Bricks Internationalisation - en to he translation catalogue (2337 entries)

en: Whoops, that page is gone
he: אופס, הדף הזה נעלם

en: Bricks requires PHP version %s+.
he: להפעלת בריקס נדרשת גירסת PHP %s ומעלה.

en: Template Type
he: סוג טמפלייט

en: Select template type:
he: בחירת סוג טמפלייט:

en: Select
he: בחירה

en: Bricks News
he: חדשות בריקס

en: Export
he: ייצוא

en: Import template
he: ייבוא טמפלייט

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
he: בחירה וייבוא קובץ טמפלייט JSON/ZIP מהמחשב שלך.

en: Cancel
he: ביטול

en: You don't have sufficient permission to save settings.
he: אין לך הרשאה מספקת לשמור הגדרות.

en: You don't have sufficient permission to reset settings.
he: אין לך הרשאה מספקת לאפס הגדרות.

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Conditions
he: תנאים

en: Bundle
he: חבילה

en: Tags
he: תגיות

en: Shortcode
he: שורטקוד

en: Author
he: מחבר

en: Date
he: תאריך

en: Copied to clipboard
he: הועתק ללוח

en: Entire website
he: כל האתר

en: All archives
he: כל הארכיונים

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Error page
he: עמוד שגיאה

en: Product archive
he: ארכיון מוצרים

en: Single product
he: מוצר בודד

en: Cart
he: סל קניות

en: Empty cart
he: ריקון סל הקניות

en: Checkout
he: לתשלום

en: Pay
he: תשלום

en: Thank you
he: תודה

en: Order receipt
he: קבלה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Exclude
he: לא לכלול

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
he: אתה עומד לאפס את כל ההגדרות הגלובליות של בריקס. האם אתה מעוניין להמשיך?

en: Getting Started
he: צעדים ראשונים

en: Templates
he: טמפלייטים

en: Settings
he: הגדרות

en: Custom Fonts
he: פונטים מותאמים

en: Sidebars
he: סרגלי צד

en: System Information
he: מידע מערכת

en: License
he: רישיון

en: You are now running the latest version of Bricks. Please regenerate your external CSS files too!
he: הינך משתמש כעת בגירסה העדכנית של בריקס. יש לחולל מחדש גם את קבצי ה-CSS החיצוניים!

en: Go to: Bricks Settings
he: עבור אל: הגדרות בריקס

en: Settings saved
he: ההגדרות נשמרו

en: Settings resetted
he: ההגדרות אופסו

en: Your user role "%s" is not allowed to edit with Bricks. Please get in touch with the site admin to change it.
he: תפקיד המשתמש שלך "%s" אינו מורשה לערוך עם בריקס. צור קשר עם מנהל האתר בכדי לשנות זאת.

en: Bricks is not enabled for post type "%s". Go to "Bricks > Settings" to enable this post type.
he: בריקס לא מופעל עבור סוג הפוסט "%s". עבור אל “בריקס > הגדרות" כדי להפעיל סוג פוסט זה.

en: Bricks data for "%s" deleted.
he: נתוני בריקס עבור "%s" נמחקו.

en: Visual
he: חזותי

en: Text
he: טקסט

en: Edit with Bricks
he: עריכה עם בריקס

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
he: האם למחוק את הנתונים שנוצרו על ידי בריקס עבור %s זה?

en: Delete Bricks data
he: מחק נתוני בריקס

en: Export Template
he: ייצוא טמפלייט

en: New color could not be saved.
he: לא ניתן היה לשמור צבע חדש.

en: Panel width could not be saved.
he: לא ניתן היה לשמור את רוחב הפאנל.

en: (no title)
he: (אין כותרת)

en: Element "%s" doesn't exist.
he: האלמנט "%s" אינו קיים.

en: Error
he: שגיאה

en: Breakpoint already exists
he: נקודת שבירה כבר קיימת

en: Desktop
he: מחשב שולחני

en: Tablet portrait
he: דיוקן טאבלט

en: Mobile landscape
he: נוף נייד

en: Mobile portrait
he: דיוקן נייד

en: Adobe fonts
he: גופני Adobe

en: Google fonts
he: פונטים גוגל

en: Standard fonts
he: פונטים סטנדרטיים

en: Click to set preview content.
he: הקלק להגדרת תוכן תצוגה מקדימה.

en: Color #%s
he: צבע #%s

en: Actions
he: פעולות

en: Active
he: פעיל

en: Add
he: הוסף

en: added
he: נוסף

en: Add class
he: הוסף קלאס

en: Add images
he: הוסף תמונות

en: Add Item
he: הוסף פריט

en: Advanced
he: מתקדם

en: Align
he: יישור

en: Align items
he: יישור פריטים

en: All
he: הכל

en: Transparency
he: שקיפות

en: And
he: ו

en: Angle in °
he: זווית במעלות

en: Any
he: הכל

en: Apply
he: החל

en: Apply to
he: החל על

en: Archive
he: ארכיון

en: Aria Label
he: תגית אריאה

en: Arrows
he: חצים

en: Ascending
he: סדר עולה

en: Attachment
he: קובץ מצורף

en: Autosave by
he: שמירה אוטומטית על ידי

en: Background
he: רקע

en: Background color
he: צבע רקע

en: Background custom size
he: גודל רקע מותאם

en: 50% or 200px
he: 50% או 200px

en: Background position
he: מיקום רקע

en: Background repeat
he: חזרתיות

en: Background size
he: גודל רקע

en: Background attachment
he: קובץ רקע

en: Background video
he: וידאו רקע

en: Aspect ratio
he: יחס גובה-רוחב

en: YouTube, Vimeo or file URL.
he: לינק ליוטיוב, וימאו, או קובץ.

en: BG video scale
he: קנה מידה לוידאו רקע

en: Back to builder
he: חזרה לבריקס

en: Base breakpoint
he: נקודת שבירה של בסיס

en: Baseline
he: קו בסיס

en: Basic
he: בסיסי

en: Blockquote
he: ציטוט

en: Bullet List
he: רשימת בולטים

en: Block
he: לחסום

en: Blur
he: טשטוש

en: Bold
he: מודגש

en: Border
he: גבול

en: Border color
he: צבע גבול

en: Bottom
he: תחתון

en: Bottom left
he: תחתון שמאל

en: Bottom center
he: מרכז תחתון

en: Bottom right
he: תחתון ימין

en: Box shadow
he: הצללת תיבה

en: Breakpoint
he: נקודת שבירה

en: Breakpoints
he: נקודות שבירה

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
he: עריכת רוחב נקודת השבירה הבסיסית משפיעה על כל שאילתות המדיה.

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק נקודת עצירה זו?

en: Bricks Academy
he: אקדמיית בריקס

en: Brightness
he: בהירות

en: Browse
he: עיון

en: Browse Media Library
he: עיון בספריית המדיה

en: Browse Unsplash
he: עיון ב-Unsplash

en: Builder
he: מערכת בנייה

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
he: זקוק לעזרה? מצאתם באג? הצעת ייעול?

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
he: יש לשתמש באימייל של חשבון הבריקס שלך עבור כל בקשות התמיכה. לצירוף קבצים גדולים יותר, שלח אימייל ישירות אל %1$s. כדי לקרוא על תהליכים בפיתוח או בקשת/הצבעה על תכונות חדשות, בקר בכתובת %2$s שלנו.

en: official roadmap
he: מפת דרכים

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
he: גודל הקבצים המצורפים עולים על המקסימום המוגדר בשרת. גודל העלאה של %s.

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
he: הקבצים המצורפים עולים על המקסימום המותר של 25 מגה.

en: Bulleted list
he: רשימת בולטים

en: by
he: מאת

en: Capitalize
he: אותיות ראשיות

en: Center
he: מרכז

en: Center left
he: מרכז שמאל

en: Center center
he: מרכז מרכז

en: Center right
he: מרכז ימין

en: Child of
he: ילד של

en: Childless
he: ללא ילד

en: Enter CSS class name
he: הזן שם קלאס CSS

en: Click to download
he: לחץ להורדה

en: Choose files
he: בחירת קבצים

en: Choose image
he: בחירת תמונה

en: Clear search filter
he: נקה פילטר חיפוש

en: Clone
he: שכפל

en: cloned
he: שוכפל

en: Clean
he: נקי

en: Clear
he: ניקוי

en: Close
he: סגירה

en: Close (ESC)
he: סגירה (ESC)

en: Collapse
he: קיפול

en: Collapse all
he: לצמצם הכול

en: Color
he: צבע

en: Colors
he: צבעים

en: Color stop in %
he: עצירת צבע באחוזים

en: Color palette
he: פלטת צבעים

en: Column
he: עמודה

en: Comment count
he: ספירת תגובות

en: Community
he: קהילה

en: Community templates
he: טמפלייטים קהילה

en: Compare
he: השווה

en: Condition
he: תנאי

en: Select condition
he: בחר תנאי

en: Configure
he: הגדר

en: Confirm
he: אישור

en: Contact us
he: יצירת קשר

en: Contain
he: מכיל

en: Container
he: קונטיינר

en: Content
he: תוכן

en: Contrast
he: ניגודיות

en: Copied
he: הועתק

en: Copy
he: העתק

en: Copy styles
he: העתק סגנונות

en: Copy to clipboard
he: העתק ללוח העריכה

en: Copy CSS selector
he: העתק את בורר ה-CSS

en: Here goes my text ...
he: כאן יבוא טקסט…

en: Convert
he: המרה

en: Cover
he: כיסוי

en: Create
he: צור

en: Create template
he: צור טמפלייט

en: Template title
he: כותרת הטמפלייט

en: Create new template:
he: צור טמפלייט חדש:

en: Create your own elements
he: צור אלמנטים משלך

en: CSS
he: ‫CSS

en: CSS class
he: שיעור CSS

en: Class name
he: שם הקלאס

en: Separated by space. No leading dot "."
he: מופרדים ברווח. ללא נקודה מקדימה "."

en: No leading pound sign "#"
he: ללא סולמית מקדימה "#"

en: CSS filter
he: פילטר CSS

en: Enter CSS filters + value (learn more)
he: הזן פילטרים CSS + ערך (למידע נוסף)

en: CSS selector
he: בורר CSS

en: Current layout
he: פריסה נוכחית

en: Current version by
he: גרסה נוכחית מאת

en: Current width
he: רוחב נוכחי

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom CSS
he: ‫CSS מותאם

en: Custom fields
he: שדות מותאמים

en: Custom font
he: פונט מותאם

en: Dashboard
he: לוח בקרה

en: %s. Template conditions precede default templates.
he: ‫%s. תנאי קודמים קודמים לטמפלייט ברירת המחדל.

en: Default templates are enabled
he: טמפלייטים ברירת מחדל מופעלים

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
he: ‫%s. הגדר תנאי טמפלייט או הפעל טמפלייט ברירת מחדל.

en: Default templates are disabled
he: טמפלייטים ברירת מחדל מושבתים

en: dashed
he: מקווקו

en: Delete
he: מחק

en: Deleted
he: נמחק

en: Deprecated
he: הוצא משימוש

en: Descending
he: בסדר יורד

en: Number between 1 - 100 or auto
he: מספר בין 1 - 100 או אוטומטי

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
he: הגדר "קבוע" לאפקט פארלקס.

en: Direction
he: כיוון

en: Disabled
he: לא זמין

en: Disable query merge
he: השבת מיזוג שאילתות

en: Discard
he: ביטול

en: Documentation
he: תיעוד

en: Dots
he: נקודות

en: Dotted
he: מנוקד

en: double
he: כפול

en: Download
he: הורדה

en: Downloaded
he: הורד

en: Downloading
he: בהורדה

en: Duplicate
he: שכפל

en: Dynamic Data
he: נתונים דינמיים

en: Dynamic data is empty.
he: הנתונים הדינמיים ריקים.

en: Select dynamic data
he: בחר נתון דינמי

en: Edit
he: ערוך

en: Edited
he: נערך

en: Edit Template
he: עריכת טמפלייט

en: Edit palette
he: ערוך לוח

en: Editing
he: בעריכה

en: Edit in WordPress
he: ערוך בוורדפרס

en: Effect
he: אפקט

en: Element
he: אלמנט

en: Elements
he: אלמנטים

en: Element classes
he: קלאסים לאלמנט

en: Element ID
he: מזהה האלמנט

en: Equal
he: שווה

en: No content
he: אין תוכן

en: No accordion item added.
he: לא נוסף פריט אקורדיון.

en: No audio file selected.
he: לא נבחר קובץ שמע.

en: No code found.
he: לא נמצא קוד.

en: No date/fields set.
he: לא נקבעו תאריך/שדות.

en: No Facebook page URL provided.
he: לא סופק לינק לדף פייסבוק.

en: No form field added.
he: לא נוסף שדה טופס.

en: No HTML markup defined.
he: לא הוגדר סימון HTML.

en: No icon selected.
he: לא נבחר אייקון.

en: No list items defined.
he: לא הוגדרו פריטי רשימה.

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
he: נדרש מפתח API של מפות גוגל! הוסף מפתח בלוח הבקרה תחת: %s

en: Bricks > Settings > API Keys
he: בריקס > הגדרות > מפתחות API

en: No pricing table defined.
he: לא הוגדרה טבלת מחירים.

en: No progress bar created.
he: לא נוצר סרגל התקדמות.

en: No slide added.
he: לא נוספה שקופית.

en: No SVG selected.
he: לא נבחר SVG.

en: No tabs added.
he: לא נוספו טאבים.

en: No team members added.
he: לא נוספו חברי צוות.

en: No template selected.
he: לא נבחר טמפלייט.

en: No testimonials added.
he: לא נוספו המלצות.

en: No text added.
he: לא נוסף טקסט.

en: No file URL provided.
he: לא סופק לינק לקובץ.

en: No video selected.
he: לא נבחר וידאו.

en: No YouTube URL provided.
he: לא סופק קישור ליוטיוב.

en: No Vimeo URL provided.
he: לא סופק קישור לוימאו.

en: No dynamic data set.
he: אין ערכת נתונים דינמית.

en: The dynamic data is empty.
he: הנתונים הדינמיים ריקים.

en: Email address
he: כתובת אימייל

en: End
he: סיום

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
he: לא ניתן היה לטעון מאמרים. נא בקר במאגר הידע:

en: 404 Error Page
he: דף שגיאה 404

en: Excerpt length
he: אורך התקציר

en: Exclude current post
he: לא כלול פוסט נוכחי

en: Expand
he: להרחיב

en: Expand all
he: הרחב הכל

en: experimental
he: נסיוני

en: External URL
he: כתובת URL חיצונית

en: Add rel attribute "noopener" or "noreferrer" to any external link.
he: הוסף את תכונת rel "noopener" או "noreferrer" לכל קישור חיצוני.

en: Extra large
he: גדול מאוד

en: Extra small
he: קטן מאוד

en: Fade
he: דהייה

en: Fallback fonts
he: גופני סתירה

en: False
he: שלילי

en: Field
he: שדה

en: File
he: קובץ

en: "%s" imported.
he: ‫"%s" יובא.

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
he: ייבוא של "%s" נכשל: השם כבר קיים.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
he: ייבוא של "%s" נכשל: פורמט שגוי.

en: Files
he: קבצים

en: Fill
he: מילוי

en: No files chosen
he: לא נבחרו קבצים

en: Fill - Dark
he: מילוי - כהה

en: Fill - Light
he: מילוי - בהיר

en: Fill - Primary
he: מילוי - ראשוני

en: Finish
he: סיום

en: Fixed
he: קבוע

en: Font family
he: משפחת פונטים

en: Font size
he: גודל פונט

en: Font style
he: סגנון הפונט

en: Font weight
he: עובי הפונט

en: Font variants
he: גרסאות גופנים

en: Footer
he: פוטר

en: Full size
he: גודל מלא

en: Gallery layout
he: פריסת גלריה

en: General
he: כללי

en: Outline - Dark
he: קו מתאר - כהה

en: Outline - Light
he: קו מתאר - בהיר

en: Outline - Primary
he: קו מתאר - ראשוני

en: Global element
he: אלמנט גלובלי

en: Active classes
he: קלאסים פעילים

en: Global class created
he: נוצר קלאס גלובלי

en: Global class deleted
he: הקלאס הגלובלי נמחק

en: Global class renamed
he: שם הקלאס הגלובלי עודכן

en: Global classes imported
he: קלאסים גלובליים מיובאים

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
he: הזן את השם קלאס ה-CSS הגלובלי הראשון שלך בשדה מעלה. לאחר מכן הקש Enter כדי ליצור אותו.

en: Learn more
he: קרא עוד

en: Global elements
he: אלמנטים גלובליים

en: Gradient
he: מעבר צבע

en: Add at least two colors to create a gradient.
he: הוסף לפחות שני צבעים כדי ליצור מעבר.

en: Back to settings
he: חזרה להגדרות

en: Got it
he: ברור

en: Go to
he: עבור אל

en: Grid
he: גריד

en: Spacing
he: ריווח

en: Has unexecuted PHP code
he: יש קוד PHP שלא הופעל

en: Header
he: כותרת

en: Height
he: גובה

en: Help
he: עזרה

en: Hidden
he: מוסתר

en: Hide info
he: הסתר מידע

en: History
he: היסטוריה

en: History deleted
he: ההיסטוריה נמחקה

en: Home
he: דף הבית

en: Home page
he: דף הבית

en: Horizontal
he: אופקי

en: How to create a header template
he: כיצד ליצור טמפלייט הדר

en: How to create a footer template
he: כיצד ליצור טמפלייט פוטר

en: Your browser does not support the audio tag.
he: הדפדפן שלך אינו תומך בתג האודיו.

en: Your browser does not support the video tag.
he: הדפדפן שלך אינו תומך בתג וידיאו.

en: Hue
he: גוון

en: Icon
he: אייקון

en: ID
he: מזהה

en: Ignore sticky posts
he: התעלם מפוסטים דביקים

en: Image
he: תמונה

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
he: החזק את המקשים CMD/CRTL כדי לבחור תמונות מרובות.

en: Image not found
he: תמונה לא נמצאה

en: Image size
he: גודל תמונה

en: Import
he: ייבוא

en: Import images
he: ייבוא תמונות

en: Disabled: Show placeholder images.
he: כבוי: הצג תמונות דמה.

en: Enabled: Download template images to media library.
he: מופעל: הורדת תמונות הטמפלייט לספריית המדיה.

en: Drop JSON file(s) in here
he: גרור קבצי JSON לכאן

en: Imports
he: יבוא

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
he: גרור קבצי טמפלייט JSON או ZIP לכאן…

en: Valid JSON data required to run the importer
he: נדרשים נתוני JSON תקניים לביצוע היבוא

en: This template contains a theme style. Would you like to import it?
he: טמפלייט זו מכיל סגנון ערכת נושא. האם תרצה לייבא אותו?

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
he: הטמפלייט מכיל פלטת צבעים. האם לייבא אותה?

en: Include
he: לכלול

en: Include children
he: כלול ילד

en: Infinite
he: אינסופי

en: Infinite scroll
he: גלילה אינסופית

en: Info
he: מידע

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
he: התאמה אישית של לייטבוקס: הגדרות > סגנונות תבנית > כללי

en: Your builder access level doesn't allow you modify these settings.
he: רמת הגישה לבנאי שלך לא מאפשרת לך לשנות הגדרות אלה.

en: Inner container
he: קונטיינר פנימי

en: Insert
he: הוספה

en: Insert after
he: הכנס אחרי

en: Insert media
he: הוספת מדיה

en: Insert layout
he: הוספת פריסה

en: Insert section
he: הכנס קטע

en: Insert template
he: הכנס טמפלייט

en: Insert template below
he: הוסף טמפלייט מתחת

en: Inset
he: פנימי

en: Interactions
he: אינטראקציות

en: Internal post/page
he: פוסט/עמוד פנימי

en: Invert
he: היפוך

en: Italic
he: נטוי

en: Item
he: פריט

en: Join Us
he: הצטרפו אלינו

en: Justify
he: יישור בלוק

en: Justify content
he: יישור תוכן

en: Key
he: מפתח

en: Keyboard shortcuts
he: קיצורי מקלדת

en: Label
he: תווית

en: Language
he: שפה

en: Large
he: גדול

en: Laptop
he: מחשב נייד

en: Last refresh
he: רענון אחרון

en: Latest
he: אחרונים

en: Layout
he: פריסה

en: Left
he: שמאל

en: Letter spacing
he: ריווח אותיות

en: Lightbox Image
he: תמונת לייטבוקס

en: Lightbox Video
he: וידאו בלייטבוקס

en: Lightness
he: בהירות

en: Line height
he: גובה השורה

en: Link
he: קישור

en: Linked
he: מקושרים

en: List
he: רשימה

en: Loading templates
he: טוען טמפלייטים

en: Load more
he: טען עוד

en: Locked
he: נעול

en: Go back
he: חזור

en: Take over
he: להשתלט על

en: This post is already being edited.
he: פוסט זה כבר נמצא במצב עריכה.

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
he: ‫%s עובד כעת על פוסט זה, מה שאומר שאינך יכול לבצע שינויים, אלא אם תשתלט על הפוסט.

en: Login
he: התחברות

en: Loop
he: לופ

en: Unlinked
he: לא מקושרים

en: Opposites linked
he: הפכים מקושרים

en: All sides linked
he: כל הצדדים מקושרים

en: Main query
he: שאילתה ראשית

en: Margin
he: שוליים חיצוניים

en: Masonry
he: בנייה

en: Max upload size: %s
he: גודל העלאה מקסימלי: %s

en: Media
he: מדיה

en: Meta key
he: מפתח Meta

en: Order meta key
he: מפתח Meta להזמנה

en: Meta value
he: ערך Meta

en: Numeric meta value
he: ‫Meta עם ערך מספרי

en: Meta query
he: שאילתת Meta

en: Menu order
he: סדר התפריט

en: Metro
he: מטרו

en: Mime type
he: סוג פנטומימה

en: Filter media by mime type
he: סנן מדיה לפי סוג פנטומימה

en: Mobile
he: נייד

en: Mobile first
he: קודם כל נייד

en: Mode
he: מצב

en: modified
he: שונה

en: Modified date
he: תאריך שונה

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: More layouts
he: עוד פריסות

en: Most Popular
he: הכי פופולריים

en: Move
he: העבר

en: Moved
he: הועבר

en: My templates
he: הטמפלייטים שלי

en: My account
he: החשבון שלי

en: Name
he: שם

en: New
he: חדש

en: New color palette name
he: שם פלטת צבעים חדש

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
he: הוסף את הצבע הראשון שלך ללוח הזה על ידי בחירת ערך צבע למעלה ולאחר מכן לחץ על "שמור".

en: Type name, hit enter
he: הקלד שם, הקש אנטר

en: Next
he: הבא

en: No conditions set. Click the "+" icon to add your render condition.
he: לא נקבעו תנאים. לחץ על הסמל "+" כדי להוסיף את תנאי העיבוד שלך.

en: No interactions set. Click the "+" icon to add an interaction.
he: לא הוגדרו אינטראקציות. לחץ על הסמל "+" כדי להוסיף אינטראקציה.

en: No matching settings found.
he: לא נמצאו הגדרות מתאימות.

en: No file selected.
he: לא נבחר קובץ.

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: No-repeat
he: ללא חזרה

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
he: שום דבר לא נמצא. נסה שוב עם מילת מפתח אחרת!

en: No results
he: אין תוצאות

en: No revisions.
he: אין תיקונים.

en: No dynamic data found.
he: לא נמצאו נתונים דינמיים.

en: No templates found.
he: לא נמצאו טמפלייטים.

en: Not found
he: לא נמצא

en: Nothing found.
he: לא נמצא כלום.

en: Nothing to copy
he: אין מה להעתיק

en: Nothing to paste
he: אין מה להדביק

en: Preview autosave
he: תצוגה מקדימה של שמירה אוטומטית

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
he: יש שמירה אוטומטית עדכנית יותר מהגרסה שאתה מציג כעת.

en: SVG files not imported for security reasons.
he: קבצי SVG לא יובאו מסיבות אבטחה.

en: Set template style
he: הגדר סגנון טמפלייט

en: Inserted template uses theme style "%s"
he: הטמפלייט שנוסף משתמש בסגנון ערכת הנושא "%s"

en: Change content
he: שנה תוכן

en: Currently previewing content from "%s".
he: כרגע מציג תצוגה מקדימה של תוכן מ-"%s".

en: Number
he: מספר

en: Numbered list
he: רשימה ממוספרת

en: Offset
he: קיזוז

en: Oldest
he: הישן ביותר

en: Opacity
he: שקיפות (Opacity)

en: Open in new tab
he: פתח בכרטיסייה חדשה

en: Or
he: או

en: Order
he: הזמנה

en: Order by
he: מיון לפי

en: Other classes
he: קלאסים אחרים

en: Overlay
he: שכבה

en: Overwrite
he: שכתב

en: Padding
he: ריפוד

en: Page
he: עמוד

en: Page settings
he: הגדרות עמוד

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
he: בחר גרסה כלשהי כדי להציג אותה בתצוגה מקדימה. לחץ על "החל" כדי להמשיך לערוך את הגרסה שנבחרה. לחץ על "מחק" כדי להמשיך לערוך את הגרסה הנוכחית.

en: Parent
he: הורה

en: Insert post parent ID
he: הכנס את מזהה האב של הפוסט

en: Paste
he: הדבק

en: Pasted
he: הודבק

en: Paste styles
he: הדבק סגנונות

en: Paused
he: הוקפא

en: Pin
he: נעץ

en: Pinned elements
he: אלמנטים מקובעים

en: Click on any element to add it to your canvas.
he: לחץ על אלמנט כלשהו כדי להוסיף אותו לקנבס.

en: Click on any element to add it to your popup.
he: לחץ על רכיב כלשהו כדי להוסיף אותו לחלון הקופץ שלך.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
he: ההודעה שלך מגיעה לכאן. כמה שיותר פרטים, יותר טוב ;)

en: Placeholder image shown.
he: מוצגת תמונת דמה.

en: Type title and hit enter
he: הקלד כותרת והקש אנטר

en: Enter new template name
he: הזן שם טמפלייט חדש

en: Search documentation
he: חפש תיעוד

en: Select post/page
he: בחר פוסט/עמוד

en: Select link type
he: בחר סוג קישור

en: Your name (optional)
he: השם שלך (לא חובה)

en: Play interaction
he: אינטראקציה לשחק

en: Popular
he: פופולרי

en: Popup
he: פופאפ

en: Position
he: מיקום

en: Post
he: פוסט

en: Posts
he: פוסטים

en: Ignored when posts per page set to "-1".
he: התעלמו כאשר פוסטים לכל עמוד מוגדרים ל-"-1".

en: Posts per page
he: פוסטים לכל עמוד

en: Post type
he: סוג פוסט

en: Powered by %s
he: מופעל ע"י %s

en: Prev
he: הקודם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Preview mode
he: מצב תצוגה מקדימה

en: Preview template
he: תצוגה מקדימה לטמפלייט

en: Active pseudo-class
he: פסאודו-קלאס פעיל

en: Pseudo-class created
he: פסאודו-קלאס נוצר

en: Pseudo-class deleted
he: פסאודו-קלאס נמחקה

en: Select or create pseudo-class
he: בחר או צור פסאודו-קלאס

en: States (pseudo-classes)
he: מדינות (פסאודו-קלאסים)

en: Pseudo-element created
he: פסאודו-אלמנט נוצר

en: Pseudo-element deleted
he: פסאודו-אלמנט נמחק

en: Publish
he: פרסם

en: Published
he: פורסם

en: Published date
he: תאריך פרסום

en: Query loop
he: לולאת שאילתה

en: Quick nav
he: ניווט מהיר

en: Radius
he: רדיוס

en: Random
he: אקראי

en: Raw
he: שורה

en: Redo
he: ביצוע מחדש

en: Rel attribute
he: תכונת Rel

en: Reload canvas
he: טען מחדש את הקנבס

en: Remote
he: מרחוק

en: Remote templates
he: טמפלייטים מרוחקים

en: Remove
he: הסר

en: Remove all
he: הסר הכל

en: Remove file
he: הסר קובץ

en: Rename
he: שינוי שם

en: Rename images
he: שנה את שמות התמונות

en: Disabled: Keep original image filename.
he: מושבת: שמור על השם הקובץ המקורי של התמונה.

en: Enabled: Rename image before download.
he: מופעל: שנה את שם התמונה לפני ההורדה.

en: Link rendered as
he: הקישור מוצג בתור

en: Repeat
he: חזרה

en: Relation
he: יחס

en: Replace content
he: החלף תוכן

en: Disabled: Insert below existing content.
he: מושבת: הוסף מתחת לתוכן קיים.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
he: מופעל: החלפת תוכן קיים בנתוני הטמפלייט.

en: Responsive breakpoints
he: נקודות שבירה רספונסיביות

en: Reset
he: איפוס

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
he: איפוס כל נקודות השבירה מוחק את כל נקודות השבירה המותאמות אישית ומאפס את כל נקודות השבירה המוגדרות כברירת מחדל.

en: Reset styles
he: איפוס סגנונות

en: Clear non-existing dynamic data
he: נקה נתונים דינמיים שאינם קיימים

en: Results
he: תוצאות

en: results for:
he: תוצאות עבור:

en: Reverse
he: הפוך

en: Revision by
he: עדכון מאת

en: Revision deleted
he: הגרסה נמחקה

en: Revision applied
he: התיקון הוחל

en: Revision discarded
he: התיקון נמחק

en: Revisions
he: גירסאות

en: All revisions deleted
he: כל הגרסאות נמחקו

en: Right
he: ימין

en: Roles
he: תפקידים

en: Run code
he: הרץ קוד

en: Saturation
he: רִוּוּי

en: Save
he: שמור

en: Save draft
he: שמור טיוטה

en: Save as global element
he: שמור כאלמנט גלובלי

en: Save as template
he: שמירה כטמפלייט

en: Save new style
he: שמור סגנון חדש

en: Save style
he: שמור סגנון

en: Saved
he: נשמר

en: Saved as template
he: נשמר כתבנית

en: Scale
he: קנה מידה

en: Scroll
he: גלילה

en: Search elements ..
he: אלמנטים חיפוש…

en: Search for ..
he: לחפש אחר…

en: Search settings
he: הגדרות חיפוש

en: Search
he: חיפוש

en: Search by title
he: חפש בכותרת

en: Search pages ..
he: דפי חיפוש..

en: Search templates ..
he: חפש טמפלייטים…

en: Search tag
he: תג חיפוש

en: Section
he: סקצייה

en: Select color palette
he: בחר פלטת צבעים

en: Set conditions
he: קבע תנאים

en: Select file
he: בחר קובץ

en: Select file(s) to import
he: בחר/י קבצים לייבוא

en: Select icon
he: בחר סמליל

en: Select image
he: בחר תמונה

en: Select library
he: בחר ספרייה

en: Select post type
he: בחר סוג פוסט

en: Select posts
he: בחר פוסטים

en: Select taxonomies
he: בחר טקסונומיות

en: Select template
he: בחירת טמפלייט

en: Select template tags
he: בחר תגיות טמפלייט

en: Select template type
he: בחר סוג טמפלייט

en: Select template to update
he: בחר טמפלייט לעדכון

en: Select terms
he: בחר תנאים

en: Send
he: שלח

en: Sepia
he: חוּם כֵּהֶה

en: Settings imported
he: הגדרות יובאו

en: Solid
he: רציף

en: Show author
he: הצת מחבר

en: Show date
he: הצג תאריך

en: Show empty
he: הצג ריק

en: Show excerpt
he: הצג תקציר

en: Show info
he: הצג מידע

en: Show fullscreen
he: הצג מסך מלא

en: Show title
he: הצגת כותרת

en: Single
he: יחיד

en: Site
he: אתר

en: Size
he: גודל

en: Skip
he: דלג

en: Slide
he: סלייד

en: Small
he: קטן

en: Space between
he: רווח בין

en: Space around
he: מרחב מסביב

en: Space evenly
he: מרווח שווה

en: Spread
he: פזרי

en: Square
he: מרובע

en: Start
he: התחל

en: Stretch
he: מתיחה

en: Strike
he: לְהַכּוֹת

en: Stroke color
he: צבע שבץ

en: Stroke width
he: רוחב שבץ

en: Structure
he: מבנה

en: Style
he: עיצוב

en: Styles
he: סגנונות

en: Subject
he: נושא

en: Sure?
he: בטוח?

en: Switch to
he: לעבור אל

en: You are not allowed to uploads SVG files.
he: אינך רשאי להעלות קבצי SVG.

en: Tablet
he: טאבלט

en: Tag
he: תג

en: Taxonomy
he: טקסונומיה

en: Taxonomies
he: טקסונומיות

en: Taxonomy query
he: שאילתת טקסונומיה

en: Template
he: טמפלייט

en: Template bundle
he: חבילת טמפלייט

en: Template created
he: הטמפלייט נוצר

en: Template deleted
he: הטמפלייט נמחק

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
he: הכנסת כל טמפלייט תחליף ותדרוס את הנתונים הקיימים. מומלץ תחילה לשמור את השינויים.

en: Template imported
he: הטמפלייט יובא

en: Template inserted
he: נוסף טמפלייט

en: Template insert failed: This template has no data
he: הוספת הטמפלייט נכשלה: לטמפלייט זו לא קיימים נתונים

en: Template overridden
he: הטמפלייט נדחה

en: Released after you cancelled
he: שוחרר לאחר שביטלת

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
he: טמפלייטים חדשים שפורסמו מאז שביטלת את בריקס.

en: Template saved
he: הטמפלייט נשמר

en: Template settings
he: הגדרות טמפלייט

en: Template tag
he: תגית הטמפלייט

en: Template tags
he: תגיות הטמפלייט

en: Template type
he: סוג טמפלייט

en: Select the type of template you want to create:
he: בחר את סוג הטמפלייט שברצונך ליצור:

en: Terms
he: תנאים

en: Text align
he: יישור טקסט

en: Text decoration
he: קישוט פונט

en: Text shadow
he: צל טקסט

en: Text transform
he: שינוי טקסט

en: Theme Styles
he: סגנונות תבנית

en: Active style
he: סגנון פעיל

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
he: הגדר תנאים להחלת סגנון התבנית הנבחרת על כל האתר או על אזורים מסוימים.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
he: שם הסגנון שהוזן כבר קיים. בחר שם אחר.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
he: בחר סגנון תבנית או צור סגנון חדש לאתר שלך (%s).

en: learn more
he: מידע נוסף

en: Theme style created
he: נוצר סגנון תבנית

en: Theme style deleted
he: סגנון התבנית נמחק

en: New theme style name
he: שם סגנון תבנית חדש

en: Style saved
he: הסגנון נשמר

en: Top
he: עליון

en: Top left
he: עליון שמאלי

en: Top center
he: מרכז עליון

en: Top right
he: עליון ימני

en: Thumbnail
he: תמונה ממוזערת

en: True
he: חיובי

en: Typography
he: טיפוגרפיה

en: Translate X
he: תרגם X

en: Translate Y
he: תרגם את Y

en: Scale X
he: קנה מידה X

en: Scale Y
he: קנה מידה Y

en: Rotate X
he: סובב את X

en: Rotate Y
he: סובב את Y

en: Rotate Z
he: סובב את Z

en: Skew X
he: הטיה X

en: Skew Y
he: הטיה Y

en: Underline
he: קו תחתון

en: Undo
he: בטל

en: Unlink
he: ביטול קישור

en: Unlocked
he: לא נעול

en: Your Unsplash API key is not valid.
he: מפתח ה-API של Unsplash אינו חוקי.

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
he: נדרש מפתח API של Unsplash! הוסף מפתח בלוח הבקרה תחת: %s

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
he: הגעת למגבלת התעריף לשעה זו. יש להמתין לשעה המלאה הבאה עד איפוס המיגבלה.

en: Type keyword, hit enter.
he: הקלד מילת מפתח, הקש Enter.

en: Uncategorized
he: ללא קטגוריה

en: Understanding the layout
he: הבנת הפריסה

en: Select/enter unit
he: בחר/הזן יחידה

en: Unpin
he: בטל קיבוע

en: Set Unsplash API Key
he: הגדר מפתח API של Unsplash

en: Update
he: עדכון

en: Uppercase
he: אותיות גדולות

en: URL
he: ‫URL

en: User profile
he: פרופיל משתמש

en: Vertical
he: אנכי

en: Vertical alignment
he: יישור אנכי

en: Video
he: וידאו

en: Video URL
he: לינק לוידאו

en: View on frontend
he: הצג בחזית

en: Visit Bricks Academy
he: בקר באקדמיית בריקס

en: Visit docs
he: בקר במדריך המשתמש

en: Width
he: רוחב

en: Product
he: מוצר

en: WordPress
he: וורדפרס

en: Wrap
he: לעטוף

en: No wrap
he: אין עטיפה

en: Wrap reverse
he: לעטוף בהיפוך

en: X axis
he: ציר X

en: Y axis
he: ציר Y

en: Yes
he: כן

en: You are missing out!
he: איזה פיספוס

en: Z-index
he: ‫Z-index

en: All right
he: בסדר גמור

en: Amazing
he: מדהים

en: Aye
he: כן

en: Beautiful
he: יפה מאוד

en: Brilliant
he: מבריק

en: Champ
he: אַלוּף

en: Cool
he: מגניב

en: Congrats
he: איחולינו

en: Done
he: בוצע

en: Excellent
he: מעולה

en: Exceptional
he: יוצא דופן

en: Exquisite
he: מעודן

en: Enjoy
he: תהנו

en: Fantastic
he: פנטסטי

en: Fine
he: יפה

en: Good
he: טוב

en: Grand
he: ענק

en: Impressive
he: מרשים

en: Incredible
he: לא יאמן

en: Magnificent
he: מפואר

en: Marvelous
he: נפלא

en: Neat
he: מגניב

en: Nice job
he: עבודה יפה

en: Okay
he: אוקיי

en: Outstanding
he: יוצא מן הכלל

en: Remarkable
he: ראוי לציון

en: Skillful
he: מיומן

en: Stunning
he: הלם

en: Superb
he: מצויין

en: Sure thing
he: על בטוח

en: Sweet
he: מתוק

en: Very well
he: טוב מאוד

en: Woohoo
he: וואוו

en: Wonderful
he: נפלא

en: Yeah
he: כן

en: Yep
he: כן

en: Builder access
he: גישת מערכת בנייה

en: No access
he: אין גישה

en: Full access
he: גישה מלאה

en: Edit content
he: עריכת תוכן

en: Upload SVG
he: העלאת קובץ SVG

en: Execute code
he: הרצת קוד

en: Enabled
he: מאופשר

en: Allow user to upload SVG files
he: אפשר למשתמש להעלות קבצי SVG

en: Allow user to change and execute code through the Code element
he: אפשר למשתמש לשנות ולהפעיל קוד באמצעות אלמנט הקוד

en: is
he: מסוג

en: is not
he: הוא לא

en: Post ID
he: מזהה הפוסט

en: Post title
he: כותרת הפוסט

en: contains
he: מכיל

en: does not contain
he: אינו מכיל

en: Post parent
he: פוסט הורה

en: Post status
he: מצב פוסט

en: Post author
he: כותב ההודעה

en: Post date
he: תאריך הפוסט

en: Featured image
he: תמונה ראשית

en: set
he: מַעֲרֶכֶת

en: not set
he: לא מוכן

en: User
he: משתמש

en: User login
he: כניסת משתמש

en: Logged in
he: מחובר

en: Logged out
he: התנתק

en: User ID
he: מזהה המשתמש

en: User registered
he: משתמש רשום

en: after
he: אחר

en: before
he: בהתחלה

en: User role
he: תפקיד משתמש

en: Date & time
he: תאריך ושעה

en: Weekday
he: יום חול בשבוע

en: Monday
he: יום שני

en: Tuesday
he: יום שלישי

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Thursday
he: יום חמישי

en: Friday
he: יום שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Sunday
he: יום ראשון

en: Time
he: זמן

en: Other
he: אחר

en: Dynamic data
he: נתונים דינמיים

en: Browser
he: דפדפן

en: Operating system
he: מערכת הפעלה

en: Referrer URL
he: כתובת אתר מפנה

en: Global settings
he: הגדרות גלובליות

en: Global classes
he: שיעורים גלובליים

en: Carousel
he: קרוסלה

en: Nestable
he: ניתן לקן

en: Testimonials
he: המלצות

en: Testimonial
he: המלצות

en: Manage your custom font files
he: ניהול קבצי פונטים מותאמים

en: Add a font variant
he: הוסף וריאנט של פונט

en: Thin
he: דק

en: Extra Light
he: בהיר מאוד

en: Light
he: בהיר

en: Normal
he: רגיל

en: Medium
he: בינוני

en: Semi Bold
he: חצי מודגש

en: Extra Bold
he: מודגש מאוד

en: Black
he: שחור

en: Oblique
he: נטוי

en: Font preview
he: תצוגה מקדימה של הפונט

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
he: גופן TrueType: נתוני גופן לא דחוסים, אך תמיכה חלקית ב-IE9+.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
he: Web Open Font Format: גופן TrueType/OpenType דחוס עם מידע על מקור הגופן ותמיכה מלאה ב-IE9+ (מומלץ).

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
he: Web Open Font Format 2.0: גופן TrueType/OpenType עם דחיסה טובה אפילו יותר מ-WOFF 1.0, אך ללא תמיכה בדפדפן IE.

en: %s file
he: ‫%s קובץ

en: Upload .%s file
he: העלה קובץ ‎.%s

en: Upload
he: העלאה

en: Font Family
he: משפחת פונטים

en: Font Preview
he: תצוגה מקדימה לפונט

en: Custom Font
he: פונטים מותאמים

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New Custom Font
he: הוסף פונט מותאם חדש

en: Edit Custom Font
he: ערוך פונט מותאם

en: New Custom Font
he: פונט מותאם חדש

en: View Custom Font
he: הצג פונט מותאם

en: View Custom Fonts
he: הצג פונטים מותאמים

en: Search Custom Fonts
he: חפש פונטים מותאמים

en: No Custom Fonts found
he: לא נמצאו פונטים מותאמים

en: No Custom Font found in Trash
he: לא נמצא פונט מותאם בפח

en: All Custom Fonts
he: כל הפונטים המותאמים

en: Quick Feedback
he: משוב מהיר

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
he: רגע… לפני שתבטל את ההפעלה של בריקס, תוכל לספר לנו מה הסיבה לביטול? נשמח לשלב את המשוב שלך כדי לשפר את בריקס. תודה רבה לך!

en: I no longer need Bricks
he: אני כבר לא צריך את בריקס

en: I found a better site builder
he: מצאתי מערכת בניית אתרים טובה יותר

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
he: מה שמה של מערכת בניית האתר הזו? ולמה בחרת בה?

en: I don't know how to use this Bricks
he: אני לא יודע איך להשתמש בבריקס הזה

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
he: האם חקרתם את %1$s? או ליצור איתי קשר באמצעות %2$s?

en: email
he: אימייל

en: It's just a temporary deactivation
he: זו רק השבתה זמנית

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
he: שתף בבקשה את הסיבות לביטול הפעלת בריקס. כמה שיותר פרטים, יותר טוב :)

en: Submit & Deactivate
he: שליחה וכיבוי

en: Skip & Deactivate
he: דילוג וכיבוי

en: PHP class does not exist
he: קלאס PHP לא קיים

en: Skip to main content
he: דלגו לתוכן הראשי

en: Skip to footer
he: דלג לתחתית הדף

en: All terms
he: כל התנאים

en: Results for: %s
he: תוצאות עבור: %s

en: Page %s
he: עמוד %s

en: Archives: %s
he: ארכיונים: %s

en: Chats
he: צ׳אטים

en: Audio
he: אודיו

en: Statuses
he: סטטוסים

en: Links
he: קישורים

en: Quotes
he: ציטוטים

en: Videos
he: סרטונים

en: Images
he: תמונות

en: Galleries
he: גלריות

en: Asides
he: הערות שוליים

en: Day: %s
he: יום: %s

en: Month: %s
he: חודש: %s

en: Year: %s
he: שנה: %s

en: Author: %s
he: מחבר: %s

en: Tag: %s
he: תגית: %s

en: Category: %s
he: קטגוריה: %s

en: Page not found
he: העמוד לא נמצא

en: There is no excerpt because this is a protected post.
he: אין תקציר כי זהו פוסט מוגן.

en: Pagination
he: עימוד

en: Archive (recent posts)
he: ארכיון (פוסטים אחרונים)

en: Archive (author)
he: ארכיון (מחבר)

en: Archive (date)
he: ארכיון (תאריך)

en: Archive (posts)
he: ארכיון (פוסטים)

en: Archive (term)
he: ארכיון (מונח)

en: Single post/page
he: פוסט/עמוד בודד

en: Interaction
he: אינטראקציה

en: Trigger
he: טריגר

en: Click
he: לחיצה

en: Hover
he: ריחוף

en: Focus
he: מיקוד

en: Mouse enter
he: הכנס עכבר

en: Mouse leave
he: עכבר עוזב

en: Enter viewport
he: היכנס לנקודת מבט

en: Leave viewport
he: עזוב את יציאת התצוגה

en: Window
he: חלון

en: Content loaded
he: התוכן נטען

en: Mouse leave window
he: עכבר עוזב חלון

en: Scroll offset
he: היסט גלילה

en: Action
he: פעולה

en: Show element
he: הצג אלמנט

en: Hide element
he: הסתר אלמנט

en: Set attribute
he: הגדר תכונה

en: Remove attribute
he: הסר תכונה

en: Toggle attribute
he: החלף מאפיין

en: Start animation
he: התחל אנימציה

en: Browser storage
he: אחסון דפדפן

en: Count
he: ספירה

en: Window storage
he: אחסון חלונות

en: Session storage
he: אחסון הפעלות

en: Local storage
he: אחסון מקומי

en: Value
he: ערך

en: Query
he: שאילתה

en: Animation
he: הנפשה

en: Animation duration
he: משך האנימצייה

en: Animation delay
he: עיכוב אנימציה

en: Target
he: מטרה

en: Self
he: עצמי

en: Run only once
he: רץ רק פעם אחת

en: Interaction conditions
he: תנאי אינטראקציה

en: Run this interaction if the following conditions are met.
he: הפעל אינטראקציה זו אם מתקיימים התנאים הבאים.

en: Exists
he: שגיאה: השדה כבר קיים עבור רשימה זו

en: Not exists
he: לא קיים

en: No license key provided.
he: לא סופק מפתח רישיון.

en: No license for provided license key found.
he: לא נמצא רישיון עבור מפתח הרישיון שסופק.

en: License activated.
he: הרישיון הופעל.

en: Welcome to Bricks
he: ברוכים הבאים לבריקס

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
he: הפעל את הרישיון שלך לעריכה עם בריקס, קבל עדכונים בקליק וגישה לכל הטמפלייטים של הקהילה.

en: Activate license
he: הפעלת רישיון

en: Error: Invalid license key
he: שגיאה: מפתח רישיון לא חוקי

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
he: מפתח הרישיון שסיפקת אינו חוקי. אנא בטל ולאחר מכן הפעל מחדש את הרישיון שלך.

en: Error: License mismatch
he: שגיאה: אי התאמה של רישיון

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
he: האתר שלך אינו תואם את מפתח הרישיון שלך. אנא בטל ולאחר מכן הפעל מחדש את הרישיון שלך.

en: Align main axis
he: יישור ציר ראשי

en: Align cross axis
he: יישור ציר צולב

en: Popup limit
he: מגבלת קופצים

en: Limit how often this popup appears.
he: הגבל את התדירות שבה יופיע חלון קופץ זה.

en: Per page load
he: לכל טעינת עמוד

en: Per session
he: לכל מפגש

en: Across sessions
he: על פני הפעלות

en: %s ago
he: לפני %s

en: Sidebar
he: סרגל צד

en: Edit header
he: ערוך את הכותרת

en: Edit footer
he: ערוך תחתית

en: Go to: Bricks Templates
he: עבור אל: טמפלייטים של בריקס

en: Render with Bricks
he: עיבוד עם בריקס

en: Render with WordPress
he: עיבוד עם וורדפרס

en: No repeat
he: לא לחזור

en: Repeat-x
he: חיזרי-x

en: Repeat-y
he: חיזרי-y

en: Auto
he: אוטומטי

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Dark
he: כהה

en: Muted
he: מושתק

en: Success
he: הצלחה

en: Warning
he: אזהרה

en: Danger
he: סכנה

en: Dashed
he: מקווקו

en: Double
he: כפול

en: Groove
he: חריץ

en: Ridge
he: רכס

en: Outset
he: חיצוני

en: Users
he: משתמשים

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
he: הקובץ לא הועלה עקב שגיאת חיטוי. יש לאמת את הקובץ SVG או ליצור קשר.

en: My Templates
he: הטמפלייטים שלי

en: Add New Template
he: הוספת טמפלייט חדש

en: New Template
he: טמפלייט חדש

en: View Template
he: צפייה בטמפלייט

en: View Templates
he: הצג טמפלייטים

en: Search Templates
he: חפש בטמפלייטים

en: No Templates found
he: לא נמצאו טמפלייטים

en: No Template found in Trash
he: לא נמצא טמפלייט בפח

en: All Templates
he: כל הטמפלייטים

en: Template Tags
he: תגיות הטמפלייט

en: Template Tag
he: תגית הטמפלייט

en: All Template Tags
he: כל תגיות הטמפלייטים

en: Edit Template Tag
he: עריכת תגית הטמפלייט

en: View Template Tag
he: הצג את תגית הטמפלייט

en: Update Template Tag
he: עדכון תגית הטמפלייט

en: Add New Template Tag
he: הוסף תג טמפלייט חדש

en: New Template Name
he: שם טמפלייט חדש

en: Search Template Tags
he: חפש תגיות טמפלייט

en: No Template Tag found
he: לא נמצאה תגית טמפלייט

en: Template Bundles
he: חבילות טמפלייטים

en: Template Bundle
he: חבילת טמפלייט

en: All Template Bundles
he: כל חבילות הטמפלייטים

en: Edit Template Bundle
he: עריכת חבילת טמפלייט

en: View Template Bundle
he: הצג את חבילת הטמפלייטים

en: Update Template Bundle
he: עדכן את חבילת הטמפלייט

en: Add New Template Bundle
he: הוסף חבילת טמפלייטים חדשה

en: Search Template Bundles
he: חפש חבילות טמפלייט

en: No Template Bundle found
he: לא נמצאה חבילת טמפלייט

en: Not allowed: Infinite template loop.
he: שגיאה: לולאת טמפלייט אינסופית.

en: Your selected template is empty.
he: הטמפלייט שנחר ריק.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
he: הגישה לטמפלייטים באתר המבוקש חסומה.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
he: סליחה, אבל לא סופקה כתובת אתר.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
he: לאתר שלך (%1$s) אין הרשאת גישה לטמפלייטים מ-%2$s

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
he: האתר שממנו אתה מבקש למשוך טמפלייטים דורש סיסמה.

en: Your remote templates password is incorrect.
he: סיסמת הטמפלייט המרוחק שגויה.

en: Sale
he: מבצע

en: Adding
he: הוספה

en: Added
he: נוסף

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
he: סוג טמפלייט זה מוצג אוטומטית בעמוד הנכון.

en: Archive (products)
he: ארכיון (מוצרים)

en: Cart contents
he: תכולת העגלה

en: Installed version
he: גרסה מותקנת

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
he: למרות שמאוד מפתה להתחיל לערוך עם בריקס מיד, מעבר מהיר על הסעיף “צעדים ראשונים” באקדמיית בריקס יעניק לך חוויית שימוש משופרת על השימוש בבריקס בצורה היעילה ביותר.

en: How Editing With Bricks Works
he: כיצד עורכים עם בריקס

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
he: לאחר שתכיר את אופן הפעולה של בריקס מומלץ ללמוד על טמפלייטים. כך יוצרים את ההדר של האתר, הפוטר של האתר, וכל סוג אחר של תוכן שניתן לעשות בו שימוש חוזר כמו פריסות של פוסטים בבלוג, ארכיונים, תוצאות החיפוש ודפי שגיאה.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
he: מאמרי "תכונות" מכסים נושאים כמו שילוב Unsplash, קוד מותאם (CSS ו-JS), מעברי צבע, סרגלי צד, הפרדות צורניות, אלמנטים גלובליים וכו'.

en: Features
he: תכונות

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
he: אם הינך מפתח באפשרותך להתאים אישית את בריקס באמצעות Hooks מותאמים, פילטרים, או על ידי יצירת אלמנטים משלך.

en: Developer
he: פיתוח

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
he: לשאלות אודות בריקס שלח אימייל לכתובת help@bricksbuilder.io. אם אתה רוצה לדעת מה נמצא כרגע בפיתוח צפה במפת הדרכים שלנו. שם תוכל גם לשלוח בקשות תכונה משלך כדי שאחרים יוכלו להצביע ולהגיב עליהן.

en: Get In Touch
he: צור קשר

en: Roadmap
he: מפת הדרכים

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
he: היכנס אל %s כדי לאחזר את מפתח הרישיון שלך, או העתק והדבק אותו מאימייל אישור הרכישה.

en: your account
he: החשבון שלך

en: Please copy & paste your license key in here ..
he: העתק והדבק את מפתח הרישיון שלך לכאן…

en: License key format
he: פורמט מפתח הרישיון

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
he: ניתן לנהל את הרישיון, לעדכן אמצעי תשלום, ולהציג חשבוניות בקישור %s.

en: Deactivate license
he: כבי רישיון

en: Status
he: סטטוס

en: Export Settings
he: ייצוא הגדרות

en: Import Settings
he: ייבוא הגדרות

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
he: בחר וייבא קובץ הגדרות בפורמט JSON מהמחשב שלך.

en: Import settings
he: הגדרות ייבוא

en: Performance
he: ביצועים

en: API keys
he: מפתחות API

en: Custom code
he: קוד מותאם

en: Post types
he: סוגי פוסטים

en: Select post types to %s.
he: בחר סוגי פוסטים עבור %s.

en: edit with Bricks
he: עריכה עם בריקס

en: Gutenberg data
he: נתוני גוטנברג

en: %s into Bricks data and vice versa.
he: ‫%s לנתוני בריקס ולהיפך.

en: Convert Gutenberg data
he: המרת נתוני גוטנברג

en: Load Gutenberg data into Bricks
he: טעינת נתוני גוטנברג לתוך בריקס

en: Save Bricks data as Gutenberg data
he: שמור נתוני בריקס כנתוני גוטנברג

en: SVG uploads
he: העלאות SVG

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
he: קבצי SVG מתארים תמונות בפורמט XML ולכן עלולים להכיל קוד זדוני. כאשר %s מופעל, בריקס ינסה לחטא קבצי SVG במהלך ההעלאה.

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
he: כיבוי תגיות Open Graph Meta של בריקס

en: Disable Bricks SEO meta tags
he: כיבוי תגיות SEO Meta של בריקס

en: Generate custom image sizes
he: יצירת גדלי תמונות מותאמים

en: Enable "%s" button
he: הפעל את הלחצן "%s"

en: Disable "Skip links"
he: כיבוי "דילוג קישורים"

en: Query Bricks data in search results
he: נתוני שאילתת בריקס בתוצאות החיפוש

en: Custom breakpoints
he: נקודות שבירה מותאמות אישית

en: %s are best configured before you start working on your site.
he: %s מוגדרים בצורה הטובה ביותר לפני שתתחיל לעבוד על האתר שלך.

en: Regenerate CSS files
he: חולל מחדש קבצי CSS

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
he: הפעלת ה-%s תזהה כל נתון בריקס מיושן ויעדכן אותם אוטומטית לתחביר העדכני ביותר.

en: Converter
he: ממיר

en: Please create a full-site backup before running the converter.
he: א צור גיבוי מלא לאתר לפני הפעלת הממיר.

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
he: המר את "מיכל" לרכיבי "קטע" ו"חסימה" חדשים

en: Convert element IDs & classes
he: המר מזהי רכיבים ומחלקות

en: Add "position: relative" as needed
he: הוסף "עמדה: יחסית" לפי הצורך

en: Entry animation to interaction
he: אנימציית כניסה לאינטראקציה

en: Convert elements to nestable elements
he: המרת אלמנטים לאלמנטים הניתנים לקינון

en: Slider
he: סליידר

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
he: הגדר %s לכל תפקיד משתמש. כדי להגדיר גישה למשתמש ספציפי ערוך ישירות את פרופיל המשתמש.

en: builder access
he: גישה למערכת בנייה

en: Code Execution
he: הרצת קוד

en: Allow code execution for a specific user or role via the "Code" element. Only add code that you consider safe and grant permission to users you fully trust.
he: אפשר למשתמש או תפקיד ספציפי הרצת קוד באמצעות אלמנט ה”קוד". הוסף רק קוד שנחשב לבטוח ותן הרשאה למשתמשים שאתה סומך עליהם לחלוטין.

en: Disable code execution
he: כיבוי הרצת קוד

en: Disable default templates
he: השבת טמפלייטים ברירת מחדל

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
he: אם לא מוגדרים תנאי טמפלייט, בריקס מציגה טמפלייטים שפורסמו (כותרת עליונה, תחתונה וכו') בחזית האתר. בחר בהגדרה זו כדי להשבית התנהגות זו. הקפד להגדיר תנאי טמפלייט במקום זאת.

en: Public templates
he: טמפלייטים ציבוריים

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
he: אפשר להפוך את הטמפלייטים שלך לציבוריים וניתנים לצפייה לכל אחד באינטרנט. השבת כדי לאפשר רק למשתמשים מחוברים להציג את הטמפלייטים שלך.

en: My Templates Access
he: גישה לטמפלייטים שלי

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
he: אפשר לאתרים אחרים לגלוש ולהכניס את הטמפלייט שלך מספריית הטמפלייטים שלהם. הגבל את הגישה לטמפלייטים באמצעות הגדרות "כתובות אתרים ברשימת היתרים" ו"הגנה על סיסמה" למטה.

en: Whitelist URLs
he: רשימת לינקים פתוחים

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
he: הענק גישה לטמפלייטים שלך רק לאתרים שהוזנו למעלה. כתובת אתר אחת בכל שורה.

en: Password Protection
he: הגנת סיסמה

en: Password protect your templates.
he: הגן על הטמפלייטים באמצעות סיסמה.

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
he: טען טמפלייטים מכל התקנת בריקס אחרת שיש לך גישה אליה בספריית הטמפלייטים שלך.

en: Remote templates URL
he: קישור אל טמפלייט מרוחק

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
he: יש לוודא שהאתר המרוחק שהוזן מעלה העניק לך "גישה לטמפלייטים שלי".

en: Remote Templates Password
he: סיסמת טמפלייטים מרוחקים

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
he: העתק והדבק לכאן את הסיסמה "גישה לטמפלייטים שלי" שסופקה על ידי האתר המרוחק.

en: Convert templates
he: המר תבניות

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
he: המרת תבנית ביבוא/הוספה ממיכל למבנה רכיבי פריסה חדש

en: Disable autosave
he: כיבוי שמירה אוטומטית

en: Autosave interval (seconds)
he: מרווח שמירה אוטומטית (שניות)

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
he: ברירת מחדל: 60 שניות. מרווח השמירה האוטומטי המינימלי הוא 15 שניות.

en: Builder mode
he: מצב בנייה

en: Create your own builder mode via CSS variables.
he: צור מצב בנייה משלך באמצעות משתני CSS.

en: Set the builder language.
he: הגדר את שפת מערכת הבנייה.

en: Left to right
he: משמאל לימין

en: Right to left
he: מימין לשמאל

en: Set the builder language direction.
he: הגדר את כיוון שפת הבנאים.

en: No link
he: אין קישור

en: Toolbar logo link
he: קישור לוגו של סרגל הכלים

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
he: הגדר קישור מותאם עבור הלוגו של סרגל הכלים של Builder.

en: Control panel
he: לוח בקרה

en: Disable global classes
he: השבת שיעורים גלובליים

en: Interface
he: ממשק

en: Canvas
he: משטח העיצוב

en: Disable element spacing
he: השבת את מרווח האלמנטים

en: Structure panel
he: לוח מבנה

en: Element actions
he: פעולות אלמנט

en: Collapse on page load
he: כיווץ בעת טעינת העמוד

en: Expand active element & scroll into view
he: הרחב את הרכיב הפעיל וגלול לתצוגה

en: Wrap element
he: אלמנט גלישת

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
he: זמין באמצעות קיצור מקלדת ותפריט ההקשר בלחיצה ימנית.

en: Insert element
he: הכנס אלמנט

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
he: זמין באמצעות סמל הפעולה "+" ותפריט ההקשר בלחיצה ימנית.

en: Available via "Layout" action icon.
he: זמין דרך סמל הפעולה "פריסה".

en: Disable WP REST API render
he: השבת את העיבוד של WP REST API

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
he: השתמש ב-AJAX במקום בקריאות ל-WP REST API לעיבוד אלמנטים.

en: Render dynamic data text on canvas
he: עיבוד טקסט נתונים דינמי על קנבס

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
he: אפשר לעבד את טקסט הנתונים הדינמי על בד הקנבס כדי לשפר את חוויית התצוגה המקדימה.

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
he: השבת שדות מותאמים אישית של WordPress בתפריט הנפתח

en: Disable for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
he: השבת לביצועים טובים יותר ב-Builder. שימוש בתגי נתונים דינמיים כמו {cf_my_wordpress_field} עדיין אפשרי.

en: Dropdown
he: רשימה נפתחת

en: Show dynamic data key in dropdown
he: הצג מפתח נתונים דינמי בתפריט הנפתח

en: Hide dynamic data label in dropdown
he: הסתר תווית נתונים דינמיים בתפריט הנפתח

en: Expand panel when dropdown is visible
he: הרחב את החלונית כאשר התפריט הנפתח גלוי

en: Disable emojis
he: כיבוי אימוג'י

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
he: הגדר לביצועים טובים יותר אם אינך משתמש באימוג'י באתר שלך.

en: Disable embed
he: כיבוי הטמעות

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
he: הגדר לביצועים טובים יותר אם אינך משתמש בהטמעות, כגון סרטוני יוטיוב, באתר שלך.

en: Disable Google Fonts
he: כיבוי פונטים גוגל

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
he: הגדר אם אינך משתמש בפונטים של גוגל או במידה והעלית פונטים גוגל כ”פונטים מותאמים".

en: Disable lazy loading
he: כיבוי טעינה עצלה

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
he: הגדר אם יש לך בעיות עם טעינה עצלה מובנית בבריקס.

en: Lazy load offset
he: קיזוז עומס עצלן

en: Disable jQuery migrate
he: כיבוי jQuery migrate

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
he: הגדר לביצועים טובים יותר אם אינך מפעיל שום קוד jQuery קודם לגרסה 1.9.

en: Cache query loops
he: לולאות שאילתות במטמון

en: Element ID & class
he: מזהה אלמנט ומחלקה

en: Add Element ID & class as needed
he: הוסף מזהה אלמנט ומחלקה לפי הצורך

en: Element ID & class gets added to every element by default.
he: מזהה אלמנט ומחלקה מתווספים לכל רכיב כברירת מחדל.

en: Disable class chaining
he: השבת את שרשרת הכיתה

en: Disable chaining element & global class
he: השבת את רכיב השרשור ומעמד גלובלי

en: CSS loading method
he: שיטת טעינת CSS

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
he: סגנונות ספציפיים לדף נטענים בשורה כברירת מחדל. בחר "קבצים חיצוניים" כדי לטעון את ה-CSS הנדרש בלבד וכדי לאפשר שמירת קבצים במטמון.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
he: הרשאות הכתיבה לספריית ההעלאות אינן מספיקות.

en: Inline styles (default)
he: סגנונות אינליין (ברירת מחדל)

en: External files
he: קבצים חיצוניים

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
he: לחץ על הכפתור מטה בכדי לחולל את כל קבצי ה-CSS הנדרשים.

en: CSS files processed
he: קבצי CSS עובדו

en: Webfont loading method
he: שיטת טעינת פונטים

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
he: פונטים אינטרנטיים (כגון פונטים גוגל) נטענים באמצעות stylesheets כברירת מחדל. בחר “טעינת גופנים״ כדי להימנע מ-FOUT (הבזק של טקסט לא מעוצב) על ידי הסתרת תוכן העמוד עד לסיום טעינת כל הפונטים.

en: Stylesheets (default)
he: ‫Stylesheets (ברירת מחדל)

en: Abobe fonts
he: גופני Adobe

en: Project ID
he: מזהה פרויקט

en: Sync fonts
he: סנכרון גופנים

en: How to get your Adobe fonts project ID
he: כיצד להשיג את מזהה פרויקט הגופנים של Adobe

en: Published Adobe fonts: %s
he: גופני Adobe שפורסמו: %s

en: Project not found.
he: הפרויקט לא נמצא.

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
he: גופנים מסונכרנים! ייתכן שיחלפו מספר דקות לסנכרן פרויקט גופנים שזה עתה פרסמת או עדכנת.

en: Unsplash API key
he: מפתח API של Unsplash

en: How to get your Unsplash API key
he: כיצד להשיג מפתח API של Unsplash

en: Google Maps API keys
he: מפתחות API של מפות גוגל

en: How to get your Google Maps API key
he: כיצד להשיג את מפתח API של מפות גוגל

en: Google reCAPTCHA v3 API Site key
he: מפתח API עבור Google reCAPTCHA v3

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
he: כיצד להשיג את מפתח Google reCAPTCHA v3 API לאתר שלך

en: Google reCAPTCHA v3 API Secret key
he: מפתח סודי של Google reCAPTCHA v3 API

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
he: כיצד להשיג מפתח סודי של Google reCAPTCHA v3 API

en: MailChimp API key
he: מפתח API של Mailchimp

en: How to get your MailChimp API key
he: כיצד להשיג מפתח API של MailChimp

en: Sendgrid API key
he: מפתח API של Sendgrid

en: How to get your SenGrid API key
he: כיצד ליצור מפתח API של Sengrid

en: Facebook App ID
he: מזהה אפליקציית פייסבוק

en: How to get your Facebook App ID
he: כיצד להשיג את מזהה האפליקציה שלך בפייסבוק

en: Any custom code below will load globally on all pages of your website. Wrap your scripts below in &lt;script&gt; tags.
he: כל קוד מותאם מטה ייטען באופן גלובלי בכל דפי האתר. עטוף את הסקריפטים שלך למטה בתגית &lt;script&gt;.

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
he: השתמש במערכת הבנייה כדי להוסיף קוד מותאם לעמוד ספציפי.

en: Inline styles (CSS) are added to the %s tag.
he: סגנונות אינליין (CSS) מתווספים לתג %s.

en: Header scripts
he: סקריפטים של הדר

en: Header scripts are added right before closing %s tag. Perfect for tracking scripts such as Google Analytics, etc.
he: סקריפטים של כותרות מתווספים ממש לפני סגירת התג %s. מושלם למעקב אחר סקריפטים כמו גוגל אנליטיקס וכו'.

en: Body (header) scripts
he: סקריפטים לגוף (כותרת).

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
he: סקריפטים לגוף מתווספים מיד לאחר פתיחת התג %s.

en: Body (footer) scripts
he: תסריטי גוף (כותרת תחתונה).

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
he: סקריפטים של כותרות תחתונה מתווספים ממש לפני סגירת התג %s.

en: Disable WooCommerce builder
he: השבת את מערכת הבנייה עבור WooCommerce

en: Products
he: מוצרים

en: Product badge "Sale"
he: תג מוצר "מכירה"

en: Percentage
he: אחוז

en: Product badge "New"
he: תג מוצר "חדש"

en: Show badge if product is less than .. days old.
he: הצג תג אם המוצר בן פחות מ… ימים.

en: Disable product gallery zoom
he: כיבוי הזום בגלריית המוצרים

en: Disable product gallery lightbox
he: כיבוי הלייטבוקס בגלריית המוצרים

en: Enable AJAX add to cart
he: אפשר הוספה של AJAX לסל

en: Make sure ticked "Enable AJAX add to cart buttons on archives" in WooCommerce > Settings > Products
he: ודא שסומן "הפעל את כפתורי הוספה לעגלה של AJAX בארכיונים" ב-WooCommerce > הגדרות > מוצרים

en: Save Settings
he: שמור שינויים

en: Reset Settings
he: איפוס ההגדרות

en: Missing sidebar name.
he: שם סרגל הצד החסר.

en: New sidebar created.
he: סרגל צד חדש נוצר.

en: Sidebar deleted.
he: סרגל הצד נמחק.

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
he: יצירה וניהול מספר בלתי מוגבל של סרגלי צד מותאמים. הוסף סרגלי צד במערכת הבנייה באמצעות האלמנט “סרגל צד”.

en: Create new sidebar
he: צור סרגל צד חדש

en: Sidebar name *
he: שם סרגל הצד *

en: Description
he: תיאור

en: Description (optional)
he: תיאור (אופציונלי)

en: Registered sidebars
he: סרגלי צד רשומים

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
he: עדיין לא נרשמו סרגלי צד מותאמים.

en: Delete this sidebar
he: מחק את סרגל הצד הזה

en: Do you really want to delete this sidebar?
he: האם באמת למחוק את סרגל הצד הזה?

en: Theme name
he: שם התבנית

en: Theme version
he: גרסת התבנית

en: Theme author
he: יוצר התבנית

en: Theme author URI
he: ‫URI מחבר התבנית

en: Theme is child theme
he: התבנית היא תבנית ילד

en: Parent theme name
he: שם תבנית-האם

en: Parent theme version
he: גרסת תבנית-אם

en: Parent theme URI
he: ‫URI תבנית הורה

en: Parent theme author URI
he: ‫URI של מחבר תבנית ההורה

en: Home URL
he: כתובת עמוד הבית

en: Site URL
he: כתובת האתר

en: REST API Prefix
he: קידומת של REST API

en: WP version
he: גרסת WP

en: WP debug
he: איתור באגים

en: WP language
he: שפת WP

en: WP multisite
he: ‫WP multisite

en: WP memory limit
he: מגבלת זכרון WP

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
he: ‫wp_memory_limit מומלץ: 64M (או יותר)

en: Server info
he: מידע על השרת

en: MySQL version
he: גרסת MySQL

en: PHP version
he: גרסת PHP

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
he: מינימום גרסת PHP להפעלת בריקס היא PHP 5.4

en: PHP post max size
he: גודל שידור PHP מקסימלי (post_max_size)

en: PHP execution time limit
he: מגבלת זמן ביצוע PHP

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
he: זמן הרצה מומלץ: 180 או יותר (max_execution_time)

en: PHP max input vars
he: קלט PHP מקסימלי (max_input_vars)

en: PHP safe mode
he: מצב בטוח של PHP

en: PHP memory limit
he: מגבלת זיכרון PHP

en: PHP max upload file size
he: גודל העלאת קובץ מקסימלי PHP

en: Recommended upload_max_filesize: 16M (or more)
he: גודל העלאת קובץ מומלץ: 16M או יותר (upload_max_filesize)

en: Theme Information
he: אודות התבנית

en: WordPress Environment
he: סביבת וורדפרס

en: Server Environment
he: סביבת שרת

en: Active Plugins
he: תוספים פעילים

en: Database
he: מסד נתונים

en: Accordion
he: אקורדיון

en: Expand first item
he: הרחב את הפריט הראשון

en: Independent toggle
he: מתג עצמאי

en: Transition
he: מעבר

en: Min. height
he: גובה מזערי

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: I am a so called subtitle.
he: אני כותרת משנית.

en: Content goes here ..
he: התוכן מגיע לכאן..

en: Behave Like Tabs
he: התנהג כמו טאבים

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
he: אפשר פתיחה וסגירת פריט מבלי לשנות את המצב של פריטים אחרים.

en: HTML tag
he: תג HTML

en: Icon typography
he: טיפוגרפיית האייקון

en: Icon expanded
he: האייקון הורחב

en: Icon expanded typography
he: טיפוגרפיית האייקון בהרחבה

en: Icon position
he: מיקום האייקון

en: Icon rotate in °
he: סיבוב האייקון במעלות

en: Icon rotation for expanded accordion.
he: סיבוב האייקון עבור אקורדיון פתוח.

en: Title typography
he: טיפוגרפיית הכותרת

en: Subtitle typography
he: טיפוגרפיית כותרת המשנה

en: Active typography
he: טיפוגרפיה פעילה

en: Active background
he: רקע פעיל

en: Active border
he: מסגרת פעיל

en: Content typography
he: טיפוגרפיית התוכן

en: Alert
he: התראה

en: I am an alert.
he: אני התראה.

en: Dismissable
he: ניתן לביטול

en: Anim. Typing
he: אנימציית הקלדה

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Strings
he: מחרוזות

en: Text block
he: בלוק טקסט

en: Type speed in ms
he: הקלד מהירות ms

en: Back speed in ms
he: מהירות לאחור ms

en: Start delay in ms
he: עיכוב התחלה ms

en: Back delay in ms
he: עיכוב חזרה ms

en: Cursor character
he: תו הסמן

en: Shuffle
he: ערבוב

en: Source
he: מקור

en: Custom title
he: כותרת מותאמת

en: Show artist
he: הצג אמן

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Preload
he: טעינה מקדימה

en: Metadata
he: נתוני META

en: Theme
he: תבנית

en: Border / Box Shadow
he: מסגרת / צל קופסא

en: Gradient / Overlay
he: מעבר / שכבת-על

en: Shape Dividers
he: הפרדות צורניות

en: Transform
he: טרנספורמציה

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Sizing
he: גודל

en: Min. width
he: רוחב מזערי

en: Max. width
he: רוחב מירבי

en: Set to "100vh" for full height.
he: הגדר "100vh" עבור גובה מלא.

en: Max. height
he: גובה מירבי

en: Positioning
he: מיקום

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
he: הגדר את הערך "Top" כדי להפוך את האלמנט הזה ל"דביק".

en: Misc
he: שונות

en: Display
he: הצג

en: Overflow
he: גלישה

en: Cursor
he: סמן

en: Link & status
he: קישור וסטטוס

en: Selection
he: בחירה

en: Drag & drop
he: גרירה ושחרור

en: Zoom
he: זום

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Flex
he: פלקס

en: Align self
he: יישר את עצמי

en: Flex grow
he: הרחבת פלקס

en: Flex shrink
he: כיווץ פלקס

en: Flex basis
he: בסיס הפלקס

en: Shape
he: צורה

en: Cloud
he: ענן

en: Drops
he: טיפות

en: Grid (Round)
he: גריד (עגול)

en: Grid (Square)
he: גריד (מרובע)

en: Round
he: מעוגל

en: Stroke
he: מסגרת

en: Stroke #2
he: מסגרת #2

en: Tilt
he: הטייה

en: Triangle
he: משולש

en: Triangle concave
he: משולש קעור

en: Triangle convex
he: משולש קמור

en: Triangle double
he: משולש כפול

en: Wave
he: גל

en: Waves
he: גלים

en: Wave brush
he: מברשת גל

en: Zigzag
he: זיגזג

en: Vertical - Cloud
he: אנכי - ענן

en: Vertical - Drops
he: אנכי - טיפות

en: Vertical - Pixels
he: אנכי - פיקסלים

en: Vertical - Stroke
he: אנכי - מסגרת

en: Vertical - Stroke #2
he: אנכי - מסגרת #2

en: Vertical - Tilt
he: אנכי - הטייה

en: Vertical - Triangle
he: אנכי - משולש

en: Vertical - Triangle double
he: אנכי - משולש כפול

en: Vertical - Wave
he: אנכי - גל

en: Vertical - Waves
he: אנכי - גלים

en: Vertical - Wave brush
he: אנכית - מברשת גל

en: Vertical - Zigzag
he: אנכי - זיגזג

en: Select shape
he: בחר צורה

en: Fill color
he: צבע מילוי

en: Front
he: קדמי

en: Flip horizontal
he: היפוך אופקי

en: Flip vertical
he: היפוך אנכי

en: Rotate
he: סיבוב

en: Horizontal align
he: יישור אופקי

en: Vertical align
he: יישור אנכי

en: Learn more about CSS transform
he: למידע נוסף על טרנספורמציית CSS

en: Transform origin
he: מקור הטרנספורמציה

en: Learn more about CSS transform-origin
he: למידע נוסף על CSS transform-origin

en: CSS Filters
he: פילטרים CSS

en: Learn more about CSS filters
he: למידע נוסף על פילטרים CSS

en: CSS transition
he: מעבר CSS

en: Learn more about CSS transitions
he: למידע נוסף על מעברי CSS

en: Use "root" to target the element wrapper: root { background: blue }
he: השתמש ב-"root" כדי להתמקד על מעטפת האלמנט: root { background: blue }

en: CSS classes
he: קלאסים CSS

en: Separated by space. Without class dot.
he: מופרדים ברווח. בלי נקודה לפני שם הקלאס.

en: CSS ID
he: מזהה CSS

en: No spaces. No pound (#) sign.
he: ללא רווחים. ללא סימן סולמית (#).

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
he: ‫%s יתווסף לצומת ה-HTML הרלוונטי ביותר.

en: Custom attributes
he: מאפיינים מותאמים

en: Entry animation
he: אנימציית כניסה

en: Very slow
he: איטי מאוד

en: Slow
he: איטי

en: Fast
he: מהיר

en: Very fast
he: מהר מאוד

en: Precedes "Link Image" setting.
he: לפני ההגדרה "תמונת קישור".

en: Alignment
he: יישור

en: Middle left
he: שמאל אמצע

en: Middle center
he: מרכז אמצע

en: Middle right
he: ימין אמצע

en: Show on hover
he: להציג בריחוף עכבר

en: Always shows in builder for editing.
he: תמיד זמין לעריכה במערכת הבנייה.

en: Fade in animation
he: אנימציית Fade In

en: Fade in up
he: דעיכה למעלה

en: Fade in right
he: ‫Fade In ימינה

en: Fade in down
he: ‫Fade In למטה

en: Fade in left
he: ‫Fade In שמאלה

en: Zoom in
he: זום פנימה

en: Zoom out
he: זום החוצה

en: Inner background color
he: צבע רקע פנימי

en: Image ratio
he: יחס התמונה

en: Initial slide
he: סלייד ראשוני

en: Items to show
he: פריטים להצגה

en: Items to scroll
he: פריטים לגלילה

en: Cube
he: קוביה

en: Coverflow
he: שקופיות כיסוי

en: Flip
he: היפוך

en: "Fade", "Cube", and "Flip" require "Items To Show" set to 1.
he: “עימעום”, “קוביה” ו“היפוך” דורשים שה“פריטים לתצוגה” יוגדר ל-1.

en: Center mode
he: מצב מירכוז

en: Disable lazy load
he: כיבוי טעינה עצלה

en: Adaptive height
he: גובה אדפטיבי

en: Pause on hover
he: השהה בעת ריחוף

en: Stop on last slide
he: עצור בסלייד האחרון

en: No effect with loop enabled
he: אין השפעה אם הלולאה מופעלת

en: Autoplay delay in ms
he: עיכוב הפעלה אוטומטית ב-ms

en: Animation speed in ms
he: מהירות אנימציה ב-ms

en: Show arrows
he: הצג חצים

en: Prev arrow
he: חץ קודם

en: Next arrow
he: חץ הבא

en: Show dots
he: הצג נקודות

en: Dynamic dots
he: נקודות דינמיות

en: Active color
he: צבע פעיל

en: Use query loop
he: השתמש בלולאת שאילתה

en: Button
he: כפתור

en: I am a button
he: אני כפתור

en: Circle
he: עיגול

en: Outline
he: קו מתאר

en: Link type
he: סוג קישור

en: Gap
he: מרווח

en: Fields
he: שדות

en: Hide image
he: הסתר תמונה

en: Link to lightbox
he: קישור ללייטבוקס

en: Lightbox
he: לייטבוקס

en: No image selected.
he: לא נבחרה תמונה.

en: Code
he: קוד

en: Render without wrapper
he: עיבוד ללא עטיפה

en: You can manage code execution permissions under: Bricks > Settings > Builder Access > Code Execution
he: ניתן לנהל הרשאות להרצת קוד תחת: בריקס > הגדרות > גישת מערכת בנייה > הרצת קוד

en: The code above will be executed on your site! Proceed with care and use only trusted code that you deem safe.
he: הקוד מעלה יורץ באתר! המשך בזהירות והשתמש רק בקוד אמין ובטוח.

en: Important: The code above will run on your site! Only add code that you consider safe. Especially when executing PHP & JS code.
he: חשוב: הקוד למעלה יפעל באתר שלך! הוסף רק קוד שאתה מחשיב בטוח. במיוחד בעת ביצוע קוד PHP ו-JS.

en: Auto detect
he: זיהוי אוטומטי

en: Set language if auto detect fails (e.g. "css").
he: הגדר שפה במידה והזיהוי האוטומטי נכשל (למשל "css").

en: Code execution not allowed.
he: הרצת קוד אסורה.

en: Code is not executed as it contains the following disallowed keyword
he: הקוד לא הורץ מכיוון שהוא מכיל את מילת המפתח האסורה הבאה

en: Grid item
he: פריט רשת

en: Grid column
he: עמודת רשת

en: Grid row
he: שורת רשת

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
he: יש לוודא שאין אלמנטים עם קישורים בתוך הקונטיינר המקושר (קישורים מקוננים).

en: link
he: קישור

en: Custom tag
he: תג מותאם

en: Grid template columns
he: עמודות תבנית רשת

en: Grid template rows
he: שורות תבנית רשת

en: Grid auto columns
he: עמודות אוטומטיות ברשת

en: Grid auto rows
he: שורות אוטומטיות ברשת

en: Grid auto flow
he: זרימה אוטומטית של רשת

en: Justify items
he: להצדיק פריטים

en: Align content
he: יישר תוכן

en: Flex wrap
he: מעטפת הפלקס

en: Column gap
he: ריווח עמודות

en: Row gap
he: מרווח שורות

en: Countdown
he: ספירה לאחור

en: Date Reached
he: התאריך הגיע

en: Hide
he: הסתר

en: Custom text
he: טקסט מותאם

en: Format
he: פורמט

en: Lowercase removes leading zeros
he: אותיות קטנות מסירות אפסים מובילים

en: Counter
he: מונה

en: Count from
he: לספור מ

en: Count to
he: לספור עד

en: Animation in ms
he: אנימציה ב-ms

en: Thousand separator
he: מפריד אלפים

en: Divider
he: קו מפריד

en: Facebook Page
he: עמוד בפייסבוק

en: Facebook page URL
he: קישור לדף הפייסבוק

en: Min. height is 70.
he: מינימום גובה הינו 70.

en: Enter width between 180 and 500.
he: הזן רוחב בין 180 ל-500.

en: Tabs
he: טאבים

en: Timeline
he: ציר זמן

en: Events
he: אירועים

en: Messages
he: הודעות

en: Hide cover
he: הסתר כריכה

en: Show friends' photos
he: הצג תמונות של חברים

en: Hide CTA button
he: הסתר כפתור CTA

en: Small header
he: כותרת קטנה

en: Form
he: טופס

en: Submit button
he: כפתור שליחה

en: Email
he: אימייל

en: Redirect
he: הפניה

en: User Registration
he: רישום משתמש

en: User Login
he: כניסת משתמש

en: Spam protection
he: הגנה מפני דואר זבל

en: Form Field
he: שדה טופס

en: Textarea
he: איזור כיתוב

en: Tel
he: טל׳

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Radio
he: רדיו

en: File upload
he: העלאת קובץ

en: Password
he: סיסמה

en: Datepicker
he: בורר תאריכים

en: Min
he: מינימום

en: Max
he: מקסימום

en: Placeholder
he: ממלא מקום

en: max. files
he: מקסימום קבצים

en: Max. size
he: גודל מקסימלי

en: Allowed file types
he: קבצים בפורמט

en: Enable time
he: אפשר זמן

en: Min. time
he: מינימום זמן

en: Max. time
he: זמן מקסימלי

en: Required
he: נדרש

en: Options (one per line)
he: אפשרויות (אחת בשורה)

en: Your Name
he: השם שלך

en: Your Email
he: האימייל שלך

en: Message
he: הודעה

en: Your Message
he: ההודעה שלך

en: Show required asterisk
he: הצג כוכבית לשדות חובה

en: Show labels
he: הצג תוויות

en: Label typography
he: טיפוגרפיהית התווית

en: Placeholder typography
he: טיפוגרפיית מציין המקום

en: Actions after successful form submit
he: פעולות לאחר שליחת הטופס

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
he: בחר את הפעולות שברצונך לבצע לאחר שהטופס נשלח בהצלחה.

en: You did not select any action(s). So when this form it submitted nothing happens.
he: לא בחרת פעולה ולכן לא תתבצע אף פעולה לאחר שליחת הטופס.

en: Success message
he: הודעת הצלחה

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
he: ההודעה נשלחה בהצלחה. נחזור אליך בהקדם האפשרי.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
he: השתמש בכל ערך של שדה טופס דרך המזהה שלו כך: {{form_field}}. החלף את "form_field" במזהה השדה בפועל.

en: Send to email address
he: שלח לכתובת המייל

en: Admin email
he: אימייל אדמין

en: Custom email address
he: כתובת אימייל מותאמת

en: Send to custom email address
he: שלח לכתובת אימייל מותאמת

en: Accepts multiple addresses separated by comma
he: מקבל מספר כתובות מופרדות בפסיק

en: BCC email address
he: כתובת אימייל להעתק מוסתר (BCC)

en: From email address
he: מאת כתובת אימייל

en: From name
he: שם השולח

en: Reply to email address
he: אימייל לשליחת תגובה

en: Default: Email submitted via form.
he: ברירת מחדל: האימייל שנשלח באמצעות הטופס.

en: Email content
he: תוכן האימייל

en: Use field IDs to personalize your message.
he: השתמש במזהי שדות כדי להתאים את ההודעה שלך.

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
he: השליחה נכשלה. טען מחדש את הדף ונסה לשלוח את הטופס שוב.

en: HTML email
he: אימייל HTML

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
he: ההפנייה מופעלת רק לאחר שליחה מוצלחת של הטופס.

en: Redirect to admin area
he: הפנייה לאזור הניהול

en: Custom redirect URL
he: הפנייה לקישור מותאם

en: Redirect after (ms)
he: הפנייה לאחר (ms)

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
he: דרוש מפתח API של Mailchimp! הוסף מפתח בלוח הבקרה תחת: %s

en: Double opt-in
he: אימות כפול

en: Select list
he: בחר רשימה

en: Groups
he: קבוצות

en: Select group(s)
he: בחר קבוצות

en: Email field *
he: שדה אימייל *

en: Select email field
he: בחר שדה אימייל

en: First name
he: שם פרטי

en: Select first name field
he: בחר שדה שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Select last name field
he: בחר שדה שם משפחה

en: Pending message
he: הודעה בהמתנה

en: Please check your email to confirm your subscription.
he: בדוק אימייל לאישור המנוי.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
he: סליחה, אבל לא ניתן ליצור עבורך מנוי.

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
he: נדרש מפתח API של Sendgrid! הוסף מפתח בלוח הבקרה תחת: %s

en: First name field
he: שדה שם פרטי

en: Last name field
he: שדה שם משפחה

en: Login field *
he: שדה התחברות *

en: Select login field
he: בחר שדה התחברות

en: Password field
he: שדה סיסמה

en: Select password field
he: בחר שדה סיסמה

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
he: מוגדרת אוטומטית אם לא נדרשת/נקבעת סיסמה.

en: Password min. length
he: אורך סיסמה מינימאלי

en: User name field
he: שדה שם משתמש

en: Select user name field
he: בחר שדה שם משתמש

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
he: מוגדר אוטומטית אם הטופס דורש רק כתובת אימייל לרישום.

en: Auto log in user
he: כניסה אוטומטית למשתמש

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
he: חבר את המשתמש לאחר רישום מוצלח. טיפ: הגדר את הפעולה ל”הפנייה” כדי להפנות את המשתמש לאזור החשבון/ניהול.

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
he: נדרש מפתח API של Google reCAPTCHA! הוסף מפתח בלוח הבקרה תחת: %s

en: Enable reCAPTCHA
he: הפעל reCAPTCHA

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
he: הקובץ %s לא התקבל. חריגה ממגבלת הקבצים.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
he: הקובץ %s לא התקבל. חריגה ממגבלת הגודל.

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
he: ‫Google reCaptcha: מפתח אתר לא חוקי.

en: Heading
he: כותרת

en: separator
he: מפריד

en: I am a heading
he: אני כותרת

en: Here goes my heading ..
he: כאן תבוא הכותרת…

en: Hero
he: גיבור

en: Lead
he: ליד

en: Link to
he: קישור אל

en: Separator
he: מפריד

en: Both
he: שניהם

en: HTML
he: ‫HTML

en: Raw HTML
he: ‫HTML גולמי

en: Icon Box
he: תיבת אייקון

en: Heading typography
he: טיפוגרפיה לכותרת

en: Body typography
he: טיפוגרפיית הטקסט

en: Image Gallery
he: גלריית תמונות

en: Image height
he: גובה התמונה

en: Precedes image ratio setting.
he: לפני הגדרת יחס תמונה.

en: Columns
he: עמודות

en: Attachment Page
he: עמוד צירוף קבצים

en: Media File
he: קובץ מדיה

en: Custom URL
he: ‏URL מותאם

en: Lightbox image size
he: גודל תמונת לייטבוקס

en: Full
he: מלא

en: Custom links
he: קישורים מותאמים

en: Custom link
he: קישור מותאם

en: Caption
he: כיתוב

en: Object fit
he: התאמה לאובייקט

en: Scale down
he: הקטנה

en: Object position
he: מיקום האובייקט

en: Custom alt text
he: טקסט חלופי מותאם

en: No caption
he: ללא כותרת

en: Caption Type
he: סוג הכיתוב

en: Custom caption
he: כיתוב מותאם

en: Here goes your caption ...
he: כאן יבוא הכיתוב…

en: Loading
he: טוען

en: Link To
he: קישור אל

en: Other (URL)
he: אחר (קישור)

en: Image overlay
he: שכבת כיסוי לתמונה

en: Disable icon
he: כיבוי אייקון

en: Icon background color
he: צבע רקע לאייקון

en: Icon border
he: מסגרת לאייקון

en: Icon box shadow
he: צל לתיבת האייקון

en: Icon height
he: גובה האייקון

en: Icon width
he: רוחב האייקון

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
he: מזהה תמונה (%s) אינו קיים יותר. בחר תמונה אחרת.

en: Items
he: פריטים

en: List item
he: פריט רשימה

en: Highlight
he: הדגשה

en: Meta
he: ‫Meta

en: List items
he: רשימת פריטים

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Highlight label
he: הדגשת תווית

en: List item #1
he: פריט רשימה #1

en: List item #2
he: פריט רשימה #2

en: Odd background
he: רקע אי-זוגי

en: Even background
he: רקע זוגי

en: Auto width
he: רוחב אוטומטי

en: Text color
he: צבע טקסט

en: After title
he: שנה כותרת

en: Heading 2 (h2)
he: כותרת 2 (h2)

en: Heading 3 (h3)
he: כותרת 3 (h3)

en: Heading 4 (h4)
he: כותרת 4 (h4)

en: Heading 5 (h5)
he: כותרת 5 (h5)

en: Heading 6 (h6)
he: כותרת 6 (h6)

en: Disable
he: כיבוי

en: Logo
he: לוגו

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
he: מינימום גודל: פי שניים מהערך המוגדר לגובה הלוגו / רוחב הלוגו לתצוגה מיטבית במכשירי רטינה.

en: Logo inverse
he: לוגו מהופך

en: Use for sticky scrolling header etc.
he: השתמש עבור הדר דביק וכו '.

en: Used if logo image isn't set or available.
he: משמש אם תמונת הלוגו אינה מוגדרת או זמינה.

en: Site Address
he: כתובת האתר

en: Map
he: מפה

en: Addresses
he: כתובות

en: Markers
he: סמנים

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
he: הזן את קו הרוחב/קו האורך בעת שימוש במספר סמנים.

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Address
he: כתובת

en: Berlin, Germany
he: ברלין, גרמניה

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
he: חלופה לשדות קו רוחב/קו אורך

en: Infobox
he: תיבת מידע

en: Infobox appears on map marker click.
he: תיבת המידע מופיעה בלחיצה על הסמן במפה.

en: Info Images
he: תמונות מידע

en: Get free marker icons from icons8.com
he: אייקונים חינמיים לסמן באתר icons8.com

en: Marker height in px
he: גובה הסמן בפיקסלים

en: Marker width in px
he: רוחב הסמן בפיקסלים

en: Active marker
he: סמן פעיל

en: Active marker height in px
he: גובה סמן פעיל בפיקסלים

en: Active marker width in px
he: רוחב סמן פעיל בפיקסלים

en: Zoom level
he: רמת הזום

en: Map type
he: סוג מפה

en: Satellite
he: לוויין

en: Hybrid
he: היברידי

en: Terrain
he: תוואי שטח

en: Map style
he: סגנון המפה

en: Custom map style
he: סגנון מפה מותאם

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
he: העתק והדבק קוד מאחת המפות ב-%s

en: Draggable
he: בר גרירה

en: Fullscreen Control
he: שליטה במסך מלא

en: Map Type Control
he: סוג פקדי מפה

en: Street View Control
he: בקרת תצוגת רחוב

en: Disable Default UI
he: כיבוי ממשק המשתמש ברירת המחדל

en: Zoom Control
he: בקרת זום

en: Nav Menu
he: תפריט ניווט

en: Top level menu
he: תפריט רמה עליונה

en: Sub menu
he: תפריט משנה

en: Mobile menu
he: תפריט ניווט למובייל

en: Select nav menu
he: בחר תפריט ניווט

en: Manage my menus in WordPress.
he: ניהול התפריטים בוורדפרס.

en: Always
he: תמיד

en: Never
he: לעולם לא

en: Hide mobile menu toggle
he: הסתר את בורר התפריט לנייד

en: Show mobile menu toggle
he: הצגת בורר תפריט לנייד

en: Shows if item has a sub menu.
he: מראה אם לפריט יש תפריט משנה.

en: Icon margin
he: שולי האייקון

en: Fade in
he: דעיכה

en: Background filters
he: פילטרים רקע

en: Close icon
he: אייקון סגירה

en: Always shows in builder for you to style.
he: תמיד זמין במערכת הבנייה בכדי לאפשר לסגנן.

en: Hamburger toggle
he: בורר המבורגר

en: Toggle width
he: בורר רוחב

en: Hide close
he: הסתרת כפתור סגירה

en: Color close
he: צבע סגירה

en: Close position
he: מיקום כפתור סגירה

en: No nav menu found.
he: לא נמצא תפריט ניווט.

en: Current
he: נוכחי

en: Icons
he: אייקונים

en: Previous Icon
he: אייקון קודם

en: Next Icon
he: אייקון הבא

en: End Size
he: גודל סיום

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
he: כמות מספרים להצגה בההתחלה ובסיום של הרשימה.

en: Mid Size
he: גודל בינוני

en: How many numbers on either side of the current page.
he: כמות המספרים משני צדי העמוד הנוכחי.

en: Enable AJAX
he: הפעל את AJAX

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
he: נווט בין דפי השאילתות השונים מבלי לטעון מחדש את הדף.

en: The query element doesn't exist.
he: אלמנט השאילתה לא קיים.

en: This query type doesn't support pagination.
he: סוג שאילתה זה אינו תומך בעימוד.

en: No pagination on singular posts/pages.
he: אין עימוד בפוסטים/עמודים בודדים.

en: Pie Chart
he: דיאגרמת עוגה

en: Chart size in px
he: גודל התרשים בפיקסלים

en: Line width in px
he: רוחב הקו בפיקסלים

en: Line cap
he: צורת סיום הקו

en: Butt
he: קַת

en: Percent
he: אחוז

en: Bar color
he: צבע הבר

en: Track color
he: צבע המסלול

en: Scale length in px
he: אורך קנה המידה בפיקסלים

en: Scale color
he: צבע קנה המידה

en: Avatar
he: אווטאר

en: Bio
he: ביוגרפיה

en: posts
he: פוסטים

en: Show avatar
he: הצג אווטאר

en: Avatar size
he: גודל האווטאר

en: Avatar position
he: מיקום האווטאר

en: Avatar border
he: מסגרת האווטאר

en: Avatar box shadow
he: צל קופסת האווטאר

en: Show name
he: הצג שם

en: Show website
he: הצג אתר

en: Show bio
he: הצג ביוגרפיה

en: Show link to author posts
he: הצג קישור לפוסטים של המחבר

en: All author posts
he: כל הפוסטים של המחבר

en: Comments
he: תגובות

en: Comment
he: תגובה

en: Author typography
he: טיפוגרפיית המחבר

en: Meta typography
he: טיפוגרפיית Meta

en: Show form title
he: הצג את כותרת הטופס

en: Form title
he: כותרת הטופס

en: Leave your comment
he: השאר את התגובה

en: Show label
he: הצג תווית

en: Field background
he: רקע השדה

en: Field border
he: מסגרת השדה

en: Field typography
he: טיפוגרפיית השדה

en: Submit Comment
he: שלח תגובה

en: Password required.
he: נדרשת סיסמה.

en: Comments are disabled.
he: תגובות כבויות.

en: 1 comment | %1$s comments
he[0]: תגובה 1

en: Comment navigation
he: ניווט תגובות

en: Older Comments
he: תגובות ישנות יותר

en: Newer Comments
he: תגובות חדשות יותר

en: Reply
he: השב

en: Comments are closed.
he: תגובות נעולות.

en: Website
he: אתר

en: (Cancel Reply)
he: (ביטול תגובה)

en: Leave the first comment
he: השאר את התגובה הראשונה

en: Post Content
he: תוכן הפוסט

en: Edit WordPress content (WP admin).
he: עריכת תוכן וורדפרס (WP Admin).

en: Data source
he: מקור מידע

en: No WordPress added content found.
he: לא נמצא תוכן נוסף בוורדפרס.

en: Pages:
he: עמודים:

en: For better preview select content to show.
he: לתצוגה מקדימה טובה יותר בחר תוכן להצגה.

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
he: עבור אל: הגדרות > הגדרות טמפלייט > אכלוס תוכן

en: No Bricks data found.
he: לא נמצאו נתוני בריקס.

en: Excerpt
he: תקציר

en: Learn more on wordpress.org
he: למד עוד באתר wordpress.org

en: More text
he: עוד טקסט

en: Keep formatting
he: תמשיך לעצב

en: No excerpt found.
he: לא נמצא תקציר.

en: Meta Data
he: נתוני Meta

en: Separator color
he: צבע המפריד

en: No meta data selected.
he: לא נבחרו נתוני Meta.

en: Post Navigation
he: ניווט פוסטים

en: Max. post width
he: מקסימום רוחב פוסט

en: In same term
he: באותו מונח

en: Posts should be in a same taxonomy term.
he: על הפוסטים להיות באותו מונח טקסונומיה.

en: Excluded terms
he: תנאים שלא נכללו

en: Prev label
he: התווית הקודמת

en: Previous post
he: הפוסט הקודם

en: Next label
he: התווית הבאה

en: Next post
he: הפוסט הבא

en: Title tag
he: תג כותרת

en: Show image
he: הצג תמונה

en: No previous or next posts found..
he: לא נמצאו פוסטים קודמים או הבאים…

en: Post navigation
he: ניווט פוסטים

en: Social Sharing
he: שיתוף חברתי

en: Share via
he: שיתוף באמצעות

en: Service
he: שירות

en: Use brand colors
he: השתמש בצבעי המותג

en: No sharing option selected.
he: לא נבחרה אפשרות שיתוף.

en: Share on %s
he: שתף ב-%s

en: Share via email
he: שיתוף באמצעות אימייל

en: This post has no %s terms.
he: לפוסט הזה אין מונחים של %s.

en: Post Title
he: כותרת הפוסט

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
he: עריכת כותרת: הגדרות > הגדרות עמוד > SEO

en: Prefix block
he: בלוק קידומת

en: Suffix block
he: בלוק סיומת

en: Link to post
he: קישור לפוסט

en: Add context
he: הוסף הקשר

en: Add context to title on archive/search templates.
he: הוסף הקשר לכותרת בטמפלייט ארכיון/חיפוש.

en: Filter
he: פילטר

en: First post full width
he: פוסט ראשון ברוחב מלא

en: Disable image
he: השבת תמונה

en: Link image
he: תמונת קישור

en: Alternate images
he: תמונות חלופיות

en: Image position
he: מיקום התמונה

en: Image width
he: רוחב התמונה

en: Grid image ratio
he: יחס תמונה בגריד

en: Precedes image height setting.
he: לפני הגדרת גובה התמונה.

en: Background active
he: רקע פעיל

en: Typography active
he: טיפוגרפיה פעילה

en: Show
he: הצג

en: Pricing Tables
he: טבלאות מחירים

en: Pricing table
he: טבלת מחירים

en: Show under
he: הצג מתחת

en: Tab 1
he: טאב 1

en: Tab 2
he: טאב 2

en: Table background
he: רקע הטבלה

en: Table border
he: מסגרת הטבלה

en: Table box shadow
he: צל תיבת הטבלה

en: Pricing
he: תמחור

en: Price prefix
he: קידומת המחיר

en: Price
he: מחיר

en: Price suffix
he: סיומת המחיר

en: Price meta
he: תגיות Meta למחיר

en: Price typography
he: טיפוגרפיית המחיר

en: Original price
he: מחיר מקורי

en: Original price typography
he: טיפוגרפיית מחיר מקורית

en: One feature per line
he: תכונה אחת בכל שורה

en: Icon color
he: צבע האייקון

en: Icon size
he: גודל האייקון

en: Button text
he: טקסט הכפתור

en: Additional info
he: פרטים נוספים

en: Ribbon
he: סרט

en: Subtitle goes here
he: באן תבוא תת הכותרת

en: per month
he: לחודש

en: Unlimited websites
he: אתרים ללא הגבלה

en: 20GB web space
he: שטח איחסון של 20GB

en: SSL certificate
he: תעודת SSL

en: Align tables
he: יישר טבלאות

en: Show tabs
he: הצג טאבים

en: Tab 1 label
he: תווית טאב 1

en: Monthly
he: חודשי

en: Tab 2 label
he: תווית טאב 2

en: Yearly
he: שנתי

en: Default tab
he: טאב ברירת מחדל

en: Tab
he: טאב

en: Active box shadow
he: צל הקופסא הפעילה

en: Progress Bar
he: סרגל התקדמות

en: Bar
he: סרגל

en: Web design
he: עיצוב אתרים

en: SEO
he: ‫SEO

en: Show percentage
he: הצג אחוזים

en: Bar background color
he: צבע רקע הסרגל

en: Bar border
he: מסגרת הסרגל

en: Percentage typography
he: טיפוגרפיית האחוזים

en: Related Posts
he: פוסטים קשורים

en: Max. related posts
he: מקסימום פוסטים קשורים

en: Common taxonomies
he: טקסונומיות נפוצות

en: Taxonomies related posts must have in common.
he: לפוסטים מקושרים לטקסונומיות חייב להיות משותף.

en: Posts per row
he: מספר פוסטים בשורה

en: Overlay content
he: תוכן שכבת הכיסוי

en: Horizontal alignment
he: יישור אופקי

en: This post has no related posts.
he: לפוסט הזה אין פוסטים מקושרים.

en: Search type
he: סוג החיפוש

en: Input
he: קלט

en: Search ...
he: חיפוש ...

en: Placeholder color
he: צבע מציין המקום

en: Click on search icon opens search overlay.
he: לחיצה על סמל החיפוש תפתח שכבת חיפוש.

en: Icon background
he: רקע האייקון

en: Search Overlay
he: שכבת כיסוי לחיפוש

en: Disabled in builder.
he: מושבת במערכת הבנייה.

en: Search site
he: חיפוש באתר

en: Background Overlay
he: שכבת כיסוי לרקע

en: No shortcode provided.
he: לא סופק שורטקוד.

en: Template has not been published.
he: התבנית לא פורסמה.

en: Shortcode content is empty
he: תוכן קוד קצר ריק

en: The active theme has no sidebars defined.
he: לתבנית הפעילה לא מוגדרים סרגלי צד.

en: Widget margin
he: שוליים חיצוניים לווידג׳ט

en: Search background color
he: צבע הרקע לחיפוש

en: Search border
he: מסגרת החיפוש

en: No sidebar selected.
he: לא נבחר סרגל צד.

en: Selected sidebar has no active widgets.
he: לסרגל הצד שנבחר אין ווידג'טים פעילים.

en: Options
he: אפשרויות

en: Options type
he: סוג אפשרויות

en: Custom options
he: אפשרויות מותאמות אישית

en: Provide your own options in JSON format
he: ספק אפשרויות משלך בפורמט JSON

en: Keyboard
he: מקלדת

en: Off
he: כבוי

en: Focused
he: מְרוּכָּז

en: Global
he: גלובלי

en: Start index
he: התחל אינדקס

en: Speed in ms
he: מהירות ב-ms

en: Auto height
he: גובה אוטומטי

en: Pause on focus
he: השהה בפוקוס

en: Interval in ms
he: מרווח ב-ms

en: Rewind
he: חזרה לאחור

en: Rewind by drag
he: הרצה אחורה על ידי גרירה

en: Align horizontal
he: יישר אופקי

en: Align vertical
he: יישר אנכי

en: Title Tag
he: תגית הכותרת

en: Button style
he: סגנון הכפתור

en: Customize in "Settings" group.
he: התאם בקבוצה "הגדרות".

en: Button size
he: גודל הכפתור

en: Button width
he: רוחב כפתור

en: Button link
he: קישור הכפתור

en: Button background
he: רקע הכפתור

en: Button border
he: מסגרת הכפתור

en: Button box shadow
he: צל הכפתור

en: Button typography
he: טיפוגרפיית הכפתור

en: I am a slide
he: אני סלייד

en: Click me
he: הקלק עליי

en: Just another slide
he: סתם עוד סלייד

en: More content to come ..
he: תוכן נוסף יבוא בהמשך…

en: Title margin
he: שוליים חיצוניים לכותרת

en: Content width
he: רוחב תוכן

en: Content background
he: רקע התוכן

en: Content margin
he: שוליים חיצוניים לתוכן

en: Content padding
he: מרווח בין התוכן למסגרת

en: Content align horizontal
he: יישור אופקי לתוכן

en: Content align vertical
he: יישור אנכי לתוכן

en: Content text align
he: יישור טקסט התוכן

en: Icon List
he: רשימת אייקונים

en: No social icon added.
he: לא נוסף אייקון חברתי.

en: Tab menu
he: תפריט כרטיסיות

en: Pane
he: שִׁמשָׁה

en: Team Members
he: חברי צוות

en: Team members
he: חברי צוות

en: Team member
he: חבר צוות

en: Description typography
he: טיפוגרפיית התיאור

en: Random order
he: סדר אקראי

en: Image align
he: יישור התמונה

en: Image border
he: מסגרת התמונה

en: Image box shadow
he: צל תיבת התמונה

en: Basic Text
he: טקסט בסיסי

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
he: כאן יבוא הטקסט… בחר כל חלק מהטקסט כדי להציג את סרגל הכלים לעריכת הטקסט.

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
he: בחר טקסט על הקנבס כדי לעצב אותו. כדי להוסיף כותרות, פסקאות ותמונות, השתמש באלמנט "טקסט עשיר".

en: Rich Text
he: טקסט עשיר

en: File URL
he: לינק לקובץ

en: Iframe title
he: כותרת Iframe

en: YouTube video ID
he: מזהה סרטון יוטיוב

en: Controls
he: פקדים

en: Mute
he: השתק

en: Show related videos
he: הצג סרטונים קשורים

en: Vimeo video ID
he: מזהה וידאו של וימאו

en: Byline
he: שורת מחבר

en: User portrait
he: תמונת המשתמש

en: Video file URL
he: לינק לקובץ וידאו

en: Play inline
he: נגן בתוך השורה

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
he: הגדר פקדי נגן וידאו בודדים תחת: הגדרות > סגנונות תבנית > אלמנט - וידאו

en: No YouTube ID provided.
he: לא סופק מזהה יוטיוב.

en: No Vimeo ID provided.
he: לא סופק מזהה וימאו.

en: Widget
he: ווידג'ט

en: Archives
he: ארכיונים

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Categories
he: קטגוריות

en: Pages
he: עמודים

en: Recent comments
he: תגובות אחרונות

en: Recent posts
he: פוסטים אחרונים

en: Tag cloud
he: ענן תגיות

en: Show count
he: הצג ספירה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Page title
he: כותרת העמוד

en: Page date
he: תאריך העמוד

en: Page modified
he: הדף נערך

en: Page order
he: סדר דפים

en: Page ID
he: מזהה דף

en: Number of comments
he: מספר תגובות

en: Number of posts
he: מספר פוסטים

en: Show featured image
he: להציג תמונה ראשית

en: Featured image sizes
he: גדלים מומלצים לתמונה הראשית

en: Featured image width
he: רוחב התמונה הראשית

en: auto
he: אוטומטי

en: I.e.: 200px / 50% etc.
he: כלומר: 200px / 50% וכולי.

en: Featured image height
he: גובה התמונה הראשית

en: Post title typography
he: טיפוגרפיית כותרת הפוסט

en: Post meta typography
he: טיפוגרפיית Meta לפוסט

en: Heading 3
he: כותרת 3

en: Title border
he: מסגרת הכותרת

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
he: בריקס %1$s על %2$s

en: No WordPress widget type selected.
he: לא נבחר סוג ווידג'ט של וורדפרס.

en: One Page Navigation
he: ניווט עמוד בודד

en: Social media
he: מדיה חברתית

en: Disable header
he: כיבוי הכותרת

en: Disable footer
he: כיבוי הפוטר

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
he: מוצג בקישור. אותיות קטנות בלבד. השתמש במקפים במקום ברווחים.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
he: מוצג בתוצאות החיפוש, ברשתות החברתיות, ובדפדפן האינטרנט. מומלץ: 60 תווים לכל היותר.

en: Save new title/permalink
he: שמור כותרת חדשה/קישור קבוע

en: Document title
he: כותרת המסמך

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
he: למטרת SEO חזיתית בלבד. לא מחליפים את כותרת הפוסט. מומלץ: מקסימום. 60 תווים.

en: Meta description
he: תיאור Meta

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
he: טקסט המתאר עמוד זה. מוצג בתוצאות מנוע החיפוש. מומלץ: 50 - 300 תווים.

en: Meta keywords
he: ‫Meta מילות מפתח

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
he: הפרד מילות מפתח בפסיק. עוזר למנועי החיפוש לקבוע את נושא העמוד.

en: Meta robots
he: ‫Meta רובוטים

en: More about meta robots directives.
he: עוד על הנחיות Meta רובוטים.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
he: התאם פרטים לשיתוף לינק זה במדיה החברתית.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
he: אורך מומלץ: 95 תווים או פחות. ברירת מחדל: כותרת הפוסט/העמוד.

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
he: אורך מומלץ: 55 תווים. ברירת מחדל: תקציר הפוסט/העמוד.

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
he: גודל מומלץ: גדול. ברירת המחדל: תמונה ראשית.

en: Show navigation
he: הצג ניווט

en: Adds inline CSS to %s tag.
he: הוספת CSS בשורה לתג %s.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
he: הוסף סקריפטים לפני סגירת התג %s.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
he: הוסף סקריפטים מיד לאחר פתיחת התג %s.

en: Populate Content
he: איכלוס תוכן

en: Header location
he: מיקום ההדר

en: Header width
he: רוחב הכותרת

en: Absolute header
he: כותרת מוחלטת

en: Sticky header
he: כותרת דביקה

en: Sticky on scroll
he: דביק בגלילה

en: Slide up after
he: החלקה מעלה לאחר

en: Scrolling text color
he: צבע הטקסט הנגלל

en: Scrolling background
he: רקע הגלילה

en: Scrolling box shadow
he: צל תיבת הגלילה

en: Set interactions for this popup.
he: הגדר אינטראקציות עבור חלון קופץ זה.

en: Show popup
he: הצג פופאפ

en: Hide popup
he: הסתר חלון קופץ

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
he: הגדר תנאים להצגת טמפלייט באזורים ספציפיים באתר שלך.

en: Front page
he: עמוד ראשי

en: Individual
he: עצמאי

en: Archive type
he: סוג ארכיון

en: Categories & Tags
he: קטגוריות ותגיות

en: Select archive type
he: בחר סוג ארכיון

en: Archive post types
he: סוגי הארכיון פוסטים

en: Leave empty to apply template to all post types.
he: השאר ריק כדי להחיל טמפלייט על כל סוגי הפוסטים.

en: Archive terms
he: מונחי הארכיון

en: Select archive term
he: בחר מונח ארכיון

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
he: השאר ריק כדי להחיל טמפלייט על כל מונחי הארכיון.

en: Apply to child terms
he: החל על תנאי ילדים

en: Select individual
he: בחר אדם

en: Apply to child pages
he: החל על עמודי ילדים

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
he: בחר את סוג התוכן להצגה על הקנבס ולאחר מכן לחץ על "החל תצוגה מקדימה" כדי להציג את התוכן שנבחר על הקנבס.

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Select content type
he: בחר סוג תוכן

en: Select author
he: בחר מחבר

en: Term
he: מונח

en: Select term
he: בחר מונח

en: Search term
he: חיפוש מינוח

en: Enter search term
he: הזן מונח לחיפוש

en: Apply preview
he: החל תצוגה מקדימה

en: Admin
he: מנהל

en: Your comment is awaiting moderation.
he: התגובה ממתינה לאישור מנהל.

en: Products per page
he: מוצרים לדף

en: Popularity
he: פופולריות

en: Rating
he: דירוג

en: Product ID
he: מזהה מוצר

en: Product type
he: סוג המוצר

en: Select product type
he: בחר סוג מוצר

en: Select products
he: בחירת מוצרים

en: Product categories
he: קטגוריות מוצרים

en: Product tags
he: תגיות המוצר

en: On sale
he: במבצע

en: Featured
he: מומלץ

en: Hide out of stock
he: הסתר אזל מהמלאי

en: Default sorting
he: ברירת מחדל

en: Sort by popularity
he: מיון לפי פופולריות

en: Sort by average rating
he: מיון לפי דירוג ממוצע

en: Sort by latest
he: מיון לפי אחרון

en: Sort by price: low to high
he: מיון לפי מחיר: מהזול ליקר

en: Sort by price: high to low
he: מיון לפי מחיר: מהיקר לזול

en: Reset filters
he: איפוס פילטרים

en: Product price
he: מחיר המוצר

en: Product rating
he: דירוג המוצר

en: Product stock
he: מלאי מוצרים

en: Product search
he: חיפוש מוצר

en: No action has been set for this form.
he: לא הוגדרה פעולה עבור טופס זה.

en: Invalid Google reCaptcha.
he: ‫Google reCaptcha לא תיקני.

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
he: חל על הגדרת הכותרת או הלחצן "סגנון" בלבד. צור והשתמש בצבעים גלובליים באמצעות "פלטת צבעים" המותאמת שלך.

en: Primary color
he: צבע ראשי

en: Secondary color
he: צבע משני

en: Light color
he: צבע בהיר

en: Dark color
he: צבע כהה

en: Muted color
he: צבע השתקה

en: Info color
he: צבע מידע

en: Success color
he: צבע הצלחה

en: Warning color
he: צבע אזהרה

en: Danger color
he: צבע סכנה

en: Space between header and footer.
he: ריווח בין הדר לפוטר.

en: Style - Default
he: סגנון - ברירת מחדל

en: Style - Primary
he: סגנון - ראשוני

en: Style - Secondary
he: סגנון - משני

en: Style - Light
he: סגנון - קליבהירל

en: Style - Dark
he: סגנון - כהה

en: Size - Default
he: גודל - ברירת מחדל

en: Size - Small
he: גודל - קטן

en: Size - Medium
he: גודל - בינוני

en: Size - Large
he: גודל - גדול

en: Size - Extra Large
he: גודל - גדול במיוחד

en: Code Theme
he: תבנית קוד

en: Field margin
he: שוליים חיצוניים של השדה

en: Field padding
he: שוליים פנימיים של השדה

en: Icon align
he: יישור אייקון

en: Icon padding
he: ריווח פנימי לאייקון

en: Content border
he: מסגרת התוכן

en: Content box shadow
he: צל תיבת התוכן

en: Sub Menu
he: תפריט משנה

en: Features typography
he: טיפוגרפיית המאפיינים

en: Input background
he: רקע הקלט

en: Input border
he: מסגרת הקלט

en: Widget title
he: כותרת הווידג׳ט

en: Member
he: חבר

en: Top / Start
he: למעלה / התחל

en: Bottom / End
he: תחתית / סיום

en: Enable custom video player
he: הפעל נגן וידאו מותאם

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
he: אם מופעל, נטען קובץ JS ו-CSS נוסף.

en: Restart
he: התחל מחדש

en: Fast forward
he: הרצה קדימה

en: Speed
he: מהירות

en: Picture in picture
he: תמונה בתוך תמונה

en: Apply controls & reload
he: החל פקדים וטען מחדש

en: Widget title border
he: מסגרת כותרת הווידג'ט

en: Widget title typography
he: טיפוגרפיית כותרת הווידג'ט

en: Site layout
he: פריסת האתר

en: Boxed
he: פריסת "קופסה" רוחב מוגדר

en: Wide
he: רחב

en: Boxed max. width
he: קופסה רוחב מקסימלי

en: Site background
he: רקע האתר

en: Site border
he: מסגרת האתר

en: Element margin
he: שוליים חיצוניים של האלמנט

en: Root container margin
he: שוליים חיצוניים לקונטיינר הראשי

en: Root container padding
he: שוליים פנימיים לקונטיינר הראשי

en: Root container width
he: רוחב הקונטיינר הראשי

en: Lightbox height
he: גובה הלייטבוקס

en: Lightbox width
he: רוחב הלייטבוקס

en: Lightbox background
he: רקע הלייטבוקס

en: Lightbox close color
he: צבע כפתור הסגירה

en: Lightbox close size
he: גודל כפתור הסגירה

en: Body
he: גוף

en: All headings
he: כל הכותרות

en: Available for heading and text element.
he: זמין עבור האלמנטים כותרת וטקסט.

en: Focus outline
he: מיתאר פוקוס

en: Blockquote margin
he: ריווח חיצוני לציטוט

en: Blockquote padding
he: ריווח פנימי לציטוט

en: Blockquote border
he: מסגרת הציטוט

en: Blockquote typography
he: טיפוגרפיית הציטוט

en: Add to cart
he: הוספה לסל

en: Variations
he: וריאציות

en: Stock
he: מלאי

en: Quantity
he: כמות

en: Hide stock
he: הסתרת מלאי

en: Icon spinning
he: סמל מסתובב

en: Product additional information
he: מידע נוסף על המוצר

en: Details
he: פרטים

en: Additional information
he: מידע נוסף

en: No additional information to show.
he: אין מידע נוסף להצגה.

en: Product content
he: תוכן המוצר

en: Edit product content in WordPress.
he: עריכת תוכן המוצר בוורדפרס.

en: Product content is empty.
he: תוכן המוצר ריק.

en: Product gallery
he: גלריית מוצר

en: Product meta
he: ‫Meta המוצר

en: Prefix typography
he: טיפוגרפיית הקידומת

en: Suffix typography
he: טיפוגרפיית הסיומת

en: Hide regular price
he: הסתרת מחיר רגיל

en: Regular price typography
he: טיפוגרפיית מחיר רגיל

en: Sale price typography
he: טיפוגרפיה למחיר המבצע

en: No ratings text
he: אין טקסט דירוגים

en: Star color
he: צבע הכוכב

en: Empty star color
he: צבע כוכב ריק

en: Hide reviews link
he: הסתרת קישור לביקורות

en: Product ratings are disabled.
he: דירוגי מוצרים מושבתים.

en: No ratings yet.
he: עדיין אין דירוגים.

en: Related products
he: מוצרים קשורים

en: Max. products
he: מקסימום מוצרים

en: No product selected
he: לא נבחר מוצר

en: No related products to show.
he: אין מוצרים קשורים להצגה.

en: Product short description
he: תיאור קצר של המוצר

en: Edit product short description in WordPress.
he: עריכת התיאור הקצר של המוצר בוורדפרס.

en: In Stock
he: זמין במלאי

en: Low Stock / On backorder
he: מלאי נמוך / בהזמנה מוקדמת

en: Out of Stock
he: אזל מהמלאי

en: Stock management not enabled for this product.
he: ניהול מלאי אינו מופעל עבור מוצר זה.

en: Product tabs
he: טאבים מוצר

en: Active Tab
he: טאב פעיל

en: Panel
he: פאנל

en: Product title
he: כותרת המוצר

en: Product up/cross-sells
he: קידום מוצר/מכירה צולבת

en: No products to show.
he: אין מוצרים להצגה.

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
he: עריכת מוצרים מקושרים להוספת מכירות צולבות או הגדלת מכירות.

en: Breadcrumbs
he: פירורי לחם

en: Before
he: לפני

en: Home Label
he: תווית בית

en: Cart totals
he: סך סל הקניות

en: Disable cross sells
he: כיבוי מכירות צולבות

en: Hide title
he: הסתרת כותרת

en: Subtotal
he: סה"כ

en: Total
he: סך כולל

en: Table
he: טבלה

en: Cart coupon
he: קופון לעגלה

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
he: קופונים מושבתים. כדי להפעיל קופונים, עבור אל %1$sהגדרות WooCommerce%2$s

en: Cart items
he: פריטים בעגלה

en: Buttons
he: כפתורים

en: Coupon
he: קופון

en: Disable link
he: כיבוי קישור

en: Hide %s
he: הסתרת %s

en: %s typography
he: ‫%s טיפוגרפיה

en: Checkout customer details
he: פרטי הלקוח בקופה

en: Remove billing fields
he: הסרת שדות חיוב

en: Remove shipping fields
he: הסרת שדות משלוח

en: Labels
he: תוויות

en: Hide additional information
he: הסתרת מידע נוסף

en: No checkout fields defined.
he: לא הוגדרו שדות קופה.

en: Checkout order payment
he: תשלום הזמנת קופה

en: Payment
he: תשלום

en: Privacy
he: פרטיות

en: Checkout order review
he: סקירת הזמנה

en: Order review
he: סקירת הזמנה

en: Subtitles typography
he: טיפוגרפיה לכותרות המשנה

en: Checkout order table
he: טבלת הזמנות לקופה

en: Checkout thank you
he: דף תודה לאחר תשלום

en: Order overview
he: סקירת ההזמנה

en: Order details
he: פרטי ההזמנה

en: Billing address
he: כתובת לחיוב

en: Hide message
he: הסתרת הודעה

en: Mini cart
he: מיני עגלה

en: Cart count
he: ספירת מוצרים

en: Cart subtotal
he: סכום ביניים

en: Cart Details
he: פרטי העגלה

en: Open on add to cart (AJAX)
he: פתח בהוספת לעגלת הקניות (AJAX)

en: Visibility
he: נראות

en: Hide cart details to link directly to the cart.
he: הסתר את פרטי העגלה כדי לקשר ישירות לעגלה.

en: Off-Canvas
he: מחוץ לקנבס

en: Products archive description
he: תיאור ארכיון המוצרים

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
he: לחץ על הקישור %1$slink%2$s לעריכת תיאור ארכיון המוצר או את תיאורי קטגוריית המוצר/תגית

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
he: יש לערוך את כל תיאורי המונחים עבור קטגורית המוצר או ארכיון מונחי המוצר.

en: No product archive description found.
he: לא נמצא תיאור ארכיון מוצר.

en: Products filter
he: פילטר מוצרים

en: Filter type
he: סוג הפילטר

en: Product attribute
he: מאפיין המוצר

en: Filter by
he: סינון לפי

en: Filter input
he: קלט פילטר

en: Radio list
he: רשימת רדיו

en: Text list
he: רשימת טקסט

en: Box list
he: רשימת קופסאות

en: Stars
he: כוכבים

en: Rating icon
he: אייקון דירוג

en: Rating typography
he: טיפוגרפיית דירוג

en: Active rating icon
he: אייקון דירוג פעיל

en: Active rating typography
he: טיפוגרפיית דירוג פעילה

en: Any option text
he: כל טקסט של אפשרות

en: Only parent terms
he: רק תנאי הורה

en: Show empty terms
he: הצגת מונחים ריקים

en: Min. value
he: ערך מזערי

en: Max. value
he: ערך מירבי

en: Filter title
he: כותרת הפילטר

en: Icon collapsed
he: האייקון התכווץ

en: Please set at least one product filter.
he: הגדר פילטר מוצר אחד לפחות.

en: Please select a filter input.
he: בחר קלט פילטר.

en: Please select rating icons.
he: בחר אייקונים לדירוג.

en: Min. price
he: מחיר מזערי

en: Max. price
he: מחיר מירבי

en: Rated %s out of 5
he: דורג %s מתוך 5

en: Low stock
he: מלאי נמוך

en: Products orderby
he: מוצרים לפי הזמנה

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
he: השאר ריק כדי להשתמש ברשימת ברירת המחדל של WooCommerce.

en: Element %s not found.
he: האלמנט %s לא נמצא.

en: Products pagination
he: עימוד מוצרים

en: How many numbers to either side of the current page.
he: כמה מספרים משני צידי העמוד הנוכחי.

en: Products total results
he: סך תוצאות המוצרים

en: Widgets
he: ווידג'טים

en: Link entire product
he: קישור המוצר המלא

en: Only added if none of your product fields contains any links.
he: נוסף רק במידה ואף שדה מוצר אינו מכיל קישורים.

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
he: למד איזה %1$s עליך להוסיף לשדות למעלה באמצעות תג הנתונים הדינמיים %2$s.

en: WooCommerce template hooks
he: ווי תבנית WooCommerce

en: Result Count
he: ספירת תוצאות

en: Show Before Grid
he: להציג לפני הגריד

en: Show After Grid
he: להציג אחרי הגריד

en: Sort by options
he: מיון לפי אפשרויות

en: WooCommerce Template Hook
he: הוק לתבנית WooCommerce

en: Single product template
he: תבנית מוצר בודדת

en: Shop template
he: תבנית חנות

en: Hook
he: וו

en: Show Tips
he: הצג טיפים

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
he: רשימה של פעולות מקוריות ב-hook שנבחר שיוסרו על ידי Bricks.

en: No hook selected.
he: לא נבחר וו.

en: No native actions on this hook
he: אין פעולות מקוריות על הקרס הזה

en: Native actions on this hook
he: פעולות מקוריות על הקרס הזה

en: Read more about %s
he: קרא עוד אודות %s

en: Download %s
he: הורדת %s

en: View %s
he: הצג %s

en: Visit the website %s
he: בקר באתר %s

en: Send email to %s
he: שלח אימייל אל %s

en: ACF Get Row Layout
he: ACF קבל פריסת שורות

en: Product SKU
he: מק״ט המוצר

en: Product on sale
he: מוצר במבצע

en: Product category image
he: תמונת קטגוריית מוצר

en: Product stock status
he: מצב מלאי המוצר

en: Cart product name
he: שם מוצר העגלה

en: Cart remove product
he: עגלת הסרת המוצר

en: Cart product quantity
he: כמות מוצר בעגלה

en: Cart product subtotal
he: סה"כ מוצר עגלה

en: Cart update
he: עדכון עגלה

en: Order id
he: מזהה ההזמנה

en: Order number
he: מספר הזמנה

en: Order date
he: תאריך ההזמנה

en: Order total
he: סך ההזמנה

en: Order payment method
he: שיטת תשלום

en: Order email
he: אימייל ההזמנה

en: Sale!
he: מבצע!

en: Post link
he: קישור לפוסט

en: Post modified date
he: תאריך שינוי הפוסט

en: Post time
he: שעת הפוסט

en: Post comments count
he: מספר תגובות

en: Post comments
he: תגובות הפוסט

en: Post content
he: תוכן הפוסט

en: Post excerpt
he: תקציר הפוסט

en: Read more
he: קרא עוד

en: Featured image tag
he: תגית תמונה ראשית

en: Author name
he: שם המחבר

en: Author bio
he: ביוגרפיה

en: Author email
he: אימייל המחבר

en: Author website
he: אתר המחבר

en: Author avatar
he: אווטאר המחבר

en: Site title
he: כותרת האתר

en: Site tagline
he: הכותרת המשנית של האתר

en: URL parameter - add key after :
he: פרמטר הקישור - הוסף מפתח אחרי:

en: Archive title
he: כותרת הארכיון

en: Archive description
he: תיאור הארכיון

en: Term id
he: מזהה המונח

en: Term name
he: שם המונח

en: Term archive URL
he: קישור ארכיון המונחים

en: Term description
he: תיאור המונח

en: Term meta - add key after :
he: ‫Meta המונח - הוסף מפתח אחרי:

en: Current date
he: התאריך הנוכחי

en: Username
he: שם משתמש

en: Nickname
he: כינוי

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Profile picture
he: תמונת פרופיל

en: User meta - add key after :
he: ‫Meta המשתמש - הוסף מפתח אחרי:

en: Output PHP function
he: פלט פונקציית PHP

en: Do action
he: תעשה פעולה

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
note: translators: %s = the number of comments
en: %s comment | %s comments
he[0]: %s תגובה

en: Avatar image of %s
he: תמונת אווטאר של %s

en: %s: New contact form message
he: ‫%s: הודעת חדשה מטופס יצירת קשר

en: Message sent from:
he: הודעה נשלחה מאת:

en: No email address provided.
he: לא הוזנה כתובת אימייל.

en: Username is not valid.
he: שם המשתמש אינו חוקי.

en: Username already exists.
he: שם המשתמש כבר קיים.

en: Username required.
he: שם המשתמש חובה.

en: Email address already exists.
he: כתובת האימייל כבר קיימת.

en: Email address is not valid.
he: כתובת האימייל אינה חוקית.

en: Email address required.
he: נדרשת כתובת אימייל.

en: Please enter a password of at least %s characters.
he: הזן סיסמה בת %s תווים לפחות.

en: Search results for:
he: תוצאות חיפוש עבור:

en: Ready to publish your first post?
he: מוכן לפרסם את הפוסט הראשון שלך?

en: Get started here
he: התחל כאן

en: Related posts
he: מאמרים מקושרים
