Bricks Internationalisation - en to fa translation catalogue (2442 entries)

en: "%s" imported.
fa: "%s" وارد شد.

en: "Fade", "Cube", and "Flip" require "Items To Show" set to 1.
fa: "Fade" ، "Cube" و "Flip" نیاز به مقدار "موارد نمایش" معادل ۱ دارند.

en: $10.00
fa: 10.00 دلار

en: $25.00
fa: 25.00 دلار

en: %s ago
fa: %s قبل

en: %s are best configured before you start working on your site.
fa: %s بهتر است قبل از شروع به کار در سایت خود پیکربندی شود.

en: %s file
fa: %s فایل

en: %s into Bricks data and vice versa.
fa: %s در داده‌های بریکز و بالعکس.

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
fa: %s در حال کار بر روی این پست است؛ شما نمی توانید تغییراتی ایجاد کنید، مگر اینکه ویرایش پست را شما به عهده بگیرید.

en: %s typography
fa: تایپوگرافی %s

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
fa: %s به مرتبط ترین گره HTML اضافه می شود.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
fa: %s شرایط قالب را تنظیم کنید یا قالب‌های پیش‌فرض را فعال کنید.

en: %s. Template conditions precede default templates.
fa: %s. شرایط قالب قبل از الگوهای پیش‌فرض قرار می‌گیرند.

en: %s: New contact form message
fa: %s: پیام جدید فرم تماس

en: (Cancel Reply)
fa: (لغو پاسخ)

en: (no title)
fa: (بدون عنوان)

en: 09:00
fa: ۰۹:۰۰

en: 1 comment | %1$s comments
fa[0]: %1$s نظر
fa[1]: %1$s نظر

en: 20:00
fa: ۲۰:۰۰

en: 20GB web space
fa: فضای وب ۲۰ گیگابایتی

en: 404 Error Page
fa: صفحه خطا ۴۰۴

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
fa: فهرستی از اقدامات بومی روی قلاب انتخابی که توسط Bricks حذف می‌شوند.

en: ACF Get Row Layout
fa: ACF دریافت طرح بندی ردیف

en: API keys
fa: کلید ای‌پی‌آی

en: Absolute
fa: مطلق

en: Absolute header
fa: سربرگ ثابت

en: Accepts multiple addresses separated by comma
fa: آدرس های متعددی را که با کاما از یکدیگر جدا شده اند می پذیرد

en: Accordion
fa: آکاردئون

en: Across sessions
fa: در سراسر جلسات

en: Action
fa: عمل

en: Actions
fa: اقدامات

en: Actions after successful form submit
fa: اقدامات پس از ارسال موفقیت آمیز فرم

en: Activate License
fa: فعالسازی لایسنس

en: Activate license
fa: فعال‌سازی لایسنس

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
fa: مجوز خود را برای ویرایش با بریکز، دریافت به روزرسانی‌ها با یک کلیک و دسترسی به همه قالب‌های انجمن فعال کنید.

en: Active
fa: فعال

en: Active Plugins
fa: افزونه های فعال

en: Active Tab
fa: زبانه فعال

en: Active background
fa: پس زمینه فعال

en: Active border
fa: کادر فعال

en: Active box shadow
fa: سایه فعال

en: Active classes
fa: کلاس‌های فعال

en: Active color
fa: رنگ فعال

en: Active element expand & scroll into view
fa: المان فعال گسترده شده و به نمای دید اسکرول می‌شود

en: Active marker
fa: نشانگر فعال

en: Active marker height in px
fa: ارتفاع نشانگر فعال بر حسب پیکسل

en: Active marker width in px
fa: عرض فعال نشانگر بر حسب پیکسل

en: Active pseudo-class
fa: شبه‌کلاس فعال

en: Active rating icon
fa: آیکون رتبه‌بندی فعال

en: Active rating typography
fa: تایپوگرافی رتبه‌بندی فعال

en: Active style
fa: استایل فعال

en: Active typography
fa: تایپوگرافی فعال

en: Adaptive height
fa: ارتفاع تطبیقی

en: Add
fa: افزودن

en: Add "position: relative" as needed
fa: در صورت لزوم "موقعیت: نسبی" را اضافه کنید

en: Add Element ID & class as needed
fa: در صورت نیاز، شناسه و کلاس عنصر را اضافه کنید

en: Add Item
fa: افزودن آیتم

en: Add New
fa: افزودن جدید

en: Add New Custom Font
fa: فونت سفارشی جدید را اضافه کنید

en: Add New Template
fa: افزودن قالب جدید

en: Add New Template Bundle
fa: افزودن بسته قالب

en: Add New Template Tag
fa: افزودن برچسب قالب

en: Add a "Toggle" element before/after the Nav items as your mobile menu toggle.
fa: یک عنصر "Toggle" را قبل/بعد از موارد Nav به عنوان تغییر منوی تلفن همراه خود اضافه کنید.

en: Add a font variant
fa: یک فونت اضافه کنید

en: Add at least two colors to create a gradient.
fa: حداقل دو رنگ برای ایجاد گریدینت اضافه کنید.

en: Add class
fa: افزودن کلاس

en: Add context
fa: افزودن زمینه

en: Add context to title on archive/search templates.
fa: در قالب‌های آرشیو/جستجو، زمینه را به عنوان اضافه کنید.

en: Add images
fa: افزودن تصاویر

en: Add rel attribute "noopener" or "noreferrer" to any external link.
fa: ویژگی "noopener" یا "noreferrer" را به هر پیوند خارجی اضافه کنید.

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
fa: با انتخاب مقدار رنگ بالا ، اولین رنگ خود را به این پالت اضافه کنید و سپس روی "ذخیره" کلیک کنید.

en: Add your offcanvas content in here
fa: محتوای offcanvas خود را در اینجا اضافه کنید

en: Added
fa: اضافه شد

en: Adding
fa: افزودن

en: Additional info
fa: اطلاعات اضافی

en: Additional information
fa: اطلاعات تکمیلی

en: Address
fa: آدرس

en: Addresses
fa: آدرس‌ها

en: Adds inline CSS to %s tag.
fa: افزودن سی‌اس‌اس درون خطی به برچسب %s.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
fa: افزودن اسکریپت‌ها بلافاصله پس از باز کردن برچسب %s.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
fa: افزودن اسکریپت‌ها قبل از بستن برچسب %s.

en: Admin
fa: مدیر

en: Admin email
fa: ایمیل مدیر

en: Adobe fonts
fa: فونت های Adobe

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: After title
fa: بعد از عنوان

en: Alert
fa: هشدار

en: Align
fa: تراز

en: Align content
fa: تراز کردن محتوا

en: Align cross axis
fa: تراز محور

en: Align horizontal
fa: تراز افقی

en: Align items
fa: تراز کردن آیتم‌ها

en: Align main axis
fa: محور اصلی را تراز کنید

en: Align self
fa: تراز خودی

en: Align tables
fa: جدول‌ها را تراز کنید

en: Align vertical
fa: تراز عمودی

en: Alignment
fa: تراز

en: All
fa: همه

en: All Custom Fonts
fa: همه فونت‌های سفارشی

en: All Template Bundles
fa: همه بسته‌های قالب

en: All Template Tags
fa: همه برچسب‌های قالب

en: All Templates
fa: همه قالب‌ها

en: All archives
fa: همه بایگانی‌ها

en: All author posts
fa: همه پست‌های نویسنده

en: All headings
fa: همه عناوین

en: All revisions deleted
fa: همه ویرایش‌ها حذف شدند

en: All right
fa: بدون مشکل

en: All sides linked
fa: همه طرفین به هم پیوسته‌اند

en: All terms
fa: همه برچسب‌ها

en: Allow code execution for a specific user or role via the "Code" element. Only add code that you consider safe and grant permission to users you fully trust.
fa: مجوز اجرای کد برای یک کاربر یا نقش خاص از طریق المنت "کد". فقط به کد و کاربری که اطمینان کامل دارید اجازه دسترسی بدهید.

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
fa: به سایر وب‌سایت‌ها اجازه دهید قالب‌های شما را از کتابخانه قالب خود ببینند و استفاده کنند. دسترسی به قالب را از طریق "لیست آدرس‌های مجاز" و "دارای رمز" در تنظیمات زیر محدود کنید.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
fa: به کاربر اجازه دهید کد را از طریق المنت‌کد تغییر داده و اجرا کند

en: Allow user to upload SVG files
fa: به کاربر اجازه دهید فایل‌های اس‌وی‌جی را بارگذاری کند

en: Allowed file types
fa: نوع فایل های مجاز

en: Alternate images
fa: تصاویر جایگزین

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
fa: جایگزین زمینه های عرض جغرافیایی/طول جغرافیایی

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
fa: اگرچه شروع ویرایش فوری با بریکز بسیار وسوسه انگیز است، اما شما به سرعت می توانید با استفاده از آکادمی بریکز، اطلاعات بیشتری کسب کنید و تجربه بهتری از استفاده از بریکز داشته باشید.

en: Always
fa: همیشه

en: Always shows in builder for editing.
fa: همیشه در سازنده برای ویرایش نمایش داده می شود.

en: Always shows in builder for you to style.
fa: برای استیل‌دهی همیشه در سازنده نمایش داده می‌شود.

en: Amazing
fa: شگفت انگیز

en: And
fa: و

en: Angle in °
fa: زاویه در °

en: Anim. Typing
fa: انیمیشن تایپ کردن

en: Animation
fa: انیمیشن

en: Animation delay
fa: تاخیر انیمیشن

en: Animation duration
fa: مدت زمان انیمیشن

en: Animation in ms
fa: انیمیشن بر حسب میلی ثانیه

en: Animation speed in ms
fa: سرعت انیمیشن بر حسب میلی ثانیه

en: Any
fa: همه

en: Any custom code below will load globally on all pages of your website. Wrap your scripts below in &lt;script&gt; tags.
fa: هر کد سفارشی زیر به صورت جهانی در تمام صفحات وب سایت شما بارگیری می شود. اسکریپت های زیر را در برچسب های & lt؛ اسکریپت & gt؛ بسته بندی کنید.

en: Any option text
fa: هر متن گزینه

en: Apple maps-esque
fa: نقشه های اپل-مانند

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
fa: فقط برای "استایل" المان‌های عنوان و دکمه قابل استفاده است. رنگ‌های سراسری را در "پالت رنگ" ایجاد و استفاده کنید.

en: Apply
fa: اجرا کردن

en: Apply controls & reload
fa: اعمال کنترل و بارگیری مجدد

en: Apply preview
fa: اعمال پیش‌نمایش

en: Apply to
fa: اجرا کردن بر

en: Apply to child pages
fa: برای صفحات فرزند اعمال کنید

en: Apply to child terms
fa: برایبرچسب فرزند اعمال شود

en: April
fa: آوریل

en: Archive
fa: بایگانی

en: Archive (author)
fa: بایگانی (نویسنده)

en: Archive (date)
fa: بایگانی (تاریخ)

en: Archive (posts)
fa: آرشیو (پست‌ها)

en: Archive (products)
fa: بایگانی (محصولات)

en: Archive (recent posts)
fa: بایگانی (پست‌های اخیر)

en: Archive (term)
fa: بایگانی (برچسب)

en: Archive description
fa: توضیحات آرشیو

en: Archive post types
fa: بایگانی انواع پست

en: Archive terms
fa: برچسب‌های بایگانی

en: Archive title
fa: عنوان بایگانی

en: Archive type
fa: نوع بایگانی

en: Archives
fa: بایگانی

en: Archives: %s
fa: بایگانی: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این نقطه شکست را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
fa: از حذف داده‌های بریکز برای %s مطمئن هستید؟

en: Aria Label
fa: لیبل آریا

en: Arrows
fa: فلش‌ها

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
fa: مقاله بارگیری نمی‌شود. لطفا به پایگاه مقالات اصلی مراجعه کنید:

en: Ascending
fa: صعودی

en: Asides
fa: کناره‌ها

en: Aspect ratio
fa: نسبت ابعاد تصویر

en: Attachment
fa: پیوست

en: Attachment Page
fa: صفحه پیوست

en: Attribute
fa: صفت

en: Attributes
fa: ویژگی های

en: Audio
fa: صدا

en: August
fa: آگوست

en: Author
fa: نویسنده

en: Author avatar
fa: آواتار نویسنده

en: Author bio
fa: بیوگرافی نویسنده

en: Author email
fa: ایمیل نویسنده

en: Author name
fa: نام نویسنده پست

en: Author typography
fa: تایپوگرافی نویسنده

en: Author website
fa: وب سایت نویسنده

en: Author: %s
fa: نویسنده: %s

en: Auto
fa: خودکار

en: Auto detect
fa: شناسایی خودکار

en: Auto height
fa: ارتفاع خودکار

en: Auto log in user
fa: ورود خودکار کاربر

en: Auto width
fa: عرض خودکار

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
fa: در صورت ایجاد فرم، برای ثبت نام فقط به آدرس ایمیل احتیاج دارید.

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
fa: در صورت عدم نیاز / ارسال رمز عبور ، تولید خودکار می شود.

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Autoplay delay in ms
fa: تاخیر در پخش خودکار بر حسب میلی ثانیه

en: Autoplay is not supported when using preview image.
fa: هنگام استفاده از تصویر پیش‌نمایش، پخش خودکار پشتیبانی نمی‌شود.

en: Autoplay speed in ms
fa: سرعت پخش خودکار بر حسب میلی ثانیه

en: Autosave by
fa: ذخیره خودکار توسط

en: Autosave interval (seconds)
fa: فاصله ذخیره خودکار (ثانیه)

en: Available for heading and text element.
fa: موجود برای عنوان و المان متن.

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
fa: از طریق نماد عمل "+" و منوی زمینه کلیک راست در دسترس است.

en: Available via "Layout" action icon.
fa: از طریق نماد عمل "Layout" در دسترس است.

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
fa: از طریق میانبر صفحه کلید و منوی زمینه کلیک راست در دسترس است.

en: Avatar
fa: آواتار

en: Avatar border
fa: مرز آواتار

en: Avatar box shadow
fa: سایه آواتار

en: Avatar image of %s
fa: تصویر آواتار %s

en: Avatar position
fa: موقعیت آواتار

en: Avatar size
fa: اندازه آواتار

en: Avocado world
fa: جهان آووکادو

en: Aye
fa: آره

en: BCC email address
fa: آدرس ایمیل BCC

en: BG video scale
fa: مقیاس ویدئو BG

en: Back delay in ms
fa: تاخیر بازگشت بر حسب میلی ثانیه

en: Back speed in ms
fa: سرعت برگشت به میلی ثانیه

en: Back to builder
fa: بازگشت به سایت‌ساز

en: Back to settings
fa: بازگشت به تنظیمات

en: Backdrop
fa: پس زمینه

en: Background
fa: پس زمینه

en: Background Overlay
fa: پوشش پس‌زمینه

en: Background active
fa: پس‌زمینه فعال است

en: Background attachment
fa: ضمیمه پس‌زمینه

en: Background color
fa: رنگ پس زمینه

en: Background custom size
fa: اندازه سفارشی پس زمینه

en: Background filters
fa: فیلترهای پس‌زمینه

en: Background position
fa: موقعیت پس‌زمینه

en: Background repeat
fa: تکرار پس‌زمینه

en: Background size
fa: اندازه پس‌زمینه

en: Background video
fa: ویدئوی پس‌زمینه

en: Bar
fa: نوار

en: Bar background color
fa: رنگ پس‌زمینه نوار

en: Bar border
fa: مرز نوار

en: Bar color
fa: رنگ نوار

en: Base breakpoint
fa: نقطه شکست پایه

en: Baseline
fa: پایه

en: Basic
fa: ابتدایی

en: Basic Text
fa: متن ساده

en: Beautiful
fa: زیبا

en: Beautify your code under: Settings > Theme Styles > Element - Code
fa: در زیر تنظیمات> سبک های تم> عنصر - کد ، کد خود را زیبا کنید

en: Before
fa: قبل از

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
fa: پیش از غیر فعال کردن بریکز می‌توانید به من علت غیرفعال‌سازی را بگویید؟ برای بهبود بریکز علاقه به دانستن نظر شما دارم. خیلی ممنونم!

en: Behave Like Tabs
fa: رفتار مانند برگه ها

en: Berlin, Germany
fa: برلین، آلمان

en: Billing address
fa: آدرس صورتحساب

en: Bio
fa: بیوگرافی

en: Black
fa: سیاه

en: Block
fa: بلوک

en: Blockquote
fa: نقل قول

en: Blockquote border
fa: مرز نقل قول

en: Blockquote margin
fa: حاشیه نقل قول

en: Blockquote padding
fa: پدینگ نقل قول

en: Blockquote typography
fa: تایپوگرافی نقل قول

en: Blue essence
fa: جوهر آبی

en: Blue water
fa: آب آبی

en: Blur
fa: بلور

en: Body
fa: بدنه

en: Body (footer) scripts
fa: متن (پاورقی) متن

en: Body (header) scripts
fa: متن (هدر) متن

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
fa: اسکریپتهای متن دقیقاً پس از باز کردن برچسب %s اضافه می شوند.

en: Body typography
fa: تایپوگرافی بدنه

en: Bold
fa: بولد

en: Border
fa: حاشیه

en: Border / Box Shadow
fa: مرز / سایه جعبه

en: Border color
fa: رنگ حاشیه

en: Both
fa: هر دو

en: Bottom
fa: پایین

en: Bottom / End
fa: پایین / انتها

en: Bottom center
fa: پایین وسط

en: Bottom left
fa: پایین چپ

en: Bottom right
fa: پایین راست

en: Box list
fa: لیست جعبه

en: Box shadow
fa: سایه

en: Boxed
fa: جعبه

en: Boxed max. width
fa: حداکثر عرض جعبه‌

en: Breadcrumbs
fa: برادکرامپ

en: Breakpoint
fa: نقطه شکست

en: Breakpoint already exists
fa: نقطه شکست از قبل وجود دارد

en: Breakpoint in px
fa: نقطه شکست بر جسب پیکسل

en: Breakpoints
fa: نقطه توقف

en: Bricks > Settings > API Keys
fa: بریکز> تنظیمات> کلیدهای ای‌پی‌آی

en: Bricks Academy
fa: آکادمی بریکز

en: Bricks News
fa: اخبار بریکز

en: Bricks data for "%s" deleted.
fa: داده‌های بریکز برای "%s" حذف شد.

en: Bricks is not enabled for post type "%s". Go to "Bricks > Settings" to enable this post type.
fa: بریکز برای نوع پست "%s" فعال نیست. برای فعال کردن این نوع پست ، به "تنظیمات بریکز" بروید.

en: Bricks requires PHP version %s+.
fa: بریکز به نسخه پی‌اچ‌پی %s+ نیاز دارد.

en: Brightness
fa: روشنایی

en: Brilliant
fa: متمایز

en: Browse
fa: مرور کردن

en: Browse Media Library
fa: رسانه‌ها را مرور کنید

en: Browse Unsplash
fa: پاک کرده‌ها را مرور کنید

en: Browser
fa: مرورگر

en: Browser storage
fa: ذخیره سازی مرورگر

en: Builder
fa: سازنده

en: Builder access
fa: دسترسی سازنده

en: Builder mode
fa: حالت سازنده

en: Bullet List
fa: لیست

en: Bulleted list
fa: لیست نشانه‌دار

en: Bundle
fa: بسته

en: Butt
fa: انتها

en: Button
fa: دکمه

en: Button background
fa: پس‌زمینه دکمه

en: Button border
fa: مرز دکمه

en: Button box shadow
fa: سایه دکمه

en: Button link
fa: لینک دکمه

en: Button size
fa: اندازه دکمه

en: Button style
fa: استایل دکمه

en: Button text
fa: متن دکمه

en: Button typography
fa: تایپوگرافی دکمه

en: Button width
fa: عرض دکمه

en: Buttons
fa: دکمه‌ها

en: Byline
fa: خطی

en: CSS
fa: سی‌اس‌اس

en: CSS Filters
fa: فیلترهای CSS

en: CSS ID
fa: شناسه CSS

en: CSS class
fa: کلاس CSS

en: CSS classes
fa: کلاس های CSS

en: CSS files processed
fa: فایلهای CSS پردازش شدند

en: CSS filter
fa: فیلتر سی‌اس‌اس

en: CSS loading method
fa: روش بارگذاری CSS

en: CSS selector
fa: انتخاب کننده سی‌اس‌اس

en: CSS transition
fa: انتقال CSS

en: Cache query loops
fa: حلقه های پرس و جو کش

en: Calendar
fa: تقویم

en: Can't render element, as the selected ACF field is not available. Please activate ACF or edit the element to select different data.
fa: رندر امکان پذیر نیست، زیرا فیلد ای‌سی‌اف انتخابی در دسترس نیست. لطفا ای‌سی‌اف را فعال کنید یا برای انتخاب داده‌های دیگر، المان را ویرایش کنید.

en: Cancel
fa: لغو

en: Canvas
fa: بوم

en: Capitalize
fa: بزرگ کردن

en: Caption
fa: عنوان

en: Caption Type
fa: نوع کپشن

en: Carousel
fa: کاروسل

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Cart Details
fa: جزئیات سبد خرید

en: Cart contents
fa: محتویات سبد خرید

en: Cart count
fa: تعداد اقلام سبد خرید

en: Cart coupon
fa: کوپن سبد خرید

en: Cart items
fa: آیتم های سبد خرید

en: Cart product name
fa: نام محصول سبد خرید

en: Cart product quantity
fa: مقدار محصول سبد خرید

en: Cart product subtotal
fa: جمع فرعی محصول سبد خرید

en: Cart remove product
fa: سبد خرید محصول را حذف کنید

en: Cart subtotal
fa: سبد فرعی

en: Cart totals
fa: مجموع سبد خرید

en: Cart update
fa: به روز رسانی سبد خرید

en: Categories
fa: دسته‌بندی‌ها

en: Categories & Tags
fa: دسته‌بندی‌ها و برچسب‌ها

en: Category: %s
fa: دسته‌بندی: %s

en: Center
fa: وسط

en: Center center
fa: وسط وسط

en: Center left
fa: وسط چپ

en: Center mode
fa: حالت وسط

en: Center right
fa: وسط راست

en: Champ
fa: قهرمان

en: Change content
fa: تغییر محتوا

en: Chart size in px
fa: اندازه نمودار بر حسب پیکسل

en: Chats
fa: چت

en: Checkbox
fa: چک باکس

en: Checkout
fa: تسویه حساب

en: Checkout customer details
fa: پرداخت جزئیات مشتری

en: Checkout order payment
fa: روش تسویه حساب سفارش

en: Checkout order review
fa: بررسی سفارش قبل از پرداخت

en: Checkout order table
fa: جدول تسویه حساب

en: Checkout thank you
fa: پرداخت، تشکر از شما

en: Child of
fa: فرزند

en: Childless
fa: بی‌فرزند

en: Choose files
fa: انتخاب فایل‌ها

en: Choose image
fa: انتخاب تصویر

en: Circle
fa: دایره

en: Class name
fa: کلاس

en: Clean
fa: تمیز کردن

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Clear non-existing dynamic data
fa: داده های پویای موجود را پاک کنید

en: Clear search filter
fa: پاک کردن فیلتر جستجو

en: Click
fa: کلیک کنید

en: Click me
fa: کلیک کنید

en: Click on any element to add it to your canvas.
fa: روی هر المنتی کلیک کنید تا به بوم خود اضافه شود.

en: Click on any element to add it to your popup.
fa: روی هر عنصر کلیک کنید تا آن را به پنجره بازشو اضافه کنید.

en: Click on search icon opens search overlay.
fa: با کلیک بر روی نماد جستجو، پوشش جستجو باز می‌شود.

en: Click to download
fa: برای دانلود کلیک کنید

en: Click to set preview content.
fa: برای تنظیم محتوای پیش‌نمایش کلیک کنید.

en: Clone
fa: شبیه‌سازی

en: Close
fa: بستن

en: Close (ESC)
fa: بستن (اسکیب)

en: Close icon
fa: آیکون بستن

en: Close mini cart
fa: مینی سبد خرید را ببندید

en: Close position
fa: بستن موقعیت

en: Cloud
fa: ابر

en: Code
fa: کد

en: Code Execution
fa: اجرای کد

en: Code Theme
fa: تم کد

en: Code execution not allowed.
fa: اجرای کد مجاز نیست.

en: Code is not executed as it contains the following disallowed keyword
fa: کد اجرا نمی شود زیرا حاوی کلمه کلیدی غیر مجاز زیر است

en: Collapse
fa: بستن

en: Collapse all
fa: بستن همه

en: Collapse on page load
fa: جمع کردن در بارگذاری صفحه

en: Color
fa: رنگ

en: Color #%s
fa: رنگ # %s

en: Color close
fa: بستن رنگ

en: Color palette
fa: پالت رنگ

en: Color stop in %
fa: توقف رنگ در %

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Column
fa: ستون

en: Column gap
fa: فاصله ستون

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Comment count
fa: تعداد دیدگاه‌ها

en: Comment navigation
fa: ناوبری دیدگاه

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها بسته‌اند.

en: Comments are disabled.
fa: دیدگاه‌ها غیر‌فعال است.

en: Common taxonomies
fa: طبقه‌بندی‌های مشترک

en: Community
fa: انجمن

en: Community templates
fa: قالب‌های انجمن

en: Compare
fa: مقایسه

en: Condition
fa: شرط

en: Conditions
fa: شرایط

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Confirm
fa: تایید

en: Confirmation email
fa: ایمیل تایید

en: Congrats
fa: تبریک

en: Contact us
fa: تماس با ما

en: Contain
fa: شامل

en: Container
fa: کانتینر

en: Content
fa: محتوا

en: Content align horizontal
fa: محتوا به صورت افقی تراز شود

en: Content align vertical
fa: محتوا به صورت عمودی تراز شود

en: Content background
fa: پس‌زمینه محتوا

en: Content border
fa: مرز محتوا

en: Content box shadow
fa: سایه محتوا

en: Content goes here ..
fa: مطالب اینجاست..

en: Content loaded
fa: محتوا بارگیری شد

en: Content margin
fa: فاصله خارجی محتوا

en: Content padding
fa: فاصله درونی محتوا

en: Content text align
fa: متن محتوا تراز شود

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Content typography
fa: تایپوگرافی محتوا

en: Content width
fa: عرض محتوا

en: Contrast
fa: کنتراست

en: Control panel
fa: کنترل پنل

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: Convert
fa: تبدیل

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
fa: "کانتینر" را به المنت‌های "بخش" و "بلوک" جدید تبدیل کنید

en: Convert "Container" to new "Section" & "Div" elements
fa: "کانتینر" را به المان‌های "بخش" و "دیو" جدید تبدیل کنید

en: Convert Gutenberg data
fa: داده‌های گوتنبرگ را تبدیل کنید

en: Convert element IDs & classes
fa: شناسه‌ها و کلاس‌های المنت‌ها را تبدیل کنید

en: Convert elements to nestable elements
fa: تبدیل المنت‌ها به المنت‌های تودرتو

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
fa: تبدیل قالب در واردات/درج از Container به ساختار عناصر طرح بندی جدید

en: Convert templates
fa: تبدیل قالب ها

en: Converter
fa: مبدل

en: Cool
fa: با حال

en: Copied
fa: کپی شد

en: Copied to clipboard
fa: کپی به کلیپ‌بورد

en: Copy
fa: کپی

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
fa: رمز ورود "دسترسی به طرحهای من" را که توسط سایت از راه دور ارائه شده است ، در اینجا کپی و جایگذاری کنید.

en: Copy CSS selector
fa: انتخابگر CSS را کپی کنید

en: Copy styles
fa: کپی استایل‌ها

en: Copy to clipboard
fa: کپی در کلیپ بورد

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
fa: کپی + چسباندن کد از یکی از نقشه های موجود در %s

en: Count
fa: شمردن

en: Count from
fa: شمردن از

en: Count to
fa: شمارش تا

en: Countdown
fa: شمارش معکوس

en: Counter
fa: شمارنده

en: Coupon
fa: کوپن

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
fa: کوپن ها غیرفعال هستند. برای فعال کردن کوپن ها به %1$sتنظیمات ووکامرس%2$s بروید

en: Cover
fa: کاور

en: Coverflow
fa: کاور شناور

en: Create
fa: ساختن

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
fa: تعداد نامحدود ستون های کناری سفارشی را ایجاد و مدیریت کنید. با استفاده از عنصر "نوار کناری" ستون های فرعی را به سازنده اضافه کنید.

en: Create new sidebar
fa: نوار کناری جدید ایجاد کنید

en: Create new template:
fa: قالب جدید بسازید:

en: Create template
fa: ساختن قالب

en: Create your own builder mode via CSS variables.
fa: حالت سازنده خود را از طریق متغیرهای CSS ایجاد کنید.

en: Create your own elements
fa: المنت‌های خود را ایجاد کنید

en: Cube
fa: مکعب

en: Current
fa: جاری

en: Current browser support: %s (no IE). Use margins for max. browser support.
fa: پشتیبانی مرورگر فعلی %s (بدون IE). برای حداکثر پشتیبانی از مرورگر از حاشیه استفاده کنید.

en: Current date
fa: تاریخ اکنون

en: Current layout
fa: طرح‌بندی کنونی

en: Current version by
fa: نسخه فعلی توسط

en: Current width
fa: عرض فعلی

en: Currently previewing content from "%s".
fa: در حال حاضر پیش نمایش محتوا از "%s".

en: Cursor
fa: نویسه مکان نما

en: Cursor character
fa: نویسه مکان نما

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom CSS
fa: سی‌اس‌اس سفارشی

en: Custom Font
fa: فونت سفارشی

en: Custom Fonts
fa: فونت‌های سفارشی

en: Custom URL
fa: آدرس سفارشی

en: Custom alt text
fa: متن جایگزین سفارشی

en: Custom attributes
fa: ویژگی های سفارشی

en: Custom breakpoints
fa: نقطه توقف سفارشی

en: Custom caption
fa: زیرنویس سفارشی

en: Custom code
fa: کد سفارشی

en: Custom email address
fa: آدرس ایمیل دلخواه

en: Custom fields
fa: فیلدهای سفارشی

en: Custom font
fa: فونت سفارشی

en: Custom link
fa: لینک سفارشی

en: Custom links
fa: لینک های سفارشی

en: Custom map style
fa: استایل سفارشی نشه

en: Custom options
fa: گزینه‌های سفارشی

en: Custom redirect URL
fa: تغيير مسير سفارشی آدرس اينترنتي

en: Custom tag
fa: برچسب سفارشی

en: Custom text
fa: متن سفارشی

en: Custom title
fa: عنوان سفارشی

en: Custom video player
fa: پخش کننده ویدیوی سفارشی

en: Customize details for sharing this URL on social media.
fa: سفارشی‌سازی جزئیات اشتراک‌گذاری این آدرس اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی.

en: Customize in "Settings" group.
fa: در گروه "تنظیمات" سفارشی کنید.

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
fa: لایت‌باکس را سفارشی کنید: تنظیمات> استایل تم> عمومی

en: Danger
fa: خطر

en: Danger color
fa: رنگ خطر

en: Dark
fa: تیره

en: Dark color
fa: رنگ تیره

en: Dashboard
fa: داشبورد

en: Dashed
fa: نقطه چین

en: Data source
fa: منبع اطلاعات

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Date
fa: تاریخ

en: Date & time
fa: تاریخ/زمان

en: Date Reached
fa: تاریخ رسیدن

en: Datepicker
fa: انتخابگر تاریخ

en: Day: %s
fa: روز: %s

en: Deactivate license
fa: غیرفعال کردن مجوز

en: Deactive license
fa: غیرفعال‌سازی لایسنس

en: December
fa: دسامبر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Default sorting
fa: مرتب سازی پیش فرض

en: Default tab
fa: زبانه پیش‌فرض

en: Default templates are disabled
fa: قالب‌های پیش فرض غیرفعال هستند

en: Default templates are enabled
fa: قالب‌‌های پیش‌فرض فعال هستند

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
fa: پیش فرض: 60 ثانیه. حداقل فاصله ذخیره خودکار 15 ثانیه است.

en: Default: Email submitted via form.
fa: پیش فرض: ایمیل از طریق فرم ارسال می شود.

en: Delete
fa: حذف

en: Delete Bricks data
fa: پاک‌کردن داده‌های بریکز

en: Delete this sidebar
fa: این نوار کناری را حذف کنید

en: Deleted
fa: حذف شده

en: Deprecated
fa: منسوخ

en: Descending
fa: نزولی

en: Description
fa: توضیحات

en: Description (optional)
fa: توضیح (اختیاری)

en: Description typography
fa: تایپوگرافی توضیحات

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
fa: متن توصیفی این صفحه. در نتایج موتورهای جستجو نمایش داده می‌شود. طول پیشنهادی: 50 - 300 کاراکتر.

en: Desktop
fa: دسکتاپ

en: Desktop: base breakpoint (all devices)
fa: دسکتاپ: نقطه شکست‌پایه (همه دستگاه‌ها)

en: Details
fa: جزئیات

en: Developer
fa: توسعه‌دهنده

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
fa: آیا %1$s را دیدید؟ یا از طریق %2$s با من در ارتباط خواهید بود؟

en: Direction
fa: جهت

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disable "Skip links"
fa: غیرفعال کردن "رد شدن از پیوندها"

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
fa: متا برچسب‌های اوپن گراف بریکز را غیرفعال کنید

en: Disable Bricks SEO meta tags
fa: متا تگ های سئوی بریکز را غیرفعال کنید

en: Disable Default UI
fa: غیر فعال کردن رابط کاربری پیش‌فرض

en: Disable Google Fonts
fa: فونت های گوگل را غیر فعال کنید

en: Disable WP REST API render
fa: رندر WP REST API را غیرفعال کنید

en: Disable WooCommerce builder
fa: WooCommerce builder را غیرفعال کنید

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
fa: فیلدهای سفارشی وردپرس را در کشویی غیرفعال کنید

en: Disable autosave
fa: ذخیره خودکار را غیرفعال کنید

en: Disable chaining element & global class
fa: عنصر زنجیره‌ای و کلاس جهانی را غیرفعال کنید

en: Disable class chaining
fa: غیر فعال کردن زنجیره کلاس

en: Disable code execution
fa: غیرفعال کردن اجرای کد

en: Disable cross sells
fa: غیرفعال کردن فروش متقابل

en: Disable default templates
fa: قالب‌های پیش فرض را غیرفعال کنید

en: Disable element spacing
fa: غیرفعال کردن فاصله عناصر

en: Disable embed
fa: جاسازی را غیرفعال کنید

en: Disable emojis
fa: شکلک را غیرفعال کنید

en: Disable footer
fa: غیرفعال کردن فوتر

en: Disable for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
fa: برای عملکرد بهتر در سازنده غیرفعال کنید. استفاده از برچسب‌های داده پویا مانند {cf_my_wordpress_field} همچنان امکان‌پذیر است.

en: Disable global classes
fa: کلاس های جهانی را غیرفعال کنید

en: Disable header
fa: غیرفعال کردن سربرگ

en: Disable icon
fa: غیرفعال کردن آیکن

en: Disable image
fa: غیرفعال کردن تصویر

en: Disable jQuery migrate
fa: مهاجرت jQuery را غیرفعال کنید

en: Disable lazy load
fa: غیرفعال کردن بار تنبل

en: Disable lazy loading
fa: بارگذاری تنبل را غیرفعال کنید

en: Disable link
fa: غیرفعال کردن لینک

en: Disable product gallery lightbox
fa: غیر فعال کردن لایت باکس گالری

en: Disable product gallery zoom
fa: زوم گالری محصول را غیرفعال کنید

en: Disable query merge
fa: ادغام پرس و جو را غیرفعال کنید

en: Disabled
fa: غیر فعال

en: Disabled in builder.
fa: غیرفعال در سازنده.

en: Disabled: Insert below existing content.
fa: غیرفعال: درج مطلب زیر محتوای موجود.

en: Disabled: Keep original image filename.
fa: غیرفعال: نام فایل اصلی تصویر را نگه دارید.

en: Disabled: Show placeholder images.
fa: غیرفعال: نمایش تصاویر موقت.

en: Discard
fa: نادیده گرفتن

en: Dismissable
fa: قابل رد کردن

en: Display
fa: نمایش

en: Display name
fa: نام نمایشی

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
fa: در آدرساینترنتی نمایش داده می‌شود. تمام حروف کوچک. به جای فضاهای مابین از خط تیره استفاده کنید.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
fa: در نتایج جستجو، شبکه‌های اجتماعی و مرورگرهای وب نمایش داده می‌شود. طول پیشنهادی: حداکثر 60 کاراکتر.

en: Div
fa: دیو

en: Divider
fa: جدا کننده کننده

en: Do you really want to delete this sidebar?
fa: آیا واقعاً می خواهید این نوار کناری را حذف کنید؟

en: Document title
fa: عنوان بایگانی

en: Documentation
fa: مستندات

en: Don't render in builder
fa: در بیلدر رندر نکنید

en: Done
fa: انجام شد

en: Dots
fa: نقطه‌ها

en: Dotted
fa: نقطه چین

en: Double
fa: دوبل

en: Double opt-in
fa: تایید مکرر

en: Download
fa: دانلود

en: Download %s
fa: دانلود %s

en: Downloaded
fa: دانلود شده

en: Downloading
fa: در حال دانلود

en: Drag & drop
fa: کشیدن و رها کردن

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
fa: طرحهای جیسون یا زیپ را در اینجا بکشید و رها کنید ..

en: Draggable
fa: قابل جابجایی

en: Drop JSON file(s) in here
fa: فایل (های) جیسون را اینجا بکشید

en: Dropdown
fa: کشویی

en: Drops
fa: قطره

en: Duplicate
fa: تکثیر

en: Dynamic Data
fa: داده پویا

en: Dynamic data
fa: داده های پویا

en: Dynamic data %1$s (%2$s) is empty
fa: داده های پویا %1$s (%2$s) خالی است

en: Dynamic data %s is empty
fa: داده‌های پویا %s خالی است

en: Dynamic data is empty.
fa: داده‌های پویا خالی هستند.

en: Dynamic dots
fa: نقاط پویا

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit Custom Font
fa: ویرایش قلم سفارشی

en: Edit Template
fa: ویرایش قالب

en: Edit Template Bundle
fa: بسته قالب را ویرایش کنید

en: Edit Template Tag
fa: ویرایش برچسب قالب

en: Edit WordPress content (WP admin).
fa: محتوای وردپرس را ویرایش کنید (مدیر وردپرس).

en: Edit content
fa: ویرایش محتوا

en: Edit dropdown to set icon individually.
fa: برای تنظیم نماد به صورت جداگانه، فهرست کشویی را ویرایش کنید.

en: Edit footer
fa: ویرایش پاورقی

en: Edit header
fa: ویرایش سربرگ

en: Edit in WordPress
fa: ویرایش در وردپرس

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
fa: محصولات مرتبط را ویرایش کنید تا فروش بالای محصول یا فروش متقابل را اضافه کنید.

en: Edit palette
fa: ویرایش پالت رنگ

en: Edit product content in WordPress.
fa: محتوای محصول را در وردپرس ویرایش کنید.

en: Edit product short description in WordPress.
fa: توضیحات کوتاه محصول را در وردپرس ویرایش کنید.

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
fa: ویرایش عنوان: تنظیمات> تنظیمات برگه> سئو

en: Edit with Bricks
fa: ویرایش با بریکز

en: Edited
fa: ویرایش شد

en: Editing
fa: ویرایش کردن

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
fa: ویرایش عرض نقطه شکست پایه، بر همه مدیا کوئری اثر خواهد گذاشت.

en: Effect
fa: افکت

en: Element
fa: المنت

en: Element "%s" doesn't exist.
fa: المنت "%s" وجود ندارد.

en: Element %s not found.
fa: عنصر %s یافت نشد.

en: Element - Container
fa: المان -کانتینر

en: Element - Div
fa: المان - دیو

en: Element - Section
fa: المان - بخش

en: Element - Video
fa: عنصر - ویدئو

en: Element ID
fa: شناسه المنت

en: Element ID & class
fa: شناسه و کلاس عنصر

en: Element ID & class gets added to every element by default.
fa: شناسه و کلاس عنصر به طور پیش فرض به هر عنصر اضافه می شود.

en: Element actions
fa: اقدامات عنصر

en: Element classes
fa: کلاس‌های المنت

en: Element margin
fa: حاشیه المان

en: Elements
fa: المنت‌ها

en: Email
fa: ایمیل

en: Email address
fa: آدرس ایمیل

en: Email address already exists.
fa: این ایمیل از قبل موجود است.

en: Email address in submitted form
fa: آدرس ایمیل در فرم ارسال شده

en: Email address is not valid.
fa: آدرس ایمیل معتبر نیست.

en: Email address required.
fa: آدرس ایمیل لازم است.

en: Email content
fa: محتوای ایمیل

en: Email field *
fa: فیلد ایمیل *

en: Empty cart
fa: سبد خرید خالی

en: Empty star color
fa: رنگ ستاره خالی

en: Enable "%s" button
fa: دکمه "%s" رو فعال کنید

en: Enable AJAX
fa: اژاکس را فعال کنید

en: Enable AJAX add to cart
fa: افزودن به سبد خرید AJAX را فعال کنید

en: Enable custom video player
fa: پخش کننده ویدیوی سفارشی را فعال کنید

en: Enable reCAPTCHA
fa: فعال کردن ری‌کپچا

en: Enable time
fa: فعال کردن زمان

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
fa: با فعال کردن این گزینه قالب‌های شما برای افراد قابل مشاهده است. با غیرفعال کردن این گزینه فقط کاربران وارد شده به سیستم میتوانند قالب‌ها را ببینند.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
fa: برای باز کردن و بستن مورد بدون تغییر وضعیت موارد دیگر این گزینه را فعال کنید.

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
fa: برای بهبود نمایش پیش‌نمایش، رندر متن داده‌های پویا روی بوم را فعال کنید.

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Enabled: Download template images to media library.
fa: فعال: تصاویر قالب را در رسانه‌ها بارگیری کنید.

en: Enabled: Rename image before download.
fa: فعال: تغییر نام تصویر قبل از بارگیری.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
fa: فعال: محتوای موجود را با داده‌های قالب جایگزین کنید.

en: End
fa: پایان

en: End Size
fa: اندازه پایانی

en: Enjoy
fa: لذت

en: Enter CSS class name
fa: کلاس سی‌اس‌اس را وارد کنید

en: Enter CSS filters + value (learn more)
fa: فیلترهای سی‌اس‌اس + مقدار را وارد کنید (بیشتر بدانید)

en: Enter new template name
fa: نام قالب جدید را وارد کنید

en: Enter search term
fa: عبارت جستجو را وارد کنید

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
fa: نام اولین کلاس سی‌اس‌اس خود را در فیلد بالا وارد کنید. سپس اینتر بزنید تا ثبت شود.

en: Enter viewport
fa: وارد viewport شوید

en: Enter width between 180 and 500.
fa: عرض را بین 180 و 500 وارد کنید.

en: Entire website
fa: تمام وب‌سایت

en: Entry animation
fa: وارد سازی انیمیشن

en: Entry animation to interaction
fa: وارد سازی انیمیشن

en: Equal
fa: برابر

en: Error
fa: خطا

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Error page
fa: برگه خطا

en: Error: Invalid license key
fa: خطا: کد لایسنس نامعتبر است

en: Error: License mismatch
fa: خطا: عدم تطابق لایسنس

en: Even background
fa: پس زمینه زوج

en: Events
fa: رویدادها

en: Excellent
fa: عالی

en: Exceptional
fa: استثنایی

en: Excerpt
fa: چکیده

en: Excerpt length
fa: طول خلاصه

en: Exclude
fa: جدا کردن

en: Exclude current post
fa: پست فعلی را خارج کنید

en: Excluded terms
fa: برچسب‌های مستثنا

en: Execute code
fa: اجرای کد

en: Exists
fa: وجود دارد

en: Expand
fa: گسترش

en: Expand active element & scroll into view
fa: تغییر حالت خودکار و پیمایش عنصر فعال در پنل "ساختار"

en: Expand all
fa: گسترش همه

en: Expand first item
fa: مورد اول را بزرگ کنید

en: Expand panel when dropdown is visible
fa: وقتی کشویی قابل مشاهده است، پنل را بزرگ کنید

en: Export
fa: برون‌بری

en: Export Settings
fa: برون‌بری تنظیمات

en: Export Template
fa: برون‌ریزی طرح

en: Exquisite
fa: نفیس

en: External URL
fa: آدرس بیرونی

en: External files
fa: فایلهای خارجی

en: Extra Bold
fa: فوق‌العاده ضخیم

en: Extra Light
fa: بسیار سبک

en: Extra large
fa: خیلی بزرگ

en: Extra small
fa: بسیار کوچک

en: Facebook App ID
fa: شناسه فیس بوک

en: Facebook Page
fa: صفحه فیس بوک

en: Facebook page URL
fa: لینک صفحه فیسبوک

en: Fade
fa: محو شدن

en: Fade in
fa: محو شدن

en: Fade in animation
fa: انیمیشن محو شدن

en: Fade in down
fa: محو به سمت پایین

en: Fade in left
fa: محو به سمت چپ

en: Fade in right
fa: محو به سمت راست

en: Fade in up
fa: محو به سمت بالا

en: Fallback fonts
fa: فونت های بازگشتی

en: Fallback preview image
fa: تصویر پیش نمایش بازگشتی

en: False
fa: غلط

en: Fantastic
fa: خبال انگیز

en: Fast
fa: سریع

en: Fast forward
fa: سریع به جلو

en: Featured
fa: ویژه

en: Featured image
fa: تصویر شاخص

en: Featured image height
fa: ارتفاع تصویر شاخص

en: Featured image sizes
fa: ابعاد تصویر شاخص

en: Featured image tag
fa: برچسب تصویر ویژه

en: Featured image width
fa: عرض تصویر شاخص

en: Features
fa: امکانات

en: Features typography
fa: تایپوگرافی متن ویژه

en: February
fa: فوریه

en: Field
fa: فیلد

en: Field background
fa: پس‌زمینه فیلد

en: Field border
fa: مرز فیلد

en: Field full width
fa: فیلد تمام‌عرض

en: Field margin
fa: فاصله خارجی فیلد

en: Field padding
fa: فاصله داخلی فیلد

en: Field typography
fa: تایپوگرافی فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: File
fa: فایل

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
fa: فایل %s پذیرفته نیست. از حد مجاز تعداد فایل فراتر رفت..

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
fa: فایل %s پذیرفته نیست. از حد مجاز سایز فراتر رفت.

en: File URL
fa: آدرس فایل

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
fa: فایل به دلیل خطای پاکسازی بارگذاری نشد. لطفا  پرونده اس‌وی‌جی را تایید کنید یا با ما تماس بگیرید.

en: File upload
fa: آپلود فایل

en: Files
fa: فایل‌ها

en: Fill
fa: پر کردن

en: Fill - Dark
fa: رنگ داخل - تاریک

en: Fill - Light
fa: رنگ داخل - روشن

en: Fill - Primary
fa: رنگ داخل - اولیه

en: Fill color
fa: رنگ داخل

en: Filter
fa: فیلتر

en: Filter by
fa: فیلتر با

en: Filter input
fa: ورودی فیلتر

en: Filter media by mime type
fa: رسانه ها را بر اساس نوع میم فیلتر کنید

en: Filter title
fa: عنوان فیلتر

en: Filter type
fa: نوع فیلتر

en: Fine
fa: مرغوب

en: Finish
fa: پایان

en: First name
fa: نام

en: First name field
fa: فیلد نام

en: First post full width
fa: اولین پست تمام عرض

en: Fixed
fa: ثابت

en: Flex
fa: فلکس

en: Flex basis
fa: اساس فلکس

en: Flex grow
fa: فلکس رشد می کند

en: Flex shrink
fa: جمع کردن فلکس

en: Flex wrap
fa: بسته بندی فلکس

en: Flip
fa: برگردان

en: Flip horizontal
fa: قرینه افقی

en: Flip vertical
fa: قرینه عمودی

en: Focus
fa: حالت فوکوس

en: Focus outline
fa: خط بیرونی متمرکز

en: Focused
fa: متمرکز

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
fa: این %1$sلینک%2$s را برای ویرایش توضیحات بایگانی محصول یا ویرایش توضیحات دسته محصول/برچسب دنبال کنید

en: Font Family
fa: خانواده فونت

en: Font Preview
fa: پیشنمایش فونت

en: Font family
fa: خانواده فونت

en: Font preview
fa: پیش‌نمایش فونت

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: Font style
fa: استایل فونت

en: Font variants
fa: متغیرهای فونت

en: Font weight
fa: وزن فونت

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
fa: فونت ها همگام شدند! ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا یک پروژه فونتی که به تازگی منتشر یا به‌روزرسانی کرده‌اید همگام‌سازی شود.

en: Footer
fa: پاورقی

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
fa: اسکریپت های پاورقی درست قبل از بستن برچسب %s اضافه می شوند.

en: For better preview select content to show.
fa: برای پیش‌نمایش بهتر، محتوایی برای نمایش انتخاب کنید.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
fa: فقط برای هدف SEO frontend. عدم بازنویسی عنوان پست توصیه شده: حداکثر 60 کاراکتر.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
fa: برای دسته‌بندی محصول یا بایگانی برچسب محصول توضیحات هر برچسب را ویرایش کنید.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
fa: برای سوالات در مورد بریکز لطفا به آدرس help@bricksbuilder.io ایمیل ارسال کنید. اگر می‌خواهید بدانید چه مواردی در حال توسعه است‌، به نقشه راه عمومی ما مراجعه کنید. در آنجا همچنین می توانید درخواست امکانات درخواستی خود را ارسال کنید تا کاربران رای دهند و درباره آن امکانات درخواستی نظر بدهند.

en: Form
fa: فرم

en: Form Field
fa: فیلد فرم

en: Form title
fa: عنوان فرم

en: Format
fa: فرمت

en: Friday
fa: جمعه

en: From email address
fa: از آدرس ایمیل

en: From name
fa: از نام

en: Front
fa: جلو

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Full
fa: کامل

en: Full access
fa: دسترسی کامل

en: Full size
fa: اندازه کامل

en: Full width
fa: تمام عرض

en: Fullscreen Control
fa: کنترل تمام صفحه

en: Galleries
fa: گالری‌ها

en: Gallery layout
fa: طرح‌بندی گالری

en: Gap
fa: شکاف

en: General
fa: عمومی

en: Generate custom image sizes
fa: ایجاد اندازه تصویر سفارشی

en: Get In Touch
fa: در تماس باشید

en: Get free marker icons from icons8.com
fa: از icon8.com آیکون‌های نشانگر رایگان دریافت کنید

en: Get started here
fa: از اینجا شروع کنید

en: Getting Started
fa: آغاز به کار

en: Global
fa: سراسری

en: Global class created
fa: کلاس سراسری ایجاد شد

en: Global class deleted
fa: کلاس سراسری حذف شد

en: Global class renamed
fa: نام کلاس سراسری تغییر کرد

en: Global classes
fa: کلاس‌های سراسری

en: Global classes imported
fa: کلاس‌های سراسری درون‌ریزی شدند

en: Global element
fa: المنت‌های سراسری

en: Global elements
fa: المنت‌های سراسری

en: Global settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Go back
fa: بازگشت

en: Go to
fa: برو به

en: Go to: Bricks Settings
fa: رفتن به تنظیمات بریکز

en: Go to: Bricks Templates
fa: برو به: قالب‌های بریکز

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
fa: بروید به: تنظیمات> تنظیمات طرح> پر کردن محتوا

en: Good
fa: خوب

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
fa: کلید ای‌پی‌آی گوگل‌مپ لازم است! افزودن کلید در داشبورد در زیر: %s

en: Google Maps API keys
fa: کلیدهای API Google Maps

en: Google fonts
fa: فونت‌های گوگل

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
fa: کلید ای‌پی‌آی ری‌کپچا مورد نیاز است! افزودن کلید در داشبورد در زیر: %s

en: Google reCAPTCHA v3 API Secret key
fa: کلید مخفی Google reCAPTCHA v3 API

en: Google reCAPTCHA v3 API Site key
fa: Google reCAPTCHA v3 API کلید سایت

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
fa: ری‌کپچای گوگل: کلید سایت نامعتبر است.

en: Got it
fa: فهمیدم

en: Gowalla
fa: گوالا

en: Gradient
fa: گریدینت

en: Gradient / Overlay
fa: شیب / همپوشانی

en: Grand
fa: بزرگ

en: Grid
fa: شبکه‌ای

en: Grid (Round)
fa: شبکه (دور)

en: Grid (Square)
fa: شبکه (مربع)

en: Grid auto columns
fa: ستونهای خودکار گربد

en: Grid auto flow
fa: جریان خودکار گربد

en: Grid auto rows
fa: جریان خودکار گربد

en: Grid column
fa: ستون گربد

en: Grid image ratio
fa: نسبت تصویر گرید

en: Grid item
fa: آیتم گربد

en: Grid row
fa: ردیف گربد

en: Grid template columns
fa: ستون های قالب گربد

en: Grid template rows
fa: ستون های قالب گربد

en: Groove
fa: شیار

en: Groups
fa: گروه ها

en: Gutenberg data
fa: داده‌های گوتنبرگ

en: HTML
fa: اچ‌تی‌ام‌ال

en: HTML email
fa: ایمیل اچ‌تی‌ام‌ال

en: HTML tag
fa: تگ HTML

en: Hamburger toggle
fa: منوی همبرگری

en: Has unexecuted PHP code
fa: کد پی‌اچ‌پی اجرا نشده دارد

en: Header
fa: سربرگ

en: Header location
fa: موقعیت سربرگ

en: Header scripts
fa: اسکریپت های سربرگ

en: Header scripts are added right before closing %s tag. Perfect for tracking scripts such as Google Analytics, etc.
fa: اسکریپت های سرصفحه درست قبل از بستن برچسب %s اضافه می شوند. مناسب برای ردیابی اسکریپت ها مانند Google Analytics و غیره.

en: Header width
fa: عرض سربرگ

en: Heading
fa: عنوان

en: Heading 2 (h2)
fa: عنوان ۲ (اچ۲)

en: Heading 3
fa: عنوان 3

en: Heading 3 (h3)
fa: عنوان ۳ (اچ۳)

en: Heading 4 (h4)
fa: عنوان ۴ (اچ۴)

en: Heading 5 (h5)
fa: عنوان ۵ (اچ۵)

en: Heading 6 (h6)
fa: عنوان ۶ (اچ۶)

en: Heading typography
fa: تایپوگرافی سرفصل

en: Height
fa: ارتفاع

en: Help
fa: کمک

en: Here goes my heading ..
fa: اینجا عنوان نوشته میشود ..

en: Here goes my text ...
fa: این متن من است ...

en: Here goes your caption ...
fa: زیرنویس شما اینجاست ...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
fa: جای متن اینجاست ... برای دسترسی به نوار ابزار متن، قسمتی از متن خود را انتخاب کنید.

en: Hero
fa: قهرمان

en: Hidden
fa: مخفی

en: Hide
fa: مخفی کردن

en: Hide %s
fa: مخفی کردن %s

en: Hide CTA button
fa: دکمه CTA مخفی شود

en: Hide additional information
fa: مخفی کردن اطلاعات اضافی

en: Hide at breakpoint
fa: در نقطه شکست پنهان شوید

en: Hide cart details to link directly to the cart.
fa: برای پیوند مستقیم به سبد خرید ، جزئیات سبد خرید را پنهان کنید.

en: Hide close
fa: پنهان کردن بستن

en: Hide cover
fa: پوشش را مخفی کنید

en: Hide dynamic data label in dropdown
fa: برچسب داده پویا را در کشویی پنهان کنید

en: Hide element
fa: پنهان کردن عنصر

en: Hide image
fa: مخفی کردن تصویر

en: Hide info
fa: مخفی کردن اطلاعات

en: Hide message
fa: پنهان کردن پیام

en: Hide out of stock
fa: اقلام ناموجود را مخفی کنید

en: Hide popup
fa: مخفی کردن پنجره بازشو

en: Hide regular price
fa: پنهان کردن قیمت معمولی

en: Hide reviews link
fa: پنهان کردن پیوند نظرات

en: Hide stock
fa: مخفی کردن سهام

en: Hide title
fa: مخفی کردن عنوان

en: Highlight
fa: برجسته

en: Highlight label
fa: برچسب هایلات

en: History
fa: تاریخچه

en: History deleted
fa: تاریخچه حذف شد

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
fa: کنترل/ سی‌ام‌دی را نگه دارید تا چند تصویر انتخاب کنید.

en: Home
fa: خانه

en: Home Label
fa: برچسب خانه

en: Home URL
fa: آدرس صفحه اصلی

en: Home page
fa: صفحه خانه

en: Hook
fa: قلاب

en: Horizontal
fa: افقی

en: Horizontal align
fa: تراز افقی

en: Horizontal alignment
fa: تراز افقی

en: Hover
fa: شناور

en: How Editing With Bricks Works
fa: ویرایش با بریکز چگونه کار می‌کند

en: How many numbers on either side of the current page.
fa: چند عدد در دو طرف صفحه فعلی وجود دارد.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
fa: چند عدد در لبه‌های آغازی یا پایانی لیست.

en: How many numbers to either side of the current page.
fa: چند عدد در دو طرف صفحه فعلی وجود دارد.

en: How to create a footer template
fa: نحوه ایجاد قالب پاورقی

en: How to create a header template
fa: نحوه ایجاد قالب سربرگ

en: How to get your Adobe fonts project ID
fa: چگونه ID پروژه فونت های Adobe خود را دریافت کنید

en: How to get your Facebook App ID
fa: چگونه شناسه برنامه Facebook خود را دریافت کنیم

en: How to get your Google Maps API key
fa: چگونه کلید Google Maps API خود را دریافت کنیم

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
fa: چگونه کلید Google reCAPTCHA v3 API Secret خود را دریافت کنیم

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
fa: چگونه می توان کلید سایت Google reCAPTCHA v3 API خود را دریافت کرد

en: How to get your MailChimp API key
fa: چگونه می توان کلید MailChimp API خود را دریافت کرد

en: How to get your SenGrid API key
fa: چگونه می توان کلید SenGrid API خود را دریافت کرد

en: How to get your Unsplash API key
fa: چگونه می توان کلید Unsplash API خود را دریافت کرد

en: Hue
fa: رنگ

en: Hybrid
fa: ترکیبی

en: I am a button
fa: من یک دکمه هستم

en: I am a heading
fa: من یک عنوان هستم

en: I am a slide
fa: من یک اسلاید هستم

en: I am a so called subtitle.
fa: من اصطلاحاً زیرنویس هستم.

en: I am an alert.
fa: من یک هشدار هستم.

en: I don't know how to use this Bricks
fa: طرز استفاده از بریکز بلد نیستم

en: I found a better site builder
fa: من یک سایت‌ساز بهتر پیدا کردم

en: I no longer need Bricks
fa: من دیگر نیازی به بریکز ندارم

en: ID
fa: شناسه

en: Icon
fa: آیکون

en: Icon Box
fa: جعبه آیکون

en: Icon List
fa: لیست آیکون

en: Icon align
fa: تراز آیکن

en: Icon background
fa: پس‌زمینه آیکون

en: Icon background color
fa: رنگ پس زمینه آیکون

en: Icon border
fa: قاب آیکون

en: Icon box shadow
fa: سایه جعبه آیکون

en: Icon collapsed
fa: آیکون جمع شد

en: Icon color
fa: رنگ آیکون

en: Icon expanded
fa: نماد بزرگ شد

en: Icon expanded typography
fa: نماد تایپوگرافی گسترده شده است

en: Icon height
fa: ارتفاع آیکون

en: Icon list
fa: لیست آیکون

en: Icon margin
fa: فاصله بیرونی آیکون

en: Icon padding
fa: فاصله داخلی آیکن

en: Icon position
fa: موقعیت آیکون

en: Icon rotate in °
fa: چرخش آیکون بر حسب درجه

en: Icon rotation for expanded accordion.
fa: چرخش آیکون برای آکاردئون منبسط شده.

en: Icon size
fa: اندازه آیکون

en: Icon spinning
fa: نماد در حال چرخش

en: Icon typography
fa: تایپوگرافی نماد

en: Icon width
fa: عرض آیکون

en: Icons
fa: آیکون‌ها

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
fa: در صورت فعال بودن ، یک پرونده JS & CSS اضافی بارگیری می شود.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
fa: اگر شرایط نمایش قالب تنظیم نشده باشد، بریکز قالب‌های منتشر شده (سربرگ، پاورقی و غیره) را برای بینندگان وب‌سایت شما نمایش می‌دهد. برای غیرفعال کردن این عمل، این گزینه را انتخاب کنید و حتما شرایط نمایش قالب را تنظیم کنید.

en: If the video is unlisted, you will need to enter the video privacy hash.
fa: اگر ویدیو فهرست نشده است، باید هش حریم خصوصی ویدیو را وارد کنید.

en: Iframe title
fa: عنوان Iframe

en: Ignore sticky posts
fa: پست های چسبنده را نادیده بگیرید

en: Ignored when posts per page set to "-1".
fa: وقتی پست‌ها در هر صفحه روی "-۱" تنظیم می‌شوند ، نادیده گرفته می‌شوند.

en: Image
fa: تصویر

en: Image Gallery
fa: گالری عکس

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
fa: شناسه تصویر (%s) دیگر وجود ندارد. لطفاً تصویر دیگری را انتخاب کنید.

en: Image align
fa: تراز تصویر

en: Image border
fa: مرز تصویر

en: Image box shadow
fa: سایه تصویر

en: Image gallery
fa: گالری عکس

en: Image height
fa: ارتفاع تصویر

en: Image margin
fa: حاشیه تصویر

en: Image not found
fa: تصویر پیدا نشد

en: Image overlay
fa: پوشش تصویر

en: Image position
fa: موقعیت تصویر

en: Image ratio
fa: نسبت تصویر

en: Image size
fa: اندازه تصویر

en: Image width
fa: عرض تصویر

en: Images
fa: تصاویر

en: Images of the same lightbox ID are grouped together.
fa: تصاویر شناسه لایت باکس یکسان با هم گروه بندی می شوند.

en: Import
fa: درون‌ریزی

en: Import Settings
fa: درون‌ریزی تنظیمات

en: Import images
fa: وارد کردن تصاویر

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
fa: وارد کردن "%s" انجام نشد: نام از قبل وجود دارد.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
fa: وارد کردن "%s" انجام نشد: فرمت اشتباه است.

en: Import settings
fa: درون‌ریزی تنظیمات

en: Import template
fa: درون‌ریزی قالب

en: Important: The code above will run on your site! Only add code that you consider safe. Especially when executing PHP & JS code.
fa: مهم: کد بالا در سایت شما اجرا می شود! فقط کدهایی را اضافه کنید که مطمئن هستید. به خصوص هنگام اجرای کدهای PHP و JS.

en: Important: The code above will run on your site! Only add code that you consider safe. Especially when executing PHP & JavaSript code.
fa: مهم: کد بالا در سایت شما اجرا می شود! فقط کدهایی را اضافه کنید که مطمئن هستید. به خصوص هنگام اجرای کدهای PHP و JS.

en: Imports
fa: درون‌ریزی‌ها

en: Impressive
fa: چشمگیر

en: In Stock
fa: در انبار

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
fa: اگر توسعه دهنده نرم‌افزار هستید، می‌توانید بریکز را با هوک‌ها ، فیلترها یا با ایجاد المنت‌های اختصاصی سفارشی‌تر کنید.

en: In same term
fa: در همان برچسب

en: Include
fa: شامل

en: Include children
fa: شامل فرزند

en: Incredible
fa: باور نکردنی

en: Independent toggle
fa: ضامن مستقل

en: Individual
fa: تکی

en: Infinite
fa: بي‌نهايت

en: Infinite scroll
fa: اسکرول بی‌نهايت

en: Info
fa: اطلاعات

en: Info Images
fa: تصاویر اطلاعات

en: Info color
fa: رنگ اطلاعات

en: Infobox
fa: جعبه اطلاعات

en: Infobox appears on map marker click.
fa: باکس اطلاعات با کلیک نشانگر نقشه ظاهر می‌شود.

en: Initial slide
fa: اسلاید اولیه

en: Inline styles (CSS) are added to the %s tag.
fa: سبک های درون خطی (CSS) به برچسب %s اضافه می شوند.

en: Inline styles (default)
fa: سبک های درون خط (به طور پیش فرض)

en: Inner background color
fa: رنگ پس زمینه داخلی

en: Inner container
fa: کانتینر داخلی

en: Input
fa: ورودی

en: Input background
fa: پس زمینه را وارد کنید

en: Input border
fa: حاشیه را وارد کنید

en: Insert
fa: درج

en: Insert after
fa: درج بعد

en: Insert element
fa: درج عنصر

en: Insert layout
fa: درج طرح‌بندی

en: Insert media
fa: رسانه را وارد کنید

en: Insert post parent ID
fa: شناسه والد پست را درج کنید

en: Insert section
fa: درج بخش

en: Insert template
fa: درج قالب

en: Insert template below
fa: درج قالب در زیر

en: Inserted template uses theme style "%s"
fa: قالب وارد شده از استایل "%s" استفاده می‌کند

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
fa: درج هر قالبی داده‌ها را مجددا بازنویسی می‌کند. توصیه می‌کنیم ابتدا تغییرات خود را ذخیره کنید.

en: Inset
fa: درج

en: Installed version
fa: نسخه نصب شده

en: Interaction
fa: تعاملات

en: Interaction conditions
fa: شرایط تعامل

en: Interactions
fa: تعاملات

en: Interface
fa: رابط

en: Internal post/page
fa: پست / برگه داخلی

en: Interval in ms
fa: فاصله در میلی‌ثانیه

en: Invalid Google reCaptcha.
fa: متن ری‌کپچای گوگل معتبر نیست.

en: Invert
fa: معکوس

en: It's just a temporary deactivation
fa: این فقط یک غیرفعال سازی موقت است

en: Italic
fa: کج

en: Item
fa: آیتم

en: Items
fa: آیتم ها

en: Items to scroll
fa: مواردی برای پیمایش

en: Items to show
fa: تعداد برای نمایش

en: January
fa: ژانویه

en: Join Us
fa: به ما بپیوندید

en: July
fa: جولای

en: June
fa: ژوئن

en: Just another slide
fa: فقط یک اسلاید دیگر

en: Justify
fa: هم‌تراز

en: Justify content
fa: محتوای هم‌تراز

en: Justify items
fa: هم‌تراز کردن آیتمها

en: Keep formatting
fa: به قالب بندی ادامه دهید

en: Keep open while styling
fa: در حین استایل باز نگه دارید

en: Key
fa: کلید

en: Keyboard
fa: صفحه کلید

en: Keyboard shortcuts
fa: میانبرهای صفحه کلید

en: Label
fa: برچسب

en: Label typography
fa: تایپوگرافی لیبل

en: Labels
fa: برچسب ها

en: Language
fa: زبان

en: Laptop
fa: لپ‌تاپ

en: Large
fa: بزرگ

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Last name field
fa: فیلد نام خانوادگی

en: Last refresh
fa: آخرین بازخوانی

en: Latest
fa: آخرین

en: Latitude
fa: عرض جغرافیایی

en: Layout
fa: طرحبندی

en: Lazy load offset
fa: جبران بارگذاری تنبل

en: Lead
fa: لید

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Learn more about CSS filters
fa: درباره فیلترهای CSS بیشتر بدانید

en: Learn more about CSS transform
fa: درباره تبدیل CSS بیشتر بدانید

en: Learn more about CSS transform-origin
fa: درباره CSS مبدأ تبدیل بیشتر بیاموزید

en: Learn more about CSS transitions
fa: درباره انتقال CSS بیشتر بیاموزید

en: Learn more on wordpress.org
fa: در wordpress.org بیشتر بیاموزید

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
fa: از طریق برچسب داده پویا %2$s بیاموزید کدام %1$s را باید به فیلدهای بالا اضافه کنید.

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
fa: برای اعمال قالب بر همه بایگانی‌ها، خالی بگذارید.

en: Leave empty to apply template to all post types.
fa: برای اعمال قالب بر همه انواع پست خالی بگذارید.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
fa: برای استفاده از لیست پیش فرض ووکامرس خالی بگذارید.

en: Leave the first comment
fa: اولین دیدگاه را بنویسید

en: Leave viewport
fa: خروج از ویوپورت

en: Leave your comment
fa: دیدگاهی بنویسید

en: Left
fa: چپ

en: Left to right
fa: چپ به راست

en: Letter spacing
fa: فاصله بین حروف

en: License
fa: لایسنس

en: License activated.
fa: لایسنس فعال شد.

en: License key format
fa: فرمت کد لایسنس

en: Light
fa: سبک

en: Light color
fa: رنگ روشن

en: Light dream
fa: رویای سبک

en: Lightbox
fa: لایت‌باکس

en: Lightbox ID
fa: شناسه لایت باکس

en: Lightbox Image
fa: تصویر لایت‌باکس

en: Lightbox Video
fa: ویدئو لایت‌باکس

en: Lightbox background
fa: پس زمینه لایت باکس

en: Lightbox close color
fa: رنگ بستن لایت باکس

en: Lightbox close size
fa: اندازه بستن لایت باکس

en: Lightbox height
fa: ارتفاع لایت باکس

en: Lightbox image size
fa: اندازه تصویر لایت باکس

en: Lightbox width
fa: عرض لایت باکس

en: Lightness
fa: سبکی

en: Limit how often this popup appears.
fa: تعداد دفعات ظاهر شدن این پنجره بازشو را محدود کنید.

en: Line cap
fa: کلاه خط

en: Line height
fa: ارتفاع خط

en: Line width in px
fa: عرض خط بر حسب پیکسل

en: Link
fa: لینک

en: Link & status
fa: پیوند و وضعیت

en: Link To
fa: لینک به

en: Link entire product
fa: پیوند دادن کل محصول

en: Link image
fa: لینک عکس

en: Link rendered as
fa: پیوند به عنوان ارائه شده است

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: Link to
fa: لینک به

en: Link to lightbox
fa: پیوند به لایت‌باکس

en: Link to post
fa: لینک به پست

en: Link type
fa: نوع لینک

en: Linked
fa: مرتبط

en: Links
fa: لینک‌ها

en: List
fa: لیست

en: List item
fa: مورد لیست

en: List item #1
fa: آیتم لیست #۱

en: List item #2
fa: آیتم لیست #۲

en: List items
fa: لیست موارد

en: Load Gutenberg data into Bricks
fa: داده های گوتنبرگ را در بریکز بارگیری کنید

en: Load more
fa: بارگذاری بیشتر

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
fa: طرحها را از نصب Bricks دیگری که به آن دسترسی دارید در کتابخانه طرح خود بارگیری کنید.

en: Loading
fa: بارگذاری

en: Loading templates
fa: بارگیری قالب‌ها

en: Local storage
fa: ذخیره سازی محلی

en: Locked
fa: قفل شده است

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
fa: برای بازیابی کد لایسنس خود به سیستم %s وارد شوید یا آن را از ایمیل تأیید خرید خود کپی و جایگذاری کنید.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
fa: پس از ثبت نام موفقیت آمیز وارد سیستم شوید. نکته: برای هدایت کاربر به قسمت حساب کاربری/منوی مدیر، عملکرد "تغییر مسیر" را تنظیم کنید.

en: Logged in
fa: وارد شده

en: Logged out
fa: خارج شده

en: Login
fa: ورود

en: Login field *
fa: قسمت ورود به سیستم *

en: Logo
fa: لوگو

en: Logo URL
fa: آدرس لوگو

en: Logo height
fa: ارتفاع لوگو

en: Logo inverse
fa: لوگو معکوس

en: Logo text
fa: متن لوگو

en: Logo width
fa: عرض لوگو

en: Longitude
fa: طول جغرافیایی

en: Loop
fa: حلقه

en: Low Stock / On backorder
fa: موجودی کم / در سفارش قبلی

en: Low stock
fa: موجودی کم

en: Lowercase
fa: حروف کوچک

en: Lowercase removes leading zeros
fa: حروف کوچک صفرهای ابتدایی را حذف می کند

en: Magnificent
fa: باشکوه

en: MailChimp API key
fa: کلید API MailChimp

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
fa: کلید ای‌پی‌آی Mailchimp  لازم است! افزودن کلید در داشبورد در زیر: %s

en: Main query
fa: کوئری اصلی

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
fa: اطمینان حاصل کنید که وب سایت راه دور وارد شده در بالا "دسترسی به طرحهای من" را به شما اعطا کرده است.

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
fa: مطمئن شوید که هیچ عنصری با پیوندها داخل ظرف پیوند شده شما وجود ندارد (پیوندهای تو در تو).

en: Make sure ticked "Enable AJAX add to cart buttons on archives" in WooCommerce > Settings > Products
fa: مطمئن شوید که در WooCommerce > تنظیمات > محصولات، «فعال کردن دکمه‌های افزودن به سبد خرید AJAX در بایگانی‌ها را فعال کنید»

en: Manage my menus in WordPress.
fa: منوهای من را در وردپرس مدیریت کنید.

en: Manage your custom font files
fa: فایل‌های فونت سفارشی را مدیریت کنید

en: Map
fa: نقشه

en: Map Type Control
fa: کنترل نوع نقشه

en: Map style
fa: استایل نقشه

en: Map type
fa: نوع نقشه

en: March
fa: مارس

en: Margin
fa: حاشیه

en: Marker height in px
fa: ارتفاع نشانگر بر حسب پیکسل

en: Marker width in px
fa: عرض نشانگر بر حسب پیکسل

en: Markers
fa: نشانگرها

en: Marvelous
fa: شگفت انگیز

en: Masonry
fa: سنگ چین

en: Max
fa: حداکثر

en: Max upload size: %s
fa: حداکثر اندازه بارگذاری: %s

en: Max. height
fa: حداکثر ارتفاع

en: Max. post width
fa: حداکثر عرض پست

en: Max. price
fa: حداکثر قیمت

en: Max. products
fa: حداکثر محصولات

en: Max. related posts
fa: حداکثر پست‌های مرتبط

en: Max. size
fa: حداکثر اندازه

en: Max. time
fa: حداکثر زمان

en: Max. value
fa: حداکثر مقدار

en: Max. width
fa: حداکثر عرض

en: May
fa: مه

en: Media
fa: رسانه

en: Media File
fa: فایل رسانه

en: Medium
fa: متوسط

en: Mega menu
fa: مگا منو

en: Member
fa: عضو

en: Menu
fa: منو

en: Menu order
fa: ترتیب منو

en: Message
fa: پیام

en: Message sent from:
fa: پیام ارسالی از:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
fa: پیام با موفقیت ارسال شد. ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

en: Messages
fa: پیام ها

en: Meta
fa: متا

en: Meta Data
fa: فرا داده

en: Meta data
fa: داده های متا

en: Meta description
fa: توضیحات متا

en: Meta key
fa: کلید متا

en: Meta keywords
fa: کلمات کلیدی متا

en: Meta query
fa: کوئری متا

en: Meta robots
fa: روبات‌های متا

en: Meta typography
fa: تایپوگرافی متا

en: Meta value
fa: مقدار متا

en: Metadata
fa: فراداده

en: Metro
fa: مترو

en: Mid Size
fa: سایز متوسط

en: Middle center
fa: وسط وسط

en: Middle left
fa: وسط چپ

en: Middle right
fa: وسط راست

en: Mime type
fa: نوع میم

en: Min
fa: حداقل

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
fa: حداقل نسخه PHP برای اجرای Bricks PHP 5.4 است

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
fa: حداقل ابعاد: دو برابر مقدار زیر ارتفاع لوگو / عرض لوگو برای نمایش مناسب در دستگاه‌های رتینا.

en: Min. height
fa: حداقل.ارتفاع

en: Min. height is 70.
fa: حداقل قد 70 است.

en: Min. price
fa: حداقل قیمت

en: Min. time
fa: حداقل زمان

en: Min. value
fa: حداقل مقدار

en: Min. width
fa: حداقل.عرض

en: Mini cart
fa: سبد خرید کوچک

en: Misc
fa: متفرقه

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Missing sidebar name.
fa: نام نوار کناری پیدا نشد.

en: Mobile
fa: موبایل

en: Mobile first
fa: اول موبایل

en: Mobile landscape
fa: موبایل افقی

en: Mobile menu
fa: منوی موبایل

en: Mobile portrait
fa: موبایل عمودی

en: Mode
fa: حالت

en: Modified date
fa: تاریخ اصلاح شده

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Month: %s
fa: ماه: %s

en: Monthly
fa: ماهانه

en: More about meta robots directives.
fa: اطلاعات بیشتر در مورد دستورالعمل‌های روبات‌های متا.

en: More content to come ..
fa: مطالب بیشتر در راه است ..

en: More layouts
fa: طرح‌بندی‌های بیشتر

en: More text
fa: متن بیشتر

en: Most Popular
fa: محبوب‌ترین

en: Mouse enter
fa: ماوس وارد شوید

en: Mouse leave
fa: رها کردن موس

en: Mouse leave window
fa: پنجره خروج ماوس

en: Move
fa: انتقال

en: Moved
fa: منتقل شد

en: Mute
fa: بی‌صدا

en: Muted
fa: کم رنگ

en: Muted color
fa: رنگ مات

en: My Templates
fa: قالب‌های من

en: My Templates Access
fa: دسترسی به قالب‌های من

en: My account
fa: حساب کاربری من

en: My templates
fa: قالب‌های من

en: MySQL version
fa: نسخه MySQL

en: Name
fa: نام

en: Native actions on this hook
fa: اقدامات بومی در این قلاب

en: Nav
fa: ناوبری

en: Nav Menu
fa: منو ناوبری

en: Nav items
fa: منو ناوبری

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
fa: بدون بارگیری مجدد صفحه، در صفحات مختلف درخواست پیمایش کنید.

en: Neat
fa: تمیز

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
fa: کمک می‌خواهید؟ اشکالی پیدا کردید؟ پیشنهادی دارید؟

en: Nestable
fa: تودرتو

en: Neutral blue
fa: آبی خنثی

en: Never
fa: هرگز

en: New
fa: جدید

en: New Custom Font
fa: فونت سفارشی جدید

en: New Template
fa: قالب جدید

en: New Template Name
fa: نام جدید قالب

en: New color could not be saved.
fa: رنگ جدید نمی‌تواند ذخیره شود.

en: New color palette name
fa: نام پالت رنگ جدید

en: New sidebar created.
fa: نوار کناری جدید ایجاد شد.

en: New theme style name
fa: نام استایل جدید تم

en: Newer Comments
fa: دیدگاه‌های جدیدتر

en: Next
fa: بعدی

en: Next Icon
fa: آیکون بعدی

en: Next arrow
fa: پیکان بعدی

en: Next label
fa: برچسب بعدی

en: Next post
fa: پست بعدی

en: Nice job
fa: کار درست

en: Nickname
fa: نام مستعار

en: No
fa: خیر

en: No Bricks data found.
fa: اطلاعات بریکز یافت نشد.

en: No Custom Font found in Trash
fa: فونت سفارشی در سطل زباله یافت نشد

en: No Custom Fonts found
fa: فونت سفارشی پیدا نشد

en: No Facebook page URL provided.
fa: آدرس صفحه فیس بوک ارائه نشده است.

en: No HTML markup defined.
fa: علامت گذاری اچ‌تی‌ام‌ال تعریف نشده است.

en: No SVG selected.
fa: فایل اس‌وی‌جی انتخاب نشده است.

en: No Template Bundle found
fa: بسته قالبی یافت نشد

en: No Template Tag found
fa: هیچ برچسب قالبی یافت نشد

en: No Template found in Trash
fa: هیچ قالبی در سطل زباله یافت نشد

en: No Templates found
fa: قالبی یافت نشد

en: No Vimeo ID provided.
fa: شناسه ویمئو ارائه نشده است.

en: No Vimeo URL provided.
fa: آدرس ویمئو ارائه نشده است.

en: No WordPress added content found.
fa: هیچ محتوای وردپرس اضافه نشده است.

en: No WordPress widget type selected.
fa: نوع ابزارک وردپرس انتخاب نشده است.

en: No YouTube ID provided.
fa: شناسه یوتوب ارائه نشده است.

en: No YouTube URL provided.
fa: آدرس یوتوب ارائه نشده است.

en: No access
fa: عدم دسترسی

en: No accordion item added.
fa: آیتم آکاردئونی اضافه نشده است.

en: No action has been set for this form.
fa: هیچ اقدامی برای این فرم تعیین نشده است.

en: No additional information to show.
fa: اطلاعات اضافی برای نمایش وجود ندارد.

en: No audio file selected.
fa: فایل صوتی انتخاب نشده است.

en: No caption
fa: بدون متن

en: No checkout fields defined.
fa: هیچ فیلد پرداختی تعریف نشده است.

en: No code found.
fa: کدی پیدا نشد.

en: No conditions set. Click the "+" icon to add your render condition.
fa: هیچ شرطی تعیین نشده است. روی نماد "+" کلیک کنید تا شرایط رندر خود را اضافه کنید.

en: No content
fa: بدون محتوا

en: No date/fields set.
fa: تاریخ/ فیلدی تنظیم نشده است.

en: No dynamic data found.
fa: هیچ داده پویایی یافت نشد.

en: No dynamic data set.
fa: هیچ داده پویایی انتخاب نشده است.

en: No effect with loop enabled
fa: تکرار

en: No email address provided.
fa: آدرس ایمیل ارائه نشده.

en: No excerpt found.
fa: هیچ چکیده‌ای یافت نشد.

en: No featured image set.
fa: تصویر شاخص انتخاب نشده است.

en: No file URL provided.
fa: هیچ آدرس فایلی ارائه نشده است.

en: No file selected.
fa: فایلی انتخاب نشده است.

en: No files chosen
fa: هیچ فایلی انتخاب نشده است

en: No form field added.
fa: فیلدی برای فرم اضافه نشده است.

en: No hook selected.
fa: هیچ قلابی انتخاب نشده است.

en: No icon selected.
fa: آیکونی انتخاب نشده است.

en: No image
fa: بدون تصویر

en: No image selected.
fa: هیچ تصویری انتخاب نشده است.

en: No interactions set. Click the "+" icon to add an interaction.
fa: هیچ تعاملی تنظیم نشده است. برای افزودن یک تعامل، روی نماد "+" کلیک کنید.

en: No leading pound sign "#"
fa: بدون علامت اولیه هش "#"

en: No license for provided license key found.
fa: هیچ مجوزی برای کد لایسنس ارائه شده یافت نشد.

en: No license key provided.
fa: کد لایسنس ارائه نشده است.

en: No link
fa: بدون لینک

en: No list items defined.
fa: هیچ آیتم لیستی تعریف نشده است.

en: No matching settings found.
fa: تنظیم همخوانی یافت نشد.

en: No meta data selected.
fa: داده متا انتخاب نشده است.

en: No native actions on this hook
fa: هیچ اقدام بومی در این قلاب وجود ندارد

en: No nav menu found.
fa: منو پیدا نشد.

en: No pagination on singular posts/pages.
fa: بدون صفحه‌بندی در پست‌ها/برگه‌های تکی.

en: No previous or next posts found..
fa: پست قبلی یا بعدی یافت نشد ..

en: No pricing table defined.
fa: جدول قیمت‌گذاری مشخص نشده است.

en: No product archive description found.
fa: توضیحات بایگانی محصول یافت نشد.

en: No product selected
fa: هیچ محصولی انتخاب نشده است

en: No products to show.
fa: هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد.

en: No progress bar created.
fa: نوار پیشرفتی ایجاد نشده است.

en: No ratings text
fa: بدون متن رتبه بندی

en: No ratings yet.
fa: هنوز امتیازی نداده‌اند.

en: No related products to show.
fa: هیچ محصول مرتبطی برای نمایش وجود ندارد.

en: No repeat
fa: بدون تکرار

en: No results
fa: بدون نتیجه

en: No revisions.
fa: بدون تجدید نظر.

en: No scroll
fa: بدون اسکرول

en: No sharing option selected.
fa: گزینه اشتراک‌گذاری انتخاب نشده است.

en: No shortcode provided.
fa: کد کوتاه ارائه نشده است.

en: No sidebar selected.
fa: نوار کناری انتخاب نشده است.

en: No slide added.
fa: اسلایدی اضافه نشده است.

en: No social icon added.
fa: آیکون شبکه‌های اجتماعی اضافه نشده است.

en: No spaces. No pound (#) sign.
fa: بدون فاصله. بدون علامت پوند (#).

en: No tabs added.
fa: زبانه‌ای اضافه نشده است.

en: No team members added.
fa: هیچ عضوی اضافه نشده است.

en: No template selected.
fa: هیچ قالبی انتخاب نشده است.

en: No templates found.
fa: قالبی یافت نشد.

en: No testimonials added.
fa: توصیفی اضافه نشده است.

en: No text added.
fa: متنی اضافه نشده است.

en: No video selected.
fa: ویدیویی انتخاب نشده است.

en: No wrap
fa: بدون جمع شدن

en: No-repeat
fa: بدون تکرار

en: None
fa: هیچ یک

en: Normal
fa: معمولی

en: Not allowed: Infinite template loop.
fa: مجاز نیست: لوپ بی‌نهایت قالب.

en: Not exists
fa: وجود ندارد

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Not supported on mobile devices
fa: در دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی نمی شود

en: Nothing found.
fa: چیزی پیدا نشد.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
fa: چیزی پیدا نشد. لطفا دوباره با کلمه دیگری امتحان کنید!

en: Nothing to copy
fa: چیزی برای کپی کردن وجود ندارد

en: Nothing to paste
fa: چیزی برای چسباندن وجود ندارد

en: November
fa: نوامبر

en: Number
fa: عدد

en: Number between 1 - 100 or auto
fa: شماره بین 1 - 100 یا خودکار

en: Number of comments
fa: تعداد دیدگاه‌ها

en: Number of posts
fa: تعداد پست‌ها

en: Numbered list
fa: لیست عددی

en: Numeric meta value
fa: مقدار متا عددی

en: Object fit
fa: تناسب شی

en: Object position
fa: موقعیت شی

en: Oblique
fa: مورب

en: October
fa: اکتبر

en: Odd background
fa: پس زمینه فرد

en: Off
fa: خاموش

en: Off-Canvas
fa: خارج از بوم

en: Offcanvas
fa: خارج از بوم

en: Offset
fa: انحراف

en: Okay
fa: باشه

en: Older Comments
fa: دیدگاه‌های قدیمی‌تر

en: Oldest
fa: قدیمی ترین

en: On sale
fa: حراج

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
fa: هنگامی که با نحوه کار بریکز آشنا شدید، ایده خوبی است که در مورد قالب‌ها بیاموزید. به این ترتیب شما می توانید سربرگ، پاورقی و هر نوع محتوای قابل استفاده مجدد وب سایت خود مانند قالب پست وبلاگ، بایگانی‌ها، نتایج جستجو و صفحات خطا را ایجاد کنید.

en: One Page Navigation
fa: ناوبری تک صفحه‌ای

en: One feature per line
fa: در هر خط یک ویژگی

en: Only added if none of your product fields contains any links.
fa: فقط در صورتی اضافه می شود که هیچ یک از فیلدهای محصول شما دارای پیوند نباشند.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
fa: فقط به وب‌سایت‌های واردشده در کادر بالا اجازه دسترسی به ‌قالب‌های خود را بدهید. در هر فقط خط آدرس یک سایت را وارد کنید.

en: Only parent terms
fa: فقط برچسب مادر

en: Only set if you experience problems with the default rendering in the builder (REST API disabled, etc.)
fa: فقط در صورتی تنظیم کنید که با رندر پیش‌فرض در سازنده مشکل داشته باشید (REST API غیرفعال است و غیره)

en: Opacity
fa: شفافیت

en: Open
fa: باز

en: Open in new tab
fa: در برگه جدیدی باز کن

en: Open on add to cart (AJAX)
fa: باز کردن در افزودن به سبد خرید (AJAX)

en: Operating system
fa: سیستم عامل

en: Opposites linked
fa: مخالفین پیوند داده شده

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Options (one per line)
fa: گزینه‌ها (در هر خط یک مورد)

en: Options type
fa: نوع گزینه‌ها

en: Or
fa: یا

en: Order
fa: سفارش

en: Order by
fa: سفارش توسط

en: Order date
fa: تاریخ سفارش

en: Order details
fa: جزئیات سفارش

en: Order email
fa: سفارش ایمیل

en: Order id
fa: شناسه سفارش

en: Order meta key
fa: ترتیب متا کلید

en: Order number
fa: شماره سفارش

en: Order overview
fa: بررسی سفارش

en: Order payment method
fa: روش پرداخت سفارش

en: Order receipt
fa: رسید سفارش

en: Order review
fa: بررسی سفارش

en: Order total
fa: سفارش کل

en: Original price
fa: قیمت اصلی

en: Original price typography
fa: تایپوگرافی قیمت اصلی

en: Other
fa: دیگر

en: Other (URL)
fa: دیگر (آدرس اینترنتی)

en: Other classes
fa: کلاس‌های دیگر

en: Out of Stock
fa: تمام شده

en: Outline
fa: طرح کلی

en: Outline - Dark
fa: رنگ بیرون - تیره

en: Outline - Light
fa: رنگ بیرون - روشن

en: Outline - Primary
fa: رنگ بیرون - اصلی

en: Output PHP function
fa: خروجی فانکشن پی‌اچ‌پی

en: Outset
fa: ابتدا

en: Outstanding
fa: برجسته

en: Overflow
fa: سرریز

en: Overlay
fa: روکش

en: Overlay content
fa: همپوشانی محتوا

en: Overwrite
fa: بازنویسی

en: PHP class does not exist
fa: کلاس پی‌اچ‌پی وجود ندارد

en: PHP execution time limit
fa: محدودیت زمان اجرای PHP

en: PHP max input vars
fa: پی اچ پی حداکثر ورودی vars

en: PHP max upload file size
fa: حداکثر اندازه پرونده بارگذاری PHP

en: PHP memory limit
fa: محدودیت حافظه PHP

en: PHP post max size
fa: حداکثر اندازه پست پی اچ پی

en: PHP safe mode
fa: حالت امن PHP

en: PHP version
fa: نسخه PHP

en: Padding
fa: پدینگ

en: Page
fa: برگه

en: Page %s
fa: برگه %s

en: Page ID
fa: شناسه برگه

en: Page date
fa: تاریخ برگه

en: Page modified
fa: برگه اصلاح شد

en: Page not found
fa: برگه یافت نشد

en: Page order
fa: چینش برگه

en: Page settings
fa: تنظیمات برگه

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
fa: سبکهای خاص صفحه بصورت پیش فرض بصورت خطی بارگذاری می شوند. "فایلهای خارجی" را انتخاب کنید تا فقط CSSهای لازم بارگزاری شوند و اجازه کش صفحه استایل صادر شود.

en: Pages
fa: برگه‌ها

en: Pages:
fa: برگه‌ها:

en: Pagination
fa: صفحه‌بندی

en: Pale dawn
fa: سحر کمرنگ

en: Pane
fa: تکه

en: Panel
fa: پنل

en: Panel width could not be saved.
fa: عرض پنل نمی‌تواند ذخیره شود.

en: Parent
fa: والدین

en: Parent theme URI
fa: تم والد URI

en: Parent theme author URI
fa: URI نویسنده تم والد

en: Parent theme name
fa: نام تم والد

en: Parent theme version
fa: نسخه تم والد

en: Password
fa: رمز عبور

en: Password Protection
fa: محافظت شده با رمز

en: Password field
fa: فیلد کلمه عبور

en: Password min. length
fa: حداقل طول گذر واژه

en: Password protect your templates.
fa: رمزگذاری برای قالب‌ها.

en: Password required.
fa: گذرواژه لازم است.

en: Paste
fa: چسباندن

en: Paste styles
fa: چسباندن استایل

en: Pasted
fa: چسباند

en: Pause on focus
fa: مکث روی تمرکز

en: Pause on hover
fa: توقف با حرکت ماوس

en: Paused
fa: متوقف

en: Pay
fa: پرداخت

en: Payment
fa: پرداخت

en: Pending message
fa: پیام معلق

en: Per page load
fa: در هر بارگذاری صفحه

en: Per session
fa: در هر جلسه

en: Percent
fa: درصد

en: Percentage
fa: درصد

en: Percentage typography
fa: درصد تایپوگرافی

en: Performance
fa: کارایی

en: Permalink
fa: پیوند همیشگی

en: Picture in picture
fa: تصویر در تصویر

en: Pie Chart
fa: نمودار دایره‌ای

en: Pin
fa: سنجاق

en: Pinned elements
fa: المنت‌های سنجاق شده

en: Placeholder
fa: محل نگهدارنده

en: Placeholder color
fa: رنگ نگهدارنده

en: Placeholder image shown.
fa: تصویر موقت نشان داده شده است.

en: Placeholder typography
fa: تایپوگرافی مکان نگهدار

en: Play inline
fa: پخش در خط

en: Play interaction
fa: تعامل بازی کنید

en: Please check your email to confirm your subscription.
fa: لطفا ایمیل خود را بررسی کنید تا اشتراک خود را تایید کنید.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
fa: لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید تا همه فایل های CSS مورد نیاز ایجاد شوند.

en: Please copy & paste your license key in here ..
fa: لطفا کد لایسنس خود را در اینجا کپی و جایگذاری کنید ..

en: Please create a full-site backup before running the converter.
fa: لطفا قبل از اجرای مبدل نسخه پشتیبان کامل از سایت ایجاد کنید.

en: Please ensure SMTP is set up on this site so all outgoing emails are delivered properly.
fa: لطفاً مطمئن شوید که SMTP در این سایت راه اندازی شده است تا همه ایمیل های ارسالی به درستی تحویل داده شوند.

en: Please enter a password of at least %s characters.
fa: لطفا رمز عبور با حداقل %s کاراکتر وارد کنید.

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
fa: لطفا هنگام استفاده از نشانگرهای متعدد عرض/طول جغرافیایی را وارد کنید.

en: Please select a filter input.
fa: لطفا ورودی فیلتر را انتخاب کنید.

en: Please select rating icons.
fa: لطفا آیکون‌های رتبه‌بندی را انتخاب کنید.

en: Please set at least one product filter.
fa: لطفاً حداقل یک فیلتر محصول را تنظیم کنید.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
fa: لطفاً دلیل (های) خود را برای غیرفعال کردن بریکز با ما به اشتراک بگذارید. هرچه جزییات بیشتر، بهتر :)

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
fa: لطفا از ایمیل حساب بریکز خود برای کلیه درخواستهای پشتیبانی استفاده کنید. برای پیوست فایل‌های بزرگتر، لطفا به %s ایمیل ارسال کنید. برای دیدن آنچه در حال توسعه است یا پیشنهاد ویژگی/رای به ویژگی لطفا %2$s را ببینید.

en: Popular
fa: محبوب

en: Popularity
fa: محبوبیت

en: Populate Content
fa: پر کردن محتوا

en: Popup
fa: پاپ آپ

en: Popup limit
fa: محدودیت پنجره بازشو

en: Position
fa: موقعیت

en: Positioning
fa: تثبیت موقعیت

en: Post
fa: پست

en: Post Content
fa: محتوای پست

en: Post ID
fa: شناسه پست

en: Post Navigation
fa: ناوبری پست

en: Post Title
fa: عنوان پست

en: Post author
fa: نویسنده پست

en: Post comments
fa: دیدگاه‌های

en: Post comments count
fa: تعداد دیدگاه‌های پست

en: Post content
fa: محتوای پست

en: Post date
fa: تاریخ انتشار پست

en: Post excerpt
fa: چکیده پست

en: Post link
fa: پیوند پست

en: Post meta typography
fa: تایپوگرافی متای پست

en: Post modified date
fa: تاریخ اصلاح پست

en: Post navigation
fa: ناوبری پست

en: Post parent
fa: نوشته والد

en: Post status
fa: وضعیت نوشته

en: Post time
fa: زمان انتشار پست

en: Post title
fa: عنوان پست

en: Post title typography
fa: تایپوگرافی عنوان پست

en: Post type
fa: نوع پست

en: Post types
fa: نوع پست

en: Posts
fa: پست‌ها

en: Posts per page
fa: پست در هر صفحه

en: Posts per row
fa: پست در هر ردیف

en: Posts should be in a same taxonomy term.
fa: پست‌ها باید در طبقه‌بندی یکسان باشند.

en: Powered by %s
fa: طراحی شده توسط %s

en: Precedes "Link Image" setting.
fa: قبل از تنظیم "پیوند تصویر".

en: Precedes image height setting.
fa: قبل از تنظیم ارتفاع تصویر.

en: Precedes image ratio setting.
fa: بر تنظیمات نسبت تصویر اولویت دارد.

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Prefix block
fa: بلوک پیشوند

en: Prefix typography
fa: تایپوگرافی پیشوند

en: Preload
fa: پیش بارگذاری

en: Prev
fa: قبلی

en: Prev arrow
fa: پیکان قبلی

en: Prev label
fa: برچسب قبلی

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Preview autosave
fa: پیش نمایش ذخیره خودکار

en: Preview image
fa: پیش نمایش تصویر

en: Preview mode
fa: حالت پیش‌نمایش

en: Preview template
fa: پیش‌نمایش طرح

en: Previous Icon
fa: آیکون قبلی

en: Previous post
fa: پست قبلی

en: Price
fa: قیمت

en: Price meta
fa: متا قیمت

en: Price prefix
fa: پیشوند قیمت

en: Price suffix
fa: پسوند قیمت

en: Price typography
fa: تایپوگرافی قیمت

en: Pricing
fa: قیمت گذاری

en: Pricing Tables
fa: جداول قیمت‌گذاری

en: Pricing table
fa: جدول قیمت‌گذاری

en: Pricing tables
fa: جدول قیمت‌گذاری

en: Primary
fa: اصلی

en: Primary color
fa: رنگ اصلی

en: Privacy
fa: حریم خصوصی

en: Product
fa: محصول

en: Product ID
fa: شناسه محصول

en: Product SKU
fa: SKU محصول

en: Product additional information
fa: اطلاعات اضافی محصول

en: Product archive
fa: بایگانی محصولات

en: Product attribute
fa: ویژگی محصول

en: Product badge "New"
fa: نشان محصول "جدید"

en: Product badge "Sale"
fa: نشان محصول "فروش"

en: Product categories
fa: دسته‌بندی محصولات

en: Product category image
fa: عکس دسته‌بندی محصول

en: Product content
fa: محتوای محصول

en: Product content is empty.
fa: محتوای محصول خالی است.

en: Product gallery
fa: گالری محصولات

en: Product meta
fa: متای محصول

en: Product on sale
fa: محصول در فروش

en: Product price
fa: قیمت کالا

en: Product rating
fa: رتبه بندی محصول

en: Product ratings are disabled.
fa: امتیازدهی به محصولات غیرفعال است.

en: Product search
fa: جستجوی محصول

en: Product short description
fa: توضیحات کوتاه محصول

en: Product stock
fa: موجودی محصول

en: Product stock status
fa: وضعیت موجودی محصول

en: Product tabs
fa: زبانه‌های محصول

en: Product tags
fa: برچسب‌های محصول

en: Product title
fa: عنوان محصول

en: Product type
fa: نوع محصول

en: Product up/cross-sells
fa: محصول بالا/فروش متقابل

en: Products
fa: محصولات

en: Products archive description
fa: توضیحات بایگانی محصولات

en: Products filter
fa: فیلتر محصولات

en: Products orderby
fa: سفارش محصولات

en: Products pagination
fa: صفحه بندی محصولات

en: Products per page
fa: محصولات در هر صفحه

en: Products total results
fa: نتایج همه محصولات

en: Profile picture
fa: عکس پروفایل

en: Progress Bar
fa: نوار پیشرفت

en: Progress bar
fa: نوار پیشرفت

en: Project ID
fa: شناسه پروژه

en: Project not found.
fa: پروژه پیدا نشد.

en: Provide your own options in JSON format
fa: گزینه‌های خود را در قالب جیسون ارائه دهید

en: Pseudo-class created
fa: شبه‌کلاس ایجاد شد

en: Pseudo-class deleted
fa: شبه‌کلاس حذف شد

en: Pseudo-element created
fa: شبه‌المنت ایجاد شده است

en: Pseudo-element deleted
fa: شبه‌المنت حذف شد

en: Public templates
fa: قالب‌های عمومی

en: Publish
fa: انتشار

en: Published
fa: منتشر شده

en: Published date
fa: تاریخ انتشار

en: Quantity
fa: تعداد

en: Query
fa: پرس و جو

en: Query Bricks data in search results
fa: کوئری داده‌های بریکز در نتایج جستجو

en: Query loop
fa: حلقه پرس و جو

en: Quick Feedback
fa: بازخورد سریع

en: Quick nav
fa: ناوبری سریع

en: Quotes
fa: نقل قول‌ها

en: REST API Prefix
fa: پیشوند REST API

en: Radio
fa: رادیو

en: Radio list
fa: لیست رادیویی

en: Radius
fa: شعاع

en: Random
fa: تصادفی

en: Random order
fa: سفارش تصادفی

en: Random seed TTL
fa: دانه تصادفی TTL

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
fa: نرخ به حد نصاب مجاز برای این ساعت رسیده است. بعد از یک ساعت بازنشانی ‌می‌شود.

en: Rated %s out of 5
fa: دارای%s s از 5

en: Rating
fa: امتیازدهی

en: Rating icon
fa: آیکون رتبه‌بندی

en: Rating typography
fa: تایپوگرافی رتبه‌بندی

en: Raw
fa: خام

en: Raw HTML
fa: اچ‌تی‌ام‌ال خام

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Read more about %s
fa: ادامه مطلب  %s

en: Ready to publish your first post?
fa: آماده انتشار اولین پست خود هستید؟

en: Recent comments
fa: دیدگاه‌های اخیر

en: Recent posts
fa: پست‌های اخیر

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
fa: طول پیشنهادی: 55 کاراکتر. پیش‌فرض: چکیده پست/برگه.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
fa: طول پیشنهادی: 95 کاراکتر یا کمتر. پیش فرض: عنوان پست/برگه.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
fa: حداکثر_اجرا_ زمان توصیه شده: 180 (یا بیشتر)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
fa: اندازه پیشنهادی: بزرگ. پیش‌فرض: تصویر شاخص.

en: Recommended upload_max_filesize: 16M (or more)
fa: مقدار پیشنهادی upload_max_filesize: 16MB یا بیشتر

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
fa: مقدار پیشنهادی wp_memory_limit: 64MB یا بیشتر

en: Redirect
fa: تغییر مسیر

en: Redirect after (ms)
fa: تغییر مسیر بعد از (میلی ثانیه)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
fa: تغییر مسیر فقط پس از ارسال موفقیت آمیز فرم انجام می‌شود.

en: Redirect to admin area
fa: تغییر مسیر به برگه مدیر

en: Redo
fa: از نو

en: Referrer URL
fa: URL ارجاع دهنده

en: Regenerate CSS files
fa: فایل های CSS را بازسازی کنید

en: Registered sidebars
fa: ستون های فرعی ثبت شده

en: Regular price typography
fa: تایپوگرافی قیمت معمولی

en: Rel attribute
fa: ویژگی رِل

en: Related Posts
fa: پست‌های مرتبط

en: Related posts
fa: پست های مرتبط

en: Related products
fa: محصولات مرتبط

en: Related videos from other channels
fa: ویدیوهای مرتبط از کانال های دیگر

en: Relation
fa: رابطه

en: Relative
fa: مرتبط

en: Released after you cancelled
fa: پس از لغو، منتشر شد

en: Reload canvas
fa: ریفرش بوم

en: Remarkable
fa: قابل توجه

en: Remote
fa: ریموت

en: Remote Templates Password
fa: رمز عبور طرحهای از راه دور

en: Remote templates
fa: قالب‌های ریموت

en: Remote templates URL
fa: URL طرحهای از راه دور

en: Remove
fa: حذف

en: Remove all
fa: همه را حذف کنید

en: Remove attribute
fa: حذف ویژگی

en: Remove billing fields
fa: حذف فیلدهای صورتحساب

en: Remove file
fa: حذف فایل

en: Remove shipping fields
fa: فیلدهای حمل و نقل را حذف کنید

en: Rename
fa: تغییر نام

en: Rename images
fa: تغییر نام تصاویر

en: Render dynamic data text on canvas
fa: رندر متن داده پویا روی بوم

en: Render with Bricks
fa: با بریکز رندر کنید

en: Render with WordPress
fa: با وردپرس رندر کنید

en: Render without wrapper
fa: رندر بدون لفاف

en: Repeat
fa: تکرار

en: Repeat-x
fa: تکرار x

en: Repeat-y
fa: تکرار Y

en: Replace content
fa: مطالب را جایگزین کنید

en: Reply
fa: پاسخ

en: Reply to email address
fa: پاسخ به آدرس ایمیل

en: Required
fa: ضروری

en: Reset
fa: ریست

en: Reset Settings
fa: ریست تنظیمات

en: Reset filters
fa: تنظیم مجدد فیلترها

en: Reset styles
fa: ریست استایل‌‌ها

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
fa: تنظیم مجدد تمام نقاط شکست، تمام نقاط شکست سفارشی را حذف می کند و تمام نقاط شکست پیش فرض را بازنشانی می کند.

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: Responsive breakpoints
fa: نقاط شکست واکنش‌گرایی

en: Restart
fa: شروع مجدد

en: Result Count
fa: تعداد نتایج

en: Results
fa: نتایج

en: Results for: %s
fa: نتایج برای: %s

en: Reverse
fa: معکوس

en: Revision applied
fa: ویرایش اعمال شد

en: Revision by
fa: ویرایش توسط

en: Revision deleted
fa: ویرایش حذف شد

en: Revision discarded
fa: ویرایش کنار گذاشته شد

en: Revisions
fa: ویرایش‌ها

en: Rewind
fa: بازگشت به عقب

en: Rewind by drag
fa: به عقب با کشیدن

en: Ribbon
fa: روبان

en: Rich Text
fa: متن غنی

en: Ridge
fa: خط الراس

en: Right
fa: راست

en: Right to left
fa: راست به چپ

en: Roadmap
fa: نقشه راه

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Root container margin
fa: حاشییه کانتینر ریشه

en: Root container padding
fa: پدینگ کانتینر ریشه

en: Root container width
fa: عرض ظرف ریشه

en: Rotate
fa: چرخش

en: Rotate X
fa: چرخش X

en: Rotate Y
fa: چرخش Y

en: Rotate Z
fa: چرخش Z

en: Round
fa: گرد

en: Row gap
fa: فاصله ردیف

en: Run code
fa: کد را اجرا کنید

en: Run only once
fa: فقط یکبار اجرا کنید

en: Run this interaction if the following conditions are met.
fa: در صورت وجود شرایط زیر، این تعامل را اجرا کنید.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
fa: اجرای %s داده‌های قدیمی بریکز را شناسایی می‌کند و به‌طور خودکار آن‌ها را به‌روزرسانی می‌کند.

en: SEO
fa: سئو

en: SSL certificate
fa: گواهی ‌‌اس‌اس‌ال

en: SVG
fa: اس‌وی‌جی

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
fa: فایل‌های اس‌وی‌جی تصاویر را در قالب اکس‌ام‌ال توصیف می‌کنند و بنابراین می‌توانند حاوی کدهای مخربی باشند. بافعال بودن %s بریکز هنگام بارگذاری سعی در سالم‌سازی فایل‌های اس‌وی‌جی دارد.

en: SVG files not imported for security reasons.
fa: فایل‌هلی اس‌وی‌جی به دلایل امنیتی وارد نشده‌اند.

en: SVG uploads
fa: بارگذاری اس‌وی‌جی

en: Sale
fa: فروش

en: Sale price typography
fa: تایپوگرافی قیمت فروش

en: Sale!
fa: فروش!

en: Satellite
fa: ماهواره

en: Saturation
fa: اشباع

en: Saturday
fa: شنبه

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Bricks data as Gutenberg data
fa: داده های بریکز را به عنوان داده‌های گوتنبرگ ذخیره کنید

en: Save Settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Save as global element
fa: ذخیره به عنوان المنت سراسری

en: Save as template
fa: ذخیره به عنوان قالب

en: Save draft
fa: ذخیره پیش‌نویس

en: Save new style
fa: ذخیره استایل جدید

en: Save new title/permalink
fa: عنوان / لینک ثابت را ذخیره کنید

en: Save style
fa: ذخیره استایل

en: Saved
fa: ذخیره شد

en: Saved as template
fa: به عنوان قالب ذخیره شد

en: Scale
fa: مقیاس

en: Scale X
fa: مقیاس X

en: Scale Y
fa: مقیاس Y

en: Scale color
fa: رنگ مقیاس

en: Scale down
fa: کاهش تدریجی

en: Scale length in px
fa: طول مقیاس در پیکسل

en: Scroll
fa: اسکرول

en: Scroll offset
fa: اسکرول افست

en: Scrolling background
fa: پس‌زمینه اسکرول کردن

en: Scrolling box shadow
fa: سایه اسکرول کردن

en: Scrolling text color
fa: رنگ متن اسکرول کردن

en: Search
fa: جستجو

en: Search ...
fa: جستجو ...

en: Search Custom Fonts
fa: فونت‌های سفارشی را جستجو کنید

en: Search Overlay
fa: پوشش جستجو

en: Search Template Bundles
fa: جستجو در بسته‌های قالب

en: Search Template Tags
fa: جستجو در برچسب‌های قالب

en: Search Templates
fa: جستجوی قالب‌ها

en: Search background color
fa: رنگ پس‌زمینه جستجو کنید

en: Search border
fa: مرز جستجو

en: Search by title
fa: جستجو بر اساس عنوان

en: Search documentation
fa: جستجو ی اسناد

en: Search elements ..
fa: جستجو المنت‌ها ..

en: Search fonts
fa: جستجوی فونت ها

en: Search for ..
fa: جستجو برای ..

en: Search icons
fa: جستجوی آیکون‌ها

en: Search pages ..
fa: جستجو در برگه‌ها ..

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Search results for:
fa: نتایج جستجو برای:

en: Search settings
fa: تنظیمات جستجو

en: Search site
fa: جستجوی سایت

en: Search tag
fa: جستجوی برچسب‌ها

en: Search templates ..
fa: جستجوی قالب‌ها ..

en: Search term
fa: عبارت مورد جستجو

en: Search type
fa: نوع جستجو

en: Secondary
fa: ثانویه

en: Secondary color
fa: رنگ ثانویه

en: Section
fa: بخش

en: Select
fa: انتخاب

en: Select Dynamic Data
fa: داده‌های پویا را انتخاب کنید

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
fa: استایل قالب را انتخاب کنید یا استایل جدید برای شکل دادن به وب سایت خود ایجاد کنید (%s).

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
fa: اقداماتی را که می خواهید بعد از ارسال موفقیت آمیز فرم انجام دهید ، انتخاب کنید.

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
fa: فایل جیسون تنظیمات را از رایانه خود انتخاب و وارد کنید.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
fa: فایل JSON / ZIP قالب را از رایانه خود انتخاب و وارد کنید.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
fa: با انتخاب هر ویرایشی آن را مشاهده کنید. برای ادامه ویرایش نسخه ویرایش شده ، "اعمال" را کلیک کنید. برای ادامه ویرایش نسخه فعلی، "صرف نظر" را کلیک کنید.

en: Select archive term
fa: بایگانی برچسب را انتخاب کنید

en: Select archive type
fa: نوع بایگانی را انتخاب کنید

en: Select author
fa: انتخاب نویسنده

en: Select color palette
fa: پالت رنگ را انتخاب کنید

en: Select condition
fa: شرایط را انتخاب کنید

en: Select content type
fa: انتخاب نوع محتوا

en: Select dynamic data
fa: داده‌های پویا را انتخاب کنید

en: Select email field
fa: فیلد ایمیل را انتخاب کنید

en: Select file
fa: انتخاب فایل

en: Select file(s) to import
fa: فایل (ها) را برای وارد کردن انتخاب کنید

en: Select first name field
fa: قسمت نام کوچک را انتخاب کنید

en: Select group(s)
fa: انتخاب گروه (ها)

en: Select icon
fa: انتخاب آیکون

en: Select image
fa: انتخاب تصویر

en: Select individual
fa: مورد را انتخاب کنید

en: Select last name field
fa: قسمت نام خانوادگی را انتخاب کنید

en: Select library
fa: انتخاب کتابخانه

en: Select link type
fa: نوع لینک را انتخاب کنید

en: Select list
fa: انتخاب لیست

en: Select login field
fa: قسمت ورود به سیستم را انتخاب کنید

en: Select nav menu
fa: منو را انتخاب کنید

en: Select or create pseudo-class
fa: شبه‌کلاس را انتخاب یا ایجاد کنید

en: Select password field
fa: فیلد رمز عبور را انتخاب کنید

en: Select post type
fa: انتخاب نوع پست

en: Select post types to %s.
fa: نوع پست را به %s تغییر دهید.

en: Select post/page
fa: پست / برگه را انتخاب کنید

en: Select posts
fa: پست ها را انتخاب کنید

en: Select product type
fa: نوع محصول را انتخاب کنید

en: Select products
fa: محصولات را انتخاب کنید

en: Select shape
fa: شکل را انتخاب کنید

en: Select shortcode
fa: کد کوتاه را انتخاب کنید

en: Select taxonomies
fa: انتخاب طبقه‌بندی

en: Select template
fa: انتخاب قالب

en: Select template tags
fa: برچسب‌های قالب را انتخاب کنید

en: Select template to update
fa: قالب را برای به روزرسانی انتخاب کنید

en: Select template type
fa: انتخاب نوع قالب

en: Select template type:
fa: نوع قالب را انتخاب کنید:

en: Select term
fa: انتخاب عبارت

en: Select terms
fa: برچسب‌ها را انتخاب کنید

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
fa: متن روی بوم را برای فرمت‌کردن انتخاب کنید. برای افزودن عنوان‌ها، بند‌ها و تصاویر از المان "متن غنی" استفاده کنید.

en: Select the type of template you want to create:
fa: نوع قالبی را که می‌خواهید ایجاد کنید انتخاب کنید:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
fa: نوع محتوا را برای نشان دادن روی بوم انتخاب کنید، سپس روی "اعمال پیش نمایش" کلیک کنید تا محتوای انتخاب شده روی بوم نشان داده شود.

en: Select user name field
fa: قسمت نام کاربری را انتخاب کنید

en: Select/enter unit
fa: واحد را انتخاب کنید/وارد کنید

en: Selected sidebar has no active widgets.
fa: نوار کناری انتخاب شده هیچ ابزارک فعالی ندارد.

en: Selection
fa: انتخاب

en: Selector
fa: انتخابگر

en: Self
fa: خود

en: Semi Bold
fa: نیمه ضخیم

en: Send
fa: ارسال

en: Send email to %s
fa: ارسال به آدرس ایمیل %s

en: Send to custom email address
fa: ارسال به آدرس ایمیل دلخواه

en: Send to email address
fa: ارسال به آدرس ایمیل

en: Sendgrid API key
fa: کلید API Sendgrid

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
fa: کلید ای‌پی‌آی Sendgrid  لازم است! افزودن کلید در داشبورد در زیر: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
fa: کلمات کلیدی را با کاما جدا کنید. این کار به موتور جستجو در درک موضوع صفحه کمک می‌کند.

en: Separated by space. No leading dot "."
fa: با فاصله جدا کنید. بدون نقطه اولیه "."

en: Separated by space. Without class dot.
fa: جدا شده توسط فضا. بدون نقطه کلاس.

en: Separator
fa: جداکننده

en: Separator color
fa: رنگ جداکننده

en: Sepia
fa: قهوه‌ای

en: September
fa: سپتامبر

en: Server Environment
fa: محیط سرور

en: Server info
fa: اطلاعات سرور

en: Service
fa: سرویس

en: Session storage
fa: ذخیره سازی جلسه

en: Set "Icon" as video play button for a better user experience.
fa: برای تجربه کاربری بهتر، "Icon" را به عنوان دکمه پخش ویدیو تنظیم کنید.

en: Set "Top" value make this element "sticky".
fa: با تعیین مقدار "بالا" این عنصر را "چسبناک" کنید.

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
fa: مقدار "Top" را تنظیم کنید تا این عنصر "چسبنده" شود.

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
fa: برای هر نقش کاربر %s تنظیم کنید. برای تعریف دسترسی برای یک کاربر خاص، مشخصات کاربر را مستقیما ویرایش کنید.

en: Set Unsplash API Key
fa: Unsplash API Key را تنظیم کنید

en: Set attribute
fa: تنظیم ویژگی

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
fa: شرط (ها) را تنظیم کنید تا استایل تم انتخابی را در کل وب‌سایت یا بخش‌های مشخص اعمال کند.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
fa: شرط (ها) گذاری کنید تا قالب در بخش‌های خاصی از وب‌سایت شما نمایش داده شود.

en: Set conditions
fa: شرط بگذارید

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
fa: مقصد پیوند سفارشی را برای آرم نوار ابزار سازنده تنظیم کنید.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
fa: اگر کد jQuery قدیمی تر از نسخه 1.9 را اجرا نمی کنید ، برای عملکرد بهتر این گزینه را فعال کنید.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
fa: اگر از امکانات جاسازی شده مانند ویدیوهای YouTube در سایت خود استفاده نمی کنید، این گزینه را فعال کنید تا عملکرد بهتری داشته باشید.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
fa: اگر از شکلک در سایت خود استفاده نمی کنید ، این گزینه را فعال کنید تا عملکرد بهتری داشته باشید.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
fa: اگر از فونت‌های Google استفاده نمی‌کنید یا فونت‌های Google را آپلود کرده‌اید و به‌عنوان «فونت‌های سفارشی» خود میزبانی کرده‌اید، تنظیم کنید.

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
fa: اگر در بارگذاری تنبل داخلی Bricks مشکلی دارید این گزینه را فعال کنید.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
fa: تنظیمات کنترل‌کننده المان ویدیو را در زیر: تنظیمات> استایل تم> المان - ویدئو تنظیم کنید

en: Set interactions for this popup.
fa: تعاملات را برای این پنجره بازشو تنظیم کنید.

en: Set language if auto detect fails (e.g. "css").
fa: در صورت عدم تشخیص خودکار ، زبان را تنظیم کنید (به عنوان مثال "css").

en: Set template style
fa: استایل قالب را تنظیم کنید

en: Set the builder language direction.
fa: زبان سازنده را تنظیم کنید.

en: Set the builder language.
fa: زبان سازنده را تنظیم کنید.

en: Set to "100vh" for full height.
fa: برای ارتفاع کامل روی "100vh" تنظیم کنید.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
fa: برای ایجاد افکت پارالاکس روی "ثابت" تنظیم کنید.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings imported
fa: تنظیمات درون‌ریزی شد

en: Settings resetted
fa: تنظیمات بازنشانی شد

en: Settings saved
fa: تنظیمات ذخیره شد

en: Shape
fa: شکل

en: Shape Dividers
fa: تقسیم کننده های شکل

en: Share on %s
fa: اشتراک‌گذاری در  %s

en: Share via
fa: اشتراک‌گذاری از طریق

en: Share via email
fa: اشتراک‌گذاری از طریق ایمیل

en: Shop template
fa: قالب فروشگاهی

en: Shortcode
fa: کد کوتاه

en: Shortcode content is empty
fa: محتوای کد کوتاه خالی است

en: Show
fa: نمایش

en: Show After Grid
fa: نمایش بعد از گرید

en: Show Before Grid
fa: نمایش قبل از گرید

en: Show arrows
fa: نمایش فلش

en: Show artist
fa: نمایش هنرمند

en: Show at breakpoint
fa: نمایش در نقطه شکست

en: Show author
fa: نمایش نویسنده

en: Show avatar
fa: نمایش آواتار

en: Show badge if product is less than .. days old.
fa: اگر محصول کمتر از .. روز است "نشان" را نشان دهید.

en: Show bio
fa: نمایش بیوگرافی

en: Show count
fa: نمایش تعداد

en: Show date
fa: نمایش تاریخ

en: Show dots
fa: نمایش نقاط

en: Show dynamic data key in dropdown
fa: نمایش کلید داده پویا در کشویی

en: Show element
fa: نمایش عنصر

en: Show empty
fa: نمایش خالی

en: Show empty terms
fa: برچسب‌های استفاده نشده را نشان دهید

en: Show excerpt
fa: نمایش خلاصه

en: Show featured image
fa: نمایش تصویر شاخص

en: Show form title
fa: نمایش عنوان فرم

en: Show friends' photos
fa: عکس‌های دوستان نشان داده شوند

en: Show fullscreen
fa: نمایش تمام صفحه

en: Show image
fa: نمایش تصویر

en: Show info
fa: نمایش اطلاعات

en: Show label
fa: نمایش برچسب

en: Show labels
fa: نمایش برچسب ها

en: Show link to author posts
fa: نمایش پیوند به پست‌های نویسنده

en: Show mobile menu toggle
fa: نمایش منوی همبرگری موبایل

en: Show name
fa: نمایش نام

en: Show navigation
fa: نمایش ناوبری

en: Show on hover
fa: نمایش با قرار گرفتن زیر ماوس

en: Show percentage
fa: نمایش درصد

en: Show popup
fa: نمایش پنجره بازشو

en: Show related videos
fa: نشان‌دادن ویدیوهای مرتبط

en: Show required asterisk
fa: نمایش ستاره مورد نیاز

en: Show tabs
fa: نمایش زبانه‌ها

en: Show tips
fa: نمایش نکات

en: Show title
fa: نمایش عنوان

en: Show under
fa: نشان دادن در زیر

en: Show website
fa: نمایش‌وب سایت

en: Shows if item has a sub menu.
fa: اگر آیتم زیر منو داشته باشد نشان داده می‌شود.

en: Shuffle
fa: تصادفی

en: Sidebar
fa: سایدبار

en: Sidebar deleted.
fa: نوار کناری حذف شد.

en: Sidebar name *
fa: نام نوار کناری *

en: Sidebars
fa: سایدبارها

en: Single
fa: تنها

en: Single post/page
fa: پست/ برگه تکی

en: Single product
fa: محصول تکی

en: Single product template
fa: قالب تک محصولی

en: Site
fa: سایت

en: Site Address
fa: آدرس سایت

en: Site URL
fa: آدرس سایت

en: Site background
fa: پس زمینه سایت

en: Site border
fa: مرز سایت

en: Site layout
fa: چیدمان سایت

en: Site tagline
fa: شعار سایت

en: Site title
fa: عنوان سایت

en: Size
fa: اندازه

en: Size - Default
fa: اندازه - پیش فرض

en: Size - Extra Large
fa: اندازه - بسیار بزرگ

en: Size - Large
fa: اندازه - بزرگ

en: Size - Medium
fa: اندازه - متوسط

en: Size - Small
fa: اندازه - کوچک

en: Sizing
fa: اندازه

en: Skew X
fa: انحراف X

en: Skew Y
fa: انحراف Y

en: Skillful
fa: ماهرانه

en: Skip
fa: پرش

en: Skip & Deactivate
fa: پرش و غیرفعال کردن

en: Skip to footer
fa: رفتن به پاورقی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Slide
fa: اسلاید

en: Slide up after
fa: بالا رفتن بعد از

en: Slider
fa: اسلایدر

en: Slow
fa: آهسته

en: Small
fa: کوچک

en: Small header
fa: هدر کوچک

en: Smooth scroll
fa: اسکرول صاف

en: Social Sharing
fa: اشتراک‌گذاری شبکه‌های اجتماعی

en: Social media
fa: شبکه‌های اجتماعی

en: Solid
fa: یک پارچه

en: Sorry, but no site URL has been provided.
fa: متأسفیم، اما هیچ آدرس سایتی ارائه نشده است.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
fa: متأسفیم، اما نمی‌توانیم شما را ثبت نام کنیم.

en: Sort by
fa: مرتب‌سازی بر اساس

en: Sort by average rating
fa: مرتب‌سازی بر اساس میانگین امتیاز

en: Sort by latest
fa: مرتب‌سازی بر اساس تاریخ

en: Sort by options
fa: مرتب سازی بر اساس گزینه‌ها

en: Sort by popularity
fa: مرتب‌سازی بر اساس محبوبیت

en: Sort by price: high to low
fa: مرتب‌سازی بر اساس قیمت: نزولی

en: Sort by price: low to high
fa: مرتب‌سازی بر اساس قیمت: صعودی

en: Source
fa: منبع

en: Space around
fa: فاصله در اطراف

en: Space between
fa: فاصله مابین

en: Space between header and footer.
fa: فاصله بین سربرگ و پاورقی.

en: Space evenly
fa: فاصله مابین برابر

en: Space-separated list of CSS classes to add to the <body> tag of this page.
fa: فهرستی از کلاس‌های CSS که با فاصله جدا شده‌اند تا به تگ <body> این صفحه اضافه شوند.

en: Spacing
fa: فاصله

en: Spam protection
fa: محافظت در برابر هرزنامه

en: Speed
fa: سرعت

en: Speed in ms
fa: سرعت بر حسب میلی‌ثانیه

en: Spread
fa: پهن کردن

en: Square
fa: مربع

en: Standard fonts
fa: فونت‌های استاندارد

en: Star color
fa: رنگ ستاره

en: Stars
fa: ستاره‌ها

en: Start
fa: شروع

en: Start animation
fa: انیمیشن را شروع کنید

en: Start delay in ms
fa: تأخیر شروع بر حسب میلی ثانیه

en: Start index
fa: فهرست شروع

en: States (pseudo-classes)
fa: وضعیت (شبه‌کلاس‌ها)

en: Static
fa: استاتیک

en: Status
fa: وضعیت

en: Statuses
fa: وضعیت‌ها

en: Sticky
fa: چسبنده

en: Sticky header
fa: سربرگ چسبنده

en: Sticky on scroll
fa: ثابت در حالت اسکرول کردن

en: Stock
fa: موجودی

en: Stock management not enabled for this product.
fa: مدیریت سهام برای این محصول فعال نشده است.

en: Stop on last slide
fa: توقف در آخرین اسلاید

en: Street View Control
fa: کنترل نمای خیابان

en: Stretch
fa: کشیده

en: Strike
fa: خط زدن

en: Strings
fa: رشته ها

en: Stroke
fa: اثر قلم

en: Stroke #2
fa: اثر قلم شماره 2

en: Stroke color
fa: رنگ حاشیه

en: Stroke width
fa: عرض خط حاشیه

en: Structure
fa: ساختار

en: Structure panel
fa: پنل ساختار

en: Stunning
fa: خیره کننده

en: Style
fa: استایل

en: Style - Dark
fa: سبک - تیره

en: Style - Default
fa: سبک - پیش فرض

en: Style - Light
fa: سبک - روشن

en: Style - Primary
fa: سبک - اولیه

en: Style - Secondary
fa: سبک - ثانویه

en: Style saved
fa: استایل ذخیره شد

en: Styles
fa: استایل‌ها

en: Stylesheets (default)
fa: شیوه نامه (به طور پیش فرض)

en: Sub Menu
fa: زیر منو

en: Sub menu
fa: زیر منو

en: Subject
fa: موضوع

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
fa: ارسال ناموفق بود لطفا صفحه را مجددا بارگیری کنید و دوباره فرم را ارسال کنید.

en: Submit & Deactivate
fa: ارسال و غیرفعال کردن

en: Submit Comment
fa: ارسال دیدگاه

en: Submit button
fa: دکمه ارسال

en: Subtitle
fa: زیرنویس

en: Subtitle goes here
fa: جای زیرنویس اینجاست

en: Subtitle typography
fa: تایپوگرافی زیرنویس

en: Subtitles typography
fa: تایپوگرافی زیرنویس

en: Subtotal
fa: جمع جزء

en: Success
fa: موفقیت

en: Success color
fa: رنگ موفقیت

en: Success message
fa: پیام موفقیت

en: Suffix
fa: پسوند

en: Suffix block
fa: بلوک پسوند

en: Suffix typography
fa: تایپوگرافی پسوندی

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Superb
fa: عالی

en: Sure thing
fa: چیز مطمئنی

en: Sure?
fa: مطمئن هستید؟

en: Sweet
fa: شیرین

en: Switch to
fa: تغییر به

en: Sync fonts
fa: همگام سازی فونت ها

en: System Information
fa: اطلاعات سیستم

en: Tab
fa: زبانه

en: Tab 1
fa: زبانه ۱

en: Tab 1 label
fa: برچسب زبانه ۱

en: Tab 2
fa: زبانه ۲

en: Tab 2 label
fa: برچسب زبانه ۲

en: Tab menu
fa: منوی زبانه

en: Table
fa: جدول

en: Table background
fa: پس‌زمینه جدول

en: Table border
fa: مرز جدول

en: Table box shadow
fa: سایه جعبه جدول

en: Tablet
fa: تبلت

en: Tablet portrait
fa: تبلت عمودی

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Tag
fa: برچسب

en: Tag cloud
fa: ابر برچسب

en: Tag: %s
fa: برچسب: %s

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Take over
fa: به عهده گرفتن

en: Target
fa: هدف

en: Taxonomies
fa: طبقه‌بندی‌ها

en: Taxonomies related posts must have in common.
fa: پست‌های مربوط به طبقه‌بندی‌ها باید مشترک باشند.

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Taxonomy query
fa: کوئری طبقه‌بندی

en: Team Members
fa: اعضای تیم

en: Team member
fa: عضو تیم

en: Team members
fa: اعضای تیم

en: Tel
fa: تلفن

en: Template
fa: قالب

en: Template Bundle
fa: بسته قالب

en: Template Bundles
fa: بسته‌های قالب

en: Template Tag
fa: برچسب قالب

en: Template Tags
fa: برچسب‌های قالب

en: Template Type
fa: نوع قالب

en: Template bundle
fa: بسته قالب

en: Template created
fa: قالب ساخته شد

en: Template deleted
fa: قالب حذف شد

en: Template has not been published.
fa: قالب منتشر نشده است.

en: Template imported
fa: قالب وارد شد

en: Template insert failed: This template has no data
fa: درج قالب ناموفق بود: این قالب داده‌ای ندارد

en: Template inserted
fa: قالب درج شد

en: Template overridden
fa: طرح بازنویسی شد

en: Template saved
fa: قالب ذخیره شد

en: Template settings
fa: تنظیمات قالب

en: Template tag
fa: برچسب قالب

en: Template tags
fa: برچسب‌های قالب

en: Template title
fa: عنوان قالب

en: Template type
fa: نوع قالب

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Term
fa: عبارت

en: Term archive URL
fa: آدرس بایگانی برچسب

en: Term count
fa: تعداد ترم

en: Term description
fa: شرح برچسب

en: Term id
fa: شناسه برچسب

en: Term meta - add key after :
fa: متای برچسب - افزودن کلید بعد از:

en: Term name
fa: نام برچسب

en: Term slug
fa: اسلاگ ترم

en: Terms
fa: برچسب‌ها

en: Terrain
fa: زمین

en: Testimonial
fa: گواهی مشتری

en: Testimonials
fa: گواهی مشتریان

en: Text
fa: متن

en: Text align
fa: تراز متن

en: Text block
fa: بلوک متن

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Text decoration
fa: دکوراسیون متن

en: Text link
fa: لینک متن

en: Text list
fa: لیست متن

en: Text shadow
fa: سایه متن

en: Text transform
fa: تبدیل متن

en: Textarea
fa: ناحیه ی متن

en: Thank you
fa: تشکر از شما

en: Thank you for your message
fa: ممنون از پیام شما

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
fa: مقالات "امکانات" موضوعاتی مانند ادغام Unsplash ، کد سفارشی (CSS و JS)، گریدینت‌ها، سایدبارها، جداکننده‌ها، المنت‌های سراسری و غیره را پوشش می‌دهد.

en: The active theme has no sidebars defined.
fa: قالب فعال ستون کناری ندارد.

en: The code above will be executed on your site! Proceed with care and use only trusted code that you deem safe.
fa: کد بالا در سایت شما اجرا می شود! با احتیاط ادامه دهید و فقط از کد موثقی که به نظر شما ایمن است استفاده کنید.

en: The custom video player is only applicable to "Media" or "File URL" video source.
fa: پخش‌کننده ویدیوی سفارشی فقط برای منبع ویدیوی "Media" یا "File URL" قابل استفاده است.

en: The dynamic data is empty.
fa: دادهٰ‌های پویا خالی هستند.

en: The query element doesn't exist.
fa: المان کوئری وجود ندارد.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
fa: دسترسی سایتی که از آن قالب می‌خواهید، غیرفعال است.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
fa: سایتی که از آن قالب می خواهید به گذرواژه قالب‌های ریموت نیاز دارد.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
fa: نام استایل وارد شده از قبل وجود دارد. لطفا نام دیگری انتخاب کنید.

en: The sub menu or mega menu area.
fa: منوی فرعی یا ناحیه مگا منو.

en: The video <iframe> is lazy loaded after clicking the preview image.
fa: ویدیو<iframe> پس از کلیک بر روی تصویر پیش نمایش، تنبل بارگذاری می شود.

en: Theme
fa: قالب

en: Theme Information
fa: اطلاعات قالب

en: Theme Styles
fa: استایل‌های تم

en: Theme author
fa: نویسنده تم

en: Theme author URI
fa: نویسنده تم URI

en: Theme is child theme
fa: تم، تم فرزند است

en: Theme name
fa: نام تم

en: Theme style created
fa: استایل تم ایجاد شد

en: Theme style deleted
fa: استایل تم حذف شد

en: Theme version
fa: ورژن تم

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
fa: ذخیره خودکار جدیدتری نسبت به نسخه ای که اکنون می‌بینید وجود دارد.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
fa: هیچ چکیده‌ای وجود ندارد، زیرا این یک پست محافظت شده است.

en: Thin
fa: باریک

en: This post has no %s terms.
fa: این پست برچسب %s را ندارد.

en: This post has no related posts.
fa: این پست هیچ پست مرتبطی ندارد.

en: This post is already being edited.
fa: این نوشته قبلا ویرایش شده است.

en: This query type doesn't support pagination.
fa: این نوع کوئری از صفحه‌بندی پشتیبانی نمی‌کند.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
fa: این قالب پالت رنگ دارد. آیا می‌خواهید آن را وارد کنید؟

en: This template contains a theme style. Would you like to import it?
fa: این قالب همراه با استایل است. آیا می‌خواهید آن را درون‌ریزی کنید؟

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
fa: این نوع قالب به طور خودکار در صفحه صحیح رندر شده است.

en: Thousand separator
fa: جدا کننده هزارگان

en: Thumbnail
fa: بند انگشتی

en: Thursday
fa: پنج شنبه

en: Tilt
fa: شیب

en: Time
fa: زمان

en: Time in minutes that the random seed will last. Avoid duplicate posts when using random order.
fa: زمان در چند دقیقه که دانه تصادفی دوام می آورد. هنگام استفاده از ترتیب تصادفی از پست های تکراری خودداری کنید.

en: Timeline
fa: تایم لاین

en: Title
fa: عنوان

en: Title Tag
fa: تگ عنوان

en: Title border
fa: کادر عنوان

en: Title margin
fa: فاصله خارجی عنوان

en: Title tag
fa: تگ عنوان

en: Title typography
fa: عنوان تایپوگرافی

en: Toggle
fa: تغییر وضعیت

en: Toggle attribute
fa: تغییر ویژگی

en: Toggle dropdown
fa: کشویی را تغییر دهید

en: Toggle menu
fa: تغییر وضعیت منو

en: Toggle width
fa: عرض منوی همبرگری

en: Toolbar logo link
fa: لینک آرم نوار ابزار

en: Top
fa: بالا

en: Top / Start
fa: بالا / شروع

en: Top center
fa: بالا وسط

en: Top left
fa: بالا چپ

en: Top level menu
fa: منو سطح بالا

en: Top right
fa: بالا راست

en: Total
fa: مجموع

en: Track color
fa: رنگ مسیر

en: Transform
fa: تبدیل

en: Transform origin
fa: مبدا تبدیل

en: Transition
fa: انتقال

en: Translate X
fa: انتقال X

en: Translate Y
fa: انتقال Y

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
fa[0]: %s دیدگاه
fa[1]: %s دیدگاه

en: Transparency
fa: شفافیت

en: Triangle
fa: مثلث

en: Triangle concave
fa: مثلث مقعر

en: Triangle convex
fa: مثلث محدب

en: Triangle double
fa: مثلث دوتایی

en: Trigger
fa: ماشه

en: True
fa: درست

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
fa: فونت TrueType: داده فونت فشرده نشده، اما پشتیبانی جزئی از IE9 +.

en: Tuesday
fa: سه شنبه

en: Type
fa: نوع

en: Type keyword, hit enter.
fa: کلمه کلیدی را تایپ کنید،اینتر را بزنید.

en: Type name, hit enter
fa: نام را تایپ کنید ، اینتر بزنید

en: Type speed in ms
fa: سرعت را بر حسب میلی ثانیه تایپ کنید

en: Type title and hit enter
fa: عنوان را تایپ کنید و اینتر را بزنید

en: Typography
fa: تایپوگرافی

en: Typography active
fa: تایپوگرافی فعال است

en: URL
fa: آدرس

en: URL parameter - add key after :
fa: پارامتر آدرس اینترنتی - اضافه کردن کلید بعد از:

en: Ultra light with labels
fa: فوق العاده سبک با برچسب

en: Uncategorized
fa: دسته‌بندی نشده

en: Underline
fa: زیر خط دار

en: Understanding the layout
fa: درک طرح‌بندی

en: Undo
fa: عدم اعمال

en: Unlimited websites
fa: وب‌سایت‌های نامحدود

en: Unlink
fa: لغو پیوند

en: Unlinked
fa: لغو پیوند

en: Unlocked
fa: باز شده

en: Unpin
fa: جدا کردن سنجاق

en: Unsplash API key
fa: Unsplash کلید API

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
fa: کلید Unsplash API مورد نیاز است! افزودن کلید در داشبورد در زیر: %s

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Update Template Bundle
fa: بسته قالب را به روز کنید

en: Update Template Tag
fa: به روزرسانی برچسب قالب

en: Upload
fa: آپلود

en: Upload .%s file
fa: پرونده را بارگذاری کنید. %s

en: Upload SVG
fa: آپلود اس‌وی‌جی

en: Uppercase
fa: حروف بزرگ

en: Use "root" to target the element wrapper: root { background: blue }
fa: برای هدف قرار دادن لفافه عنصر از "root" استفاده کنید: root {background: blue}

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
fa: از AJAX به جای فراخوانی WP REST API برای رندر کردن عناصر استفاده کنید.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
fa: هر مقدار فیلدی را با شناسه آن بکار ببرید. اینگونه: {{form_field}}. شناسه فیلد واقعی را جایگزین "form_field" کنید.

en: Use brand colors
fa: از رنگ‌های برند استفاده کنید

en: Use field IDs to personalize your message.
fa: برای شخصی سازی پیام خود از شناسه‌های فیلد استفاده شود.

en: Use for sticky scrolling header etc.
fa: برای هدر اسکرولی چسبنده و غیره استفاده کنید.

en: Use query loop
fa: از کويری لوپ استفاده کنید

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
fa: از سازنده برای افزودن کد سفارشی به یک صفحه خاص استفاده کنید.

en: Used if default or custom preview image can't be loaded.
fa: اگر تصویر پیش‌نمایش پیش‌فرض یا سفارشی بارگیری نشود، استفاده می‌شود.

en: Used if logo image isn't set or available.
fa: اگر تصویر لوگو انتخاب نشده یا در دسترس نباشد استفاده می‌شود.

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربری

en: User Login
fa: ورود کاربر

en: User Registration
fa: ثبت نام کاربر

en: User login
fa: ورود کاربر

en: User meta - add key after :
fa: متای کاربر - اضافه کردن کلید پس از:

en: User name field
fa: قسمت نام کاربری

en: User portrait
fa: پرتره کاربر

en: User profile
fa: مشخصات کاربر

en: User registered
fa: ثبت نام در سایت

en: User role
fa: نقش کاربر

en: Username
fa: نام کاربری

en: Username already exists.
fa: این نام کاربری از قبل وجود دارد.

en: Username is not valid.
fa: نام کاربری معتبر نیست.

en: Username required.
fa: نام کاربری ضروری است.

en: Users
fa: کاربران

en: Valid JSON data required to run the importer
fa: داده‌های جیسون معتبر برای اجرای وارد کننده مورد نیاز است

en: Value
fa: مقدار

en: Variations
fa: اقلام مختلف

en: Vertical
fa: عمودی

en: Vertical - Cloud
fa: عمودی - ابر

en: Vertical - Drops
fa: عمودی - قطره

en: Vertical - Pixels
fa: عمودی - پیکسل

en: Vertical - Stroke
fa: عمودی - اثر قلم

en: Vertical - Stroke #2
fa: عمودی - اثر قلم شماره 2

en: Vertical - Tilt
fa: عمودی - شیب

en: Vertical - Triangle
fa: عمودی - مثلث

en: Vertical - Triangle double
fa: عمودی - مثلث دوتایی

en: Vertical - Wave
fa: عمودی - موج

en: Vertical - Wave brush
fa: عمودی - برس موج

en: Vertical - Waves
fa: عمودی - امواج

en: Vertical - Zigzag
fa: عمودی - زیگزاگ

en: Vertical align
fa: تراز عمودی

en: Vertical alignment
fa: چیدمان عمودی

en: Very fast
fa: خیلی سریع

en: Very slow
fa: خیلی کند

en: Very well
fa: خیلی خوب

en: Video
fa: ویدئو

en: Video URL
fa: آدرس ویدئو

en: Video file URL
fa: آدرس فایل ویدئو

en: Videos
fa: ویدیوها

en: View %s
fa: نمایش %s

en: View Custom Font
fa: فونت سفارشی را مشاهده کنید

en: View Custom Fonts
fa: فونت‌های سفارشی را مشاهده کنید

en: View Template
fa: نمایش قالب

en: View Template Bundle
fa: بسته قالب را مشاهده کنید

en: View Template Tag
fa: مشاهده برچسب قالب

en: View Templates
fa: مشاهده قالب‌ها

en: View on frontend
fa: مشاهده در سایت

en: Vimeo privacy hash
fa: هش حریم خصوصی Vimeo

en: Vimeo video ID
fa: آیدی ویدیو ویمئو

en: Visibility
fa: وضعیت دیده‌شدن

en: Visit Bricks Academy
fa: از آکادمی بریکز دیدن کنید

en: Visit docs
fa: مشاهده مستندات

en: Visit the website %s
fa: از وب سایت  %s دیدن فرمایید

en: Visual
fa: دیداری

en: WP debug
fa: خطای WP

en: WP language
fa: زبان WP

en: WP memory limit
fa: محدودیت حافظه WP

en: WP multisite
fa: وردپرس چند سایتی

en: WP version
fa: نسخه وردپرس

en: Warning
fa: هشدار

en: Warning color
fa: رنگ هشدار

en: Wave
fa: موج

en: Wave brush
fa: برس موج

en: Waves
fa: امواج

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
fa: فونت اوپن فرمت وب ۲: فونت TrueType / OpenType با فشرده‌سازی حتی بهتر از WOFF 1.0 ، اما پشتیبانی از مرورگر IE ندارد.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
fa: فونت اوپن فرمت: فونت TrueType / OpenType فشرده با اطلاعات مربوط به منبع فونت و پشتیبانی کامل از IE9 + (توصیه می شود).

en: Web design
fa: طراحی سایت

en: Webfont loading method
fa: روش بارگذاری فونت وب

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
fa: وب فونت ها (مانند Google Fonts) به صورت پیش فرض از طریق شیوه نامه بارگذاری می شوند. "Webfont Loader" را انتخاب کنید تا با پنهان کردن محتوای وب سایت خود تا بارگیری همه وب فونت ها از FOUT (فلش متن بدون سبک) جلوگیری کنید.

en: Website
fa: وب‌سایت

en: Wednesday
fa: چهار شنبه

en: Weekday
fa: روز هفته

en: Welcome to Bricks
fa: به بریکز خوش آمدید

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
fa: نام این سایت‌ساز چیست؟ و چرا آن را انتخاب کردید؟

en: Whitelist URLs
fa: لیست آدرس‌های مجاز

en: Whoops, that page is gone
fa: اوه ، آن صفحه از بین رفته است

en: Wide
fa: عریض

en: Widget
fa: ابزارک

en: Widget margin
fa: فاصله خارجی ابزارک

en: Widget title
fa: عنوان ابزارک

en: Widget title border
fa: حاشیه عنوان ویجت

en: Widget title typography
fa: تایپوگرافی عنوان ویجت

en: Widgets
fa: ابزارک‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Window
fa: پنجره

en: Window storage
fa: ذخیره سازی پنجره

en: Wonderful
fa: شگفت انگیز

en: WooCommerce Template Hook
fa: قلاب قالب ووکامرس

en: WooCommerce template hooks
fa: قلاب های قالب ووکامرس

en: Woohoo
fa: هورا

en: WordPress
fa: وردپرس

en: WordPress Environment
fa: محیط وردپرس

en: Wrap
fa: جمع شدن

en: Wrap element
fa: عنصر بسته بندی

en: Wrap reverse
fa: جمع شدن معکوس

en: X axis
fa: محور X

en: Y axis
fa: محور Y

en: Yeah
fa: آره

en: Year: %s
fa: سال: %s

en: Yearly
fa: سالانه

en: Yep
fa: اوهوم

en: Yes
fa: بله

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
fa: آیا از بازنشانی تنظیمات بریکز مطمئن هستید؟

en: You are missing out!
fa: جای شما خالیست!

en: You are not allowed to uploads SVG files.
fa: شما مجاز به بارگذاری فایلهای اس‌وی‌جی نیستید.

en: You are now running the latest version of Bricks. Please regenerate your external CSS files too!
fa: تازه‌ترین نسخه بریکز در حال اجراست؛ لطفا فایل‌های سی‌اس‌اس بیرونی بازسازی کنید!

en: You can manage code execution permissions under: Bricks > Settings > Builder Access > Code Execution
fa: می توانید مجوزهای اجرای کد را در بخش "بریکز> تنظیمات> دسترسی سازنده> اجرای کد" مدیریت کنید

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
fa: شما می‌توانید مجوز خود را مدیریت کنید، روش پرداخت را به روز کنید و فاکتورهای خود را از %s مشاهده کنید.

en: You did not select any action(s). So when this form it submitted nothing happens.
fa: شما هیچ اقدامی را انتخاب نکردید. بنابراین وقتی این فرم ارسال می شود هیچ اتفاقی نمی افتد.

en: You don't have sufficient permission (full access) to customize these settings. Please get in touch with the site admin.
fa: برای تغییر تنظیمات اجازه کافی (دسترسی کامل) ندارید. لطفا با مدیر سایت در تماس باشید.

en: You don't have sufficient permission to reset settings.
fa: اجازه بازنشانی تنظیمات را ندارید.

en: You don't have sufficient permission to save settings.
fa: اجازه ذخیره تنظیمات را ندارید.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
fa: هنوز هیچ ستون کناری سفارشی ثبت نکرده اید.

en: YouTube video ID
fa: آیدی ویدیو یوتیوب

en: YouTube, Vimeo or file URL.
fa: آدرس ویمئو، یوتوب یا آدرس فایل.

en: Your Email
fa: ایمیل شما

en: Your Message
fa: پیام شما

en: Your Name
fa: نام شما

en: Your Unsplash API key is not valid.
fa: کلید Unsplash API شما معتبر نیست.

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
fa: فایل پیوستی از حداکثر مقدار آپلود سرور بیشتر است. سقف آپلود 25 مگابایت.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
fa: فایل پیوستی از حداکثر میزان پشتیبانی شده سرور بیشتر است. اندازه بارگذاری %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
fa: مرورگر شما از برچسب صوتی پشتیبانی نمی‌کند.

en: Your browser does not support the video tag.
fa: مرورگر شما ویدئو با این پسوند را پشتیبانی نمی‌کند.

en: Your builder access level doesn't allow you modify these settings.
fa: سطح دسترسی سازنده شما به شما اجازه نمی دهد این تنظیمات را تغییر دهید.

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: نظر شما در انتظار تایید است.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
fa: پیام شما اینجا نوشته میشود. هرچه جزییات بیشتر، بهتر ؛)

en: Your name (optional)
fa: نام شما (اختیاری)

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
fa: وب سایت شما با کد لایسنس شما مطابقت ندارد. لطفا مجوز خود را غیرفعال کنید و سپس دوباره فعال کنید.

en: Your provided license key is invalid. Please deactive and then reactivate your license.
fa: وب سایت شما با کد لایسنس شما مطابقت ندارد. لطفا مجوز خود را غیرفعال کنید و سپس دوباره فعال کنید.

en: Your remote templates password is incorrect.
fa: رمز عبور قالب‌های ریموت شما نادرست است.

en: Your selected template is empty.
fa: قالب انتخابی خالی است.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
fa: مجوزهای نوشتن فهرست بارگذاری شما کافی نیست.

en: Your user role "%s" is not allowed to edit with Bricks. Please get in touch with the site admin to change it.
fa: نقش کاربری "%s" مجاز به ویرایش با بریکز نیست. لطفا برای تغییر نقش کاربری با مدیر سایت در تماس باشید.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
fa: وب سایت شما (%1$s) اجازه دسترسی به قالب‌های %2$s را ندارد

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
fa: وب سایت شما با کلید مجوز شما مطابقت ندارد. لطفاً مجوز خود را غیرفعال کنید و سپس دوباره فعال کنید.

en: Your website does not match your license key. Please deactive and then reactivate your license.
fa: وب سایت شما با کلید مجوز شما مطابقت ندارد. لطفا مجوز خود را غیرفعال کنید و سپس دوباره فعال کنید.

en: Z-index
fa: شاخص Z

en: Zigzag
fa: زیگ زاگ

en: Zoom
fa: بزرگنمایی

en: Zoom Control
fa: کنترل بزرگ‌نمایی

en: Zoom in
fa: بزرگنمایی

en: Zoom level
fa: میزان بزرگ‌نمایی

en: Zoom out
fa: کوچک نمایی

en: added
fa: افزوده گردید

en: after
fa: بعد

en: ago
fa: قبل

en: auto
fa: خودکار

en: before
fa: قبل

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: builder access
fa: دسترسی سازنده

en: by
fa: توسط

en: cloned
fa: شبیه‌سازی‌شد

en: contains
fa: شامل

en: dashed
fa: خط چین

en: does not contain
fa: شامل نمی شود

en: double
fa: دو برابر

en: edit with Bricks
fa: ویرایش با بریکز

en: email
fa: ایمیل

en: experimental
fa: آزمایشی

en: is
fa: است

en: is not
fa: نیست

en: learn more
fa: بیشتر بدانید

en: link
fa: پیوند

en: max. files
fa: حداکثر فایل ها

en: modified
fa: اصلاح شده

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
fa: از زمان لغو بریکز، قالب‌های جدیدی منتشر شده‌است.

en: not set
fa: نامعلوم

en: official roadmap
fa: نقشه راه رسمی

en: per month
fa: هر ماه

en: posts
fa: پست‌ها

en: results for:
fa: نتایج برای:

[ctx: revision date format]
en: M j @ H:i
fa: فرمت زمان ویرایش M j @ H:i

en: separator
fa: جدا کننده

en: set
fa: تنظیم

en: x-axis
fa: محور X

en: y-axis
fa: محور Y

en: your account
fa: حساب شما
