogi

en: Default sorting
sl: Privzeto razvrščanje

en: Sort by popularity
sl: Razvrsti po priljubljenosti

en: Sort by average rating
sl: Razvrsti po povprečni oceni

en: Sort by latest
sl: Razvrsti po najnovejšem

en: Sort by price: low to high
sl: Razvrsti po ceni: Najnižja

en: Sort by price: high to low
sl: Razvrsti po ceni: Najvišja

en: Reset filters
sl: Ponastavi filtre

en: Product price
sl: Cena izdelka

en: Product rating
sl: Ocena izdelka

en: Product stock
sl: Zaloga izdelka

en: Product search
sl: Išči izdelek

en: No action has been set for this form.
sl: Za ta obrazec ni bil določen noben ukrep.

en: Invalid Google reCaptcha.
sl: Neveljavna Googlova reCaptcha.

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
sl: Velja samo za nastavitev sloga rubrike ali gumba. Ustvarite in uporabite globalne barve s pomočjo lastne "barvne palete".

en: Primary color
sl: Primarna barva

en: Secondary color
sl: Sekundarna barvna

en: Light color
sl: Svetla barva

en: Dark color
sl: Temna barva

en: Muted color
sl: Pridušena barva

en: Info color
sl: Informacijska barva

en: Success color
sl: Barva uspeha

en: Warning color
sl: Opozorilna barva

en: Danger color
sl: Nevarna barva

en: Space between header and footer.
sl: Prostor med glavo in nogo.

en: Style - Default
sl: Slog - Privzeto

en: Style - Primary
sl: Slog - primarni

en: Style - Secondary
sl: Slog - sekundarni

en: Style - Light
sl: Slog - Light

en: Style - Dark
sl: Slog - Temno

en: Size - Default
sl: Velikost - privzeto

en: Size - Small
sl: Velikost - majhna

en: Size - Medium
sl: Velikost - srednja

en: Size - Large
sl: Velikost - velika

en: Size - Extra Large
sl: Velikost - ekstra velika

en: Code Theme
sl: Tema kode

en: Field margin
sl: Marža polja

en: Field padding
sl: Polnilo polja

en: Icon align
sl: Uskladitev ikone

en: Icon padding
sl: Oblazinjenje ikone

en: Content border
sl: Vsebinski rob

en: Content box shadow
sl: Senca polja vsebine

en: Sub Menu
sl: Pod meni

en: Features typography
sl: Značilnosti tipografije

en: Input background
sl: Vhodno ozadje

en: Input border
sl: Vhodni rob

en: Widget title
sl: Naslov pripomočka

en: Member
sl: Član

en: Top / Start
sl: Zgornji del / Začetek

en: Bottom / End
sl: Dno / konec

en: Enable custom video player
sl: Omogočite predvajalnik videoposnetkov po meri

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
sl: Če je to omogočeno, se naloži dodatna datoteka JS in CSS.

en: Restart
sl: Ponovni zagon

en: Fast forward
sl: Hitro naprej

en: Speed
sl: Hitrost

en: Picture in picture
sl: Slika v sliki

en: Apply controls & reload
sl: Uporaba kontrol in ponovno polnjenje

en: Widget title border
sl: Ograja naslova gradnika

en: Widget title typography
sl: Tipografija naslova pripomočka

en: Site layout
sl: Postavitev strani

en: Boxed
sl: Škatlast

en: Wide
sl: Široko

en: Boxed max. width
sl: Največja širina v škatli

en: Site background
sl: Ozadje spletnega mesta

en: Site border
sl: Meja lokacije

en: Element margin
sl: Marža elementa

en: Root container margin
sl: Rob koreninske posode

en: Root container padding
sl: Polstenje korenskega vsebnika

en: Root container width
sl: Širina koreninske posode

en: Lightbox height
sl: Višina svetlobnega polja

en: Lightbox width
sl: Širina svetlobnega polja

en: Lightbox background
sl: Ozadje svetlobnega okvirja

en: Lightbox close color
sl: Barva zaprtja svetlobnega okvirja

en: Lightbox close size
sl: Velikost zaprtja svetlobnega okvirja

en: Body
sl: Telo

en: All headings
sl: Vsi naslovi

en: Available for heading and text element.
sl: Na voljo za elemente naslovov in besedila.

en: Focus outline
sl: Osrednji oris

en: Blockquote margin
sl: Rob blokovnega citata

en: Blockquote padding
sl: Polstenje blokovnih citatov

en: Blockquote border
sl: Okvir blokovnih citatov

en: Blockquote typography
sl: Tipografija blokovnih citatov

en: Add to cart
sl: Dodaj v košarico

en: Variations
sl: Različica

en: Stock
sl: Zaloga

en: Quantity
sl: Količina

en: Hide stock
sl: Skrij zalogo

en: Icon spinning
sl: Vrtenje ikon

en: Product additional information
sl: Dodatne informacije o izdelku

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Additional information
sl: Dodatne informacije

en: No additional information to show.
sl: Dodatnih informacij ni na voljo.

en: Product content
sl: Vsebina izdelka

en: Edit product content in WordPress.
sl: Urejanje vsebine izdelka v WordPressu.

en: Product content is empty.
sl: Vsebina izdelka je prazna.

en: Product gallery
sl: Galerija izdelkov

en: Product meta
sl: Meta izdelka

en: Prefix typography
sl: Tipografija predpon

en: Suffix typography
sl: Tipografija končnice

en: Hide regular price
sl: Skrijte redno ceno

en: Regular price typography
sl: Tipografija rednih cen

en: Sale price typography
sl: Tipografija prodajnih cen

en: No ratings text
sl: Besedilo brez ocen

en: Star color
sl: Barva zvezde

en: Empty star color
sl: Prazna barva zvezde

en: Hide reviews link
sl: Skrij povezavo za preglede

en: Product ratings are disabled.
sl: Ocene izdelkov so onemogočene.

en: No ratings yet.
sl: Ni ocen še.

en: Related products
sl: Podobni izdelki

en: Max. products
sl: Največ izdelkov

en: No product selected
sl: Ni izbran noben izdelek

en: No related products to show.
sl: Ni povezanih izdelkov za prikaz.

en: Product short description
sl: Kratek opis izdelka

en: Edit product short description in WordPress.
sl: Uredite kratek opis izdelka v WordPressu.

en: In Stock
sl: Na zalogi

en: Low Stock / On backorder
sl: Nizka zaloga / Na naročilo

en: Out of Stock
sl: Ni na zalogi

en: Stock management not enabled for this product.
sl: Upravljanje zalog ni omogočeno za ta izdelek.

en: Product tabs
sl: Zavihki izdelkov

en: Active Tab
sl: Aktivni zavihek

en: Panel
sl: Podokno

en: Product title
sl: Naslov izdelka

en: Product up/cross-sells
sl: Nadgradnja/ navzkrižna prodaja izdelkov

en: No products to show.
sl: Izdelkov ni na ogled.

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
sl: Urejanje povezanih izdelkov za dodajanje izdelkov za višjo prodajo ali navzkrižno prodajo.

en: Breadcrumbs
sl: Drobtine

en: Before
sl: Pred

en: Home Label
sl: Domača etiketa

en: Cart totals
sl: Za plačilo

en: Disable cross sells
sl: Onemogočite navzkrižno prodajo

en: Hide title
sl: Skrij naslov

en: Subtotal
sl: Skupaj

en: Total
sl: Skupaj

en: Table
sl: Tabela

en: Cart coupon
sl: Kupon za košarico

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
sl: Kuponi so onemogočeni. Če želite omogočiti kupone, pojdite v %1$sNastavitve WooCommerce%2$s

en: Cart items
sl: Elementi v košarici

en: Buttons
sl: Gumbi

en: Coupon
sl: Kupon

en: Disable link
sl: Onemogočite povezavo

en: Hide %s
sl: Skrij %s

en: %s typography
sl: %s tipografija

en: Checkout customer details
sl: Podatki o stranki na blagajni

en: Remove billing fields
sl: Odstranitev polj za zaračunavanje

en: Remove shipping fields
sl: Odstranitev polj za pošiljanje

en: Labels
sl: Oznake

en: Hide additional information
sl: Skrijte dodatne informacije

en: No checkout fields defined.
sl: Polja blagajne niso opredeljena.

en: Checkout order payment
sl: Plačilo naročila na blagajni

en: Payment
sl: Plačilo

en: Privacy
sl: Zasebnost

en: Checkout order review
sl: Pregled naročila na blagajni

en: Order review
sl: Pregled naročila

en: Subtitles typography
sl: Tipografija podnapisov

en: Checkout order table
sl: Tabela za naročilo na blagajni

en: Checkout thank you
sl: Zahvaljujem se vam za prijavo na blagajno

en: Order overview
sl: Pregled naročil

en: Order details
sl: Podrobnosti naročila

en: Billing address
sl: Naslov naročnika

en: Hide message
sl: Skrij sporočilo

en: Mini cart
sl: Mini voziček

en: Cart count
sl: Število košaric

en: Cart subtotal
sl: Vmesni seštevek košarice

en: Cart Details
sl: Podrobnosti o košarici

en: Open on add to cart (AJAX)
sl: Odprite ob dodajanju v košarico (AJAX)

en: Visibility
sl: Vidnost

en: Hide cart details to link directly to the cart.
sl: Skrijte podrobnosti o košarici in se povežite neposredno s košarico.

en: Off-Canvas
sl: Izven-zaslona

en: Products archive description
sl: Opis arhiva izdelkov

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
sl: Sledite tej %1$spovezavi%2$s za urejanje arhivskega opisa izdelka ali urejanje opisov kategorij/označk izdelka

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
sl: Za arhivske opise kategorij izdelkov ali oznak izdelkov uredite opis vsakega izraza.

en: No product archive description found.
sl: Opisa arhiva izdelka niste našli.

en: Products filter
sl: Filter izdelkov

en: Filter type
sl: Vrsta filtra

en: Product attribute
sl: Atribut izdelka

en: Filter by
sl: Filtriraj po

en: Filter input
sl: Vhodni filter

en: Radio list
sl: Seznam radijskih postaj

en: Text list
sl: Seznam besedila

en: Box list
sl: Seznam polj

en: Stars
sl: Zvezdic

en: Rating icon
sl: Ikona za ocenjevanje

en: Rating typography
sl: Tipografija za ocenjevanje

en: Active rating icon
sl: Ikona aktivne ocene

en: Active rating typography
sl: Tipografija aktivne ocene

en: Any option text
sl: Besedilo katere koli možnosti

en: Only parent terms
sl: Samo starševski izrazi

en: Show empty terms
sl: Prikaži prazne izraze

en: Min. value
sl: Najmanjša vrednost

en: Max. value
sl: Največja vrednost

en: Filter title
sl: Naslov filtra

en: Icon collapsed
sl: Ikona je zrušena

en: Please set at least one product filter.
sl: Nastavite vsaj en filter izdelka.

en: Please select a filter input.
sl: Izberite vhodni filter.

en: Please select rating icons.
sl: Izberite ikone za ocenjevanje.

en: Min. price
sl: Minimalna cena

en: Max. price
sl: Najvišja cena

en: Rated %s out of 5
sl: Ocena %s z 5

en: Low stock
sl: Majhna zaloga

en: Products orderby
sl: Izdelki po vrstnem redu

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
sl: Pustite prazno za uporabo privzetega seznama WooCommerce.

en: Element %s not found.
sl: Element %s ni najden.

en: Products pagination
sl: Strani izdelkov

en: How many numbers to either side of the current page.
sl: Koliko številk je na obeh straneh trenutne strani.

en: Products total results
sl: Skupni rezultati izdelkov

en: Widgets
sl: Gradniki

en: Link entire product
sl: Povezava na celoten izdelek

en: Only added if none of your product fields contains any links.
sl: Doda se samo, če nobeno od polj izdelka ne vsebuje povezav.

en: Result Count
sl: Število rezultatov

en: Show Before Grid
sl: Prikaži pred mrežo

en: Show After Grid
sl: Prikaži po mreži

en: Sort by options
sl: Razvrsti po možnostih

en: Read more about %s
sl: Preberite več o %s

en: Download %s
sl: Prenesi %s

en: View %s
sl: Oglejte si %s

en: Visit the website %s
sl: Obiščite spletno stran %s

en: Send email to %s
sl: Pošlji e-pošto na %s

en: True
sl: Pravilno

en: False
sl: Napačno

en: Product SKU
sl: SKU izdelka

en: Product on sale
sl: Izdelek v prodaji

en: Product category image
sl: Slika kategorije izdelkov

en: Product stock status
sl: Stanje zaloge izdelka

en: Cart product name
sl: Ime izdelka v košarici

en: Cart remove product
sl: Odstrani izdelek v košarici

en: Cart product quantity
sl: Količina izdelka v košarici

en: Cart product subtotal
sl: Vmesni seštevek izdelka v košarici

en: Cart update
sl: Posodobitev košarice

en: Order id
sl: Id naročila

en: Order number
sl: Številka naročila

en: Order date
sl: Datum naročila

en: Order total
sl: Skupaj

en: Order payment method
sl: Način plačila naročila

en: Order email
sl: Elektronsko sporočilo za naročilo

en: Sale!
sl: Akcija!

en: Post link
sl: Povezava Objave

en: Post modified date
sl: Datum spremembe objave

en: Post time
sl: Čas objave

en: Post comments count
sl: Število komentarjev po objavi

en: Post comments
sl: Objavite komentarje

en: Post content
sl: Vsebina objave

en: Post excerpt
sl: Odlomek objave

en: Read more
sl: Preberi več

en: Featured image tag
sl: Oznaka za prikazano sliko

en: Author name
sl: Ime avtorja

en: Author bio
sl: Biografija avtorja

en: Author email
sl: Elektronska pošta avtorja

en: Author website
sl: Spletna stran avtorja

en: Author avatar
sl: Avtorjev avatar

en: Site title
sl: Naslov spletnega mesta

en: Site tagline
sl: Slogan spletnega mesta

en: URL parameter - add key after :
sl: Parameter URL - dodajte ključ za :

en: Archive title
sl: Arhivski naslov

en: Archive description
sl: Opis arhiva

en: Term id
sl: Id termina

en: Term name
sl: Ime izraza

en: Term archive URL
sl: URL arhiva izrazov

en: Term description
sl: Opis pojma

en: Term meta - add key after :
sl: Termin meta - dodajte ključ za :

en: Current date
sl: Trenutni datum

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Nickname
sl: Vzdevek

en: Display name
sl: Prikazano ime

en: Profile picture
sl: Slika profila

en: User meta - add key after :
sl: Uporabniška meta - dodajte ključ za :

en: Output PHP function
sl: Izhodna funkcija PHP

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
note: translators: %s = the number of comments
en: %s comment | %s comments
sl[0]: %s komentar
sl[1]: %s komentarja
sl[2]: %s komentarji
sl[3]: %s komentarjev

en: Avatar image of %s
sl: Avatar slika %s

en: %s: New contact form message
sl: %s: Novo sporočilo kontaktnega obrazca

en: Message sent from:
sl: Sporočilo poslal iz:

en: No email address provided.
sl: Elektronski naslov ni naveden.

en: Username is not valid.
sl: Uporabniško ime ni veljavno.

en: Username already exists.
sl: Uporabniško ime že obstaja.

en: Username required.
sl: Uporabniško ime je potrebno.

en: Email address already exists.
sl: E-poštni naslov že obstaja.

en: Email address is not valid.
sl: E-poštni naslov ni veljaven.

en: Email address required.
sl: Zahtevani e-poštni naslov.

en: Please enter a password of at least %s characters.
sl: Vnesite geslo, ki vsebuje vsaj %s znakov.

en: Search results for:
sl: Rezultati iskanja za:

en: Ready to publish your first post?
sl: Ste pripravljeni za objavo prvega prispevka?

en: Get started here
sl: Pričnite tukaj

en: Related posts
sl: Sorodne objave
