Bricks Internationalisation - en to sk translation catalogue (2307 entries)

en: "%s" imported.
sk: "%s" importované.

en: "Fade", "Cube", and "Flip" require "Items To Show" set to 1.
sk: Funkcie "Fade", "Cube" a "Flip" vyžadujú nastavenie položky "Items To Show" na hodnotu 1.

en: %s ago
sk: pred %s

en: %s are best configured before you start working on your site.
sk: %s je najlepšie nakonfigurovať pred začatím práce na stránke.

en: %s file
sk: %s súbor

en: %s into Bricks data and vice versa.
sk: %s do údajov Bricks a naopak.

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
sk: %s momentálne pracuje na tomto príspevku, čo znamená, že nemôžete vykonávať zmeny, pokiaľ ho neprevezmete.

en: %s typography
sk: %s typografia

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
sk: %s sa pridá do najrelevantnejšieho uzla HTML.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
sk: %s. Nastavte podmienky šablón alebo povoľte predvolené šablóny.

en: %s. Template conditions precede default templates.
sk: %s. Podmienky šablón predchádzajú predvolené šablóny.

en: %s: New contact form message
sk: %s: Nová správa kontaktného formulára

en: (Cancel Reply)
sk: (Zrušiť odpoveď)

en: (no title)
sk: (bez nadpisu)

en: 1 comment | %1$s comments
sk[0]: 1 komentár
sk[1]: Komentár
sk[2]: Komentár

en: 20GB web space
sk: 20 GB webového priestoru

en: 404 Error Page
sk: Chybová stránka 404

en: API keys
sk: Kľúče API

en: Absolute
sk: Absolútne

en: Absolute header
sk: Absolútne záhlavie

en: Accepts multiple addresses separated by comma
sk: Prijíma viacero adries oddelených čiarkou

en: Accordion
sk: Harmonika

en: Across sessions
sk: Naprieč reláciami

en: Action
sk: Akcia

en: Actions
sk: Akcie

en: Actions after successful form submit
sk: Akcie po úspešnom odoslaní formulára

en: Activate License
sk: Aktivácia licencie

en: Activate license
sk: Aktivácia licencie

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
sk: Aktivujte si licenciu na úpravu pomocou aplikácie Bricks, získajte aktualizácie jedným kliknutím a prístup ku všetkým komunitným šablónam.

en: Active
sk: Aktívny

en: Active Plugins
sk: Aktívne moduly

en: Active Tab
sk: Aktívny

en: Active background
sk: Aktívne pozadie

en: Active border
sk: Aktívna hranica

en: Active box shadow
sk: Aktívny tieň boxu

en: Active classes
sk: Aktívna farba

en: Active color
sk: Aktívna farba

en: Active element expand & scroll into view
sk: Aktívny prvok sa rozbalí a posunie do zobrazenia

en: Active marker
sk: Aktívna značka

en: Active marker height in px
sk: Výška aktívnej značky v px

en: Active marker width in px
sk: Šírka aktívnej značky v px

en: Active pseudo-class
sk: Aktívna pseudotrieda

en: Active rating icon
sk: Aktivácia licencie

en: Active rating typography
sk: Aktívna typografia

en: Active style
sk: Aktívny štýl

en: Active typography
sk: Aktívna typografia

en: Adaptive height
sk: Adaptívna výška

en: Add
sk: Pridať

en: Add "position: relative" as needed
sk: Podľa potreby pridajte "position: relative"

en: Add Element ID & class as needed
sk: Pridať ID prvku a triedu podľa potreby

en: Add Item
sk: Pridať firmu

en: Add New
sk: Pridať nové

en: Add New Custom Font
sk: Pridať nové vlastné písmo

en: Add New Template
sk: Pridanie novej šablóny

en: Add New Template Bundle
sk: Pridanie novej šablóny zväzku

en: Add New Template Tag
sk: Pridať novú šablónu

en: Add a font variant
sk: Pridanie variantu písma

en: Add at least two colors to create a gradient.
sk: Pridajte aspoň dve farby, aby ste vytvorili gradient.

en: Add class
sk: Pridať obrázky

en: Add context
sk: Pridať kontext

en: Add context to title on archive/search templates.
sk: Pridanie kontextu do názvu v šablónach archívu/vyhľadávania.

en: Add images
sk: Pridať obrázky

en: Add rel attribute "noopener" or "noreferrer" to any external link.
sk: Pridajte atribút rel "noopener" alebo "noreferrer" k akémukoľvek externému prepojeniu.

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
sk: Do tejto palety pridajte prvú farbu výberom hodnoty farby vyššie a potom kliknite na tlačidlo "Uložiť".

en: Added
sk: Pridané

en: Adding
sk: Pridanie

en: Additional info
sk: Ďalšie informácie

en: Additional information
sk: Doplňujúce informácie

en: Address
sk: Adresa

en: Addresses
sk: Adresy

en: Adds inline CSS to %s tag.
sk: Pridá inline CSS do tagu %s.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
sk: Pridá skripty hneď po otvorení značky %s.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
sk: Pridá skripty tesne pred uzatvárací tag %s.

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Alert
sk: Upozornenie

en: Align
sk: Zarovnať

en: Align content
sk: Zosúladenie obsahu

en: Align cross axis
sk: Zarovnanie pozdĺž priečnej osi

en: Align horizontal
sk: Zarovnať horizontálne

en: Align items
sk: Zarovnanie položiek

en: Align main axis
sk: Zarovnanie pozdĺž hlavnej osi

en: Align self
sk: Vyrovnajte sa

en: Align tables
sk: Zarovnanie tabuliek

en: Align vertical
sk: Zarovnanie vertikálne

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: All
sk: Všetko

en: All Custom Fonts
sk: Všetky vlastné písma

en: All Template Bundles
sk: Všetky balíky šablón

en: All Template Tags
sk: Všetky značky šablón

en: All Templates
sk: Všetky šablóny

en: All archives
sk: Všetky archívy

en: All author posts
sk: Všetky príspevky autora

en: All headings
sk: Všetky položky

en: All revisions deleted
sk: Všetky revízie sa vymazali

en: All right
sk: V poriadku

en: All sides linked
sk: Všetky strany prepojené

en: All terms
sk: Vyber položky

en: Allow code execution for a specific user or role via the "Code" element. Only add code that you consider safe and grant permission to users you fully trust.
sk: Povolenie vykonávania kódu pre konkrétneho používateľa alebo rolu prostredníctvom prvku "Kód". Pridávajte len kód, ktorý považujete za bezpečný, a udeľte oprávnenie používateľom, ktorým plne dôverujete.

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
sk: Umožnite iným webom prechádzať a vkladať vaše šablóny z ich knižnice šablón. Obmedzte prístup k šablónam prostredníctvom nižšie uvedených nastavení "Whitelist URLs" a "Password Protection".

en: Allow user to change and execute code through the Code element
sk: Umožniť používateľovi meniť a vykonávať kód prostredníctvom prvku Kód

en: Allow user to upload SVG files
sk: Umožniť používateľovi nahrávať súbory SVG

en: Allowed file types
sk: Povolené typy súborov

en: Alternate images
sk: Alternatívne obrázky

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
sk: Alternatíva k poliam zemepisnej šírky a dĺžky

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
sk: Hoci je veľmi lákavé začať s úpravami v aplikácii Bricks hneď, oveľa lepšie skúsenosti získate, ak si rýchlo prejdete časť "Začíname" v Akadémii Bricks, kde sa dozviete, ako čo najproduktívnejšie používať aplikáciu Bricks.

en: Always
sk: Vždy

en: Always shows in builder for editing.
sk: Vždy sa zobrazí v nástroji na vytváranie úprav.

en: Always shows in builder for you to style.
sk: Vždy sa zobrazí v budove, aby ste si mohli vytvoriť štýl.

en: Amazing
sk: Úžasné

en: And
sk: AND

en: Angle in °
sk: Uhol v °

en: Anim. Typing
sk: Animácia. písanie

en: Animation
sk: Animácia

en: Animation delay
sk: Oneskorenie animácie

en: Animation duration
sk: Trvanie animácie

en: Animation in ms
sk: Animácie v ms

en: Animation speed in ms
sk: Rýchlosť animácie v ms

en: Any
sk: Akýkoľvek

en: Any custom code below will load globally on all pages of your website. Wrap your scripts below in &lt;script&gt; tags.
sk: Akýkoľvek vlastný kód uvedený nižšie sa načíta globálne na všetkých stránkach vášho webu. Nižšie uvedené skripty zabaľte do značiek &lt;script&gt;.

en: Any option text
sk: Text tlačítka

en: Apple maps-esque
sk: Mapy Apple

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
sk: Platí len pre nastavenie nadpisu alebo tlačidla "Štýl". Vytvárajte a používajte globálne farby prostredníctvom vlastnej "palety farieb".

en: Apply
sk: Použiť

en: Apply controls & reload
sk: Použitie ovládacích prvkov a opätovné načítanie

en: Apply preview
sk: Aplikovať náhľad

en: Apply to
sk: Prihláste sa na

en: Apply to child pages
sk: Aplikovat na child pages

en: April
sk: Apríl

en: Archive
sk: Archív

en: Archive (author)
sk: Archív (autor)

en: Archive (date)
sk: Archív (dátum)

en: Archive (posts)
sk: Archív (príspevky)

en: Archive (products)
sk: Archív (dátum)

en: Archive (recent posts)
sk: Archív (posledné príspevky)

en: Archive (term)
sk: Archív (termín)

en: Archive description
sk: Archív Popis

en: Archive post types
sk: Typy príspevkov v archíve

en: Archive terms
sk: Archívne termíny

en: Archive title
sk: Názov archívu

en: Archive type
sk: Typ archívu

en: Archives
sk: Archívy

en: Archives: %s
sk: Archívy: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
sk: Ste si istí, že chcete odstrániť tento bod prerušenia?

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
sk: Ste si istí, že chcete vymazať údaje vygenerované pre tento %s?

en: Aria Label
sk: Aria Štítok

en: Arrows
sk: Šípky

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
sk: Články sa nedali načítať. Navštívte oficiálnu databázu znalostí:

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Asides
sk: Strany

en: Aspect ratio
sk: Pomer obrazu

en: Attachment
sk: Príloha

en: Attachment Page
sk: Príloha strana

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Author
sk: Autor

en: Author avatar
sk: Zobraziť avatar

en: Author bio
sk: Informácie o autorovi

en: Author email
sk: Autorov e-mail

en: Author name
sk: Meno autora

en: Author typography
sk: Autorská typografia

en: Author website
sk: Webová stránka autora príspevku

en: Author: %s
sk: Autor: %s

en: Auto detect
sk: Automatická detekcia

en: Auto height
sk: Automatická výška

en: Auto log in user
sk: Automatické prihlásenie používateľa

en: Auto width
sk: Automatická šírka

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
sk: Automaticky vygenerované, ak formulár vyžaduje na registráciu len e-mailovú adresu.

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
sk: Automaticky vygenerované, ak sa nevyžaduje/neodosiela žiadne heslo.

en: Autoplay
sk: Automatické prehrávanie

en: Autoplay delay in ms
sk: Oneskorenie automatického prehrávania v ms

en: Autoplay speed in ms
sk: Rýchlosť automatického prehrávania v ms

en: Autosave by
sk: Automatické ukladanie podľa

en: Autosave interval (seconds)
sk: Interval automatického ukladania (sekundy)

en: Available for heading and text element.
sk: K dispozícii pre nadpis a textový prvok.

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
sk: K dispozícii prostredníctvom ikony akcie "+" a kontextového menu pravého tlačidla myši.

en: Available via "Layout" action icon.
sk: K dispozícii prostredníctvom ikony akcie "Rozloženie".

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
sk: K dispozícii prostredníctvom klávesovej skratky a kontextového menu pravého tlačidla myši.

en: Avatar
sk: Profilová fotka

en: Avatar border
sk: Hranica avatara

en: Avatar box shadow
sk: Avatar box tieň

en: Avatar image of %s
sk: Veľkosť avatara v px

en: Avatar position
sk: Pozícia avatara

en: Avatar size
sk: Veľkosť avatara v px

en: Avocado world
sk: Avokádový svet

en: Aye
sk: Áno

en: BCC email address
sk: Vlastná e-mailová adresa

en: BG video scale
sk: BG video stupnica

en: Back delay in ms
sk: Spätné oneskorenie v ms

en: Back speed in ms
sk: Rýchlosť chodu späť v ms

en: Back to builder
sk: Späť na staviteľa

en: Back to settings
sk: Späť na nastavenia

en: Background
sk: Pozadie

en: Background Overlay
sk: PreKrytie pozadia

en: Background active
sk: Aktívne pozadie

en: Background attachment
sk: Pripojenie pozadia

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Background custom size
sk: Vlastná veľkosť pozadia

en: Background filters
sk: Filtre pozadia

en: Background position
sk: Pozícia pozadia

en: Background repeat
sk: Opakovanie pozadia

en: Background size
sk: Veľkosť pozadia

en: Background video
sk: Video na pozadí

en: Bar background color
sk: Farba pozadia lišty

en: Bar border
sk: Hranica tyče

en: Bar color
sk: Farba pruhu

en: Base breakpoint
sk: Pracovná plocha: základný bod prerušenia (všetky zariadenia)

en: Baseline
sk: Základné (Baseline)

en: Basic
sk: Základný

en: Basic Text
sk: Základný

en: Beautiful
sk: Krásne

en: Beautify your code under: Settings > Theme Styles > Element - Code
sk: Skrášlite svoj kód pod: Nastavenia > Štýly témy > Prvok - Kód

en: Before
sk: Pred

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
sk: Predtým, ako deaktivujete Bricks, mohli by ste mi povedať prečo? Rád by som vašu spätnú väzbu využil na zlepšenie Bricks. Veľmi vám ďakujem!

en: Behave Like Tabs
sk: Správať sa ako karty

en: Berlin, Germany
sk: Berlín, Nemecko

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Black
sk: Čierna

en: Block
sk: Blok

en: Blockquote
sk: Blokový citát

en: Blockquote border
sk: Ohraničenie blokového citátu

en: Blockquote margin
sk: Okraj blokovej citácie

en: Blockquote padding
sk: Vypĺňanie blokových citátov

en: Blockquote typography
sk: Bloková typografia

en: Blue essence
sk: Modrá esencia

en: Blue water
sk: Modrá voda

en: Blur
sk: Rozostriť

en: Body
sk: Telo

en: Body (footer) scripts
sk: Skripty tela (päty)

en: Body (header) scripts
sk: Skripty tela (hlavičky)

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
sk: Skripty tela sa pridávajú hneď po otvorení značky %s.

en: Body typography
sk: Typografia tela

en: Bold
sk: Tučný

en: Border
sk: Okraj

en: Border / Box Shadow
sk: Hranica / tieň boxu

en: Border color
sk: Farba okraja

en: Both
sk: Oboje

en: Bottom
sk: Dole

en: Bottom / End
sk: Spodná časť / koniec

en: Bottom center
sk: Dole v strede

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Box list
sk: Zoznam políčok

en: Box shadow
sk: Stín v krabici

en: Boxed
sk: V boxoch

en: Boxed max. width
sk: Maximálna šírka v rámčeku

en: Breadcrumbs
sk: Mininavigácia

en: Breakpoint
sk: Bod zlomu

en: Breakpoint already exists
sk: Bod zlomu už existuje

en: Breakpoint in px
sk: Bod zlomu v px

en: Breakpoints
sk: Body zlomu

en: Bricks > Settings > API Keys
sk: Bricks > Nastavenia > Kľúče API

en: Bricks Academy
sk: Bricks Akadémia

en: Bricks News
sk: Briks Novinky

en: Bricks data for "%s" deleted.
sk: Údaje o Bricks pre "%s" odstránené.

en: Bricks is not enabled for post type "%s". Go to "Bricks > Settings" to enable this post type.
sk: Bricks nie sú povolené pre typ príspevku "%s". Prejdite na "Bricks > Settings" (Tehly > Nastavenia) a povoľte tento typ príspevku.

en: Bricks requires PHP version %s+.
sk: Bricks vyžaduje verziu PHP %s+.

en: Brightness
sk: Jas

en: Brilliant
sk: Brilantné

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Browse Media Library
sk: Prehľadávanie knižnice médií

en: Browse Unsplash
sk: Prehľadávať Unsplash

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Browser storage
sk: Ukladanie v prehliadači

en: Builder
sk: Staviteľ

en: Builder access
sk: Prístup staviteľa

en: Builder mode
sk: Režim staviteľa

en: Bullet List
sk: Zoznam odrážok

en: Bulleted list
sk: Zoznam s odrážkami

en: Bundle
sk: Balík

en: Butt
sk: Tupá

en: Button
sk: Tlačítko

en: Button background
sk: Pozadie tlačidla

en: Button border
sk: Okraj tlačidla

en: Button box shadow
sk: Tienidlo na gombíky

en: Button link
sk: Link tlačidla

en: Button size
sk: Veľkosť tlačidla

en: Button style
sk: Štýl tlačidla

en: Button text
sk: Text tlačítka

en: Button typography
sk: Typografia tlačidiel

en: Button width
sk: Šírka tlačidla

en: Buttons
sk: Tlačitko

en: Byline
sk: Linka

en: CSS Filters
sk: Filtre CSS

en: CSS ID
sk: ID CSS

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: CSS classes
sk: Triedy CSS

en: CSS files processed
sk: Filter CSS

en: CSS filter
sk: Filter CSS

en: CSS loading method
sk: Metóda načítania CSS

en: CSS selector
sk: Selektor CSS

en: CSS transition
sk: Prechod CSS

en: Cache query loops
sk: Taxonómia

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Can't render element, as the selected ACF field is not available. Please activate ACF or edit the element to select different data.
sk: Nie je možné vykresliť prvok, pretože vybrané pole ACF nie je k dispozícii. Aktivujte ACF alebo upravte prvok a vyberte iné údaje.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Canvas
sk: Plátno

en: Capitalize
sk: Kapitálky

en: Caption
sk: Titulok

en: Caption Type
sk: Typ titulku

en: Carousel
sk: Slajder

en: Cart
sk: Košík

en: Cart Details
sk: Podrobnosti o košíku

en: Cart contents
sk: Obsah košíka

en: Cart count
sk: Počet komentárov

en: Cart coupon
sk: Kupón do košíka

en: Cart items
sk: Položky košíka

en: Cart product name
sk: Názov produktu v košíku

en: Cart product quantity
sk: Množstvo produktu v košíku

en: Cart product subtotal
sk: Medzisúčet produktu v košíku

en: Cart remove product
sk: Košík odstrániť produkt

en: Cart subtotal
sk: Medzisúčet košíka

en: Cart totals
sk: Sumár objednávky

en: Cart update
sk: Aktualizácia košíka

en: Categories
sk: Kategórie

en: Categories & Tags
sk: Kategórie a značky

en: Category: %s
sk: Kategória: %s

en: Center
sk: Stred

en: Center center
sk: V strede

en: Center left
sk: Vľavo v strede

en: Center mode
sk: Stredový režim

en: Center right
sk: Vpravo v strede

en: Champ
sk: Šampión

en: Change content
sk: Obsah karty

en: Chart size in px
sk: Veľkosť grafu v px

en: Chats
sk: Chatovanie

en: Checkbox
sk: Zaškrtávacie políčko

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Checkout customer details
sk: Údaje o zákazníkovi na pokladni

en: Checkout order payment
sk: Platba objednávky pri pokladni

en: Checkout order review
sk: Prehľad objednávok na pokladni

en: Checkout order table
sk: Tabuľka objednávok na pokladni

en: Checkout thank you
sk: Pokladňa ďakuje

en: Choose files
sk: Zvoľte súbory

en: Choose image
sk: Zvoliť obrázok

en: Circle
sk: Kruh

en: Class name
sk: Priezvisko

en: Clean
sk: Čistá

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Clear non-existing dynamic data
sk: Vymazanie neexistujúcich dynamických údajov

en: Clear search filter
sk: Vymazať filter vyhľadávania

en: Click
sk: Kliknúť

en: Click me
sk: Klikni sem

en: Click on any element to add it to your canvas.
sk: Kliknutím na ľubovoľný prvok ho pridáte na plátno.

en: Click on any element to add it to your popup.
sk: Kliknutím na ľubovoľný prvok ho pridáte do vyskakovacieho okna.

en: Click on search icon opens search overlay.
sk: Kliknutím na ikonu vyhľadávania sa otvorí prekrytie vyhľadávania.

en: Click to download
sk: Kliknite na tlačidlo pre stiahnutie

en: Click to set preview content.
sk: Kliknutím nastavíte obsah náhľadu.

en: Clone
sk: Klonovať

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Close (ESC)
sk: Zavrieť (ESC)

en: Close icon
sk: Zavrieť ikonu

en: Close position
sk: Pozícia ikony

en: Code
sk: Kód

en: Code Execution
sk: Stav

en: Code Theme
sk: Téma kódu

en: Code execution not allowed.
sk: Vykonávanie kódu nie je povolené.

en: Code is not executed as it contains the following disallowed keyword
sk: Kód sa nevykoná, pretože obsahuje nasledujúce nepovolené kľúčové slovo

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: Collapse all
sk: Zbaliť všetko

en: Collapse on page load
sk: Zbalenie pri načítaní stránky

en: Color
sk: Farba

en: Color #%s
sk: Farba #%s

en: Color close
sk: Farba blízko

en: Color palette
sk: Paleta farieb

en: Color stop in %
sk: Farebná zastávka v %

en: Colors
sk: Farby

en: Column
sk: Stĺpec

en: Column gap
sk: Stĺpec

en: Columns
sk: Stĺpce

en: Comment
sk: Komentár

en: Comment count
sk: Počet komentárov

en: Comment navigation
sk: Navigácia komentárov

en: Comments
sk: Komentáre

en: Comments are closed.
sk: Komentáre vypnuté.

en: Comments are disabled.
sk: Komentáre sú vypnuté.

en: Common taxonomies
sk: Bežné taxonómie

en: Community
sk: Komunita

en: Community templates
sk: Komunitné šablóny

en: Compare
sk: Porovnať

en: Condition
sk: Stav

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Congrats
sk: Gratulujeme

en: Contact us
sk: Kontaktujte nás

en: Contain
sk: Obsahuje

en: Container
sk: Kontajner

en: Content
sk: Obsah

en: Content align horizontal
sk: Zarovnanie obsahu do vodorovnej polohy

en: Content align vertical
sk: Zarovnanie obsahu na výšku

en: Content background
sk: Obsahové pozadie

en: Content border
sk: Hranica obsahu

en: Content box shadow
sk: Obsah boxu tieň

en: Content goes here ..
sk: Obsah patrí sem ..

en: Content loaded
sk: Načítaný obsah

en: Content margin
sk: Okraj obsahu

en: Content padding
sk: Vypĺňanie obsahu

en: Content text align
sk: Zarovnanie textu obsahu

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Content typography
sk: Typografia obsahu

en: Content width
sk: Šírka obsahu

en: Contrast
sk: Kontrast

en: Control panel
sk: Ovládací panel

en: Controls
sk: Ovládanie

en: Convert
sk: Previesť

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
sk: Prevod "Container" na nové prvky "Section" & "Block"

en: Convert "Container" to new "Section" & "Div" elements
sk: Prevod "Container" na nové prvky "Section" a "Div"

en: Convert Gutenberg data
sk: Konvertovať údaje Gutenberg

en: Convert element IDs & classes
sk: Prevod ID prvkov a tried

en: Convert elements to nestable elements
sk: Previesť prvky na vnoriteľné prvky

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
sk: Previesť šablónu pri importe/vložení z Kontajnera na novú štruktúru prvkov rozloženia

en: Convert templates
sk: Konvertovať šablóny

en: Converter
sk: Prevodník

en: Cool
sk: Chladné

en: Copied
sk: Skopírované

en: Copied to clipboard
sk: Skopírované do schránky

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
sk: Skopírujte a vložte sem heslo "Prístup k mojim šablónam", ktoré vám poskytla vzdialená lokalita.

en: Copy CSS selector
sk: Kopírovanie selektora CSS

en: Copy styles
sk: Kopírovanie štýlov

en: Copy to clipboard
sk: Kopírovať do schránky

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
sk: Skopírujte a vložte kód z jednej z máp na %s

en: Count
sk: Počet

en: Count from
sk: Počítajte od

en: Count to
sk: Počítajte do

en: Countdown
sk: Odpočítavanie

en: Counter
sk: Počítadlo

en: Coupon
sk: Kupón

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
sk: Kupóny sú vypnuté. Ak chcete kupóny povoliť, prejdite do %1$sNastavenia obchoduooCommerce%2$s

en: Cover
sk: Prekryť

en: Coverflow
sk: Prekryť cez

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
sk: Vytvárajte a spravujte neobmedzený počet vlastných bočných panelov. Pridávajte bočné panely v nástroji na vytváranie stránok pomocou prvku "Sidebar".

en: Create new sidebar
sk: Vytvorenie nového bočného panela

en: Create new template:
sk: Vytvorenie novej šablóny:

en: Create template
sk: Vytvoriť vzor

en: Create your own builder mode via CSS variables.
sk: Vytvorte si vlastný režim zostavovateľa pomocou premenných CSS.

en: Create your own elements
sk: Vytvorenie vlastných prvkov

en: Cube
sk: Kocka

en: Current
sk: Aktuálne

en: Current browser support: %s (no IE). Use margins for max. browser support.
sk: Aktuálna podpora prehliadačov: %s (bez IE). Použite okraje pre maximálnu podporu prehliadača.

en: Current date
sk: Aktuálna šírka

en: Current layout
sk: Aktuálne rozloženie

en: Current version by
sk: Aktuálna verzia podľa

en: Current width
sk: Aktuálna šírka

en: Currently previewing content from "%s".
sk: Momentálne sa zobrazuje náhľad obsahu z "%s".

en: Cursor
sk: Kurzor

en: Cursor character
sk: Znak kurzora

en: Custom
sk: Vlastné

en: Custom CSS
sk: Vlastné CSS

en: Custom Font
sk: Vlastný font

en: Custom Fonts
sk: Vlastné písma

en: Custom URL
sk: Vlastný URL odkaz

en: Custom alt text
sk: Vlastný text

en: Custom attributes
sk: Vlastné atribúty

en: Custom breakpoints
sk: Vlastné body prerušenia

en: Custom caption
sk: Vlastný nadpis

en: Custom code
sk: Vlastný kód

en: Custom email address
sk: Vlastná e-mailová adresa

en: Custom fields
sk: Vlastné polia

en: Custom font
sk: Vlastné písmo

en: Custom link
sk: Vlastné prepojenie

en: Custom links
sk: Vlastný odkaz

en: Custom map style
sk: Vlastný štýl mapy

en: Custom options
sk: Vlastné možnosti

en: Custom redirect URL
sk: Vlastná adresa URL presmerovania

en: Custom tag
sk: Vlastný text

en: Custom text
sk: Vlastný text

en: Custom title
sk: Vlastný názov

en: Customize details for sharing this URL on social media.
sk: Prispôsobte si podrobnosti na zdieľanie tejto adresy URL v sociálnych médiách.

en: Customize in "Settings" group.
sk: Prispôsobenie v skupine "Nastavenia".

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
sk: Prispôsobenie lightboxu: Nastavenia > Štýly témy > Všeobecné

en: Danger
sk: Nebezpečenstvo

en: Danger color
sk: Nebezpečná farba

en: Dark
sk: Tmavá

en: Dark color
sk: Tmavá farba

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Dashed
sk: Čiarkovaná

en: Data source
sk: Zdroj údajov

en: Date
sk: Dátum

en: Date & time
sk: Dátum a čas

en: Date Reached
sk: Dátum dosiahnutia

en: Datepicker
sk: Výber dátumu

en: Day: %s
sk: Deň: %s

en: Deactivate license
sk: Deaktivácia licencie

en: Deactive license
sk: Neaktívna licencia

en: Default
sk: Predvolený

en: Default sorting
sk: Východzie zoradenie

en: Default tab
sk: Predvolená karta

en: Default templates are disabled
sk: Predvolené šablóny sú vypnuté

en: Default templates are enabled
sk: Predvolené šablóny sú povolené

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
sk: Predvolené nastavenie: 60 sekúnd. Minimálny interval automatického ukladania je 15 sekúnd.

en: Default: Email submitted via form.
sk: Predvolené nastavenie: E-mail odoslaný prostredníctvom formulára.

en: Delete
sk: Zmazať

en: Delete Bricks data
sk: Odstránenie údajov o tehlách

en: Delete this sidebar
sk: Odstránenie tohto bočného panela

en: Deleted
sk: Odstránené

en: Deprecated
sk: Zastarané

en: Descending
sk: Zostupne

en: Description
sk: Popis

en: Description (optional)
sk: Popis (voliteľné)

en: Description typography
sk: Popis typografie

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
sk: Popisný text tejto stránky. Zobrazuje sa vo výsledkoch vyhľadávania. Odporúčané: 50 - 300 znakov.

en: Desktop
sk: Plocha

en: Desktop: base breakpoint (all devices)
sk: Pracovná plocha: základný bod prerušenia (všetky zariadenia)

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Developer
sk: Vývojár

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
sk: Preskúmali ste %s? Alebo sa mi ozvite prostredníctvom %s?

en: Direction
sk: Smer

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disable "Skip links"
sk: Zakázať ikonu

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
sk: Zakázanie meta značiek Bricks Open Graph

en: Disable Bricks SEO meta tags
sk: Odstránenie údajov o tehlách

en: Disable Default UI
sk: Zakázanie predvoleného používateľského rozhrania

en: Disable Google Fonts
sk: Zakázať písma Google

en: Disable WP REST API render
sk: Zakázanie vykresľovania rozhrania WP REST API

en: Disable WooCommerce builder
sk: Zakázanie nástroja WooCommerce builder

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
sk: Zakázanie vlastných polí WordPress v rozbaľovacom zozname

en: Disable autosave
sk: Zakázať automatické ukladanie

en: Disable chaining element & global class
sk: Zakázať reťazenie prvkov a globálnych tried

en: Disable class chaining
sk: Zakázať reťazenie tried

en: Disable code execution
sk: Zakázať ikonu

en: Disable cross sells
sk: Zakázať krížové predaje

en: Disable default templates
sk: Zakázanie predvolených šablón

en: Disable element spacing
sk: Rozostup písmen

en: Disable embed
sk: Zakázať vkladanie

en: Disable emojis
sk: Zakázanie emotikonov

en: Disable footer
sk: Zakázať pätičku

en: Disable for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
sk: Zakázať pre lepší výkon v rámci zostavovateľa. Používanie dynamických dátových značiek, ako napríklad {cf_my_wordpress_field}, je stále možné.

en: Disable global classes
sk: Zakázanie globálnych tried

en: Disable header
sk: Zakázať hlavičku

en: Disable icon
sk: Zakázať ikonu

en: Disable image
sk: Vypnúť obrázok

en: Disable jQuery migrate
sk: Zakázať migráciu jQuery

en: Disable lazy load
sk: Zakázať lenivé načítanie

en: Disable lazy loading
sk: Zakázať lenivé načítanie

en: Disable link
sk: Zakázať prepojenie

en: Disable product gallery lightbox
sk: Zakázať lightbox galérie produktov

en: Disable product gallery zoom
sk: Zakázať zväčšenie galérie produktov

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Disabled in builder.
sk: Zdravotne postihnutý staviteľ.

en: Disabled: Insert below existing content.
sk: Vypnuté: Vložiť pod existujúci obsah.

en: Disabled: Keep original image filename.
sk: Vypnuté: Zachovať pôvodný názov súboru.

en: Disabled: Show placeholder images.
sk: Vypnuté: Zobraziť zástupné obrázky.

en: Discard
sk: Zahodiť

en: Dismissable
sk: Odstrániteľné

en: Display
sk: Zobraziť

en: Display name
sk: Meno, ktoré sa bude verejne zobrazovať

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
sk: Zobrazené v adrese URL. Všetky malé písmená. Namiesto medzier používajte pomlčky.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
sk: Zobrazuje sa vo výsledkoch vyhľadávania, sociálnych sieťach a webovom prehliadači. Odporúčané: Max. 60 znakov.

en: Divider
sk: Oddeľovač

en: Do you really want to delete this sidebar?
sk: Naozaj chcete zmazať tento bočný panel?

en: Document title
sk: Názov dokumentu

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Done
sk: Hotovo

en: Dots
sk: Bodky

en: Dotted
sk: Bodkovaná

en: Double
sk: Dvojitý

en: Double opt-in
sk: Dvojité prihlásenie

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Download %s
sk: Stiahnuť

en: Downloaded
sk: Stiahnuť

en: Downloading
sk: Sťahovanie

en: Drag & drop
sk: Ťahanie a púšťanie

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
sk: Presuňte sem súbor(y) šablóny .JSON alebo .ZIP ..

en: Draggable
sk: Posúvateľná

en: Drop JSON file(s) in here
sk: Sem vložte súbor(y) JSON

en: Dropdown
sk: Rozbaľovacie menu

en: Drops
sk: Kvapky

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Dynamic Data
sk: Dynamické údaje

en: Dynamic data
sk: Dynamické údaje

en: Dynamic data %1$s (%2$s) is empty
sk: Dynamické údaje %s (%s) sú prázdne

en: Dynamic data %s is empty
sk: Dynamické údaje %s sú prázdne

en: Dynamic data is empty.
sk: Dynamické údaje sú prázdne.

en: Dynamic dots
sk: Dynamické body

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Custom Font
sk: Úprava vlastného písma

en: Edit Template
sk: Upraviť šablónu

en: Edit Template Bundle
sk: Upraviť balík šablón

en: Edit Template Tag
sk: Upraviť značku šablóny

en: Edit WordPress content (WP admin).
sk: Úprava obsahu WordPress (administrátor WP).

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Edit footer
sk: Upraviť obsah

en: Edit header
sk: Sticky Header lepkavé záhlavie

en: Edit in WordPress
sk: Úpravy v systéme WordPress

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
sk: Upravte prepojené produkty a pridajte upsells alebo cross-sells.

en: Edit palette
sk: Upraviť paletu

en: Edit product content in WordPress.
sk: Úprava obsahu produktu v systéme WordPress.

en: Edit product short description in WordPress.
sk: Úprava krátkeho popisu produktu v systéme WordPress.

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
sk: Upraviť názov: Nastavenia > Nastavenia stránky > SEO

en: Edit with Bricks
sk: Úprava pomocou Bricks

en: Edited
sk: Upraviť

en: Editing
sk: Úpravy

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
sk: Úprava šírky základného bodu zlomu ovplyvňuje všetky mediálne dopyty.

en: Effect
sk: Efekt

en: Element "%s" doesn't exist.
sk: Element "%s" neexistuje.

en: Element %s not found.
sk: Prvok %s nebol nájdený.

en: Element - Container
sk: Prvok - Kontajner

en: Element - Div
sk: Prvok - Div

en: Element - Section
sk: Prvok - Sekcia

en: Element ID
sk: ID prvku (elementu)

en: Element ID & class
sk: ID prvku (elementu)

en: Element ID & class gets added to every element by default.
sk: ID prvku a trieda sa štandardne pridávajú ku každému prvku.

en: Element actions
sk: Činnosti prvkov

en: Element classes
sk: Elementy

en: Element margin
sk: Marža prvku

en: Elements
sk: Elementy

en: Email
sk: E-mail

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Email address already exists.
sk: E-mailová adresa už existuje.

en: Email address is not valid.
sk: E-mailová adresa nie je platná.

en: Email address required.
sk: Vyžaduje sa e-mailová adresa.

en: Email content
sk: Obsah e-mailu

en: Email field *
sk: E-mailové pole *

en: Empty cart
sk: Prázdny vozík

en: Empty star color
sk: Farba pruhu

en: Enable "%s" button
sk: Povolenie tlačidla "%s"

en: Enable AJAX
sk: Povolenie funkcie AJAX

en: Enable AJAX add to cart
sk: Povolenie pridania do košíka pomocou AJAXu

en: Enable custom video player
sk: Povolenie vlastného prehrávača videa

en: Enable reCAPTCHA
sk: Povoliť reCAPTCHA

en: Enable time
sk: Povolenie času

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
sk: Umožnite, aby boli vaše šablóny verejné a mohli ich vidieť všetci online. Zakážte, ak chcete umožniť zobrazenie šablón len prihláseným používateľom.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
sk: Umožňuje otvoriť a zatvoriť položku bez prepínania iných položiek.

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
sk: Umožňuje vykresľovať dynamický text údajov na plátne, aby sa zlepšil zážitok z náhľadu.

en: Enabled
sk: Povolené

en: Enabled: Download template images to media library.
sk: Povolené: Stiahnuť obrázky šablón do knižnice médií.

en: Enabled: Rename image before download.
sk: Povolené: Premenovať obrázok pred stiahnutím.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
sk: Povolené: Nahradiť existujúci obsah údajmi zo šablóny.

en: End
sk: Koniec

en: End Size
sk: Veľkosť

en: Enjoy
sk: Vychutnať

en: Enter CSS class name
sk: Zadajte nový názov šablóny

en: Enter CSS filters + value (learn more)
sk: Zadajte filtre CSS + hodnotu (viac informácií)

en: Enter new template name
sk: Zadajte nový názov šablóny

en: Enter search term
sk: Zadajte hľadaný výraz

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
sk: Do uvedeného poľa zadajte názov prvej globálnej triedy CSS. Potom ju vytvorte stlačením klávesu enter.

en: Enter viewport
sk: Vstup do zobrazovacieho priestoru

en: Enter width between 180 and 500.
sk: Zadajte šírku medzi 180 a 500.

en: Entire website
sk: Celá webová stránka

en: Entry animation
sk: Vstupná animácia

en: Entry animation to interaction
sk: Vstupná animácia k interakcii

en: Equal
sk: Rovnaké

en: Error
sk: Chyba

en: Error message
sk: Chybná správa

en: Error page
sk: Chybová stránka

en: Error: Invalid license key
sk: Chyba: Neplatný licenčný kľúč

en: Error: License mismatch
sk: Chyba: Nesúlad licencií

en: Even background
sk: Dokonca aj pozadie

en: Events
sk: Udalosti

en: Excellent
sk: Vynikajúce

en: Exceptional
sk: Výnimočné

en: Excerpt
sk: Zhrnutie

en: Excerpt length
sk: Dĺžka úryvku

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Exclude current post
sk: Najnovšie príspevky

en: Excluded terms
sk: Vylúčené pojmy

en: Execute code
sk: Vlastný kód

en: Exists
sk: Existujúce

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Expand active element & scroll into view
sk: Rozbalenie aktívneho prvku a posúvanie do zobrazenia

en: Expand all
sk: Rozbaliť všetko

en: Expand first item
sk: Rozbaľte prvú položku

en: Expand panel when dropdown is visible
sk: Rozbalenie panela, keď je viditeľné rozbaľovacie okno

en: Export
sk: Exportovať

en: Export Settings
sk: Export - nastavenia

en: Export Template
sk: Šablóna exportu

en: Exquisite
sk: Vynikajúce

en: External URL
sk: Externá adresa URL

en: External files
sk: Externá adresa URL

en: Extra Bold
sk: Extra tučné písmo

en: Extra Light
sk: Extra svetlo

en: Extra large
sk: Mimoriadne veľký

en: Extra small
sk: Extra malé

en: Facebook Page
sk: Facebook stránka

en: Facebook page URL
sk: URL adresa stránky na Facebooku

en: Fade
sk: Slabnutie

en: Fade in
sk: Fade v

en: Fade in animation
sk: Animácia prechodu

en: Fade in down
sk: Stlmenie smerom nadol

en: Fade in left
sk: Stmievanie vľavo

en: Fade in right
sk: Stmaviť v pravo

en: Fade in up
sk: Vyhladzovanie nahor

en: Fallback fonts
sk: Náhradné písma

en: False
sk: Nesprávne

en: Fantastic
sk: Fantastické

en: Fast
sk: Rýchlo

en: Fast forward
sk: Rýchly posun vpred

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Featured image
sk: Obľúbené obrázky

en: Featured image height
sk: Odporúčaná výška obrázka

en: Featured image sizes
sk: Odporúčané veľkosti obrázkov

en: Featured image tag
sk: Odporúčaná šírka obrázka

en: Featured image width
sk: Odporúčaná šírka obrázka

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Features typography
sk: Funkcie typografie

en: February
sk: Február

en: Field
sk: Pole

en: Field background
sk: Pozadie v teréne

en: Field border
sk: Orámovanie poľa

en: Field full width
sk: Pole na celú šírku

en: Field margin
sk: Poľné rozpätie

en: Field padding
sk: Vypĺňanie polí

en: Field typography
sk: Typografia polí

en: Fields
sk: Polia

en: File
sk: Súbor

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
sk: Súbor %s nebol prijatý. Prekročený limit súborov.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
sk: Súbor %s nebol prijatý. Prekročený limit veľkosti.

en: File URL
sk: URL súboru

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
sk: Súbor nebol nahraný z dôvodu chyby pri sanitizácii. Skontrolujte súbor SVG alebo sa s nami spojte.

en: File upload
sk: Nahranie súboru

en: Files
sk: Súbory

en: Fill
sk: Vyplniť

en: Fill - Dark
sk: Výplň - tmavá

en: Fill - Light
sk: Výplň - svetlo

en: Fill - Primary
sk: Plnenie - primárne

en: Fill color
sk: Farba výplne

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Filter input
sk: Filter

en: Filter media by mime type
sk: Filter

en: Filter title
sk: Názov formulára

en: Filter type
sk: Filter

en: Fine
sk: Jemné

en: Finish
sk: Hotovo

en: First name
sk: Meno

en: First name field
sk: Pole s menom

en: First post full width
sk: Prvý príspevok na celú šírku

en: Fixed
sk: Pevná

en: Flex basis
sk: Flexibilný základ

en: Flex grow
sk: Flex rast

en: Flex shrink
sk: Zmenšovanie flexibility

en: Flex wrap
sk: Bez obalu

en: Flip
sk: Preklopiť

en: Flip horizontal
sk: Flip horizontálne

en: Flip vertical
sk: Flip vertikálne

en: Focus
sk: Zaostrené

en: Focus outline
sk: Obrys

en: Focused
sk: Zamerané

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
sk: Podľa tohto %1$sodkazu%2$s môžete upraviť popis archívu produktov alebo upraviť popisy kategórií/značiek produktov

en: Font Family
sk: Skupina písma

en: Font Preview
sk: Náhľad písma

en: Font family
sk: Font Family

en: Font preview
sk: Náhľad písma

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Font style
sk: Štýl písma

en: Font variants
sk: Varianty písma

en: Font weight
sk: Váha písma@ label

en: Footer
sk: Pätička

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
sk: Skripty päty sa pridávajú tesne pred uzatvárací tag %s.

en: For better preview select content to show.
sk: Pre lepší náhľad vyberte obsah, ktorý chcete zobraziť.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
sk: Len na účely SEO na frontende. Nie prepisovanie názvu príspevku. Odporúčané: Max. 60 znakov.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
sk: Pre archívne popisy kategórií produktov alebo značiek produktov upravte popis každého termínu.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
sk: Otázky týkajúce sa Bricks pošlite na e-mailovú adresu help@bricksbuilder.io. Ak chcete vedieť, čo je v súčasnosti vo vývoji, prejdite na našu verejnú cestovnú mapu. Môžete tam tiež posielať svoje vlastné požiadavky na funkcie, ktoré môžu ostatní hlasovať a komentovať.

en: Form
sk: Formulár

en: Form Field
sk: Pole formulára

en: Form title
sk: Názov formulára

en: Format
sk: Formát

en: Friday
sk: Piatok

en: From email address
sk: Z e-mailovej adresy

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: Front
sk: Spredu

en: Front page
sk: Úvodná stránka

en: Full
sk: Úplné

en: Full access
sk: Plný prístup

en: Full size
sk: Plná veľkosť

en: Fullscreen Control
sk: Ovládanie na celú obrazovku

en: Galleries
sk: Galérie

en: Gallery layout
sk: Rozloženie galérie

en: Gap
sk: Medzera

en: General
sk: Všeobecné

en: Generate custom image sizes
sk: Odporúčané veľkosti obrázkov

en: Get In Touch
sk: Kontaktujte nás

en: Get free marker icons from icons8.com
sk: Získajte bezplatné ikony značiek z icons8.com

en: Get started here
sk: Začnite tu

en: Getting Started
sk: Začíname

en: Global
sk: Globálne

en: Global class created
sk: Vytvorená globálna trieda

en: Global class deleted
sk: Globálny prvok

en: Global class renamed
sk: Globálny prvok

en: Global classes
sk: Globálne triedy

en: Global classes imported
sk: Import globálnych tried

en: Global element
sk: Globálny prvok

en: Global elements
sk: Globálne prvky

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Go back
sk: Späť

en: Go to
sk: Isť na

en: Go to: Bricks Settings
sk: Späť na nastavenia

en: Go to: Bricks Templates
sk: Import šablón

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
sk: Upraviť názov: Nastavenia > Nastavenia stránky > SEO

en: Good
sk: Dobré

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
sk: Vyžaduje sa kľúč Google Maps API! Kľúč pridajte na ovládacom paneli v časti: %s

en: Google Maps API keys
sk: Kľúče API služby Google Maps

en: Google fonts
sk: Google písma

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
sk: Vyžaduje sa kľúč API Google reCAPTCHA! Kľúč pridajte na ovládacom paneli v časti: %s

en: Google reCAPTCHA v3 API Secret key
sk: Google reCAPTCHA v3 API Tajný kľúč

en: Google reCAPTCHA v3 API Site key
sk: Google reCAPTCHA v3 API Kľúč k lokalite

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
sk: Google reCaptcha: Neplatný kľúč stránky.

en: Got it
sk: Chápem

en: Gradient
sk: Prechod

en: Gradient / Overlay
sk: Gradient / prekrytie

en: Grand
sk: Veľká

en: Grid
sk: Mriežka

en: Grid (Round)
sk: Mriežka (okrúhla)

en: Grid (Square)
sk: Mriežka (štvorcová)

en: Grid auto rows
sk: Automatické riadky mriežky

en: Grid column
sk: Stĺpec mriežky

en: Grid image ratio
sk: Pomer mriežky obrazu

en: Grid item
sk: Položka mriežky

en: Grid row
sk: Riadok mriežky

en: Grid template columns
sk: Stĺpce šablóny mriežky

en: Grid template rows
sk: Riadky šablóny mriežky

en: Groove
sk: Drážka

en: Groups
sk: Skupiny

en: Gutenberg data
sk: Údaje Gutenberg

en: HTML email
sk: E-mail HTML

en: HTML tag
sk: Značka HTML

en: Hamburger toggle
sk: Prepínač Hamburger

en: Has unexecuted PHP code
sk: Vlastný kód

en: Header
sk: Hlavička

en: Header location
sk: Blog hlavičky jednej stránky pozíciu

en: Header scripts
sk: Skripty hlavičky

en: Header scripts are added right before closing %s tag. Perfect for tracking scripts such as Google Analytics, etc.
sk: Skripty záhlavia sa pridávajú tesne pred uzatvárací tag %s. Ideálne pre sledovacie skripty, ako napríklad Google Analytics atď.

en: Header width
sk: Šírka hlavičky

en: Heading
sk: Nadpis

en: Heading 2 (h2)
sk: Nadpis 2 (h2)

en: Heading 3
sk: Nadpis 3

en: Heading 3 (h3)
sk: Nadpis 3 (h3)

en: Heading 4 (h4)
sk: Nadpis 4 (h4)

en: Heading 5 (h5)
sk: Položka 5 (h5)

en: Heading 6 (h6)
sk: Položka 6 (h6)

en: Heading typography
sk: Typografia nadpisov

en: Height
sk: Výška

en: Help
sk: Pomoc

en: Here goes my heading ..
sk: Tu ide môj nadpis ..

en: Here goes my text ...
sk: Tu je môj text...

en: Here goes your caption ...
sk: Tu je váš titulok...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
sk: Tu je váš text... Výberom ľubovoľnej časti textu otvoríte panel s formátovacími nástrojmi.

en: Hero
sk: Hrdina

en: Hidden
sk: Skrytý

en: Hide
sk: Skryť

en: Hide %s
sk: Skryť %s

en: Hide CTA button
sk: Skryť tlačidlo CTA

en: Hide additional information
sk: Skryť ďalšie informácie

en: Hide cart details to link directly to the cart.
sk: Skryť podrobnosti o košíku a prepojiť sa priamo na košík.

en: Hide close
sk: Skryť zavrieť

en: Hide cover
sk: Skrytý kryt

en: Hide dynamic data label in dropdown
sk: Skryť dynamický štítok s údajmi v rozbaľovacom zozname

en: Hide element
sk: Skryť prvok

en: Hide image
sk: Skryť obrázok

en: Hide info
sk: Skryť informácie

en: Hide message
sk: Skryť správu

en: Hide mobile menu toggle
sk: Skrytie prepínača mobilného menu

en: Hide out of stock
sk: Skryť nie je na sklade

en: Hide popup
sk: Skryť vyskakovacie okno

en: Hide regular price
sk: Skryť bežnú cenu

en: Hide reviews link
sk: Skryť prepojenie na recenzie

en: Hide stock
sk: Skryť zásoby

en: Hide title
sk: Skryť nadpis

en: Highlight
sk: Zvýrazniť

en: Highlight label
sk: Zvýraznenie štítku

en: History
sk: História

en: History deleted
sk: Vymazaná revízia

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
sk: Ak chcete vybrať viacero obrázkov, podržte kláves CMD/CRTL.

en: Home
sk: Domov

en: Home Label
sk: Domovská stránka

en: Home URL
sk: Domovská URL adresa

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Horizontal
sk: Horizontálne

en: Horizontal align
sk: Horizontálne zarovnať

en: Horizontal alignment
sk: Horizontálne zarovnanie

en: Hover
sk: Pri prejdení myšou

en: How Editing With Bricks Works
sk: Ako funguje úprava pomocou tehál

en: How many numbers on either side of the current page.
sk: Koľko čísel je na oboch stranách aktuálnej stránky.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
sk: Koľko čísiel je na začiatočných a koncových okrajoch zoznamu.

en: How many numbers to either side of the current page.
sk: Koľko čísel na obe strany aktuálnej stránky.

en: How to create a footer template
sk: Ako vytvoriť šablónu päty

en: How to create a header template
sk: Ako vytvoriť šablónu záhlavia

en: How to get your Facebook App ID
sk: Ako získať ID aplikácie Facebook

en: How to get your Google Maps API key
sk: Ako získať kľúč Google Maps API

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
sk: Ako získať tajný kľúč Google reCAPTCHA v3 API

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
sk: Ako získať kľúč stránky Google reCAPTCHA v3 API

en: How to get your MailChimp API key
sk: Ako získať kľúč API služby MailChimp

en: How to get your SenGrid API key
sk: Ako získať kľúč API SenGrid

en: How to get your Unsplash API key
sk: Ako získať kľúč Unsplash API

en: Hue
sk: Odtieň

en: Hybrid
sk: Hybridná

en: I am a button
sk: Som tlačidlo

en: I am a heading
sk: Som nadpis

en: I am a slide
sk: Som snímka

en: I am a so called subtitle.
sk: Som takzvaný titul.

en: I am an alert.
sk: Som v pohotovosti.

en: I don't know how to use this Bricks
sk: Neviem, ako používať tento Bricks

en: I found a better site builder
sk: Našiel som lepší tvorca stránok

en: I no longer need Bricks
sk: Už nepotrebujem Bricks

en: I.e.: 200px / 50% etc.
sk: Teda: 200px / 50% etc.

en: Icon
sk: Ikona

en: Icon Box
sk: Ikona s boxom

en: Icon List
sk: Zoznam s ikonami

en: Icon align
sk: Zarovnanie ikony

en: Icon background
sk: Pozadie ikony

en: Icon background color
sk: Farba pozadia ikony

en: Icon border
sk: Ohraničenie ikony

en: Icon box shadow
sk: Ikona boxu tieň

en: Icon collapsed
sk: Farba ikony

en: Icon color
sk: Farba ikony

en: Icon expanded
sk: Výplň ikony

en: Icon expanded typography
sk: Typografia ikon

en: Icon height
sk: Výška ikony

en: Icon list
sk: Zoznam ikon

en: Icon margin
sk: Okraj ikony

en: Icon padding
sk: Výplň ikony

en: Icon position
sk: Pozícia ikony

en: Icon rotate in °
sk: Ikona sa otáča v °

en: Icon rotation for expanded accordion.
sk: Otáčanie ikony pre rozšírený akordeón.

en: Icon size
sk: Veľkosť ikony

en: Icon spinning
sk: Otáčanie ikony

en: Icon typography
sk: Typografia ikon

en: Icon width
sk: Šírka ikony

en: Icons
sk: Ikony

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
sk: Ak je táto možnosť povolená, načíta sa ďalší súbor JS a CSS.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
sk: Ak nie sú nastavené žiadne podmienky pre šablóny, Bricks zobrazí publikované šablóny (hlavičku, pätu atď.) na prednej strane vášho webu. Výberom tohto nastavenia toto správanie zakážete. Uistite sa, že ste namiesto toho nastavili podmienky šablón.

en: Iframe title
sk: Názov Iframe

en: Ignore sticky posts
sk: Ignorovanie lepkavých príspevkov

en: Ignored when posts per page set to "-1".
sk: Ignorované, ak je hodnota príspevkov na stránku nastavená na "-1".

en: Image
sk: Obrázok

en: Image Gallery
sk: Galéria obrázkov

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
sk: ID obrázka (%s) už neexistuje. Prosím, vyberte iný obrázok.

en: Image align
sk: Zarovnanie obrázkov

en: Image border
sk: Obrázok hranice

en: Image box shadow
sk: Tieň v rámčeku obrazu

en: Image gallery
sk: Galéria obrázkov

en: Image height
sk: Výška obrazu

en: Image margin
sk: Okraj obrázku

en: Image not found
sk: Obrázok nenájdený

en: Image overlay
sk: Prekrytie obrázkov

en: Image position
sk: Umiestnenie obrázoku

en: Image ratio
sk: Pomer obrazu

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Image width
sk: Šírka obrázka

en: Images
sk: Obrázky

en: Import Settings
sk: Importovať nastavenia

en: Import images
sk: Import obrázkov

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
sk: Import "%s" sa nepodaril: Názov už existuje.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
sk: Import "%s" sa nepodaril: Nesprávny formát.

en: Import settings
sk: Nastavenie importu

en: Import template
sk: Import šablóny

en: Important: The code above will run on your site! Only add code that you consider safe. Especially when executing PHP & JS code.
sk: Dôležité: Vyššie uvedený kód sa spustí na vašej stránke! Pridávajte len kód, ktorý považujete za bezpečný. Najmä pri spúšťaní kódu PHP a JS.

en: Important: The code above will run on your site! Only add code that you consider safe. Especially when executing PHP & JavaSript code.
sk: Dôležité: Vyššie uvedený kód sa spustí na vašej stránke! Pridávajte len kód, ktorý považujete za bezpečný. Najmä pri spúšťaní kódu PHP a JavaSript.

en: Imports
sk: Importy

en: Impressive
sk: Pôsobivé

en: In Stock
sk: Na sklade

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
sk: Ak ste vývojár, môžete si aplikáciu Bricks ešte viac prispôsobiť pomocou vlastných háčikov, filtrov alebo vytvorením vlastných prvkov.

en: In same term
sk: V tom istom termíne

en: Include
sk: Zahrnúť

en: Include children
sk: Zahrnúť children

en: Incredible
sk: Neuveriteľné

en: Independent toggle
sk: Nezávislé prepínanie

en: Individual
sk: Fyzická osoba

en: Infinite
sk: Nekonečný

en: Infinite scroll
sk: Nekonečné skrollovanie

en: Info
sk: Informácie

en: Info Images
sk: Informácie Obrázky

en: Info color
sk: Informačná farba

en: Infobox appears on map marker click.
sk: Infobox sa zobrazí po kliknutí na mapovú značku.

en: Initial slide
sk: Úvodná snímka

en: Inline styles (CSS) are added to the %s tag.
sk: Inline štýly (CSS) sa pridávajú do značky %s.

en: Inline styles (default)
sk: Inline štýly (predvolené)

en: Inner background color
sk: Vnútorná farba pozadia

en: Inner container
sk: Kontajner

en: Input
sk: Vstup

en: Input background
sk: Vstupné pozadie

en: Input border
sk: Vstupná hranica

en: Insert
sk: Vložiť

en: Insert after
sk: Vložiť za

en: Insert element
sk: Vložiť prvok

en: Insert layout
sk: Vložiť rozloženie

en: Insert media
sk: Vloženie médií

en: Insert post parent ID
sk: Článok ID

en: Insert section
sk: Vložiť

en: Insert template
sk: Vloženie šablóny

en: Insert template below
sk: Vložte šablónu nižšie

en: Inserted template uses theme style "%s"
sk: Vložená šablóna používa štýl témy "%s"

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
sk: Vložením akejkoľvek šablóny sa prepíšu vaše údaje. Odporúčame zmeny najprv uložiť.

en: Inset
sk: Vložiť

en: Installed version
sk: Nainštalovaná verzia

en: Interaction
sk: Interakcia

en: Interaction conditions
sk: Podmienky interakcie

en: Interactions
sk: Interakcie

en: Interface
sk: Rozhranie

en: Internal post/page
sk: Interný príspevok/stránka

en: Interval in ms
sk: Interval v ms

en: Invalid Google reCaptcha.
sk: Neplatný Google reCaptcha.

en: Invert
sk: Invertného

en: It's just a temporary deactivation
sk: Je to len dočasná deaktivácia

en: Italic
sk: Kurzíva

en: Item
sk: Položka

en: Items
sk: Položky

en: Items to scroll
sk: Položky na posúvanie

en: Items to show
sk: Položky, ktoré sa majú zobraziť

en: January
sk: Január

en: Join Us
sk: Registrácia

en: July
sk: Júl

en: June
sk: Jún

en: Just another slide
sk: Len ďalší snímok

en: Justify
sk: Zarovnať do bloku

en: Justify content
sk: Odôvodnite obsah

en: Justify items
sk: Odôvodniť položky

en: Keep formatting
sk: Zachovať formátovanie

en: Key
sk: Kľúč

en: Keyboard
sk: Klávesnica

en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Label
sk: Štítok

en: Label typography
sk: Typografia štítkov

en: Labels
sk: Štítky

en: Language
sk: Jazyk

en: Laptop
sk: Notebooku

en: Large
sk: Veľký

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Last name field
sk: Pole s priezviskom

en: Last refresh
sk: Posledné obnovenie

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Lead
sk: Pridať zákazníka

en: Learn more
sk: Viac

en: Learn more about CSS filters
sk: Ďalšie informácie o filtroch CSS

en: Learn more about CSS transform
sk: Ďalšie informácie o transformácii CSS

en: Learn more about CSS transform-origin
sk: Ďalšie informácie o transformácii pôvodu CSS

en: Learn more about CSS transitions
sk: Ďalšie informácie o prechodoch CSS

en: Learn more on wordpress.org
sk: Viac informácií nájdete na wordpress.org

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
sk: Ponechajte prázdne, ak chcete použiť šablónu na všetky archívne termíny.

en: Leave empty to apply template to all post types.
sk: Ak chcete použiť šablónu na všetky typy príspevkov, nechajte prázdne.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
sk: Ponechajte prázdne, ak chcete použiť predvolený zoznam WooCommerce.

en: Leave the first comment
sk: Zanechať prvý komentár

en: Leave viewport
sk: Opustite zobrazovacie okno

en: Leave your comment
sk: Zanechajte svoj komentár

en: Left
sk: Vľavo

en: Left to right
sk: Zľava doprava

en: Letter spacing
sk: Rozostup písmen

en: License
sk: Licencia

en: License activated.
sk: Licencia je aktivovaná.

en: License key format
sk: Formát licenčného kľúča

en: Light
sk: Svetlá

en: Light color
sk: Svetlá farba

en: Light dream
sk: Svetelný sen

en: Lightbox
sk: Lightbox (zväčšenie obrázkov)

en: Lightbox Image
sk: Lightbox obrázok

en: Lightbox Video
sk: Lightbox video

en: Lightbox background
sk: Pozadie Lightboxu

en: Lightbox close color
sk: Farba zatvoreného lightboxu

en: Lightbox close size
sk: Veľkosť Lightboxu na zavretie

en: Lightbox height
sk: Výška svetelného poľa

en: Lightbox image size
sk: Veľkosť Lightboxu na zavretie

en: Lightbox width
sk: Šírka svetelného poľa

en: Lightness
sk: Ľahkosť

en: Limit how often this popup appears.
sk: Obmedzte frekvenciu zobrazovania tohto vyskakovacieho okna.

en: Line cap
sk: Uzáver linky

en: Line height
sk: Výška riadku

en: Line width in px
sk: Šírka riadku v px

en: Link
sk: Odkaz

en: Link & status
sk: Odkaz & stav

en: Link To
sk: Odkaz na

en: Link entire product
sk: Prepojenie celého produktu

en: Link image
sk: Obrázok odkazu

en: Link rendered as
sk: Prepojenie zobrazené ako

en: Link title
sk: Názov prepojenia

en: Link to
sk: Odkaz na

en: Link to lightbox
sk: Prepojenie na lightbox

en: Link to post
sk: Odkaz na príspevok

en: Link type
sk: Typ prepojenia

en: Linked
sk: Prepojenie

en: Links
sk: Odkazy

en: List
sk: Zoznam

en: List item
sk: Položka zoznamu

en: List item #1
sk: Položka zoznamu č. 1

en: List item #2
sk: Položka zoznamu č. 2

en: List items
sk: Položky zoznamu

en: Load Gutenberg data into Bricks
sk: Načítanie údajov zo systému Gutenberg do systému Bricks

en: Load more
sk: Načítať viac

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
sk: Načítajte šablóny z inej inštalácie Bricks, ku ktorej máte prístup, do knižnice šablón.

en: Loading
sk: Nahrávam

en: Loading templates
sk: Načítanie šablón

en: Locked
sk: Uzamknuté

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
sk: Prihláste sa na %s a získajte licenčný kľúč alebo ho skopírujte a vložte z e-mailu s potvrdením o kúpe.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
sk: Prihlásenie používateľa po úspešnej registrácii. Tip: Nastavte akciu "Presmerovanie" na presmerovanie používateľa do oblasti účtu/administrátora.

en: Logged in
sk: Prihlásený

en: Logged out
sk: Odhlásený

en: Login
sk: Prihlásenie

en: Login field *
sk: Prihlasovacie pole *

en: Logo height
sk: Výška loga v px

en: Logo inverse
sk: Inverzné logo

en: Logo text
sk: Text loga

en: Logo width
sk: Šírka loga

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Loop
sk: Slučka

en: Low Stock / On backorder
sk: Nízke zásoby / Na spätnú objednávku

en: Low stock
sk: Nízke zásoby

en: Lowercase
sk: Malé písmo

en: Lowercase removes leading zeros
sk: Malé písmená odstraňujú úvodné nuly

en: Magnificent
sk: Veľkolepé

en: MailChimp API key
sk: MailChimp API kľúč

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
sk: Vyžaduje sa kľúč API Mailchimpu! Kľúč pridajte na ovládacom paneli v časti: %s

en: Main query
sk: Hlavný dotaz

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
sk: Uistite sa, že vzdialená webová lokalita, ktorú ste zadali vyššie, vám udelila prístup k "mojim šablónam".

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
sk: Uistite sa, že vo vnútri prepojeného kontajnera nie sú žiadne prvky s odkazmi (vnorené odkazy).

en: Make sure ticked "Enable AJAX add to cart buttons on archives" in WooCommerce > Settings > Products
sk: Uistite sa, že je zaškrtnuté "Povoliť tlačidlá AJAX pridať do košíka na archívoch" v časti WooCommerce > Nastavenia > Produkty

en: Manage my menus in WordPress.
sk: Spravujte moje menu v systéme WordPress.

en: Manage your custom font files
sk: Správa vlastných súborov písma

en: Map
sk: Mapa

en: Map Type Control
sk: Ovládanie typu mapy

en: Map style
sk: Štýl mapy

en: Map type
sk: Typ mapy

en: March
sk: Marec

en: Margin
sk: Odsadenie

en: Marker height in px
sk: Výška značky v px

en: Marker width in px
sk: Šírka značky v px

en: Markers
sk: Markery

en: Marvelous
sk: Úžasné

en: Masonry
sk: Tehličkové usporiadanie (masonry)

en: Max upload size: %s
sk: Maximálna veľkosť nahrávania: %s

en: Max. height
sk: Výška mapy

en: Max. post width
sk: Prvý príspevok na celú šírku

en: Max. price
sk: Maximálna veľkosť

en: Max. products
sk: Maximálny počet výrobkov

en: Max. related posts
sk: Max. súvisiace príspevky

en: Max. size
sk: Maximálna veľkosť

en: Max. time
sk: Maximálny čas

en: Max. value
sk: Meta hodnota

en: Max. width
sk: Maximálna šírka v rámčeku

en: May
sk: Máj

en: Media
sk: Multimédiá

en: Media File
sk: Media súbor

en: Medium
sk: Stredný

en: Member
sk: Člen

en: Menu order
sk: Menu objednávok

en: Message
sk: Správa

en: Message sent from:
sk: Správa odoslaná z:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
sk: Správa bola úspešne odoslaná. Ozveme sa vám čo najskôr.

en: Messages
sk: Správy

en: Meta Data
sk: Metaúdaje

en: Meta data
sk: Metaúdaje

en: Meta description
sk: Meta popis

en: Meta key
sk: Meta kľúč

en: Meta keywords
sk: Meta kľúčové slová

en: Meta query
sk: Meta hodnota

en: Meta robots
sk: Metaroboty

en: Meta typography
sk: Meta typografia

en: Meta value
sk: Meta hodnota

en: Metadata
sk: Metaúdaje

en: Mid Size
sk: Veľkosť

en: Middle center
sk: Stredný stred

en: Middle left
sk: Vľavo uprostred

en: Middle right
sk: Vpravo uprostred

en: Mime type
sk: Typ mime

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
sk: Min. Verzia PHP na spustenie Bricks je PHP 5.4

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
sk: Min. rozmer: Pre správne zobrazenie na zariadeniach s technológiou retina je potrebné dodržať dvojnásobok hodnoty v položke výška loga/šírka loga.

en: Min. height
sk: Výška riadku

en: Min. height is 70.
sk: Minimálna výška je 70.

en: Min. price
sk: Min. čas

en: Min. time
sk: Min. čas

en: Min. value
sk: Meta hodnota

en: Min. width
sk: Šírka ikony

en: Mini cart
sk: Mini vozík

en: Misc
sk: Rôzne

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Missing sidebar name.
sk: Chýba názov bočného panela.

en: Mobile
sk: Mobil

en: Mobile first
sk: Najskôr mobilný telefón

en: Mobile landscape
sk: Mobilná krajina

en: Mobile menu
sk: Mobilná ponuka

en: Mobile portrait
sk: Mobilný portrét

en: Mode
sk: Mód

en: Modified date
sk: Dátum úpravy

en: Monday
sk: Pondelok

en: Month: %s
sk: Mesiac: %s

en: Monthly
sk: Mesačne

en: More about meta robots directives.
sk: Viac o smerniciach metarobotov.

en: More content to come ..
sk: Viac obsahu príde ..

en: More layouts
sk: Ďalšie rozloženia

en: More text
sk: Viac textu

en: Most Popular
sk: Najpopulárnejšie

en: Mouse enter
sk: Zadanie myšou

en: Mouse leave
sk: Odchod myší

en: Mouse leave window
sk: Myš opustí okno

en: Move
sk: Presunúť

en: Moved
sk: Presunuté

en: Mute
sk: Stlmiť

en: Muted
sk: Tlmené

en: Muted color
sk: Tlmená farba

en: My Templates
sk: Moje šablóny

en: My Templates Access
sk: Prístup k mojim šablónam

en: My account
sk: Môj účet

en: My templates
sk: Moje templaty

en: MySQL version
sk: MySQL verzia

en: Name
sk: Meno

en: Nav Menu
sk: Navigačné menu

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
sk: Prechádzanie cez rôzne stránky s dotazmi bez opätovného načítania stránky.

en: Neat
sk: Úhľadné

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
sk: Potrebujete pomoc? Našli ste chybu? Navrhnúť funkciu?

en: Nestable
sk: Vkladací

en: Neutral blue
sk: Neutrálna modrá

en: Never
sk: Nikdy

en: New
sk: Nový

en: New Custom Font
sk: Nové vlastné písmo

en: New Template
sk: Vytvoriť novú šablónu

en: New Template Name
sk: Názov novej šablóny

en: New color could not be saved.
sk: Novú farbu nebolo možné uložiť.

en: New color palette name
sk: Názov novej palety farieb

en: New sidebar created.
sk: Vytvorený nový bočný panel.

en: New theme style name
sk: Názov nového štýlu témy

en: Newer Comments
sk: Novšie komentáre

en: Next
sk: Ďalej

en: Next Icon
sk: Nasledujúci článok

en: Next arrow
sk: Ďalšia šípka

en: Next label
sk: Nasledujúci štítok

en: Next post
sk: Nasledujúci článok

en: Nice job
sk: Pekná práca

en: Nickname
sk: Prezývka

en: No
sk: Nie

en: No Bricks data found.
sk: Nenašli sa žiadne dynamické údaje.

en: No Custom Font found in Trash
sk: V koši nebolo nájdené žiadne vlastné písmo

en: No Custom Fonts found
sk: Nenašli sa žiadne vlastné písma

en: No Facebook page URL provided.
sk: URL adresa stránky na Facebooku nebola poskytnutá.

en: No HTML markup defined.
sk: Nie je definované žiadne značenie HTML.

en: No SVG selected.
sk: Nie je vybraný SVG.

en: No Template Bundle found
sk: Nenašiel sa žiadny balík šablón

en: No Template Tag found
sk: Nebola nájdená žiadna šablóna

en: No Template found in Trash
sk: V časti Kôš nebola nájdená žiadna šablóna

en: No Templates found
sk: Nenašli sa žiadne šablóny

en: No Vimeo ID provided.
sk: Nie je uvedené žiadne ID Vimeo.

en: No Vimeo URL provided.
sk: URL adresa Vimeo nebola poskytnutá.

en: No WordPress added content found.
sk: Nenašiel sa žiadny pridaný obsah WordPress.

en: No WordPress widget type selected.
sk: Nie je vybraný žiadny typ widgetu WordPress.

en: No YouTube ID provided.
sk: Nie je uvedené žiadne ID YouTube.

en: No YouTube URL provided.
sk: URL adresa YouTube nebola poskytnutá.

en: No access
sk: Žiadny prístup

en: No accordion item added.
sk: Nebola pridaná žiadna položka akordeónu.

en: No action has been set for this form.
sk: Pre tento formulár nebola stanovená žiadna akcia.

en: No additional information to show.
sk: Žiadne ďalšie informácie.

en: No audio file selected.
sk: Nie je vybratý žiadny zvukový súbor.

en: No caption
sk: Žiadny titulok

en: No checkout fields defined.
sk: Nie sú definované žiadne pokladničné polia.

en: No code found.
sk: Nenašiel sa žiadny kód.

en: No conditions set. Click the "+" icon to add your render condition.
sk: Nie sú stanovené žiadne podmienky. Kliknutím na ikonu "+" pridajte svoju podmienku vykresľovania.

en: No content
sk: Žiadny obsah

en: No date/fields set.
sk: Nie sú nastavené žiadne dátumy/polia.

en: No dynamic data found.
sk: Nenašli sa žiadne dynamické údaje.

en: No dynamic data set.
sk: Žiadny dynamický súbor údajov.

en: No effect with loop enabled
sk: Žiadny účinok pri zapnutej slučke

en: No email address provided.
sk: Žiadna e-mailová adresa nebola poskytnutá.

en: No excerpt found.
sk: Nenašiel sa žiadny úryvok.

en: No featured image set.
sk: Žiadna sada hlavných obrázkov.

en: No file URL provided.
sk: Neuvádza sa žiadna adresa URL súboru.

en: No file selected.
sk: Dosya seçilmedi.

en: No files chosen
sk: Žiadne vybrané súbory

en: No form field added.
sk: Nebolo pridané žiadne pole formulára.

en: No icon selected.
sk: Nie je vybratá žiadna ikona.

en: No image
sk: Žiadny obrázok

en: No image selected.
sk: Nie je vybratý žiadny obrázok.

en: No interactions set. Click the "+" icon to add an interaction.
sk: Nie sú nastavené žiadne interakcie. Ak chcete pridať interakciu, kliknite na ikonu "+".

en: No leading pound sign "#"
sk: Bez úvodného znaku libry "#"

en: No license for provided license key found.
sk: Nenašla sa žiadna licencia pre zadaný licenčný kľúč.

en: No license key provided.
sk: Nie je k dispozícii licenčný kľúč.

en: No link
sk: Vlastný odkaz

en: No list items defined.
sk: Nie sú definované žiadne položky zoznamu.

en: No matching settings found.
sk: Nenašli sa žiadne zodpovedajúce nastavenia.

en: No meta data selected.
sk: Nie sú vybrané žiadne metaúdaje.

en: No nav menu found.
sk: Nenašiel sa žiadny prvok.

en: No pagination on singular posts/pages.
sk: Žiadne stránkovanie jednotlivých príspevkov/stránok.

en: No previous or next posts found..
sk: Nenašli sa žiadne predchádzajúce ani nasledujúce príspevky..

en: No pricing table defined.
sk: Nie je definovaná žiadna cenová tabuľka.

en: No product archive description found.
sk: Nenašiel sa žiadny popis archívu produktov.

en: No product selected
sk: Žiadny vybraný produkt

en: No products to show.
sk: Žiadne výrobky na vystavenie.

en: No progress bar created.
sk: Nie je vytvorený žiadny ukazovateľ priebehu.

en: No ratings text
sk: Žiadny text hodnotenia

en: No ratings yet.
sk: Zatiaľ žiadne hodnotenia.

en: No related products to show.
sk: Žiadne súvisiace produkty na zobrazenie.

en: No repeat
sk: Neopakovať

en: No results
sk: Žiadne výsledky

en: No revisions.
sk: Žiadne revízie.

en: No sharing option selected.
sk: Nie je vybratá žiadna možnosť zdieľania.

en: No shortcode provided.
sk: Nie je k dispozícii žiadny skrátený kód.

en: No sidebar selected.
sk: Nie je vybratý žiadny bočný panel.

en: No slide added.
sk: Nebola pridaná žiadna snímka.

en: No social icon added.
sk: Nebola pridaná žiadna sociálna ikona.

en: No spaces. No pound (#) sign.
sk: Žiadne medzery. Žiadny znak libry (#).

en: No tabs added.
sk: Neboli pridané žiadne karty.

en: No team members added.
sk: Žiadni členovia tímu neboli pridaní.

en: No template selected.
sk: Nie je vybratý žiadny obrázok.

en: No templates found.
sk: Nenašli sa žiadne šablóny.

en: No testimonials added.
sk: Neboli pridané žiadne posudky.

en: No text added.
sk: Žiadny text nebol pridaný.

en: No video selected.
sk: Nie je vybrané žiadne video.

en: No wrap
sk: Bez obalu

en: No-repeat
sk: Bez opakovania

en: None
sk: Žiadne

en: Normal
sk: Normálny

en: Not allowed: Infinite template loop.
sk: Nie je povolené: Nekonečná slučka šablóny.

en: Not exists
sk: Popis pre objekt, tak ako existuje v databáze.

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Nothing found.
sk: Nič sa nenašlo.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
sk: Nič sa nenašlo. Skúste to prosím znova s iným kľúčovým slovom!

en: Nothing to copy
sk: Nič na kopírovanie

en: Nothing to paste
sk: Načítanie šablón

en: Number
sk: Číslo

en: Number between 1 - 100 or auto
sk: Číslo v rozsahu 1 - 100 alebo auto

en: Number of comments
sk: Počet komentárov

en: Number of posts
sk: Počet príspevkov

en: Numbered list
sk: Číslovaný zoznam

en: Numeric meta value
sk: Numerická meta hodnota

en: Object fit
sk: Umiestnenie objektu

en: Object position
sk: Pozícia ikony

en: Oblique
sk: Šikmé

en: October
sk: Október

en: Odd background
sk: Zvláštne pozadie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Off-Canvas
sk: Mimo plátna

en: Offset
sk: Posuv

en: Okay
sk: Ok

en: Older Comments
sk: Staršie komentáre

en: Oldest
sk: Najstaršie

en: On sale
sk: V zľave

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
sk: Keď sa zoznámite s tým, ako funguje aplikácia Bricks, je dobré sa oboznámiť so šablónami. Takto vytvoríte hlavičku, pätu a akýkoľvek iný typ obsahu, ktorý sa dá opakovane použiť, napríklad rozloženie príspevkov na blogu, archív, stránky s výsledkami vyhľadávania a chybové stránky.

en: One Page Navigation
sk: Navigácia na jednej stránke

en: One feature per line
sk: Jedna funkcia na riadok

en: Only added if none of your product fields contains any links.
sk: Pridáva sa len vtedy, ak žiadne z polí vášho produktu neobsahuje žiadne odkazy.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
sk: Prístup k šablónam môžete udeliť len vyššie zadaným webovým stránkam. Jedna adresa URL na riadok.

en: Only parent terms
sk: Iba nadradené pojmy

en: Opacity
sk: Priehľadnosť

en: Open in new tab
sk: Otvoriť na novej karte

en: Open on add to cart (AJAX)
sk: Otvoriť pri pridaní do košíka (AJAX)

en: Operating system
sk: Operačný systém

en: Opposites linked
sk: Protiklady sú prepojené

en: Options
sk: Nastavenia

en: Options (one per line)
sk: Možnosti (jedna na riadok)

en: Options type
sk: Typ možností

en: Or
sk: Alebo

en: Order
sk: Objednávka

en: Order by
sk: Zoradiť podľa

en: Order date
sk: Dátum objednávky

en: Order details
sk: Podrobnosti objednávky

en: Order email
sk: E-mailová objednávka

en: Order id
sk: ID

en: Order meta key
sk: Zoradiť podľa

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: Order overview
sk: Prehľad objednávok

en: Order payment method
sk: Spôsob platby objednávky

en: Order receipt
sk: Potvrdenie o prijatí objednávky

en: Order review
sk: Kontrola objednávky

en: Order total
sk: Celkový počet objednávok

en: Original price
sk: Pôvodná cena

en: Original price typography
sk: Pôvodná typografia cien

en: Other
sk: Iné

en: Other (URL)
sk: Iné (URL)

en: Other classes
sk: Triedy CSS

en: Out of Stock
sk: Vypredané

en: Outline
sk: Obrys

en: Outline - Dark
sk: Obrys - tmavý

en: Outline - Light
sk: Obrys - Svetlo

en: Outline - Primary
sk: Osnova - Primárne

en: Output PHP function
sk: Výstupná funkcia PHP

en: Outset
sk: Napred

en: Outstanding
sk: Vynikajúce

en: Overflow
sk: Pretečeniu

en: Overlay
sk: Prekrytie

en: Overlay content
sk: Prekrytie obsahu

en: Overwrite
sk: Prepísať

en: PHP class does not exist
sk: Trieda PHP neexistuje

en: PHP execution time limit
sk: Časový limit vykonávania PHP

en: PHP max input vars
sk: PHP max vstupné vars

en: PHP max upload file size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru PHP

en: PHP memory limit
sk: Limit pamäte PHP

en: PHP post max size
sk: PHP post max veľkosť

en: PHP safe mode
sk: Bezpečný režim PHP

en: PHP version
sk: PHP verzia

en: Padding
sk: Odsadenie zvnútra

en: Page
sk: Stránka

en: Page %s
sk: Strana %s

en: Page ID
sk: ID strany

en: Page date
sk: Dátum strany

en: Page modified
sk: Strana upravená

en: Page not found
sk: Stránka sa nenašla

en: Page order
sk: Poradie strán

en: Page settings
sk: Nastavenie stránky

en: Page title
sk: Názov stránky/možnosti pre-content

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
sk: Štýly špecifické pre stránku sa v predvolenom nastavení načítavajú inline. Ak chcete načítať iba požadované súbory CSS a umožniť ukladanie súborov štýlov do medzipamäte, vyberte možnosť "Externé súbory".

en: Pages
sk: Stránky

en: Pages:
sk: Stránky:

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Pale dawn
sk: Bledé svitanie

en: Panel width could not be saved.
sk: Šírku panela nebolo možné uložiť.

en: Parent
sk: Nadradený

en: Parent theme URI
sk: Nadradená téma URI

en: Parent theme author URI
sk: URI autora nadradenej témy

en: Parent theme name
sk: Názov rodičovskej témy

en: Parent theme version
sk: Verzia rodičovskej témy

en: Password
sk: Heslo

en: Password Protection
sk: Ochrana heslom

en: Password field
sk: Pole s heslom

en: Password min. length
sk: Minimálna dĺžka hesla

en: Password protect your templates.
sk: Chráňte svoje šablóny heslom.

en: Password required.
sk: Vyžaduje sa heslo.

en: Paste
sk: Prilepiť

en: Paste styles
sk: Vložiť štýly

en: Pasted
sk: Vložené

en: Pause on focus
sk: Pauza na zaostrenie

en: Pause on hover
sk: Pozastavenie pri nabehnutí

en: Paused
sk: Pozastavené

en: Pay
sk: Zaplatiť

en: Payment
sk: Platba

en: Pending message
sk: Čakajúca správa

en: Per page load
sk: Na načítanie stránky

en: Per session
sk: Na jedno sedenie

en: Percent
sk: Percento

en: Percentage
sk: Percentá

en: Percentage typography
sk: Percentuálna typografia

en: Performance
sk: Výkon

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Picture in picture
sk: Obrázok na obrázku

en: Pie Chart
sk: Koláčový graf

en: Pin
sk: Pripnúť

en: Pinned elements
sk: Pripnuté prvky

en: Placeholder
sk: Popis políčka

en: Placeholder color
sk: Farba zástupného symbolu

en: Placeholder image shown.
sk: Zobrazený zástupný obrázok.

en: Placeholder typography
sk: Zástupná typografia

en: Play inline
sk: Prehrať inline

en: Play interaction
sk: Interakcia pri hre

en: Please check your email to confirm your subscription.
sk: Skontrolujte si prosím svoj e-mail a potvrďte si predplatné.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
sk: Kliknutím na tlačidlo nižšie vygenerujete všetky požadované súbory CSS.

en: Please copy & paste your license key in here ..
sk: Skopírujte a vložte sem svoj licenčný kľúč.

en: Please create a full-site backup before running the converter.
sk: Pred spustením konvertora vytvorte zálohu celej lokality.

en: Please enter a password of at least %s characters.
sk: Zadajte heslo pozostávajúce aspoň z %s znakov.

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
sk: Pri použití viacerých značiek zadajte zemepisnú šírku/dĺžku.

en: Please select a filter input.
sk: Vyberte vstup filtra.

en: Please select rating icons.
sk: Vyberte ikony hodnotenia.

en: Please set at least one product filter.
sk: Nastavte aspoň jeden filter produktov.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
sk: Podeľte sa o dôvody deaktivácie Bricks. Čím viac podrobností, tým lepšie :)

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
sk: Na všetky požiadavky zákazníckej podpory používajte e-mailovú adresu svojho účtu Bricks. Ak chcete pripojiť väčšie súbory, pošlite e-mail priamo na adresu %s. Ak si chcete pozrieť, čo sa práve vyvíja, alebo odoslať/odhlasovať požiadavky na funkcie, navštívte našu stránku %s.

en: Popular
sk: Obľúbené

en: Popularity
sk: Obľúbenosť

en: Populate Content
sk: Vyplniť obsah

en: Popup limit
sk: Obľúbenosť

en: Position
sk: Pozícia

en: Positioning
sk: Polohovanie

en: Post
sk: Príspevok

en: Post Content
sk: Obsah príspevku

en: Post ID
sk: Článok ID

en: Post Navigation
sk: Navigácia článku

en: Post Title
sk: Názov článku

en: Post author
sk: Autor prispevku

en: Post comments
sk: Odoslať

en: Post comments count
sk: Počet komentárov k príspevkom

en: Post content
sk: Obsah príspevku

en: Post date
sk: Dátum príspevku

en: Post excerpt
sk: Úvod príspevku

en: Post link
sk: Príspevok odkaz

en: Post meta typography
sk: Post meta typografia

en: Post modified date
sk: Uverejnenie upraveného dátumu

en: Post navigation
sk: Navigácia príspevkov

en: Post parent
sk: Rodič príspevku

en: Post status
sk: Stav príspevku

en: Post time
sk: Čas odoslania

en: Post title
sk: Názov príspevku

en: Post title typography
sk: Typografia názvu príspevku

en: Post type
sk: Šablóna nastavení pre určitý typ príspevku: ovplyvňuje zobrazenie iba jedného konkrétneho typu príspevku. Pri úprave kategórií a / alebo príspevkov určitého typu je možné ich prepísať

en: Post types
sk: Typy príspevkov

en: Posts
sk: Príspevky

en: Posts per page
sk: Príspevkov na stránku

en: Posts per row
sk: Príspevkov na stránku

en: Posts should be in a same taxonomy term.
sk: Príspevky by mali byť v rovnakej taxonómii.

en: Powered by %s
sk: Používame %s

en: Precedes "Link Image" setting.
sk: Predchádza nastaveniu pomeru obrazu.

en: Precedes image height setting.
sk: Predchádza nastaveniu výšky obrazu.

en: Precedes image ratio setting.
sk: Predchádza nastaveniu pomeru obrazu.

en: Prefix
sk: Predpona

en: Prefix block
sk: Blok predpôn

en: Prefix typography
sk: Typografia cien

en: Preload
sk: Predbežné zaťaženie

en: Prev
sk: Späť

en: Prev arrow
sk: Predchádzajúca šípka

en: Prev label
sk: Predchádzajúci štítok

en: Preview
sk: Náhľad

en: Preview autosave
sk: Náhľad automatického ukladania

en: Preview mode
sk: Mód náhľadu

en: Preview template
sk: Ukážka šablóny

en: Previous Icon
sk: Predchádzajúci článok

en: Previous post
sk: Predchádzajúci článok

en: Price
sk: Cena

en: Price meta
sk: Cena meta

en: Price prefix
sk: Predpona ceny

en: Price suffix
sk: Prípona ceny

en: Price typography
sk: Typografia cien

en: Pricing
sk: Cenník

en: Pricing Tables
sk: Cenové tabuľky

en: Pricing table
sk: Cenová tabuľka

en: Pricing tables
sk: Cenové tabuľky

en: Primary
sk: Primárne

en: Primary color
sk: Primárna farba

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Product
sk: Produkt

en: Product ID
sk: Kód produktu

en: Product SKU
sk: Produkt SKU

en: Product additional information
sk: Ďalšie informácie

en: Product archive
sk: Archív produktov

en: Product attribute
sk: Rel atribút

en: Product badge "New"
sk: Odznak výrobku "Nový"

en: Product badge "Sale"
sk: Odznak produktu "Výpredaj"

en: Product categories
sk: Kategórie produktov

en: Product category image
sk: Obrázok kategórie produktu

en: Product content
sk: Upraviť obsah

en: Product content is empty.
sk: Obsah produktu je prázdny.

en: Product gallery
sk: Galéria produktu

en: Product meta
sk: Cena meta

en: Product on sale
sk: Produkt v predaji

en: Product price
sk: Cena produktu

en: Product rating
sk: Hodnotenie produktu

en: Product ratings are disabled.
sk: Komentáre sú vypnuté.

en: Product search
sk: Vyhľadávanie produktov

en: Product short description
sk: Stručný popis produktu

en: Product stock
sk: Zásoby produktu

en: Product stock status
sk: Stav zásob výrobku

en: Product tabs
sk: Záložky produktu

en: Product tags
sk: Štítky produktu

en: Product title
sk: Názov produktu

en: Product type
sk: Typ produktu

en: Product up/cross-sells
sk: Up/cross-sell produktov

en: Products
sk: Produkty

en: Products archive description
sk: Archív Popis

en: Products filter
sk: Filtre pozadia

en: Products orderby
sk: Produkty podľa poradia

en: Products pagination
sk: Stránkovanie produktov

en: Products per page
sk: Počet výrobkov na stránke

en: Products total results
sk: Celkové výsledky produktov

en: Profile picture
sk: Obrázok profilu

en: Progress Bar
sk: Lišta priebehu

en: Progress bar
sk: Lišta priebehu

en: Provide your own options in JSON format
sk: Poskytnutie vlastných možností vo formáte JSON

en: Pseudo-class created
sk: Vytvorená šablóna

en: Pseudo-class deleted
sk: Šablóna odstránená

en: Pseudo-element created
sk: Vytvorený pseudoelement

en: Pseudo-element deleted
sk: Vymazaný pseudoelement

en: Public templates
sk: Verejné šablóny

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Published date
sk: Dátum publikovania

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Query
sk: Dotaz

en: Query Bricks data in search results
sk: Vyhľadávanie údajov Bricks vo výsledkoch vyhľadávania

en: Query loop
sk: Slučka dotazov

en: Quick Feedback
sk: Rýchla spätná väzba

en: Quick nav
sk: Rýchla navigácia

en: Quotes
sk: Citáty

en: REST API Prefix
sk: Predpona REST API

en: Radio
sk: Zaklikávací krúžol

en: Radio list
sk: Zoznam rádií

en: Radius
sk: Dosah

en: Random
sk: Náhodné

en: Random order
sk: Náhodné poradie

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
sk: Limit sadzby pre túto hodinu dosiahnutý. Počkajte na jeho obnovenie do nasledujúcej celej hodiny.

en: Rated %s out of 5
sk: Hodnotenie %s z 5

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Rating icon
sk: Ikona hodnotenia

en: Rating typography
sk: Typografia nadpisov

en: Raw
sk: Surový

en: Raw HTML
sk: Surový HTML

en: Read more
sk: Čítať viac

en: Read more about %s
sk: Prečítajte si viac o %s

en: Ready to publish your first post?
sk: Ste pripravení uverejniť svoj prvý príspevok?

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: Recent posts
sk: Najnovšie príspevky

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
sk: Odporúčaná dĺžka: 55 znakov. Predvolené nastavenie: Úryvok príspevku/stránky.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
sk: Odporúčaná dĺžka: maximálne 95 znakov. Predvolené nastavenie: Názov príspevku/stránky.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
sk: Odporúčaný max_execution_time: 180 (alebo viac)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
sk: Odporúčaná veľkosť: Odporúčaná veľkosť: Veľká. Predvolené nastavenie: Odporúčaná veľkosť.

en: Recommended upload_max_filesize: 16M (or more)
sk: Odporúčaná maximálna veľkosť súboru: 16M (alebo viac)

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
sk: Odporúčaný wp_memory_limit: 64M (alebo viac)

en: Redirect
sk: Presmerovanie

en: Redirect after (ms)
sk: Presmerovanie po (ms)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
sk: Presmerovanie sa spustí až po úspešnom odoslaní formulára.

en: Redirect to admin area
sk: Presmerovanie do oblasti administrátora

en: Redo
sk: Opakovať

en: Referrer URL
sk: URL odkazovateľa

en: Regenerate CSS files
sk: Ďalšie informácie o filtroch CSS

en: Registered sidebars
sk: Registrované bočné panely

en: Regular price typography
sk: Typografia bežných cien

en: Rel attribute
sk: Rel atribút

en: Related Posts
sk: Súvisiace príspevky

en: Related posts
sk: Podobné články

en: Related products
sk: Súvisiace produkty

en: Relation
sk: Relatívne

en: Relative
sk: Relatívne

en: Released after you cancelled
sk: Uvoľnené po vašom zrušení

en: Reload canvas
sk: Načítanie plátna

en: Remarkable
sk: Pozoruhodné

en: Remote
sk: Na ďialku

en: Remote Templates Password
sk: Heslo vzdialených šablón

en: Remote templates
sk: Vzdialené šablóny

en: Remote templates URL
sk: Vzdialené šablóny URL

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove all
sk: Odstrániť všetky

en: Remove attribute
sk: Odstránenie atribútu

en: Remove billing fields
sk: Odstránenie fakturačných polí

en: Remove file
sk: Odstrániť súbor

en: Remove shipping fields
sk: Odstránenie prepravných polí

en: Rename
sk: Premenovať

en: Rename images
sk: Premenovanie obrázkov

en: Render dynamic data text on canvas
sk: Vykresľovanie dynamického dátového textu na plátne

en: Render with Bricks
sk: Renderovanie pomocou tehál

en: Render with WordPress
sk: Vykresľovanie pomocou WordPress

en: Render without wrapper
sk: Renderovanie bez obalu

en: Repeat
sk: Opakovať

en: Repeat-x
sk: Opakovať x

en: Repeat-y
sk: Opakovať y

en: Replace content
sk: Nahradiť obsah

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Reply to email address
sk: Odpovedať na e-mailovú adresu

en: Required
sk: Požadované

en: Reset
sk: Resetovať

en: Reset Settings
sk: Obnoviť nastavenia

en: Reset filters
sk: Zrušiť filtre

en: Reset styles
sk: Obnovenie štýlov

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
sk: Obnovenie všetkých bodov prerušenia odstráni všetky vlastné body prerušenia a obnoví všetky predvolené body prerušenia.

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť

en: Responsive breakpoints
sk: Citlivé body zlomu

en: Restart
sk: Reštart

en: Result Count
sk: Počet výsledkov

en: Results
sk: Výsledky

en: Results for: %s
sk: Výsledky pre: %s

en: Reverse
sk: Opačne

en: Revision applied
sk: Uplatnená revízia

en: Revision by
sk: Revízia podľa

en: Revision deleted
sk: Vymazaná revízia

en: Revision discarded
sk: Vyradená revízia

en: Revisions
sk: Revízie

en: Rewind
sk: Prevíjanie

en: Rewind by drag
sk: Pretáčanie ťahaním

en: Ribbon
sk: Stuha

en: Rich Text
sk: Bohatý text

en: Ridge
sk: Hrebeň

en: Right
sk: Vpravo

en: Right to left
sk: Sprava doľava

en: Roadmap
sk: Cestná mapa

en: Roles
sk: Role

en: Root container margin
sk: Okraj blokovej citácie

en: Root container padding
sk: Vypĺňanie blokových citátov

en: Root container width
sk: Šírka koreňovej nádoby

en: Rotate
sk: Otočenie

en: Rotate X
sk: Otáčanie X

en: Rotate Y
sk: Otáčanie Y

en: Rotate Z
sk: Otáčanie Z

en: Round
sk: Okrúhle

en: Row gap
sk: Medzera v riadku

en: Run code
sk: Vlastný kód

en: Run only once
sk: Spustiť len raz

en: Run this interaction if the following conditions are met.
sk: Túto interakciu spustite, ak sú splnené nasledujúce podmienky.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
sk: Spustením funkcie %s sa zistia všetky neaktuálne údaje Bricks a automaticky sa aktualizujú na najnovšiu syntax.

en: SSL certificate
sk: Certifikát SSL

en: SVG
sk: SvG

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
sk: Súbory SVG opisujú obrázky vo formáte XML, a preto môžu obsahovať škodlivý kód. Pri zapnutej funkcii %s sa Bricks pokúsi počas nahrávania súbory SVG sanitizovať.

en: SVG files not imported for security reasons.
sk: Súbory SVG sa neimportujú z bezpečnostných dôvodov.

en: SVG uploads
sk: Nahrávanie súborov SVG

en: Sale
sk: Zľava

en: Sale price typography
sk: Pôvodná typografia cien

en: Sale!
sk: Zľava!

en: Satellite
sk: Satelitná

en: Saturation
sk: Sýtosť

en: Saturday
sk: Sobota

en: Save
sk: Uložiť

en: Save Bricks data as Gutenberg data
sk: Uloženie údajov Bricks ako údajov Gutenberg

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Save as global element
sk: Uložiť ako globálny prvok

en: Save as template
sk: Uložiť ako tému

en: Save draft
sk: Uložiť koncept

en: Save new style
sk: Uloženie nového štýlu

en: Save new title/permalink
sk: Uložiť nový názov/permalink

en: Save style
sk: Uložiť štýl

en: Saved
sk: Uložené

en: Saved as template
sk: Uložené ako šablóna

en: Scale
sk: Mierka

en: Scale X
sk: Stupnica X

en: Scale Y
sk: Mierka Y

en: Scale color
sk: Farba stupnice

en: Scale down
sk: Bledé svitanie

en: Scale length in px
sk: Dĺžka stupnice v px

en: Scroll
sk: Rolovanie

en: Scrolling background
sk: Posúvanie pozadia

en: Scrolling box shadow
sk: Posúvací tieň boxu

en: Scrolling text color
sk: Farba rolovacieho textu

en: Search
sk: Hľadať

en: Search ...
sk: Hľadať …

en: Search Custom Fonts
sk: Vyhľadávanie vlastných písiem

en: Search Overlay
sk: Prekrytie vyhľadávania

en: Search Template Bundles
sk: Vyhľadávanie v balíkoch šablón

en: Search Template Tags
sk: Vyhľadávanie Značky šablón

en: Search Templates
sk: Hľadať šablóny

en: Search background color
sk: Farba pozadia vyhľadávania

en: Search border
sk: Hranica vyhľadávania

en: Search by title
sk: Vyhľadávanie podľa názvu

en: Search documentation
sk: Vyhľadajte dokumentáciu

en: Search elements ..
sk: Vyhľadávacie prvky ..

en: Search fonts
sk: Vyhľadávanie písiem

en: Search for ..
sk: Vyhľadajte ..

en: Search icons
sk: Ikony vyhľadávania

en: Search pages ..
sk: Vyhľadávanie stránok ..

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Search results for:
sk: Výsledky vyhľadávania pre:

en: Search settings
sk: Nastavenia vyhľadávania

en: Search site
sk: Vyhľadaj na stránke

en: Search tag
sk: Vyhľadávacia značka

en: Search templates ..
sk: Vyhľadávanie šablón ..

en: Search term
sk: Hľadaný výraz

en: Search type
sk: Typ vyhľadávania

en: Secondary
sk: Sekundárny

en: Secondary color
sk: Sekundárna farba

en: Section
sk: Sekcia

en: Select
sk: Vybrať

en: Select Dynamic Data
sk: Vyberte položku Dynamické údaje

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
sk: Vyberte si štýl témy alebo vytvorte nový štýl svojej webovej stránky (%s).

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
sk: Vyberte akcie, ktoré chcete vykonať po úspešnom odoslaní formulára.

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
sk: Vyberte a importujte súbor JSON s nastaveniami z počítača.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
sk: Vyberte a importujte súbor JSON/ZIP šablóny z počítača.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
sk: Výberom ľubovoľnej revízie si ju môžete prezrieť. Kliknutím na tlačidlo "Apply" (Použiť) pokračujte v úprave vybranej revízie. Kliknutím na tlačidlo "Discard" (Odstrániť) pokračujte v úprave aktuálnej revízie.

en: Select archive term
sk: Vyberte archívny termín

en: Select archive type
sk: Vyberte typ archívu

en: Select author
sk: Vyberte autora

en: Select color palette
sk: Výber palety farieb

en: Select condition
sk: Vybrať podmienku

en: Select content type
sk: Vyberte typ obsahu

en: Select dynamic data
sk: Výber dynamických údajov

en: Select email field
sk: Vyberte e-mailové pole

en: Select file
sk: Vyberte súbor

en: Select file(s) to import
sk: Vyberte súbor(y) na import

en: Select first name field
sk: Vyberte pole s krstným menom

en: Select group(s)
sk: Vyberte skupinu (skupiny)

en: Select icon
sk: Vybrať ikonu

en: Select image
sk: Zvoliť obrázok

en: Select individual
sk: Vyberte jednotlivo

en: Select last name field
sk: Vyberte pole s priezviskom

en: Select library
sk: Vyberte knižnicu

en: Select link type
sk: Vyberte typ odkazu

en: Select list
sk: Vybrať zoznam

en: Select login field
sk: Vyberte prihlasovacie pole

en: Select nav menu
sk: Vyberte navigačné menu

en: Select or create pseudo-class
sk: Výber alebo vytvorenie pseudotriedy

en: Select password field
sk: Vyberte pole hesla

en: Select post type
sk: Vybrať typ príspevku

en: Select post types to %s.
sk: Vyberte typy príspevkov na %s.

en: Select post/page
sk: Vyberte príspevok/stránku

en: Select posts
sk: Výber článkov

en: Select product type
sk: Vybrať typ príspevku

en: Select products
sk: Výber článkov

en: Select shape
sk: Vyberte tvar

en: Select shortcode
sk: Vyberte shortkód

en: Select taxonomies
sk: Výber taxonómií

en: Select template
sk: Vyberte šablónu

en: Select template tags
sk: Výber značiek šablóny

en: Select template to update
sk: Vyberte šablónu na aktualizáciu

en: Select template type
sk: Vyberte typ šablóny

en: Select template type:
sk: Vyberte typ šablóny:

en: Select term
sk: Vyberte termín

en: Select terms
sk: Vyber položky

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
sk: Výberom textu na plátne ho môžete formátovať. Ak chcete pridať nadpisy, odseky a obrázky, použite prvok "Rich Text".

en: Select the type of template you want to create:
sk: Vyberte typ šablóny, ktorú chcete vytvoriť:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
sk: Vyberte typ obsahu, ktorý sa má zobraziť na plátne, a potom kliknite na tlačidlo "APPLY PREVIEW", aby sa vybraný obsah zobrazil na plátne.

en: Select user name field
sk: Vyberte pole s používateľským menom

en: Select/enter unit
sk: Vybrať zoznam

en: Selected sidebar has no active widgets.
sk: Vybraný bočný panel nemá žiadne aktívne widgety.

en: Selection
sk: Výber

en: Self
sk: Sám/sama

en: Semi Bold
sk: Polotučné písmo

en: Send
sk: Odoslať

en: Send email to %s
sk: Odoslať na e-mailovú adresu

en: Send to custom email address
sk: Odoslať na vlastnú e-mailovú adresu

en: Send to email address
sk: Odoslať na e-mailovú adresu

en: Sendgrid API key
sk: Kľúč API Sendgrid

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
sk: Vyžaduje sa kľúč API Sendgrid! Kľúč pridajte na ovládacom paneli v časti: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
sk: Kľúčové slová oddeľte čiarkou. Pomáha vyhľadávaču určiť tému stránky.

en: Separated by space. No leading dot "."
sk: Oddelené medzerou. Bez úvodnej bodky "."

en: Separated by space. Without class dot.
sk: Oddelené medzerou. Bez bodky triedy.

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Separator color
sk: Hlavička oddeľovača hornej lišty

en: Sepia
sk: Sépia

en: Server Environment
sk: Serverové prostredie

en: Server info
sk: Informácie o serveri

en: Service
sk: Služba

en: Session storage
sk: Ukladanie relácií

en: Set "Top" value make this element "sticky".
sk: Nastavte hodnotu "Top", aby bol tento prvok "sticky".

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
sk: Nastavte hodnotu "Top", aby bol tento prvok "lepkavý".

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
sk: Nastavenie %s na rolu používateľa. Ak chcete definovať prístup pre konkrétneho používateľa, upravte priamo profil používateľa.

en: Set Unsplash API Key
sk: Nastavenie kľúča API aplikácie Unsplash

en: Set attribute
sk: Nastavenie atribútu

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
sk: Nastavenie podmienok na použitie vybraného štýlu témy na celú webovú lokalitu alebo na určité oblasti.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
sk: Nastavenie podmienok na zobrazenie šablóny v konkrétnych oblastiach vášho webu.

en: Set conditions
sk: Nastavenie podmienok

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
sk: Nastavenie vlastného cieľa odkazu pre logo panela nástrojov Builder.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
sk: Nastavenie pre lepší výkon, ak nepoužívate kód jQuery starší ako verzia 1.9.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
sk: Ak na svojom webe nepoužívate vložené súbory, napríklad videá YouTube, nastavte si lepší výkon.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
sk: Nastavenie pre lepší výkon, ak na svojej stránke nepoužívate emotikony.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
sk: Nastavte, ak nepoužívate písma Google alebo ste nahrali a sami hostujete písma Google ako "Vlastné písma".

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
sk: Nastavte, ak máte problémy so zabudovaným lenivým načítaním tehál.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
sk: Nastavenie jednotlivých ovládacích prvkov prehrávača videa v časti: Nastavenia > Štýly témy > Prvok - Video

en: Set interactions for this popup.
sk: Nastavenie interakcií pre toto vyskakovacie okno.

en: Set language if auto detect fails (e.g. "css").
sk: Nastavenie jazyka, ak automatická detekcia zlyhá (napr. "css").

en: Set template style
sk: Nastavenie štýlu šablóny

en: Set the builder language direction.
sk: Nastavenie smeru jazyka staviteľa.

en: Set the builder language.
sk: Nastavenie jazyka staviteľa.

en: Set to "100vh" for full height.
sk: Nastavte na "100vh" pre plnú výšku.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
sk: Pre efekt paralaxy nastavte na "Fixed".

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Settings imported
sk: Importované nastavenia

en: Settings resetted
sk: Obnovenie nastavení

en: Settings saved
sk: Nastavenia uložené

en: Shape
sk: Tvar

en: Shape Dividers
sk: Tvarové rozdeľovače

en: Share on %s
sk: Zdieľať s %s

en: Share via
sk: Podeľte sa cez

en: Share via email
sk: Zdieľanie prostredníctvom e-mailu

en: Shortcode content is empty
sk: Obsah skratky je prázdny

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show After Grid
sk: Zobraziť názov formulára

en: Show Before Grid
sk: Zobraziť názov formulára

en: Show arrows
sk: Zobraziť šípky

en: Show artist
sk: Ukázať umelca

en: Show author
sk: Ukázať autora

en: Show avatar
sk: Zobraziť avatar

en: Show badge if product is less than .. days old.
sk: Zobrazte odznak, ak je produkt starší ako .. dní.

en: Show bio
sk: Zobraziť životopis

en: Show count
sk: Zobraziť počet

en: Show date
sk: Zobraziť dátum

en: Show dots
sk: Zobraziť bodky

en: Show dynamic data key in dropdown
sk: Zobrazenie dynamického dátového kľúča v rozbaľovacom zozname

en: Show element
sk: Zobraziť prvok

en: Show empty
sk: Zobraziť úryvok

en: Show empty terms
sk: Vyber položky

en: Show excerpt
sk: Zobraziť úryvok

en: Show featured image
sk: Zobraziť vybraný obrázok

en: Show form title
sk: Zobraziť názov formulára

en: Show friends' photos
sk: Zobrazenie fotografií priateľov

en: Show fullscreen
sk: Zobraziť na celú obrazovku

en: Show image
sk: Zobraziť obrázok

en: Show info
sk: Zobraziť informácie

en: Show label
sk: Zobraziť menovku

en: Show labels
sk: Zobraziť štítky

en: Show link to author posts
sk: Zobraziť odkaz na príspevky autora

en: Show mobile menu toggle
sk: Zobrazenie prepínača mobilného menu

en: Show name
sk: Zobraziť názov

en: Show navigation
sk: Zobraziť navigáciu

en: Show on hover
sk: Zobraziť na hover

en: Show percentage
sk: Zobraziť percentuálny podiel

en: Show popup
sk: Zobraziť vyskakovacie okno

en: Show related videos
sk: Zobraziť súvisiace videá

en: Show required asterisk
sk: Zobraziť požadovanú hviezdičku

en: Show tabs
sk: Zobraziť karty

en: Show title
sk: Zobraziť nadpis

en: Show under
sk: Zobraziť pod

en: Show website
sk: Zobraziť webové stránky

en: Shows if item has a sub menu.
sk: Zobrazí, či má položka podponuku.

en: Shuffle
sk: Vykĺznuť

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Sidebar deleted.
sk: Vymazaný bočný panel.

en: Sidebar name *
sk: Názov bočného panela *

en: Sidebars
sk: Bočné panely

en: Single
sk: Jeden

en: Single post/page
sk: Jeden príspevok/stránka

en: Single product
sk: Jediný produkt

en: Site
sk: Web stránka

en: Site Address
sk: Adresa lokality

en: Site URL
sk: Stránka URL

en: Site background
sk: Pozadie stránky

en: Site border
sk: Hranica lokality

en: Site layout
sk: Rozloženie lokality

en: Site tagline
sk: Slogan stránky

en: Site title
sk: Názov stránky

en: Size
sk: Veľkosť

en: Size - Default
sk: Veľkosť - predvolená

en: Size - Extra Large
sk: Veľkosť - Extra veľká

en: Size - Large
sk: Veľkosť - veľká

en: Size - Medium
sk: Veľkosť - stredná

en: Size - Small
sk: Veľkosť - Small

en: Sizing
sk: Úprav veľkosti

en: Skew Y
sk: Sklon Y

en: Skillful
sk: Šikovný

en: Skip
sk: Preskočiť

en: Skip & Deactivate
sk: Preskočiť & deaktivovať

en: Skip to footer
sk: Preskočiť prehliadku

en: Skip to main content
sk: Preskočiť na hlavný obsah

en: Slide
sk: Snímka

en: Slide up after
sk: Slider

en: Slow
sk: Pomaly

en: Small
sk: Malá

en: Small header
sk: Malé záhlavie

en: Social Sharing
sk: Sociálne zdieľanie

en: Social media
sk: Sociálne siete

en: Solid
sk: Plný

en: Sorry, but no site URL has been provided.
sk: Je nám ľúto, ale nebola poskytnutá žiadna adresa URL.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
sk: Je nám ľúto, ale nemohli sme vás predplatiť.

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Sort by average rating
sk: Zoradiť podľa hodnotenia

en: Sort by latest
sk: Zoradiť podľa

en: Sort by options
sk: Zoradiť podľa

en: Sort by popularity
sk: Zoradiť podľa obľúbenosti

en: Sort by price: high to low
sk: Zoradiť podľa ceny (od najdrahších)

en: Sort by price: low to high
sk: Zoradiť podľa ceny (od najlacnejších)

en: Source
sk: Zdroj

en: Space around
sk: Priestor okolo

en: Space between
sk: Medzera medzi

en: Space between header and footer.
sk: Medzera medzi záhlavím a pätičkou.

en: Space evenly
sk: Priestor rovnomerne

en: Spacing
sk: Odstup

en: Spam protection
sk: Ochrana proti spamu

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Speed in ms
sk: Rýchlosť v ms

en: Spread
sk: Šíriť

en: Square
sk: Štvorec

en: Standard fonts
sk: Štandardné písma

en: Star color
sk: Farba pruhu

en: Stars
sk: Hviezdy

en: Start
sk: Štart

en: Start animation
sk: Spustenie animácie

en: Start delay in ms
sk: Oneskorenie štartu v ms

en: Start index
sk: Počiatočný index

en: States (pseudo-classes)
sk: Stavy (pseudotriedy)

en: Static
sk: Statické

en: Status
sk: Stav

en: Statuses
sk: Stavy

en: Sticky
sk: Lepkavý

en: Sticky header
sk: Sticky Header lepkavé záhlavie

en: Sticky on scroll
sk: Položky na posúvanie

en: Stock
sk: Sklad

en: Stock management not enabled for this product.
sk: Správa zásob nie je pre tento produkt povolená.

en: Stop on last slide
sk: Farebná zastávka v %

en: Street View Control
sk: Street View Kontrola

en: Stretch
sk: Roztiahnuť

en: Strike
sk: Štrajk

en: Strings
sk: Vlákna

en: Stroke
sk: Ťah

en: Stroke #2
sk: Úder č. 2

en: Stroke color
sk: Farba ťahu

en: Stroke width
sk: Šírka ťahu

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Structure panel
sk: Panel štruktúry

en: Stunning
sk: Ohromujúci

en: Style
sk: Štýl

en: Style - Dark
sk: Štýl - tmavý

en: Style - Default
sk: Štýl - predvolený

en: Style - Light
sk: Štýl - Light

en: Style - Primary
sk: Štýl - primárny

en: Style - Secondary
sk: Štýl - sekundárny

en: Style saved
sk: Uložený štýl

en: Styles
sk: Štyly

en: Stylesheets (default)
sk: Štýl - predvolený

en: Sub menu
sk: Podmenu

en: Subject
sk: Predmet

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
sk: Podanie sa nepodarilo. Znovu načítajte stránku a skúste formulár odoslať znova.

en: Submit & Deactivate
sk: Odoslať a deaktivovať

en: Submit Comment
sk: Odoslať komentár

en: Submit button
sk: Tlačidlo Odoslať

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Subtitle goes here
sk: Podtitul patrí sem

en: Subtitle typography
sk: Typografia titulkov

en: Subtitles typography
sk: Typografia titulkov

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Success
sk: Úspech

en: Success color
sk: Farba úspechu

en: Success message
sk: Správa o úspechu

en: Suffix
sk: Prípona

en: Suffix block
sk: Blok prípon

en: Suffix typography
sk: Typografia titulkov

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: Superb
sk: Super

en: Sure thing
sk: Jasná vec

en: Sure?
sk: Určite?

en: Sweet
sk: Sladké

en: Switch to
sk: Prepnite na

en: System Information
sk: Systémové informácie

en: Tab
sk: Karta

en: Tab 1
sk: Karta 1

en: Tab 1 label
sk: Štítok Tab 1

en: Tab 2
sk: Karta 2

en: Tab 2 label
sk: Štítok karty 2

en: Tab menu
sk: Ponuka kariet

en: Table
sk: Tabuľka

en: Table background
sk: Pozadie tabuľky

en: Table border
sk: Hranica tabuľky

en: Table box shadow
sk: Tieň stolového boxu

en: Tablet
sk: Incurin

en: Tablet portrait
sk: Portrét tabletu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Tag
sk: Značka

en: Tag cloud
sk: Oblak štítkov

en: Tag: %s
sk: Kľúčové slovo: %s

en: Tags
sk: Značky

en: Take over
sk: Prevziať

en: Target
sk: Cieľ

en: Taxonomies
sk: Triedenia

en: Taxonomies related posts must have in common.
sk: Súvisiace taxonómie musia mať spoločné príspevky.

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Taxonomy query
sk: Taxonómia

en: Team Members
sk: Moderátory

en: Team member
sk: Člen tímu

en: Team members
sk: Členovia skupiny

en: Template
sk: Šablóna

en: Template Bundle
sk: Balík šablón

en: Template Bundles
sk: Balíky šablón

en: Template Tag
sk: Šablóna Tag

en: Template Tags
sk: Šablóna kľúčových slov

en: Template Type
sk: Typ šablóny

en: Template bundle
sk: Balík šablón

en: Template created
sk: Vytvorená šablóna

en: Template deleted
sk: Šablóna odstránená

en: Template imported
sk: Importovaná šablóna

en: Template insert failed: This template has no data
sk: Vloženie šablóny sa nepodarilo: Táto šablóna nemá žiadne sekcie :(

en: Template inserted
sk: Vložená šablóna

en: Template overridden
sk: Prevzatá šablóna

en: Template saved
sk: Uložená šablóna

en: Template settings
sk: Nastavenia šablóny

en: Template tag
sk: Značka šablóny

en: Template tags
sk: Značky šablón

en: Template title
sk: Názov šablóny

en: Template type
sk: Typ šablóny

en: Templates
sk: Šablóny

en: Term
sk: Podmienka

en: Term archive URL
sk: Adresa URL archívu termínov

en: Term description
sk: Popis výrazu

en: Term id
sk: ID výrazu

en: Term meta - add key after :
sk: Termín meta - pridať kľúč za :

en: Term name
sk: Názov výrazu

en: Terms
sk: Podmienky

en: Terrain
sk: Terén

en: Testimonial
sk: Referencia

en: Testimonials
sk: Referencie

en: Text align
sk: Zarovnanie textu

en: Text block
sk: Textový blok

en: Text color
sk: Farba textu

en: Text decoration
sk: Textová výzdoba

en: Text list
sk: Zarovnanie textu

en: Text shadow
sk: Textový tieň

en: Text transform
sk: Textová transformácia

en: Thank you
sk: Ďakujeme

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
sk: Články "Funkcie" sa zaoberajú témami, ako je integrácia aplikácie Unsplash, vlastný kód (CSS a JS), gradienty, bočné panely, deliace prvky, globálne prvky atď.

en: The active theme has no sidebars defined.
sk: Aktívna téma nemá definované bočné panely.

en: The code above will be executed on your site! Proceed with care and use only trusted code that you deem safe.
sk: Vyššie uvedený kód sa vykoná na vašej stránke! Postupujte opatrne a používajte len dôveryhodný kód, ktorý považujete za bezpečný.

en: The dynamic data is empty.
sk: Dynamické údaje sú prázdne.

en: The query element doesn't exist.
sk: Element "%s" neexistuje.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
sk: Stránka, od ktorej požadujete šablóny, má zakázaný prístup k svojim šablónam.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
sk: Miesto, z ktorého požadujete šablóny, vyžaduje heslo vzdialených šablón.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
sk: Zadaný názov štýlu už existuje. Vyberte iný názov.

en: Theme
sk: Téma

en: Theme Information
sk: Informácie o téme

en: Theme Styles
sk: Štýly tém

en: Theme author
sk: Autor témy

en: Theme author URI
sk: Autor témy URI

en: Theme is child theme
sk: Téma je child theme

en: Theme name
sk: Názov témy

en: Theme style created
sk: Vytvorený štýl témy

en: Theme style deleted
sk: Štýl témy odstránený

en: Theme version
sk: Verzia témy

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
sk: Je tu automatické uloženie novšej verzie, ako je verzia, ktorú si práve prezeráte.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
sk: Neexistuje žiadny výpis, pretože sa jedná o chránený príspevok.

en: Thin
sk: Tenká

en: This post has no %s terms.
sk: Tento príspevok neobsahuje žiadne %s termíny.

en: This post has no related posts.
sk: Tento príspevok nemá žiadne súvisiace príspevky.

en: This post is already being edited.
sk: Tento príspevok sa už upravuje.

en: This query type doesn't support pagination.
sk: Tento typ dotazu nepodporuje stránkovanie.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
sk: Táto šablóna obsahuje paletu farieb. Chcete ju importovať?

en: This template contains a theme style. Would you like to import it?
sk: Táto šablóna obsahuje štýl témy. Chcete ho importovať?

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
sk: Tento typ šablóny sa automaticky zobrazí na správnej stránke.

en: Thousand separator
sk: Tisíc oddeľovačov

en: Thumbnail
sk: Náhľad

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Time
sk: Čas

en: Timeline
sk: Časová os

en: Title
sk: Názov

en: Title Tag
sk: Značka času

en: Title border
sk: Orámovanie nadpisu

en: Title margin
sk: Okraj názvu

en: Title tag
sk: Tag času

en: Title typography
sk: Typografia názvu

en: Toggle attribute
sk: Prepínač atribútu

en: Toggle width
sk: Prepínanie šírky

en: Toolbar logo link
sk: Odkaz na logo panela nástrojov

en: Top
sk: Hore

en: Top / Start
sk: Vrchol / Štart

en: Top center
sk: Hore v strede

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top level menu
sk: Ponuka najvyššej úrovne

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Total
sk: Celkom

en: Track color
sk: Farba stopy

en: Transform
sk: Transformovať

en: Transform origin
sk: Transformácia pôvodu

en: Transition
sk: Prechod

en: Translate X
sk: Presun X

en: Translate Y
sk: Presunúť Y

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
sk[0]: %s komentár

en: Transparency
sk: Priehľadnosť

en: Triangle
sk: Trojuholniky

en: Triangle concave
sk: Konkávny trojuholník

en: Triangle convex
sk: Konvexný trojuholník

en: Triangle double
sk: Dvojitý trojuholník

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: True
sk: Pravda

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
sk: Písmo TrueType: Nekomprimované údaje o písme, ale čiastočná podpora IE9+.

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Type
sk: Typ

en: Type keyword, hit enter.
sk: Zadajte kľúčové slovo a stlačte kláves enter.

en: Type name, hit enter
sk: Zadajte meno, stlačte enter

en: Type speed in ms
sk: Rýchlosť písania v ms

en: Type title and hit enter
sk: Zadajte názov a stlačte kláves enter

en: Typography
sk: Typografia

en: Typography active
sk: Typografia aktívna

en: URL parameter - add key after :
sk: Parameter URL - pridajte kľúč za :

en: Ultra light with labels
sk: Ultra light so štítkami

en: Uncategorized
sk: Nezaradené

en: Underline
sk: Podčiarknuté

en: Understanding the layout
sk: Pochopenie rozloženia

en: Undo
sk: Späť

en: Unlimited websites
sk: Neobmedzené webové stránky

en: Unlink
sk: Zrušiť prepojenie

en: Unlinked
sk: Neprepojené

en: Unlocked
sk: Odomknuté

en: Unpin
sk: Odpojiť

en: Unsplash API key
sk: Kľúč API aplikácie Unsplash

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
sk: Vyžaduje sa kľúč API Unsplash! Pridajte kľúč na ovládacom paneli v časti: %s

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update Template Bundle
sk: Aktualizácia balíka šablón

en: Update Template Tag
sk: Aktualizovať značku šablóny

en: Upload
sk: Nahrať

en: Upload .%s file
sk: Nahrať súbor .%s

en: Upload SVG
sk: Nahrať

en: Uppercase
sk: Veľké písmo

en: Use "root" to target the element wrapper: root { background: blue }
sk: Použite "root" na zameranie prvku wrapper: root { background: blue }

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
sk: Na vykresľovanie prvkov namiesto volaní rozhrania WP REST API použite AJAX.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
sk: Použite akúkoľvek hodnotu poľa formulára prostredníctvom jeho ID takto: {{form_field}}. Nahraďte "form_field" skutočným ID poľa.

en: Use brand colors
sk: Používanie farieb značky

en: Use field IDs to personalize your message.
sk: Na personalizáciu správy použite identifikátory polí.

en: Use for sticky scrolling header etc.
sk: Použite na lepenie rolovacieho záhlavia atď.

en: Use query loop
sk: Použitie slučky dotazu

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
sk: Pomocou nástroja Builder môžete pridať vlastný kód na konkrétnu stránku.

en: Used if logo image isn't set or available.
sk: Používa sa, ak obrázok loga nie je nastavený alebo dostupný.

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: User Login
sk: Prihlásenie užívateľa

en: User Registration
sk: Registrácia používateľa

en: User login
sk: Prihlásenie používateľa

en: User meta - add key after :
sk: Používateľská meta - pridať kľúč za :

en: User name field
sk: Pole s menom používateľa

en: User portrait
sk: Portrét používateľa

en: User profile
sk: Portrét používateľa

en: User registered
sk: Registrovaný používateľ

en: User role
sk: Používateľova rola

en: Username
sk: Užívateľské meno

en: Username already exists.
sk: Užívateľské meno už existuje.

en: Username is not valid.
sk: Používateľské meno nie je platné.

en: Username required.
sk: Vyžaduje sa používateľské meno.

en: Users
sk: Užívatelia

en: Valid JSON data required to run the importer
sk: Platné údaje JSON potrebné na spustenie importéra

en: Value
sk: Hodnota

en: Variations
sk: Varianty

en: Vertical
sk: Vertikálne

en: Vertical - Cloud
sk: Vertikálne - Cloud

en: Vertical - Drops
sk: Vertikálne - kvapky

en: Vertical - Pixels
sk: Vertikálne - pixely

en: Vertical - Stroke
sk: Vertikálne - ťah

en: Vertical - Stroke #2
sk: Vertikálne - ťah č. 2

en: Vertical - Tilt
sk: Vertikálne - naklonenie

en: Vertical - Triangle
sk: Vertikálne - trojuholník

en: Vertical - Triangle double
sk: Vertikálne - Trojuholník dvojitý

en: Vertical - Wave
sk: Vertikálne - Vlna

en: Vertical - Wave brush
sk: Vertikálne - Vlnová kefa

en: Vertical - Waves
sk: Vertikálne - Vlny

en: Vertical - Zigzag
sk: Vertikálne - kľukaté

en: Vertical align
sk: Zvislé zarovnanie

en: Vertical alignment
sk: Vertikálne zarovnanie

en: Very fast
sk: Veľmi rýchlo

en: Very slow
sk: Veľmi pomalé

en: Very well
sk: Veľmi dobre

en: Video file URL
sk: Adresa URL súboru videa

en: Videos
sk: Videá

en: View %s
sk: Zobraziť %s

en: View Custom Font
sk: Zobraziť vlastné písmo

en: View Custom Fonts
sk: Zobraziť vlastné písma

en: View Template
sk: Zobraziť šablónu

en: View Template Bundle
sk: Zobraziť balík šablón

en: View Template Tag
sk: Zobraziť šablónu Tag

en: View Templates
sk: Zobraziť šablóny

en: View on frontend
sk: Zobrazenie na frontende

en: Vimeo video ID
sk: ID videa Vimeo

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Visit Bricks Academy
sk: Navštívte Bricks Academy

en: Visit docs
sk: Navštívte dokumenty

en: Visit the website %s
sk: Neobmedzené webové stránky

en: Visual
sk: Rozvrhnutie a vizuálne

en: WP debug
sk: Ladenie WP

en: WP language
sk: Jazyk WP

en: WP memory limit
sk: Limit pamäte WP

en: WP version
sk: Verzia WP

en: Warning
sk: Upozornenie

en: Warning color
sk: Výstražná farba

en: Wave
sk: Vlnenie

en: Wave brush
sk: Vlnová kefa

en: Waves
sk: Vlny

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
sk: Webový otvorený formát písma 2.0: Písmo TrueType/OpenType s ešte lepšou kompresiou ako WOFF 1.0, ale bez podpory prehliadača IE.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
sk: Webový otvorený formát písma: Komprimované písmo TrueType/OpenType s informáciami o zdroji písma a plnou podporou IE9+ (odporúčané).

en: Web design
sk: Webový dizajn

en: Webfont loading method
sk: Spôsob načítania webového písma

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
sk: Webové fonty (napríklad Google Fonts) sa štandardne načítavajú prostredníctvom súborov štýlov. Vyberte možnosť "Webfont Loader" (Načítanie webového písma), aby ste sa vyhli FOUT (záblesku neštýlového textu) skrytím obsahu webovej stránky, kým sa nenačítajú všetky webové písma.

en: Website
sk: Webová stránka

en: Wednesday
sk: Streda

en: Weekday
sk: Deň v týždni

en: Welcome to Bricks
sk: Vitajte na stránkach Bricks

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
sk: Aký je názov tohto nástroja na tvorbu stránok? A prečo ste si ho vybrali?

en: Whitelist URLs
sk: Adresy URL na bielej listine

en: Whoops, that page is gone
sk: Ups, táto stránka je preč

en: Wide
sk: Široké

en: Widget margin
sk: Okraj widgetu

en: Widget title
sk: Nadpis Widgetu

en: Widget title border
sk: Ohraničenie názvu widgetu

en: Widget title typography
sk: Typografia názvu widgetu

en: Widgets
sk: Widgety

en: Width
sk: Šírka

en: Window
sk: Okno

en: Window storage
sk: Ukladanie okien

en: Wonderful
sk: Nádherné

en: WordPress Environment
sk: WordPress prostredie

en: Wrap
sk: Ovinúť

en: Wrap element
sk: Prvok Wrap

en: Wrap reverse
sk: Obrátenie zábalu

en: X axis
sk: Os X

en: Y axis
sk: Os Y

en: Yeah
sk: Áno

en: Year: %s
sk: Rok: %s

en: Yearly
sk: Ročne

en: Yep
sk: Áno

en: Yes
sk: Áno

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
sk: Chystáte sa resetovať všetky globálne nastavenia Bricks. Chcete pokračovať?

en: You are missing out!
sk: Chýbajú vám!

en: You are not allowed to uploads SVG files.
sk: Nie je povolené nahrávať súbory SVG.

en: You are now running the latest version of Bricks. Please regenerate your external CSS files too!
sk: Teraz používate najnovšiu verziu aplikácie Bricks. Zregenerujte aj svoje externé súbory CSS!

en: You can manage code execution permissions under: Bricks > Settings > Builder Access > Code Execution
sk: Oprávnenia na vykonávanie kódu môžete spravovať v časti: Cihly > Nastavenia > Prístup konštruktéra > Vykonávanie kódu

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
sk: Svoju licenciu môžete spravovať, aktualizovať spôsob platby a prezerať faktúry priamo z %s.

en: You did not select any action(s). So when this form it submitted nothing happens.
sk: Nevybrali ste žiadnu akciu (akcie). Takže keď sa tento formulár odošle, nič sa nestane.

en: You don't have sufficient permission (full access) to customize these settings. Please get in touch with the site admin.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenie (úplný prístup) na prispôsobenie týchto nastavení. Obráťte sa na správcu stránky.

en: You don't have sufficient permission to reset settings.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenie na obnovenie nastavení.

en: You don't have sufficient permission to save settings.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenie na uloženie nastavení.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
sk: Zatiaľ ste nezaregistrovali žiadne vlastné bočné panely.

en: YouTube video ID
sk: ID videa YouTube

en: YouTube, Vimeo or file URL.
sk: YouTube, Vimeo alebo adresa URL súboru.

en: Your Email
sk: Váš email

en: Your Message
sk: Vaša správa

en: Your Name
sk: Vaše meno

en: Your Unsplash API key is not valid.
sk: Váš kľúč API Unsplash nie je platný.

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
sk: Vaše priložené súbory presahujú maximálny limit na odosielanie 25 MB.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
sk: Vaše priložené súbory prekračujú maximálnu veľkosť odosielania na serveri %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
sk: Váš prehliadač nepodporuje zvukovú značku.

en: Your browser does not support the video tag.
sk: Váš prehliadač nepodporuje video tag.

en: Your comment is awaiting moderation.
sk: Váš komentár čaká na schválenie.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
sk: Vaša správa patrí sem. Čím viac detailov, tým lepšie ;)

en: Your name (optional)
sk: Vaše meno (nepovinné)

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
sk: Poskytnutý licenčný kľúč je neplatný. Deaktivujte a potom znovu aktivujte licenciu.

en: Your provided license key is invalid. Please deactive and then reactivate your license.
sk: Poskytnutý licenčný kľúč je neplatný. Deaktivujte a potom znovu aktivujte svoju licenciu.

en: Your remote templates password is incorrect.
sk: Vaše heslo pre vzdialené šablóny je nesprávne.

en: Your selected template is empty.
sk: Vybraná šablóna je prázdna.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
sk: Vaše oprávnenia na zápis do adresára s nahranými súbormi sú nedostatočné.

en: Your user role "%s" is not allowed to edit with Bricks. Please get in touch with the site admin to change it.
sk: Vaša používateľská rola "%s" nemá povolené upravovať pomocou Bricks. Kontaktujte prosím správcu stránky, aby ju zmenil.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
sk: Vaša webová stránka (%s) nemá povolenie na prístup k šablónam z %s

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
sk: Vaša webová stránka nezodpovedá licenčnému kľúču. Deaktivujte a potom znovu aktivujte svoju licenciu.

en: Your website does not match your license key. Please deactive and then reactivate your license.
sk: Vaša webová stránka nezodpovedá licenčnému kľúču. Deaktivujte a potom znovu aktivujte svoju licenciu.

en: Zigzag
sk: Cik-cak

en: Zoom
sk: Priblíženie

en: Zoom Control
sk: Ovládanie priblíženia

en: Zoom in
sk: Priblížiť

en: Zoom out
sk: Oddialiť

en: added
sk: pridané

en: after
sk: po

en: ago
sk: pred

en: auto
sk: automaticky

en: before
sk: pred

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
sk: %1$s na %2$s

en: builder access
sk: prístup staviteľa

en: by
sk: od

en: cloned
sk: klonované

en: contains
sk: obsahuje

en: dashed
sk: prerušovaná

en: does not contain
sk: neobsahuje

en: double
sk: dvojitý

en: edit with Bricks
sk: upraviť pomocou Bricks

en: email
sk: e-mail

en: experimental
sk: experimentálne

en: is
sk: je

en: is not
sk: nie je

en: learn more
sk: čítať viac

en: link
sk: odkaz

en: max. files
sk: max. súbory

en: modified
sk: modifikovaný

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
sk: nové šablóny boli vydané, odkedy ste zrušili Bricks.

en: not set
sk: nenastavený

en: official roadmap
sk: oficiálny plán

en: per month
sk: mesačne

en: posts
sk: príspevky

en: results for:
sk: výsledky pre:

en: separator
sk: oddeľovač

en: set
sk: zadaný

en: your account
sk: váš účet
